ITMAGINATION Sp. z o.o.

Opinie o ITMAGINATION Sp. z o.o.

Asystentka biura Warszawa

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Najważniejszym zadaniem jest noszenie kawy i herbaty do panów Ł.D.P.D. Na start 2.5 tyś. Po podpisaniu umowy bardzo niejasna sytuacja jeśli chodzi o miejsce pracy, (teraz drugie biuro na Ochocie już zamknięte) najpierw miałam pracować na Ochocie, później na Chmielnej, a później ponownie na Ochocie. W drugim biurze wielkie zdziwienie, bo okazuje się że ma być zamknięte, o czym wszyscy wiedzieli, a na rozmowie zapomniano/nie chciano o tym wspomnieć. Osoba zarządzającą biurem(usunięte przez administratora) jest bardzo młoda. (usunięte przez administratora)Dla mnie atmosfera jaka panuje w biurze przypominała mi trochę podstawówkę. Firma poszukuje osób bez doświadczenia, jednak nie jest w stanie przeszkolić należycie pracownika.(usunięte przez administratora) Ale nie szkodzi, wychodząc po raz ostatni z biura, miałam wrażenie, że jest to najszczęśliwszy dzień w moim życiu.

Martyna
@Asystentka biura Warszawa

Zmieniło się coś u nich ? Myślałam żeby aplikować na stanowisko rekrutera ale Twoja opinia daje wiele do myślenia ! Dziękuję

@Martyna

Hej, Pracuje już jakiś czas i totalnie widzę inaczej niż jest to opisane powyżej. Jeżeli chodzi o stanowisko rekrutera, mamy genialna kierowniczkę rekrutacji i zgrany zespół. Polecam

Pracowałem na projekcie zaledwie kilka miesięcy, ale oceniam współprace z firmą bardzo pozytywnie. Pensja, bonusy, kontakt z managerem, wszystko to było na dobrym poziomie. Plusem jest też płatna ławka. Pierwszy raz nie mam sie do czego przyczepic.

@Anonim

Dzień Dobry, Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! To dużo dla nas znaczy, ponieważ cały czas się rozwijamy i ulepszamy nasze procesy. Pozdrawiamy, Zespół ITMAGINATION

Szymon

Niezła kasa, chociaż po nowym wale i inflacji, trzeba iść po delikatną podwyżkę ;) fajne projekty, fajni ludzie, praca zdalna, FV płacone zazwyczaj do 5 dnia miesiąca, w porównaniu do mojej poprzedniej firmy nieporównywalnie lepiej. Widzę, że sporo negatywnych opinii, ale najwidoczniej firma zmieniła się na plus, bo nie mam za bardzo czego im zarzucić.

@Szymon

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za tę opinię - wiele dla nas znaczy! Zgadza się, wypłacamy pensje na czas; bo skoro jedna strona wywiązuje się z umowy, to druga też. Pozdrawiamy, Zespół ITMAGINATION

Dzień dobry, Zgodnie z naszymi umowami wszystkie formy współpracy opłacane są do 10 dnia miesiąca, oczywiście termin płatności jest zależny od terminu wpływu faktury. Jeśli zostanie wystawiona i dostarczona ostatniego dnia miesiąca, którego dotyczy, przelew najczęściej jest realizowany w ciągu kilku dni. Pozdrawiamy, Zespół ITMAGINATION

Eryk

Najdziwniejszy proces rekrutacyjny w jakim brałem udział - chyba kwestia strasznie dużego mniemania o sobie i firmie. Ale nie jestem specjalista żeby postawić diagnozę. Natomiast na rozmowie spodziewajcie się pytań typu „a czy wiesz kim jestem?” Hahaha No nie mogę - myślałem ze parsknę ze śmiechu. Dopiero teraz widzę afery które opisuje money.pl i spidersweb - może o to mnie pytano na rozmowie?(usunięte przez administratora) zrezygnowałem i uprzejmie podziękowałem.

