Opinie o Kirybud Bartosz Kiryczuk w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kirybud Bartosz Kiryczuk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kirybud Bartosz Kiryczuk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kirybud Bartosz Kiryczuk w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Kirybud Bartosz Kiryczuk?

Marcin Nowy wpis

Koledzy nie podejmujcie pracy w tej pseuofirmie kirybud. Nie wypłaca pieniędzy za wykonaną pracę. Krętacz ma już kilku komorników na sobie i nie można odzyskać pieniędzy.

Darek Nowy wpis
@Marcin

Widać że nadal (usunięte przez administratora) ludzi,mi jest jeszcze winny za skończoną, odebraną pracę 3,500 tys a chłopakom co znam ho,ho,ho Takiemu to głowę do wiadra z klejem wsadzić na parę dni a potem młotkiem o stukać

Ryszard Nowy wpis

Dla mnie praca jest ok . Nie mam zastrzeżeń . Dostaję to co mi się należy, ale też robię co trzeba. Praca zrobiona jest i płaca.

gres

co sie dzieje z firma kirybud,juz upadla czy jeszcze nadal cos rzezbi (usunięte przez administratora)

Glazurnik

Rekrutacja przebiegła sprawnie. Jest dużo pracy , wypłaty na czas. Pracodawca jest bardzo wporządku dorzuca jeszcze premię za dobrze zrobiona robote .

Czy pije bo nie jest to mile widziane Czy posiadam własne narzedzia pozniej to już praktyka

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
poszkodowani

gdzie sa nasze zalegle pieniadze (usunięte przez administratora)

Bartosz
@poszkodowani

Sami możecie się nazwać (usunięte przez administratora)i Ja mogę się zapytać dlaczego ta praca która wykonujecie jest nie właściwy sposób wykonana i dlaczego porzucona i nie skończona Rozgrzebać prace każdy potrafi a nie każdy potrafi zakończyć ją do końca Nikt nie płaci za źle zrobioną prace i nie skończoną najlepiej napisać swoją żałosną wypowiedź na necie i uciekać od rzeczywistości

poszkodowani
@Bartosz

jesli sie zatrudnia rozne ekipy lub pojedyncze osoby w tym samym czasie na danej budowli i kazdy slyszal odrebnom bajkie co do terminu rozliczania ,wyplaty za wykonanom prace wstrzymywane ,brak szacunku dla pracownikow(nie odbieranie tel,nie przyjezdzanie na umowione rozliczenia,pomawianie o kradziez) to (usunięte przez administratora)

Lidia

Pamiętajmy, że mimo iż każdy ma różne odczucia wobec Kirybud (usunięte przez administratora), obowiązuje nas przestrzeganie regulaminu forum. Zachęcam Ciebie do zapoznania się z nim: https://www.gowork.pl/regulamin Obrażanie innych na wątku jest niezgodne z jego postanowieniami.

Temat nie do ugryzienia po tym co przeczytałem nie będę nikogo bronić ,ale jest zawsze ale po pierwsze nie da się rozcieńczyć kleju brak wiedzy na temat prac a wypowiedz nie odpowiednia do miejsca i klimatu Po drugie z tego co się orientuje firma kirybud bardzo dobrze sobie radzi na rynku zlecenia robią solidnie na czas i nikt z kilkunastu budów na nich nie narzeka mogę powiedzieć iż współpraca jest solidna ,ekipa która robi w tej firmie mogę z czystym sumieniem powiedzieć , że są dobrzy w tym co robią Po trzecie nie uwierzę w te brednie które napisała pani Magda w komentarzu bo znam bardzo dobrze Firmę kirybud i wiem jak robią zlecenia od początku do końca

Pani Magdo wydaje mi sie że czas najwyższy zająć sie swoimi życiem a nie kogoś. Zazdrość naprawdę nie jest dobra:)jak również wypisywanie bzdur na czyjś temat. Zalecam włożyć w swoje życie trochę pozytywnej energi a odgonic złość i nienawiść do innych. Zapraszam też wybrać się na lekcje Polskiego ponieważ widać spore braki w pisowni:) Pozdrawiamy osobę ,która potrafi napisać ale nie potrafi podpisać się swoim imieniem a przecież dobrze wiemy o kim mowa:)

Michal
@Marek

(usunięte przez administratora)Ja znam jaka jest prawda i inni tez tak powiedza.Z daleka od tej firmy bo to wielki (usunięte przez administratora).Powinni miec kontrole jak nic bo jest duuuze nieprawidlowisci (usunięte przez administratora)

Ile ludzi pracuje w tej firmie że ciągle potrzebują ludzi

J23

Coraz mniej...(usunięte przez administratora)

Pytanie ile jest porządnych fachowców to jest najistotniejsze! Większość z was niestety przykro mówić to partacze, którzy myślą że przyjdą, podłubią , (usunięte przez administratora) pracę, dostaną pieniądze i tak skaczą z firmy do firmy. Szukają pracy przez cały rok. Nigdzie nie mogą znaleźć miejsca na stałe bo każdy im dziekuje jak widzi co odstawiają. Proszę nie sugerować się iloscią a jakością. W tym fachu to jest najważniejsze. Pozdrawiam ????

