Opinie o Pio-Mar Jacek Plasan w Garncarsko

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pio-Mar Jacek Plasan. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pio-Mar Jacek Plasan o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pio-Mar Jacek Plasan w Garncarsko

Kierowca Nowy wpis

Zatrudnienie na podstawie najniższej krajowej, reszta pod stołem. Najczęściej pracuje się od rana do samego wieczora, żadne nadgodziny nie są płatne wyższą stawką, godziny warsztatowe płatne poniżej najniższej krajowej. Auta to trupy, które jeździć już dawno nie powinny, naczepy dziurawe. Pracodawca często krzyczy na pracowników, spedytor wcale nie lepszy. Ich zachowanie wobec pracowników podchodzi pod (usunięte przez administratora). Gdy kierowca chce się zwolnić, chcą potrącić pieniądze za wszelkie uszkodzenia pojazdu, których kierowca kiedykolwiek dokonał.

HAHAHA Nowy wpis
@Kierowca

Za wszystkie uszkodzenia, które Pan kierowca zrobił to by Panu kierowcy pensji nie starczyło taki dobry driver :) Wszystkie auta min. euro 5, nigdy Cię przy aucie nie widziałem jakbyś chociaż żarówkę czy bezpiecznik wymieniał - taki wspaniały pracownik. Dziękuję za współpracę, to ja jestem tym krzyczącym spedytorem, który nie lubi jak mu się niszczy sprzęt.

Mariusz Dzięcioł Nowy wpis

Jestem byłym pracownikiem, odszedłem z własnej woli, a wręcz uciekłem. Umowa to kpina najniższa krajowa i żadnych dodatków za nadgodziny. Pracuje się od rana do wieczora. Jest całkowity wyzysk pracownika i przede wszystkim brak szacunku i kultury spedytora syna Szefa Piotra.P (pseudonim (usunięte przez administratora)) (usunięte przez administratora) pracowników na każdym kroku. Praca w weekendy za 16 zł/h. Czy pracujesz 8 czy 15 godzin ( a zazwyczaj jest powyżej 12) dostajesz 240 zł/h. Jeśli jesteś w desperacji lub nie zależy ci na uczciwym zarobku zapraszamy do firmy Pio-mar w Garncarsku. A jeżeli chodzi o auta to padaka wszystko się psuje a potem szukają winnych i kierowca musi płacić za szkody. Nie polecam firmy

Bartłomiej

@Klient To, że nie ma pełnej obsady pracowników to nie nowina, wszystkie firmy borykają się z tym problemem, ważne że firma jest ok

Młody Nowy wpis
@Bartłomiej

Jak by firma była Ok to by nie stało tyle aut na placu bez obsady nawet ukraińcy pouciekali

Edward

We wcześniejszych komentarzach nie polecaliście firmy (i chyba też w zasadzie atmosfery), a od dłuższego czasu nie wypowiadacie się w wątku. Co to znaczy? Strona firmy istnieje: http://phupiomar.pl ale już sam nie wiem czy Pio-Mar funkcjonuje, czy jednak nie. Poproszę o jakiekolwiek informacje.

Klient
@Edward

Firma istnieje mają coraz więcej aut (wolnych bo nie ma kierowców)a tak to sama ukraina

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Pio-Mar Jacek Plasan? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Nie

Nie polecam firmy i tych ludzi

buza

Staż to rzeczywiście nic dziwnego, ale pewnie i tak nie pokazała się żadna oferta pracy, a szkoda, bo sam bym się załapał

htyu

zenada,a i ucz sie ukrainskiego 75 ptocent w tej firmie to ukraina

wój

co wy opowiadacie, jak sie komuś robić nie chce tylko potrzy aby ukraćś to może takie farmazony pleść, ja pracuję podstawa wysoka nie tylko najnizsza, wypłata na czas, zaliczka nie ma problemu a jak jest problem to trzeba porozmawiać a nie pier.. na boku ja szczerze polecam

mlody

Firma która ma za nic człowieka , jeździsz rozpiepszonymi samochodami , jeśli nie zrobisz sobie sam to nikt tego nie zrobi , zarobki zaleza od tego czy wchodzisz Piotrusiowi w d... jedni drugich podpierdzielaja szkoda czasu i nerwow na firme . Były kierowca

beduin

To co kolega wyżej stwierdził to sama prawda. A i te dwie długie opinie pochwalające to tak jak wyżej zostało napisane to chyba sam PIO-MAR napisał. Najlepsze jest to że z biegiem czasu coraz więcej pracujesz a coraz mniej zarabiasz z miesiąca na miesiąc.

