Opinie o 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Warszawa

realista

Gościu, nie kupuję twoich wyjaśnień prezes wiedział co się dzieje - nie zrobił niczego by zmienić złe tendencje cały czas naganiał nowych klientów, uspokajał jak mógł starych - ty też w tym uczestniczyłeś Twoje wypowiedzi są zawsze łagodzące, "do tyłu" z aktualnymi danymi - w grudniu jak ludzie zaczęli się tu ostrzegać że jest źle, ty ich wyśmiewałeś, pisałeś że wszystko super, terminowo, przelewy śmigają itd , to tylko robota konkurencji (usunięte przez administratora)

@realista

Dlaczego piszesz do mnie "Wy robiliscie, woziliscie" ? Ja nie mam i nie miałem wplywu na decyzje i posunięcia rządzących, więc poszukaj sobie innego pieska do bicia. To co piszę to moje zdanie, moje wnioski i moje opinie. Każdy ma prawo do własnego zdania. Nie ukrywam i nigdy nie ukrywalem że dobrze zyczylem tej firmie, choćby dlatego, że dla niej pracowałem. Jeśli twierdzisz że przyczynilem się do tego co teraz się dzieje, to Twoja sprawa. Ilu ludzi tyle opinii. Ty wiesz swoje a ja swoje.

przewoznik
@Gościu

PISZE PAN ZE MA PRAWO DO WLASNEGO ZDANIA ,ALE WE WCZESNIEJSZYCH POSTACH KRYTYKUJE PAN ZDANIA INNYCH I NIEKIEDY OBRARZA WIEC GDZIE LOGIKA DARUJ SE PAN TE BREDNIA

XXX

dziw się dalej masz prawo

Gościu

realisto, dlatego nie zrobili czegoś po pierwszym miesiącu nie wiem, to pytanie nie do mnie. Trochę się orientuję w sytuacji, ale nie jestem we władzach firmy

Gościu

realisto weź pod uwagę fakt że poczta działa na rynku nieporównywalnie dłużej. 7post w grudniu zaczynał 3 miesiąc działalności. Ja naprawdę nie zamierzam nikogo bronić, staram się tylko być obiektywny. Mi też firma zalega z kasą, nie wiem czy w ogóle ją odzyskam, ale zrzucenie winy na jedną lub dwie osoby z pośród kilkuset jest lekką przesadą i dużym uproszczeniem. Nie myślisz chyba, że właściciele są czy byli w stanie dopilnować wszystkiego osobiście. Po to zatrudnili kierowników, dyrektorów itp.

@Gościu

prezes miał w ręku narzędzia - macie całkiem fajny system informatyczny (na takim samym działa siódemka) wiedział że ilość paczek jest za mała, znał koszt prowadzenia ogólnopolskiej firmy, znał przychody, wiedział iloma pieniędzmi dysponuje tylko on znał te wszystkie informacje, szeregowy pracownik czy tym bardziej nadawca pojęcia o tym nie miał. Najważniejsze jest jednak pytanie o kasę z pobrań, ona jest naprawdę o kilka rzędów większa niż opłaty za przesyłki. Np w moim przypadku łączna kwota pobrań jest 11 razy większa niż kwota opłat za wszystkie przesyłki A tutaj piszą zarówno nadawcy którzy nie dostali kasy z pobrań Jak i przewoźnicy którzy nie dostali kasy za usługi, Więc sorki, ale nie "kupuję" Twojego wyjaśnienia (usunięte przez administratora)

przewoznik
@Gościu

do gosciu. ok ja tez jestem przewoznikiem (bylym)ktory nie otrzymal zaplaty mam wszystkie przlewy ktore robilem za otrzymane pobrania nic nie ukradlem jezdzilem czasami do puznej nocy bo paczki przychodzily nawet o 14.00 ale staralem sie dla dobra firmy w pewnym momecie mialem nadzieje ze ta firma da rade bo paczek bylo z dnia na dzien coraz wiecej (pod koniec listopada). przypominam ze na poczatku wspolpracy byly obietnice zaliczek i terminowych platnosci za faktury a przypomne ze po pierwszym miesiacu juz byly klopoty z kasa ja tez bym wolal zeby to wszystko sie krecilo ale sie niekreci i po co ktos taki jak ty stara sie wprowadzic w blad ludzi ze jest dobrze i bedzie ok mleko sie rozlalo i teraz jedyne co my mozemy zrobic to ostrzegac (usunięte przez administratora)

