Opinie o Global Liberty w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Global Liberty. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Global Liberty o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Liberty w Katowice

tubisg Nowy wpis

@tonga jeśli tylko 6 to nie jest tak tragicznie, zależy jak komu praca idzie w taki razie. Myślę też, że dobrze jest u nich na stanowisku pracownika call center. Tyle, że taka osoba musi mieć doświadczenie, więc byle kogo nie biorą.

rudi Nowy wpis

to skoro liczysz na jakąś poważniejszą karierę to nie zaczynaj od pracy na słuchawce... bo już tak później zostanie. Idź na studia ( jeśli jeszcze nie byłes...) i potem spróbuj swoich szans na wyższych stanowiskach nie siedząc na słuchawce , ale mając ewentualnie tych wszystkich ludzi pod sobą jako ich kierownik

nozu Nowy wpis

Do piotrek Global Liberty(Liberty Global, Inc. – międzynarodowe przedsiębiorstwo mediowe z siedzibą w Stanach Zjednocznonych)nie ma nic wspólnego z firma Global Liberty Enterprises... p.Wacha Tam zajmują się reklamą w tzw Social Media po ludzku telemarketer :D

nozu

Podpisujesz umowę na szkolenie i zobowiązujesz się podjąć pracę(podpisanie umowy zlecenia),jeśli odmówisz podpisania umowy płacisz karę.

Doradca Klienta

Standardowa rekrutacja, spotkanie z 2 osobami z firmy.

Raczej standardy bez jakiś udziwnień. Trzeba opisać co i gdzie dotychczas się robiło

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
nozu

Praca jest w Wojkowicach,(z tego co wiem to w siedzibie PR MANAGEMENT) Wpis "Never"obrazuje jakie warunki są,choć przesadza bo każdy wie co podpisuje. Choć nigdy nie polecam podpisywania tego typu umów tzn z karą

kk

Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć gdzie w takim razie jest włąściwe miejsce pracy w tej firmie, po szkoleniu? Wprowadzono mnie w błąd na rozmowie, że praca jest w Katowicach oraz że paragraf o karze jest tylko po to, aby wiedzieli ile osób będzie na szkoleniu i że można spokojnie zrezygnować ze szkolenia po uprzednim poinformowaniu ich, bez konsekwencji płacenia owej kary. Jestem przed szkoleniem i czytam opinie i trochę mnie zmartwiło to, że na rozmowie jest kilka nieścisłości, czym nie ukrywam jestem zrażona i dlatego chciałam prosić o jakieś opinie. Z góry dzieki i pozdrawiam.

mixa

Poza podstawą, masz prowizje od sprzedaży. Wysokość zależy od stopnia zrealizowania planu. Plany masz dopasowane do długości współpracy, czyli na początku dostajesz malutki plan który potem rośnie do pewnego poziomu. Możesz zostać kierownikiem grupy. Ogólnie nie jest źle, a atmosfera jest naprawdę bardzo przyjazna, nie ma jakiegoś (usunięte przez administratora) jak w innych firmach.

Uzdow

zwykle? Bywa różnie, zależy jakie masz podejście do pracy. I tak awans zazwyczaj oznacza podwyżkę :D a wyniki nagradzane są tak jak to misiaczki lubią najbardziej - $$ :D

Gnozyt

Firma fajna, ludzie mili, pomocni, atmosfera naprawdę spoko. Wiadomo,w sprzedaży nie jest łatwo, ale wyniki są odpowiednio nagradzane:)

eli

Nie zgadzam się z przedmówcą. Ponieważ praca i wynagrodzenie w przeciwieństwie do innych firm jest bardzo dobre, pod warunkiem że naprawdę chce się pracować, a nie udawać i oczekiwać kokosów. Co do szkolenia i miejsca pracy wszystko jest mówione na rozmowie kwalifikacyjnej, wystarczy tylko dobrze słuchać. A jeżeli chodzi o stanowisko to nie jest praca telemarketera to po pierwsze, a po drugie na awans trzeba sobie czymś zapracować, a odkąd tam pracuje to nie zauważyłam żeby jakakolwiek nowa osoba w ogóle chciała pracować.

Never

Nigdy więcej tam nie wrócę. Firma bez prestiżu, klasy czy kultury osobistej, ukierunkowana na tanią siłę roboczą. Na dobry początek dostajesz umowę na temat szkolenia(ktore odbywa sie w Wojkowicach(!) jest to także miejsce do celowej pracy), a następnie zobowiązujesz się po zdanym egzaminie podjac u nich prace na ponad 3 miesiace - jeżeli chcesz zerwać bądź nie wywiązać się z umowy ponosisz karę(usunięte przez administratora) więc tak naprawdę uderza tylko w Ciebie! O Global liberty nie wiele się dowiecie, szukajcie pod hałem(usunięte przez administratora)- bo to jest firma do celowa... I nie ważne na jakie stanowisko aplikowałeś ZAWSZE będziesz telemarketerem!

rafi

Zgadzam się z przedmówcą - nie jest łatwo bo kontakt z klientem do najłatwiejszych nie należy ale w pracy panuje bardzo fajna atmosfera a szefostwo niezłym na tle konkurencji systemem motywacyjny stara to wynagrodzić.

Todi

Firmę oceniam dobrze. Jak to w sprzedaży, nie jest łatwo. Jednak jak się jest wytrwałym w dążeniu do celu, to można mieć odpowiednie zarobki.

Zostaw merytoryczną opinię o Global Liberty - Katowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Global Liberty?

Kandydaci do pracy w Global Liberty napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Global Liberty
3.5/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Sobieskiego 11 lok. CD 18
    40-084 Katowice