Opinie o KSB Projekt Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie KSB Projekt Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KSB Projekt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KSB Projekt Sp. z o.o. w Warszawa

Kinga Nowy wpis

To prawda ze firmy już pare lat nie ma ?

remek Nowy wpis

Przecież tej firmy już nie ma ze dwa lata.

Chętny do pracy Nowy wpis

Konkurencja produkuje się na forum??

Aneta Nowy wpis

@Oszukany, napisałeś, że trafiłeś na "rzekomą filię". Dlaczego napisałeś, że to jest rzekoma filia? Wydaje mi się, że wyjaśnienie tego jest istotne, ponieważ filia albo należy do firmy albo nie a słowo "rzekoma" jest niejednoznaczne. Co dokładnie się stało, że masz taką opinię? Napisz jaka sytuacja na to wpłynęła. I jeszcze ważna kwestia, czy piszesz od strony konsumenta, czy pracownika?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Oszukany

Trafiłem na rzekomą filię tej firmy i potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Omijajcie aders al. Krasińskiego 9 w Krakowie dalekim łukiem jeśli nie chcecie mieć niesmaku przez całe życie. Ta firma to totalna porażka.

Marusiiaa

a Oni dalej na Kasprowicza ????? bo z tego co słyszałam to od 3 mc nie ma już tam nic ....... ????

Nie polecam

Firma dno - lewe bazy, klienci plujacy w sluchawke, ze nielegalnie masz ich dane, nie dostaniesz umowy, a nawet jesli myslisz ze ja masz to tak naprawde nie, nie jest nawet zarejestrowana, nic. Nielegalna stawka godzinowa + i tak nawet mimo tego odetna Ci jeszcze chocby to 50zl od wyplaty, szef nie ma pojecia o sprzedazy, udaje tylko pajaca i kaze robic to samo. Przez tel nie powie nawet prawdziwej nazwy firmy. Cisnie i wykorzystuje jak tyko moze w kazdej kwestii, udaje luzaka a jest po prostu Januszem biznesu i tyle. Jedyny plus pracy to spoko atmosfera wsrod pracownikow. Obiecuje niewiadomo jakie pieniadze, a tak naprawde dostaniesz jedno wielkie g*wno, nie polecam, chyba ze chcesz byc dymany na hajs, oszukiwany i wykorzystywany na wszelkie mozliwe sposoby. Gdyby Netia wiedziala co tam sie odwala, to ciekawa jestem jak by sie sytuacja rozwinela. Tam przede wszystkim jest potrzebny PIP, ale mimo ze szefik byl nie raz nim straszony przez roznych pracownikow, to za kazdym razem twierdzi ze ma wy*ebane.

Macien

Czemu ich strona nie działa? Upadli ? Macie jakiś kontakt do nich ?

Aneta

@Aneta gratulacje! Mogłabyś powiedzieć kilka słów na temat tego jak wygląda proces rekrutacji do firmy? Chętnie dowiemy się również więcej o Twoich pierwszych wrażeniach oraz tym jak będzie wyglądało wdrażanie Ciebie do pracy na nowym stanowisku. @Karolina mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w firmie? W jakim dziale pracujesz? Co mogłabyś wymienić jako plusy, a co jako minusy pracy w KSB Projekt?

Super Firma ! Byłam na rozmowie i mnie przyjeli, ciesze sie bardzo

Rloooono
@Aneta

Nie zgadzają się na ta robotę

A ja pracuje 2 miesiąc i jestem bardzo zadowolona Kasa na czas, dają zaliczki i tyle. Jest troche zamieszania ale ogólnie ok

Aneta

A na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy KSB Projekt? Chętnie dowiemy się co najbardziej lubicie w swojej pracy.

Zgadnij

Jest to jeden wielki żart. Zapraszają na rozmowę i do pracy do firmy admemo jak mnie pamięć nie myli. Odradzam !!! Umowy nie otrzymałam... Nie wiem czy wypłaca mi za moje przepracowane godziny. Jeżeli nie to pech chciał że zawsze wszystko ustalam smsowo - oczywiście dla nich. Napewno zgłoszę to do Panstwowej Inspekcji Pracy !!!

Domink

Nie wiem skąd się biorą takie opinię jak powyżej, ja pracuję rok i jestem bardzo zadowolony. Nigdy mi się nie zdarzyło, żebym nie otrzymał wypłaty na czas albo żeby coś się nie zgadzało. Umowę mam podpisaną i wszystko jest okey. Polecam

Konrad
@Domink

Dominik. Ciekawe. Jak tam pracowałem nie było żadnego Dominika. A prawda jest taka jak napisała koleżanka wyżej. Nie płacą pieniędzy. Nie dają umów. Mają lewe bazy, które udostępniają na kontach w Google. Ja miałem dostawać 100 za podpisana usługę na umowie. Dostałem 40 pln, miesiąc po czasie. Nic nie udowodnie, bo kazali mi pisać umowy na kodach sprzedażowych innego pracownika. Ciekawe co by było gdyby netia się o tym dowiedziała

Okradziony

Firma pomyłka. Nie podpisują umów - pracujesz u nich na czarno, masz dostawać kase do ręki. Potem przy wypłacie okazuje się, że zamiast 2000 PLN dostajesz 700 złotych, bo tak wyszło z rozliczeń..... Idziesz z tym do właściciela firmy, prezesa, a on ci mówi, że to nie jego cyrk i nie jego małpy, bo przecież nie jesteś jego pracownikiem, Michał nie płaci pieniędzy. Straciłam tam czas i pieniędze.

Karina

Pracowałam troche w KSb i musze przyznać że zadziwiają mnie Wasze opinie, byłam na początku na call center potem jako przedstawiciel handlowy. Na obu stanowiskach dobrze zarabiałam, nie było żadnych nadzwyczajnych problemów, zdarzały się takie standardowe jak to w pracy.

Karina

guź

W sumie sam chętnie znalazłbym zatrudnienie u nich, ale chyba ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie. Może wiecie czy w najbliższym czasie będzie prowadzona rekrutacja?

Ktoś

Lewe bazy, atmosfera - oszukuj klienta albo nie będziesz miał wyniku i nic nie zarobisz. Wynagrodzenie tylko prowizyjne. Nieuczciwe podejście. Nie wypłacają wynagrodzenia. Zdecydowanie nie polecam nikomu.

mandzio

Stanki.Odpowiedź nie na miejscu.Brak Ci kultury.A to świadczy o tym jaka to Firma.Nie popisałeś się i pogrążyłeś siebie i Firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o KSB Projekt Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KSB Projekt Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KSB Projekt Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KSB Projekt Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Kasprowicza 45/47
    01-836 Warszawa