@Eryk

Dzień dobry, Dziękujemy za Twoją opinię i za feedback dotyczący rozmowy rekrutacyjnej. Z informacji, które podałeś, wnioskujemy że brałeś udział w rekrutacji do jednego z działów backoffice. Podczas rozmowy nie mieliśmy na celu zdyskredytowanie Ciebie, a jedynie sprawdzenie co już wiesz na temat firmy i rozmówcy, a co warto dopowiedzieć. Sprawdzaliśmy w ten sposób również, czy przed spotkaniem zrobiłeś research na temat osoby, z którą rozmawiasz, jako że odpowiednie przygotowanie przed spotkaniem jest w naszej opinii bardzo ważne w kontekście stanowiska, na które aplikowałeś. Pozdrawiamy ITMAGINATION

@ITMAGINATION Sp. z o.o.

Chcielibyśmy jeszcze wyjaśnić, że wspomniana przez Ciebie publikacja dotyczy bezdpodstawnego artykułu na nasz temat sprzed 4 lat, napisanego przez serwis spidersweb. Artykuł ten nie ma żadnej wartości i serwis wycofał go oraz przeprosił ITMAGINATION. Poniżej znajdziesz fragment tych przeprosin: “Drodzy Czytelnicy. Wyjaśniamy, iż usunęliśmy z naszego portalu artykuł Karola Kopańko o firmie ITMAGINATION. Po wyjaśnieniach, jakie otrzymaliśmy od tej firmy, uznaliśmy, że zawarte w artykule zarzuty dotyczące praktyk biznesowych i sposobu traktowania pracowników i współpracowników przez ITMAGINATION i jego kierownictwo nie miały uzasadnienia. Wyrażamy ubolewanie z powodu publikacji tych zarzutów. Aby zakończyć sprawę zgodnie, na prośbę ITMAGINATION wpłaciliśmy stosowną kwotę na konto Polskiego Towarzystwa Prawa Antydyskryminacyjnego. Karol Kopańko Przemysław Pająk” ITMAGINATION tworzy przyjazne środowisko pracy oraz dba, aby każdy czuł się bezpiecznie i był traktowany równo. Świadczy o tym m.in tytuł przyznany przez naszych pracowników “Great Place to Work” (https://www.itmagination.com/blog/itmagination-best-workplaces-poland-2022-second-year) oraz znalezienie się wśród laureatów konkursu najbardziej etycznych firm w Polsce (https://etycznafirma.pb.pl/). Jedną z naszych wartości jest transparentność, którą kierujemy się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz naszej organizacji. Dokładamy wszelkich starań, żeby słuchać naszych pracowników i rozwijać się z myślą o nich. Zachęcamy również do sprawdzenia opinii na glassdoor, które oddają rzeczywisty obraz tego jaką jesteśmy organizacją, jak prowadzimy nasze procesy i jak dbamy o pracowników i kandydatów Pozdrawiamy ITMAGINATION

UI Designer

Przed rekrutacją byłam zapewniana, że dostanę odpowiedź, nieważne czy pozytywną czy negatywną. Nie dostałam żadnej. Mimo, że odzywałam się mailowo do HR z pytaniem o wynik. Bardzo niekulturalnie i niesłownie.

Moja ocena zawiera tylko opinie dotyczącą okres od momentu złożenia CV do otrzymania oferty, bo pracy jeszcze nie rozpoczałem. Po złożeniu CV, następnego dnia dostałem telefon z rekrutacji, umówione krótkie spotkanie na MS Teams z osobą HR prowadzącą rekrutację, spotkanie było o ogólnym doświadczeniu, motywacjach, oczekiwaniach finansowych itp. Odrazu zostało mi zaproponowane kolejne spotkanie z managerem zespołu na następny tydzień. Spotkanie z managerem przebiegło bardzo sprawnie, pytania czysto dotyczące obowiązków oraz doświadczenia, bez (usunięte przez administratora) pytań typu "podaj swoje mocne/słabe strony" albo "gdzie widzisz siebie za 10 lat". Po 2 dniach od finalnej rozmowy z managerem zespołu, telefon z konkretną ofertą i tutaj uwaga - pierwszy raz w życiu zaproponowano mi nieco większe pieniądze niż podałem w oczekiwaniach finansowych. Mam nadzieje że sama praca będzie równie kolorowa jak proces rekrutacyjny który oceniam 10/10 :)

