Opinie o 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Warszawa

Kuba Nowy wpis

Jak się pracuje? Przestaliście pisac na forum.

on 53 Nowy wpis
@Kuba

FIRMA JEST OD ROKU WYKRESLONA Z KRS , WIEC CO TO ZA PYTANIE ?

Administrator Nowy wpis

Od dłuższego czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami zatrudnienia w 7POST. Jak aktualnie wygląda praca w niej?

on 53 Nowy wpis

FIRMA JEST OD ROKU WYKRESLONA Z KRS , WIEC CO TO ZA PYTANIE ?

on 53

Słuchajcie " drogie ludziska" , mnie firma 7 post doprowadziła do białości. Nadal nie mogę się pozbierać . Wyrok sądu pracy mogę oprawić w ramki. Komornik umorzył postępowanie. Mam zamiar pozwać w procesie cywilnym prezesów. Czy to ma sens? Ktoś coś w takim temacie wie? Pozdrawiam.

Jozin z bazin

Ktoś coś wie na temat wezwań do sądu w Częstochowie. ?

Kurier

spotkanie poległo no sprawdzeniu rejonu na ktory mam dostarczać paczki ina kogo wypisywać fv

jak życ

Czy ktoś wie czy zostały postawione zarzuty Prezesowi?

kali

@ktoś o tym nie słyszałam, pewnie jakieś bajki. a na czym polega ta ich ionnowacyjność którą się tak chwalą?

ktos

kto znowu rekrutuje ? gdzie ? do jakiej tym razem firmy ? zapart ma juz sprawy sadowe. ja osobiscie zalożyłem mu 4 w tym dwie przez prokuratora.

andrzej z zadupia

witajcie i jak sie maja sprawy zalozone przez brzezinskiego przeciwko to niby jego znieslawieniu?? byl ktos w sadzie jakies przesluchania?? dostalismy cos z ale nas nie ma i tylko info od rodziny ze z sadu jest list. Ktos cos wie??

nic
@andrzej z zadupia

10 była rozprawa, umorzone

R

Oj to nie ty pierwszy i ostatni to jest duża szajka złodziei zapart , (usunięte przez administratora) i inni Dał tych ludzi tylko las został lub gaz

ktoś

słuchajcie, ja padłem ofiarą oszustwa jag24 którego wlasicielem jest zapart, wydaje się ten sam co działa w 7post. oczywiscie sprawa została skierowana do sądu i do prokuratury... czy ktoś coś może powiedzieć więcej na temat tego zaparta ?

Bernat Andrzej tel.519511261
@ktoś

zadzwon a opowiem ci całą historie :)

on 53

Dobre pytanie, mam to samo. Też mi wiszą kasę, już prawie dwa lata.

byli pracownicy firmy 7post

a my chcemy odzyskac od nich 10 tys zł jak mam to z mezem odzyskac

xxxxx

do jhvv bo jak byś pracował i by nie wypłacili dla ciebie np z 30 czy 40 tys to też byś walczył o swoje a poco się wypowiadasz jak nie masz zielonego pojęcia o niczym

byly pracownik

Sprzedam dług firmy 7post z prawomocnym wyrokiem sądowym za 75% wartości.

klient

WSTYDZIŁ BYŚ SIE ...JESTEM KLIENTEM JAGA I WŁAŚNIE ODDZIAŁ LEGNICA ZAWALAL DOSTARCZENIA moich paczek. Żal pl.

były klient

Policja zajęła się sprawą wyłudzenia i przywłaszczenia pobrań przez firmę 7Post. Poszukuję osób, którym nie zwrócono pobrań do dołączenia w procesie karnym. zgłoszenia kierować na maila joojoo@op.pl Podzielę się bezpłatnie poradami jak doprowadzić do ukarania winnych tego procederu. Istnieje szansa w procesie adhezyjnym odzyskać pieniądze bez żadnych kosztów.

pytanie

i jak wyglądała rozprawa ? zjawił się "prezes" ? co na to wszystko powiedział sąd ?

Krzysiek Kraków

Czy znacie adres zameldowania R.Bugajnego? Na Plac Kościelny w Szprotawie nie odbiera listów. Jakby ktoś znał to proszę o podanie na k.bator@interia.pl

Roman Celiński

Sąd udowodni Państwu że jesteście w błędzie, chyba że przegapiłem przelew na moje konto kilkudziesięciu tys. zaległości ze strony 7post, a ZUS dla jaj prosi mnie o przesłanie dokumentów których za nic od 7post wydobyć nie może. O nie wydanym świadectwie pracy nie wspomnę.

trochę prawa

wszystkim oskarżonym z Art 212 KK sugeruję się zapoznać również z Art. 213 KK § 2. § 1. Nie ma przestępstwa określonego w art. 212 § 1, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy. § 2. Nie popełnia przestępstwa określonego w art. 212 § 1 lub 2, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut: 1) dotyczący postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną lub 2) służący obronie społecznie uzasadnionego interesu. Jeżeli zarzut dotyczy życia prywatnego lub rodzinnego, dowód prawdy może być przeprowadzony tylko wtedy, gdy zarzut ma zapobiec niebezpieczeństwu dla życia lub zdrowia człowieka albo demoralizacji małoletniego.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Kandydaci do pracy w 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta)