EUROKONTAKT

Opinie o EUROKONTAKT

@Mikaa Nowy wpis

Witam mam pytanie dotyczące wyjazdu do Francji do przycinki winogron ktoś się wybiera ? Może ktoś już był o może podzielić się doświadczeniem?

Nowy wpis

@@Mikaa

Cześć Mikaa! Bardzo cieszymy się, że jesteś zainteresowana naszą ofertą. Najlepiej jak skontaktujesz się z rekruterką przypisaną do ogłoszenia, a ona odpowie na wszystkie Twoje pytania. Nasze wszystkie aktualne ogłoszenia znajdziesz tutaj: https://euro-kontakt.eu/oferty-pracy-zagranica/. Jeśli masz jakieś wątpliwości, możesz również wejść na naszą stronę internetową w zakładkę FAQ: https://euro-kontakt.eu/faq/ - tam są odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontakt.eu. Pozdrawiamy, Eurokontakt Serwis

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Jaki jest okres rozliczeniowy w EUROKONTAKT? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Rafał

Korzystałem latem z oferty Eurokontaktu, przy poszukiwaniu pracy przy zbiorach winogron we Francji. Praca znaleziona ja bardzo zadowolony. Wyjazd z miejsca zamieszkania, opłacono dojazd tam i powrót około 3000 km. Załatwiony nocleg i praca u porządnych właścicieli, którzy dbali o pracownika (posiłek, napoje, zabawa), w zamian wynagrodzenie umówione przed pracą. Pani opiekun Nikoletta w momencie problemu , załatwiała wszystko od ręki. Polecam, ja będę starał się jechać za rok. Fajna sprawa dla ludzi pracowitych, chcących zarobić.

Nowy wpis

@Rafał

Cześć Rafał! Dziękujemy za szczerą pozytywną opinię :) Mamy nadzieję, że kolejne nasze wspólne współprace będą również owocne i pozytywne! Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Jak szefostwo w EUROKONTAKT traktuje ludzi?

Blazej

Pani justyna z rekrutacji to najmilsza i najtroskliwsza osoba na swiecie. Pomoze w kazdej sprawie. Szczerze polecam agencje do wyjazdow wszystko jest dopiete do konca a na kazde pytanie zawsze odpowiedza ;)

Aleksander

Pierwszy kontrakt za granicą. Wszystko załatwione szybko i fachowo.

Paula

Ale to chyba chodzi Ci o inny oddział. Tu nie ma żadnego Roberta, same kobiety pracują. Byłam na kontrakcie na winobraniu dorobić do studenckiego budżetu i jestem bardzo zadowolona.

Mefiu le chef

Polecam pieniazki sa, kontrakt super

Wojciech

Godne polecenia! Był to dla mnie pierwszy wyjazd do pracy za granicę, wszystko przebiegało tak jak trzeba - transport na miejsce docelowe, wypłata jak i kontakt z biurem w razie niejasności lub napotkanych problemów.

Kinga

Wyjechałam pierwszy raz do pracy za granicę i na pewno nie ostatni, wszystko realizowane na czas. A sama opieka nad pracownikiem przez panią Nikolete na wysokim poziomie. Z całego serca polecam oddział Eurokontak w Grudziądzu.

Paula

Jestem bardzo zadowolona z mojego wyjazdy do pracy wszystko było tak jak miało być, wyjechałam pierwszy raz i napewno skorzystam więcej z takich okazji

Polecam bardzo fajne Panie ,opieka podczas kontaktu wszystko załatwione .Nawet nie trzeba za dużo prosić. Byłem pierwszy raz ale napewno nie ostatni .polecam i pozdrawiam Panie z Grudziądza. DZIEKI ZA FAJNE DOSWIADCZENIE było tak jak mówiłyście!! Za rok też pojadę z Waszym biurem .

Bogumiła

Świetna przygoda, polecam! Dla biura zdecydowanie kciuki w górę, wszystko wyjaśnia na bierząco, pieniądze na czas, w razie zgubienia się w obcym kraju krok po kroku wszystko wyjaśniają, bomba!

Bartosz

Wyjechałem 1 raz do pracy i na pewno nie ostatni. Wszytko realizowane na czas, zaliczki czy wpłaty, a sama opieka nad pracownikiem jak i cały przebieg wyjazdu bez żadnych zarzutów. Z całego serca polecam. -odział Grudziądz.

Klaudia

Jestem bardzo zadowolona z mojego wyjazdu do pracy na winobranie wszystko było tak jak być powinno zaliczki oraz wypłata na czas. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz!

@Klaudia

Cześć Klaudia! Dziękujemy za pozytywną opinię! Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli razem współpracować :) Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Jaka jest kultura pracy w EUROKONTAKT?

Sylwek Wro

jechałem z eurokontaktem nie raz nie dwa i polecam!

Eliza

Co roku wyjeżdżam z nimi na prace sezonowe, takie zlecenia mocno ratują mój studencki budżet. Mam raczej same dobre wspomnienia z tych wyjazdów. Praca czasem łatwiejsza czasem cięższa w zależności na jakie zbiory jechałam, wypłata i zaliczki na czas, ludzie z którymi pracowałam różni... no ale tak jest wszędzie, myślę że jak ktoś już wyjeżdżał na takie zlecenia, to wie co mam na myśli. Osobiście polecam takie wyjazdy sezonowe do Niemiec jak i do Francji. Pozdrawiam:)

Marzena ;)

dobrze wspominam pracę na produkcji,dużo godzin, praca praktycznie możliwa przez cały rok no i pieniądze zawsze na czas bo były zawsze do każdego 20-go dnia miesiąca:D

TOMI100

WITAM MAM WYJECHAC Z TEJ FIRMY JAKO FIRMA PROSZE O PORADY KONTAKT 572302957

Halina
@TOMI100

Chyba nie do końca załapałam, o co Ci chodzi. Jak sądzę - niedługo wyjeżdżasz do pracy, która znalazłeś przy pomocy firmy EUROKONTAKT. Mam nadzieję, że ktoś udzieli Ci tu konkretnych porad - sama chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o tej firmie. A w jakim właściwie charakterze będziesz pracować?

Szymon

Twój zarzut wobec firmy EUROKONTAKT jest dosyć poważny i w żaden sposób nie sprecyzuje, czego dokładnie dotyczy? Powiedz mi proszę, czy Twoja wypowiedź jest z poziomu pracownika tej firmy, czy raczej klienta? Wpis na chwilę obecną jest bardzo niejasny, dlatego proszę o sprecyzowanie tego, co napisałeś na temat tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o EUROKONTAKT - Grudziądz

• Jak się pracuje w EUROKONTAKT?

Zobacz opinie na temat firmy EUROKONTAKT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EUROKONTAKT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EUROKONTAKT?

Kandydaci do pracy w EUROKONTAKT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EUROKONTAKT