Dzień dobry Bardzo dziękujemy za tę opinię i nie możemy doczekać się wspólnej pracy! Zespół ITMAGINATION https://www.itmagination.com/careers

Czy w ITMAGINATION Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Dzień dobry, Dziękujemy za pytanie. Każda osoba w firmie ma możliwość udziału w różnych szkoleniach związanych ze ścieżką kariery, które poprawią jego/jej kwalifikacje. Wśród dostępnych dla naszych pracowników opcji są szkolenia finansowane przez firmę, do wielu certyfikacji Agile/Scrum, AWS, Microsoft, ISTQB i innych. Oprócz tego, oferujemy również dostęp do platformy Udemy dla Biznesu z ponad pięcioma tysiącami kursów do wyboru. Możliwości rozwoju dla naszych pracowników to ważny aspekt w naszej firmie, dlatego zawsze staramy się pomóc w poszerzaniu wiedzy naszego zespołu. Zapraszamy do składania CV, nasi rekruterzy chętnie odpowiedzą na pytania związane ze szkoleniami i możliwościami rozwoju podczas pracy w ITMAGINATION. Pozdrawiamy, ITMAGINATION

Oceniam firmę tylko przez pryzmat rozmowy. Firma wydawała się normalna, przyjazna, ogólnie pozytywna. A co najważniejsze, jako pierwsi zorganizowali mi rozmowę kwalifikacyjną techniczną. Nie przygotowałem się na nią (spontan), był piątek. Poduczyłem się w weekend i w poniedziałek na rozmowy techniczne leciałem jak Zenek na Sylwestra ????. Muszę przyznać, że dzięki tej rozmowie dostałem się później do 2 innych firm, gdzie dostałem propozycje współpracy. Przez obecne braki osób technicznych na rynku pracy, trochę zbagatelizowałem przygotowanie do rozmowy. Widać, że mają jasne wymagania co do osób pracujących. Taka mała porada ode mnie- jeśli aż tak zależy wam na wynikach punktowych z rekrutacji, to nie organizujcie rozmowy technicznej następnego dnia. Pierwsze rozmowy z reguły są mniej udane (nikt nie pamięta teorii, jeśli sam nie rekrutuje). Czasami lepiej ustawić na następny tydzień, wtedy jest większa szansa na to, że kandydat przejdzie już z jedną 2 rozmowy i waszą rekrutacje przejdzie od ręki ☺️

Dzień dobry. Dziękujemy za opinię. Tak, to prawda, że mamy jasne wymagania wobec kandydatów. Zależy nam na tym, żeby zatrudniać osoby posiadających określony poziom wiedzy, dlatego podczas tej części pojawiają się zarówno pytania teoretyczne, jak i praktyczne. Jesteśmy również bardzo transparentni z naszym procesem rekrutacji – składa się z części miękkiej oraz części technicznej, czyli wspomnianej przez Ciebie weryfikacji technicznej. Prezentujemy go każdemu na naszej stronie internetowej: https://www.itmagination.com/careers#:~:text=Are%20you%20curious%20what%20happens%20after%20you%20submit%20your%20application%3F Pozdrawiamy, Zespół ITMAGINATION

Potwierdzam, że firma nie daje informacji zwrotnej co do statusu rekrutacji, pomimo zapewnień, że kandydat otrzyma odpowiedź niezależnie od wyniku rekrutacji.

@Anonim

To prawda – chcemy wracać z odpowiedzią zwrotną do wszystkich kandydatów biorących udział w rozmowach z nami, ale niestety nie zawsze tak się dzieje. Cały czas usprawniamy nasze procesy dlatego będziemy bardzo wdzięczni za kontakt na recruitment@itmagination.com, aby wyjaśnić dlaczego w Twoim przypadku nie wszystko poszło tak jak zaplanowaliśmy

zainteresowany

Jakie są możliwości przejścia między działami? Czy z działów związanych bardziej z biznesem jest możliwość przejścia (w perspektywie czasu) na stanowiska programistyczne (po uzyskaniu niezbędnych kompetencji)?

