Opinie o Pkfi w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Pkfi. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Pkfi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pkfi w Poznań

Agata Nowy wpis

A co oznacza ta nazwa firmy ?

Eustoma Nowy wpis

mam pytanie czy ta firma jeszcze istnieje?.trzy lata temu przysłali mi fakturę za niby przedłużoną umowę którą zapłaciłam bo nie byłam pewna czy miałam jakąś umowę z nimi czy nie.Ale nieważne. W załączniku faktury dostałam dane do logowania się na ich stronie i informację że jak będę chciała zrezygnować z ich usług to mam napisać trzy miesiące przed końcem okresu rozliczeniowego wypowiedzenie i wysłać do nich mailowo. Oczywiście teraz gdy przyszedł na to czas nie ma z nimi żadnego kontaktu.Mail jest nieaktywny i nie dochodzą wiadomości ,a strona na której miałam się logować już nie istnieje(pkwi.pl).O co chodzi ???? Jak nie wypowiem umowy to zaraz znowu przyślą mi fakturę a moja firma już od sierpnia jest zamknięta. Czy ktoś mi pomoże???

Maja Nowy wpis

Pracujesz w pkfi? Chętnie dowiemy się jakie możliwości rozwoju oferuje firma.

Justyna Nowy wpis

Nam tez przysłali fakturę , każą zapłacić. Kontakt z nimi bardzo utrudniony. Na email nie odpowiadają, telefonów nie odbierają. Wysłać rezygnacje z ich usług niemożliwe bo nie wiadomo czy odbiorą.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Pkfi.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Oleg

Nie wiem skąd masz takie informacje z tymi fakturami

Simon

Witam ! Ja mam problem z firmą windykacyjną nasłaną przez nich, niby nie zapłaciłem jakiejś faktury a ja nie przypominam sobie żebym ostatnio coś u nich zamawiał zwłaszcza że moja firma nie działa już od ponad 2 lat. Nie mogę się z nimi skontaktować bo nie odbierają telefonu a jakby nie było to niby jakiś dług na mnie wisi. Czy ktoś jest w podobnej sytuacji? Chciałbym wyjąsnić tą sytuację aby uniknąć kłopotów.

baweier
@Simon

w naszej firmie też raz zadzwonili a teraz nękają e-mailami WINDYKACYJNYMI. Że niby zapisy w umowie są takie, że co prawda na czas określony, ale automatycznie się przedłuża i z karami za nieterminowe płatności i inne nieterminwe rzeczy. Zwykli naciągacze.

zwolennik prawdy

"Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem......" z gory pisze ze nie jestem nikim z zarządu..... ani mr d albo Panem a ale bylym pracownikem... pity dostalam.... i tak na marginesie emocje opadly ... minelo troche czasu ... i zal dupe sciska jak sobie pomysle ... byl jaki byl ale zawsze szedl na reke... i takie pie$//enie ... ale pamietam ze kazdy z was wszystkich lizal mu dupe jak tylko wchodzil do firmy... i mam zwale czytajac to ... ile razy waly byly robione ... ehh ta wielkanoc chyba mi zaszkodzila ze to pisze.....tera chodze do innej tyry i co ... nie pamietam kiedy dostalem ponad 2 kola albo tez tym bardziej 4 tysie wynagrodzenia ... wiec kurwa dajcie se luz .. zreszta c^&j w to...

@zwolennik prawdy

G..no wiesz. Za wykonaną pracę nie otrzymałem złamanego grosza ( zresztą nie tylko ja), a Ty piszesz o 2 a nawet 4 tysiach. Pitów też nie mam- i taka jest prawda na temat tej firmy i jego pożal się Boże zarządu.

xxx

Mam pytanie, czy ktoś z byłych pracowników tego pseudo tworu otrzymali PITY?? Jest marzec a PITów nie ma.

xxx

Serio serio- czyżby pan adam ( celowo z małej litery)-właściciel podszywał się pod tym nickiem??

nabityw butelke

a ma ktoś do nich kontakt ???? chce ich dorwać

nabityw butelke

Witam mnie tez oszukali umowa na 3 lata zapłacona a teraz szukać ich w polu nawet tel. nie odbierają banda naciągaczy a miałem taką ładną stronkę .

wiki

idz do bfip.pl,irf24.pl,siecbiznesu.pl..tam mila atmosfera dla mlodych i nauczysz sie uczciwych praktyk sprzedazy. Buahhaaa

i bardzo dobrze!

I bardzo dobrze, że tej "firmy" nie ma!! ) Z perspektywy czasu śmiać mi się chce, jak sobie przypomnę herezje opowiadane przez "prezesa": konkursy ,nagrody, duża kasa- manipulator i oszust.

oszszsz

Przestań bzdury pisać. Za darmo umarło, a doświadczenia nabieraj gdzie indziej, bo w tej firmie niczego się nie nauczysz. A zresztą tej firmy już nie ma...i dobrze bo wiele osób zostało oszukanych.

oszszsz

W czasie jak ja pracowałem to nie było studentów.Przestrzegam ponieważ właściciel nie wypłaca wynagrodzenia. Atmosfera w pracy w sumie okej, ale chyba nikt nie chce pracować za darmo co nie??

oszszsz

Przestrzega Wszystkich przed tą firmą. Potencjalnych klientów jak i potencjalnych pracowników!!!

k.

Pracuję w tej firmie od dłuższego czasu i jeszcze ani razu nie zostałam oszukana więc nie rozumiem powyższych opinii :) Jeżeli ktoś się nie nadaje do bycia handlowcem to chyba naturalna kolej rzeczy że nikt za darmo nie będzie go trzymał w firmie ... Atmosfera jest rewelacyjna a jeżeli chodzi o disco-polo to...no cóż ...jest ono puszczane na zarty :) Myślę , że ile osob tyle opinii ...a jeśli chodzi o Prajsa- mega pozytywny człowiek , tak samo zreszta jak kierownictwo :) o zakręconych pracownikach nie wspomne ;D

zazenowany

Praca w firmie polega na wciskaniu ludziom kitu o początku rozmowy. Atmosfera w firmie faktycznie była w porządku, trochę raziło upodobanie reszty do disco polo, ale no cóż... Wymagania wcale nie wygórowane pomijając fakt że próbuje się sprzedać produkt który gdzie indziej jest za darmo. Poza tym świetnie uczą kłamać i jeśli ktoś ma sumienie okłamywać innych to polecam... Podpisuję się także pod wypowiedzią posi03, także nie dostałem wynagrodzenia za 7 próbnych dni. Więc ostrzegam przed ogólną nieuczciwością tej firmy.

ana

Zbych czy to pisze konkurencja z Palacza?czy z Hetmańskiej?firma to pracownicy a jak jak pracownik zły to dobry boże nie pomoże.a na opłaty trzeba uiszczać.

zbyszek
@ana

nie, to pisze oszukany przedsiębiorca naciagnięty na reklame niby w w google. A hasła o konkurencji napisała pewnie osoba z PKFI,jedna z wielu oszustów i naciągaczy

zbyszek

naciaganie na reklamę to u nich codzienność , powołując sie na google wprowadzają w błąd a potem nie chcą oddac pieniędzy, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Pkfi - Poznań

Pkfi