kier

ha czytam i placze ze smiechu te dwie dlugie pozytywne opinie to sam pio mar sobie napisal prawda jest taka siedzi lepek na laptopie ktory w ciezarowce to siedzial tylko na placu i wielkiego spedytora udaje a jak jest problem z zaladunkiem lub rozladunkiem to w godzinach wieczornych zapomnijcie ze tel odbierze.mialem osobiscie takie zdarzenie ze tel odebral po kilku godzinach.w tej firmie patrza tylko zeby jezdzic nie patrzac na czas jazdy i pracy.idac do tej firmy najlepiej byc kawalerem.a jak masz rodzine to mala ja bendziesz widziec.poniewieraja ludzmi nie patrzac na wiek czy mlodszy czy starszy po prostu KOłCHOZ nic wiencej za marne grosze

kier

kierowiec

Popracuj kolego u tego człowieka ,tam hasłem przewodnim jest ,,najpierw praca ,a na końcu rodzina,,pracownik jest tam niczym ,,h...em,, anie podoba się to ,,w....j,,.tyle na ten temat.gorąco polecam jak lubisz być poniewieranym.....

nowy

popieram kolege, jak wszyscy jesteście tacy mądrzy to czemu sami nie założycie firmy? tylko narzekać potraficie i tyle, a żaden nawet kilku miesięcy w PIO-MARZE nie popracował a ma czelność się wypowiadać. "Oszukany" i ta cała reszta jak nie macie pojęcia o czym piszecie to siedzcie cicho i nie wprowadzajcie innych osób w błąd. Prawda jest taka że gdyby Jacek nie był taki łebski to by tam kamień na kamieniu nie stał-wielki szacunek za to co robi. Warto pracować w firmie PIO-MAR, nie spotkałem się jeszcze z tak ludzkim podejściem szefa w żadnej firmie. Zaliczka? dzien wolny na zyczenie?To nie jest problem. Robote mają cały rok, płacą dobrze nie tak jak tu jakies debile wypisują i zawsze na czas. Szczerze polecam

swidniczanin

Az mi sie wierzyc nie chce w to co tu czytam. Nie wiem jak zdesperowanym trzeba byc zeby pisac takie bzdury. Prawda jest taka ze nie da sie lezec i zarabiac a widze ze ci co sie tu wypowiadaja oczerniajac firme PIOMAR tak mysla. Praca jak praca ma wady i zalety, tez mialem wątpliwości, ale przynajmniej wiem ze pieniadze i to dobre zawsze beda na czas a ja i moja rodzina nie musimy martwic sie co bedzie jutro. Jestem nowy, pracuje od niedawna ale pamietam jak zachorowala mi zona-nie dosc ze potrzebowalem 1000 zaliczki to jeszcze dzien wolny i zero problemu. Ktory cwaniaki ma tak w swojej firmie? Ja wiem na czym stoje i nie martwie sie czy mi zaplaca i czy moja firma bedzie jutro istniec. Tym ludziom nalezy sie szacunek a te leszcze co co miesiaac zmieniaja firme tego nie zrozumieja i beda pisac takie bzdury. POLECAM FIRME PIOMAR JAKO RZETELNEGO PRACODAWCE

oszukany

Tragedia. Kolejny przyklad rodzinnej firmy zerujacej na świeżych kierowcach. Oszukuja naciagaja czas pracy. Odradzam absolutnie. Lepiej w ogole nie pracowac niz probowac swoich sil w tej chorej firmie.

olx

mała poprawka jest 1800 ale brutto

aiz

nie polecam tej firmy placa jak chca myla sie w rozliczeniach dokladaja pensje innym kierowca za kursy ktorych nie robili nie wiadomo za jakie stawki sie jezdzi czy na plandece jak i na wywrotkach nie maja poszanowania dla kierowcow dla nich liczy sie tylko aby kola sie krencily a maly plus tej firmy to ze podstawa wynosi 1800zl netto.

toto

Ja oceniam pozytywnie a przeszedłem wiele w życiu, zdecydowanie polecam

szybki1

zdecydowanie odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Pio-Mar Jacek Plasan - Garncarsko

• Jak się pracuje w Pio-Mar Jacek Plasan?

Zobacz opinie na temat firmy Pio-Mar Jacek Plasan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Pio-Mar Jacek Plasan
  • Nowowiejska 15