Opinie o STALMET (działalność zakończona) w Częstochowa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie STALMET (działalność zakończona). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w STALMET (działalność zakończona) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STALMET (działalność zakończona) w Częstochowa

Ogar Nowy wpis

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie zakończyła tylko zmienili nazwe

Igor Nowy wpis

Szkoda, widocznie musiało się tak skończyć.

Administrator Nowy wpis

Zgodnie z informacją z Centralnej Ewidencji i Działalności Gospodarczej firma STALMET HANNA SOKOŁOWSKA z siedzibą w Częstochowie zakończyła działalność.

Zofia Nowy wpis

@Filozof_na_koksie Twój komentarz oprócz dużej dawki niechęci wobec pracodawcy STALMET zaciszńska niczego konkretnego w tej dyskusji nie wnosi. Czemu obrażasz wszystkich chętnych do pracy w tej firmie? Jeśli masz złe doświadczenia z powyższym pracodawcą to opisz je w sposób merytoryczny.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie STALMET (działalność zakończona).
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
Tomasz

Mam nadzieję, że ta cisza jest potwierdzeniem dobrej opinii o firmie. Mam zamiar aplikować i szukałem na forum waszych opinii.

JD

Witam, pracuje w firmie od roku. Jeśli się nie obijasz i nie marudzisz jak to jest źle, chcesz współpracować, a nie stękać że nie wiadomo ile Ci się należy to jest dobrze. Uważam że jak wszystko firma firma ma swoje wady i plusy. Ale jak ktoś ma o sobie chore mniemanie to nigdy mu nie dogodzisz. Osobiście polecam, Szef jest empatycznie nastawiony i każdego traktuje tak jak zasłużył.

Gibson

Oj nieładnie Arturku - nieładnie

KJ

Komentarze które tutaj dodaje mają na celu jedynie ostrzec osoby które szukają pracy. Aby nie być gołosłownym i potwierdzić to co pisałem powyżej udostępniam link do Zaświadczenia ZUS odnośnie niepłacenia składek. http://pics.tinypic.pl/i/00823/87riol5188ho.jpg Jeżeli link po jakimś czasie przestanie działać proszę pisać wrzucę od nowa Nie mam zamiaru prowadzić tu przepychanek i na tym kończę moją wypowiedz ale oczywiście jeżeli pojawią się nowe okoliczności poinformuje zainteresowanych na pewno.

KJ

Jak widać właściciele firmy sami komentarze piszą bo niestety pracownicy tej firmy nie mają dobrego zdania o właścicielu. Przez 2,5 roku świetnie dawałem sobie radę w poprzedniej pracy i szef nie chciał żebym odchodził więc coś jest nie tak ze Stalmetem i Arturem S. "Kulturę i zachowanie" Artura S. (szefa) możecie poznać dopiero jak się tam zatrudnicie, nie polecam

Zatrudnieni

Wszyscy uwielbialismy kompetencje Pana Bociana. Pozdrowienia od Wspolpracownikow

KJ

Nie przychodzicie tu do pracy !!!!!!!! Popełniłem największy błąd życia przychodząc do STALEMTU. Całym bałaganem zarządza Artur S. syn właścicielki która jest szefową tylko na papierze. Chłop obiecuje ci wszystko byle byś się zwolnił i przyszedł do niego. Niestety z tych obiecanek nie zostaje nic. Mnie zatrudnił jako specjalistę ds. jakości (od stycznia 2016)miało być laboratorium pomiarowe, maszyna i wdrażanie ISO. Do tej pory nic nie zostało kupione ani zrobione ale za każdy brak jaki powstał czy reklamacje byłem obwiniany nieważne czy byłem na zmianie czy nie. Przez pół roku mierzyłem wszystko suwmiarką nawet średnice na H7 :D bo nie było sprzętu. UWAGA od początku umowy nie płacił mi żadnych składek na NFZ i ZUS Do tego zatrudnia Ukraińców z którymi ni w ząb nie da się porozumieć bo nie znają polskiego a nikt inny nie chce tu pracować bo znają opinie o zakładzie oraz warunki socjalne (jeden kibel na 30 osób) Są lepsze zakłady niż ta dziura, nie wierzcie w to co wam obiecuje nie przychodźcie tu do pracy chyba że chcecie się codziennie kłócić i użerać z tym "przedsiębiorcą".

Wszechwiedzacy :-)
@KJ

Opinia sfrustrowanego kontrolera jakosci, ktory nie dawal sobie rady. Obiecywal duzo, a wyszlo nieporozumienie. Z tego co pisze, to widac brak kultury. Nikomu nie polecam zatrudniac Pana Jaroslawa Bociana.

GrubyB

Gruby Benek, Fajne teksty mozna poczytac na temat tej firmy. Ja pracuje tam juz od kilku lat i nie narzekam. Firma daje rade. Zlecen jest w brud, kasa tez w porzadku. Polecam zainteresowanym przyjscie na okres probny. Pozdrawiam

Kaczor

No to ma sens hihi .......................... Kompletna bzdura i paranoja, ale takie idiotyzmy czasem się zdarzają, jak ludzie podpisują odpowiedzialność finansową np. za zniszczone narzędzie.

były

Za błędy programisty odpowiedzialność finansową ponosi operator

Witam, Faktycznie jest malo miejsca i napiete terminy, ale przynajmniej firma jest rozwojowa. Stosuja porzadne narzedzia i dobre materialy. Mieli problemy z bylym juz wspolnikiem, ale wszystko jest wyprostowane, wyplaty sa na czas i przy dobrych miesiacach sa tez premie. Nie ma co narzekac, ja pracuje juz dwa lata i jestem zadowolny. Co do umow, to wszyscy sa zatrudnieni na umowe o prace, bez zadnych smieciowek. Kazdy wypisuje co mu sie podoba, ale chyba najlepiej przyjsc i sprawdzic samemu. Pozdrawiam

stanek

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami .Brak szatni, stołówki (przerwa na posiłek to przestępstwo).Ciasnota taka że tyłkami się ocieramy o siebie.Pracować po 20 godzin o wypłatę nie pytać.Omijajcie tę firmę szerokim łukiem.

gosc

Pracuję w tej firmie od niedawna i nie mam jszcze umowy i wypłaty. Czy nikt naprawde nie ma dobrej opinii?

OBSERVER

Panowie mają racje. Oszuści i cwaniacy prowadzą firmę. Każdy chodzi jak se chce, na pensje trzeba czekać bóg wie ile, i na dodatek 40, 50 % głównego wynagrodzenia, nie płacą za nadgodziny, w toaletach pracowniczych syf i malaria. Sprawa zostaje zgłoszona w trybie natychmiastowym do odpowiednich organów ścigania nieuczciwych pracodawców. Niestety w naszym kraju na uczciwości rzadko kto się dorabia prawdziwych pieniędzy. Za grosz poszanowania dla pracowników.

DobrzePoinformowanyn

Witam, Dziekuje za ciekąwe opinie na nasz temat. Oczywiscie wiadomo kto je napisal. Nie chce przytaczac nazwisk obibokow i leserow, ktorzy juz nie pracuja. Nic nie dzieje sie bez przyczyny. Poza tym myslenie nie boli i warto patrzec na to co sie robi i jak ustawia. Pozdrawiam

STALMET (działalność zakończona)

STALMET (działalność zakończona)