Mogę stworzyć listę partaczy, którzy wypisują durne komentarze. Każda źle zrobiona praca jest udokumentowana zdjeciami. Na każdym zdjęciu widać co kto robił i jak zrobił. Po obejrzeniu zdjęć złapie się Pan za głowę i wtedy sam oceni kto jest taki niedobry...

Magdaaa

Rotacja okropna(usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora) obiecuje gruszki na wierzbiecwirtualne.(usunięte przez administratora)

Aniol Stroz

Uwaga kto sie zatrudni u tego czlowieka niech nie liczy zbytnio na pieniadze za swoja prace,staly jego tekst faktura nie weszla i tak moze byc nawet pol roku,(usunięte przez administratora)

Patryk

Dodaje opinie o firmie kirybud pozytywną Mam swoją firmę pan Bartosz daje mi bardzo dużo pracy, ogromne budowy ,fakturuje co miesiąc i co miesiąc mam kasę Metry kasa jak są metry zakończone zawsze jest kasa Ludziska weźcie się do pracy Ja dostaje kasę a wy nie (usunięte przez administratora)

Sebastian

Pracuje od miesiąca wykonuje swoje prace na gotowo jestem wynagradzany tak jak się umówiłem z szefem kasę mam na czas Widzę jakie osoby zawistne przychodzą i cały czas chcą zaliczki za nie skończona prace pan Bartosz nie daje zaliczek a wtedy facet kończy prace i wypisuje głupoty Bardzo dobrze widzę same deneneraty w tej budowlance zamiast skończyć to rzuca wszystko i ucieka obsmarowuje (usunięte przez administratora) tyle potrafi żenada

Witam pracuje w firmie kilka lat to co jest wypisywane na tej stronie to żenada Bardzo dużo osób przychodzi jęczy o zaliczki a prace nie są skończone albo źle zrobione nie nadają się do odbioru ,dlatego nie dostajecie kasy Kto wam zapłaci za nie skończoną prace Pracuje już tyle czasu i poprawiam po pseudo fachowcach ile czasu trzeba poświecić aby wasze niedoróbki pokończyć ze szok Pozdrawiam wszystkich ludzi którzy pracowali u pana Bartosza szukajcie dalej tak jak robicie swoje prace tak będzie wyglądało wasze narzekanie na inne firmy ze są złe i nie płacą bo sami jesteście winni Pracuje u pana Bartosza już 4 lata i nie mogę złego słowa powiedzieć o firmie Wypłaty są co miesiąc i nikt nie narzeka Stanąć z boku można wszystko zobaczyć co ludzie robią i jakie cherezje wypisują poprostu sami są winni

Zatrudniaja ludzi z lapanki bez umow nie placa a wymagaja.placa gotowka przekrety ze szok. Nie ufajcie bo to wielki cwaniak i oszust.tylko kontrola i leza zenujace co robia.

@Marcin

Jakieś szaleństwo proszę mi uwierzyć ze pracuje u Pana Bartka już tyle czasu, ze serce mnie boli jak można takie idiotyczne wpisy dawać Pensja jest na czas nie było sytuacji ze firma nie zapłaciła zawsze wszyscy dostają pieniądze zawsze podkreślę zawsze Proszę poprowadzić takie budowy co Pan Bartosz i zastanowić się ludzie co napiszecie . Wielki szacunek dla kirybud dużo ludzi którzy pracują maja prace cały rok bez przestojów glazurę układamy non stop nic innego nie robimy tylko płytki wszyscy dostają pieniądze praca wykonana zawsze zapłacone Proszę zastanowić się nad następnym negatywnym wpisem bo w następne brednie nie uwierzę pracuje wiec wiem jaka atmosfera jest i jak jest płacone

@Piotr

Chciałabym się od Ciebie dowiedzieć, czy oprócz stałego wynagrodzenia, firma przewiduje Wam, czyli pracownikom możliwość skorzystania z pakietu motywacyjnego? Może on zawierać różnego rodzaju dofinansowania, elastyczne godziny pracy lub bony zniżkowe. Obecnie pracodawcy mają duży wachlarz wyboru.

@Marcin

To płacą czy nie płacą haha bo sam się Pan gubi w tym co pisze. A to gotówką nie można płacić ?czy o co chodzi bo za bardzo nie rozumiem tego durnego komentarza.

Pensję otrzymuje się miesięczną a nie tygodniową czy dniową. Właśnie tacy jak Pan wieczni podróżnicy szukający pracy ciągle będą nie zadowoleni. Ledwo przyjdzie do pracy a już szuka kasy! Najpierw przepracuj a nie tylko zebrzesz. Jak narazie z tego co Pan pisze to Pan nie ma kasy bo ciągle prosi się o dniowki. Dobre czasy się skończyły. Pozdrawiam ????