@zainteresowany

W ITMAGINATION jest to oczywiście możliwe. Oferujemy naszym pracownikom certyfikaty i kursy, które pomagają im zdobywać kompetencje i awansować zgodnie ze zdobywanym doświadczeniem.

Dziękuję :)

Aktualność
Nasz zespół zagłosował, a wyniki są już dostępne! ITMAGINATION otrzymuje certyfikat #GreatPlaceToWork już trzeci rok z rzędu!

W tym roku rekordowa liczba Innowatorów wypełniła ankietę i przekazała nam swoją opinię na temat tego w czym jesteśmy doskonali, a co możemy jeszcze ulepszyć.

Szczegółowe wyniki już wkrótce na naszym blogu – i koniecznie sprawdź nasze oferty pracy!

Czy w ITMAGINATION Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

sd

nie

Wynagrodzenie wypłacane jest raz w miesiącu. Wiecej informacji na temat naszego procesu rekrutacji, wynagrodzeń i wolnych ofert pracy, możesz sprawdzic na naszej stronie internetowej: https://www.itmagination.com/open-jobs

baniek

Nie polecam rekrutacji w tej firmie. Jak chcą Cię zatrudnić to rekruter potrafi Ci się dzwonić i przypominać co godzinę. Po rozmowie zero feedbacku. Napisałem, że przydałoby się dać jakąkolwiek odpowiedź, ale niestety bez odzewu.

@baniek

Dziękujemy za Twoją opinię. Trudno nam odnieść się do opisanej przez Ciebie sytuacji, ponieważ Twój wpis jest anonimowy. Zależy nam na tym, aby standardy prowadzonych procesów były na jak najwyższym poziomie, dlatego przykro nam, jeśli Twoje doświadczenia nie były pozytywne. Przykładamy dużą wagę do procesu rekrutacji, ale czasem zdarzają się też błędy ludzkie, dlatego jeśli chciałbyś podzielić się z nami szczegółami, abyśmy mogli podjąć działania w tej sprawie, zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail recruitment@itmagination.com

Matthew
@baniek

100% prawda, o feedbacku można sobie pomarzyć, kultura i szaucnek dla kandydata równy poziomowi 0

Nicoodem
@Matthew

Potwierdzam również nie otrzymałem odpowiedzi co do statusu rekrutacji. Mimo zapewnień że będą.

@Nicoodem

Dziękujemy za Twoją opinię. Zależy nam na tym, aby standardy prowadzonych procesów były na jak najwyższym poziomie, dlatego przykro nam, jeśli Twoje doświadczenia nie były pozytywne. Przykładamy dużą wagę do procesu rekrutacji, ale czasem zdarzają się też przeoczenia, dlatego jeśli chciałbyś podzielić się z nami szczegółami, abyśmy mogli podjąć działania w tej sprawie, zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail recruitment@itmagination.com

anonimowy-programista

jestem pozytywnie zaskoczony ludzmi, zarobkami, atmosferą w pracy oraz klientem z USA. Pracuje tu właśnie i bardzo chwale sobie to miejsce

@anonimowy-programista

Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że praca w ITMAGINATION Ci się podoba. Życzymy Ci samych sukcesów w naszej firmie.

Aktualność
ITMAGINATION od wielu lat jest Partnerem Microsoftu i co roku poddaje się szczegółowym inspekcjom, by uzyskać tytuł Złotego Partnera w coraz to nowych obszarach. W tym roku najwyższy możliwy poziom ekspercki nasza firma uzyskała w: Security, Cloud Productivity, Datacenter, Cloud Platform, Collaboration and Content, Application Development, Data Platform, Data Analytics, DevOps i Application Integration. Ponadto otrzymaliśmy również tytuł Srebrnego Partnera w zakresie Project and Portfolio Management.