Pracownicy budowlani to jednym słowem ludzie ciągle narzekający. Proszę przyjąć do wiadomości że wypłaty są co miesięczne a nie dniówki bądź tygodniowki. Jak mozna traktować normalnie człowieka ,który na dzień dobry przychodzi do pracy i a to na fajki nie ma , a to na jedzenie to znowu na dojazd. Ludzie ogarnijcie się to nie firma sponsorująca! Chcesz pracować wykaż się a nie tylko jęczysz ciągle o pieniądze. Wypłaty są raz w miesiącu! Pozdrawiam;)

K

Pan Bartek pracuje tak. Bierze zamówienie. Nabiera ludzi. Ludzie robią. On nie placzi. Ludzie rezygnuje. Pan Bartek zarabia....

klient
@K

Z tą opinią jako prawnik mogę zgodzić się w 100% i byłem świadkiem . Pobierał co tygodniowe zaliczki - często chciał pieniądze przed zakończeniem prac lub brał inną robotę a moją porzucał - kompletnie nie licząc się z klientem. Ludzi zatrudnia z dnia na dzień a więc do domu przychodzą zupełni obcy mu ludzie i ćwiczą się na naszych materiałach . Ludzie nie są zatrudniani i słyszałem jak mówi , że klient nie płaci i nie wypłacał pracownikom pensji - zwalając na nas co było nie prawdą . Słyszałem, że ludzie mścili się na nim niszcząc pracę w domu klienta . Ludzie ze wschodu przyjeżdżali do niego do pracy po czym odjeżdżali z kwitkiem - bez pieniędzy .

@klient

Chyba pomylił Pan Firmy???? Firma Pana (usunięte przez administratora)nie zajmuje się remontem mieszkań. Pozdrawiam ????????????????

@K

Ludzie robią tak Przychodzą, po kręcą się coś porobią i pytają o zaliczki ,po czym otrzymują i nie przychodzą przez np. 2, 3 dni z wiadomych powodów %%%% ????Po pełnym relaksie przychodzą i są zdziwieni ,że ktoś im dziękuje. Zawsze są dwie strony medalu. Ci co pracują już tyle czasu w Firmie widzą i wiedzą co nowi pracownicy wyprawiają, jak pracują a potem wypisują głupoty że ktoś im nie płaci. Za nic nie robienie nie widziałam żeby komuś płacili. Pozdrawiam Panów którzy już przez rok czasu szukają pracy zachaczą się na chwilę i znowu szukają. To z pracodawcami jest coś nie tak?? Czy z osobami poszukujacymi pracy?? Szukać tyle czasu , wszędzie źle. Zdecydujcie się Panowie czy wogóle chcecie pracować! Pozdrawiam????????

@klient

Dużo Pan słyszał :) wszechwiedzący człowiek. Proszę nie wypisywać bezsensownych bzdur. Nie ma się czym Pan zająć? Firma nie zajmuje się remontami mieszkań haha nie wiem skąd bierze Pan tak durne informacje Pozdrawiam!

Emil

Witam. Minął rok naszej współpracy czytając to wszystko naprawdę śmiać mi się chce, a także jestem zadowolony i usatysfakcjonowany że swojej pracy i zdobytego doświadczenia w tej firmie. Pan Bartosz naprawdę jest człowiekiem który daje pracę i dba o swoich pracowników i wypłaca im pieniądze. Wiadomo są gorsze i lepsze miesiące jak w każdej firmie. Ale to wszystko zależy od nas pracowników. Zamykamy wszystko po kolei to i pieniądze nam spływają...pozdrawiam biegaczy,sciemiaczy itd myślę że każdy mnie kojarzysz Emil

Emil
@Emil

A i ps zamykające każda robotę po sobie to napewno tu nigdy nie zajrzyjcie...

Porządna Firma i bardzo dobra współpraca.

Dima

очень хороший работодатель, порядочный и честный много работы

Lidia

@Kamil, jakie warunki zatrudnienia zostały zaoferowane przez Kirybud Bartosz Kiryczuk? Jaką umowę zapewnia ten pracodawca? Czy w tej kwestii również jesteś zadowolony? Zachęcam Ciebie do odpowiedzi na powyższe pytania, gdyż pomoże to osobom zainteresowanym pracą w Kirybud Bartosz Kiryczuk.

Kamil

Bardzo dobry pracodawca. Wypłacalny i wyrozumiały. Jako pracownik mogę ocenić również pracę całej ekipy budowlanej, która wykonuje swoją pracę pod okiem Pana Bartka, który nigdy nie przymyka oka na niedociągnięcia w pracy.

Dziada

Przestrzegam przed tym gościem ,zwykły dziada naciagacz

Zostaw merytoryczną opinię o Kirybud Bartosz Kiryczuk - Warszawa

• Jak się pracuje w Kirybud Bartosz Kiryczuk?

Zobacz opinie na temat firmy Kirybud Bartosz Kiryczuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kirybud Bartosz Kiryczuk?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kirybud Bartosz Kiryczuk?

Kandydaci do pracy w Kirybud Bartosz Kiryczuk napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kirybud Bartosz Kiryczuk
3.9/5 Na podstawie 14 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042