Główne zalety posiadania tytułu Złotego Partnera to gwarancja profesjonalnego wsparcia ekspertów, których kompetencje są sprawdzane każdego roku. ITMAGINATION może poszczycić się również innymi, międzynarodowymi certyfikacjami. Nasza organizacja zdobyła certyfikat ISO/IEC27001/2013, który poświadcza najwyższy standard bezpieczeństwa informacji. Oprócz tego otrzymaliśmy także wyróżnienie ISO 9001:2015, który potwierdza, że firma spełnia wymagania systemu zarządzania jakością.
Rekruter

Szanowni Państwo. Prowadzicie firmę rekrutacyjną - co jest podstawą? Podmiotowe traktowanie kandydata - ok, macie prawo odrzucić CV. Nie obrażam się. Ale jak można osobie na stanowisko Rekruter nie przekazać fb? Nawet w sytuacji kiedy o to grzecznie prosi? To taki fb dla Was. Rynek jest dość wąski a niesmak pozostaje. Powodzenia!

@Rekruter

Cześć! Dziękujemy za Twoją opinię. ITMAGINATION nie jest firmą rekrutacyjną. W ramach standardowego procesu rekrutacji zawsze przekazujemy informację zwrotną niezależnie od etapu rekrutacji. Trudno nam odnieść się do opisanej przez Ciebie sytuacji, ponieważ Twój wpis jest anonimowy. Jeśli chciałbyś podzielić się z nami szczegółami, abyśmy mogli podjąć działania w tej sprawie, zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail office@itmagination.com

Rekruter IT
@ITMAGINATION Sp. z o.o.

Przecież to jest oczywista nieprawda. Nie macie swoich projektów i zajmujecie się outsourcingiem ludzi i zespołów do swoich klientów - robicie to od 2008. Po co tak kłamać?

Czy firma ITMAGINATION Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Każdy pracownik w firmie ma możliwość udziału w różnych szkoleniach związanych z jego ścieżką kariery, które poprawią jego kwalifikacje. Szkolenia są finansowane przez firmę, można zdobyć nowe umiejętności i certyfikacje. Wszyscy w ITMAGINATION mają dostęp do platformy Udemy dla Biznesu, gdzie czeka ponad 5000 kursów do wyboru. Możliwość rozwoju naszych pracowników to ważny aspekt w naszej firmie, dlatego zawsze staramy się wspomóc poszerzanie wiedzy przez członków naszego zespołu. Zapraszamy do składania CV, nasi rekruterzy chętnie odpowiedzą na pytania związane ze szkoleniami i możliwościami rozwoju podczas pracy w ITMAGINATION.

Zarobki lepsze niż w innych miejscach. Możesz się rozwijać i zdobywać cenne doświadczenie i atmosfera jest pozytywna.

@Marta

Marto, dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że podoba Ci się w naszej firmie.

Aktualność
W ITMAGINATION każdy ma potencjał, aby być innowatorem! Nasz zespół zajmuje się projektowaniem produktów, tworzeniem oprogramowania i analityką danych. Pomagamy firmom wdrażać innowacje, które zmieniają ich biznes. Z naszych usług korzystają znane marki z całego świata, takie jak m. in. BNP Paribas, Loreal Paris, Nestle, Danone, Skanska czy Kabbage.

Od dwóch lat posiadamy certyfikat Great Place toWork® poświadczający, że jesteśmy świetnym miejscem pracy. W 2021 roku udało nam się dodatkowo zostać laureatem konkursu „Najlepsze Miejsca Pracy 2021”. Możesz o tym przeczytać na naszym blogu.

Rozwijaj skrzydła razem z nami i dołącz do świetnego miejsca pracy!
Sprawdź, co możemy Ci zaoferować i wyślij CV już dziś!
kandydat student

Czy w ITM jest szansa na pracę na 3/4 etatu w przypadku studentów?

@kandydat student

Cześć! Dziękujemy za Twój komentarz. Zdarzają się projekty, gdzie bierzemy pod uwagę pracę na 3/4 etatu. Zapraszamy do przesłania CV!

Czy ITMAGINATION Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

sportowiec

tak, bez problemu od 1 miesiąca

Zostaw merytoryczną opinię o ITMAGINATION Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ITMAGINATION Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITMAGINATION Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ITMAGINATION Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITMAGINATION Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ITMAGINATION Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITMAGINATION Sp. z o.o.