@przewoznik

A gdzie ja napisałem że jest dobrze???? Ja i moi ludzie też pracowaliśmy uczciwie i dlatego tym bardziej (usunięte przez administratora) mnie jak słyszę o przekretach naszych kolegów po fachu i mam nadzieję że za to odpowiedzą. I jeszcze jedno, nie pytajcie mnie dlaczego prezes nie zrobił tego czy tamtego, bo ja nie wiem. Mam sporo informacji od różnych ludzi, ale nie wiem co robi prezes i co planuje

Kurier

spotkanie poległo no sprawdzeniu rejonu na ktory mam dostarczać paczki ina kogo wypisywać fv

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

123 niebądż śmieszny

@456

o co ci chodzi

XXX

o.k po części się zgodzę z tobą jeśli pisałeś tak jak było ale 70 procent ludzi kturzy tutaj piszą niemają żadnej wiedzy na ten temat co się dzieje w firmie i mam nadzieję jak będzie o.k to będą mieli na tyle odwagi cywilnej żeby zrobić rachunek sumienia i powiedzieć sobie prawdę co dalej ,a także konkurencji za swój cenny czas spędzony tutaj dziękujemy i więcej zawiści bo przecież jasteśmy POLAKAMI

edek
@XXX

kolego xxx co masz na mysli mowiac ze bedzie ok niewiem kim jestes ale powinienes sie pogodzic z tym ze pieniedzy po dobroci nie odzyskasz zadziwia mnie twoj optymizm

ja czekam do wieczora do 18 jak przelewu nie zobaczę koncie (usunięte przez administratora) niech wie co go czeka a na pewno lekko nie będzie

realista

Buli, ale co sugerujesz ? że jak będą wszyscy cicho, to jeszcze paru nadawców się nabierze, wyśle paczki za pobraniem i będzie kasa do przewoźników ? bo tak to w sumie do tej pory działało, cicho cicho, wszystko gra, wozimy super, tylko nadawcy jakoś pobrań się nie mogli doczekać

XXX

pisząc tu bzdury i domysły szkodzicie wszystkim dosłownie wszystkim,tym co mają w firmie niezapłacone pobrania , pensje,faktury nakręcajcie dalej zastanówcie się czy aby sobie krzywdy nie robicie trochę pomyślcie

@XXX

tak, jasne panie xxx nie płacicie , oszukujecie, kłamiecie, a winni są ci co mówią o tym prawdę

realista

7POST - kilkanaście lat ??? co ty bredzisz, 7POST działa od października "kupili" firmę Wellman która zawiesiła działalność w 2005 roku bodajże, nie zgłoszenie upadłości to rzeczywiście jazda gołym tyłkiem po brzytwie, dziwię się zarządowi że się nie boi, po analizie numerów paczek po 14stycznia nikt już niczego nie nadał tą firmą ostatnie paczki nadane 14stycznia i one "wiszą" - przyjęte a wg trackingu nic się z nimi nie dzieje, nie zeskanowane dalej więc trudno powiedzieć co z nimi to że jesteśmy wszyscy wkurzeni to sprawa oczywista ja z własnej ciekawości starałem się tylko znaleźć powód - moim zdaniem firma nie osiągnęła "progu rentowności" - woziła za mało paczek żeby to miało sens (koszty stałe mogły być większe niż przychody z wożenia paczek) (usunięte przez administratora)

dla mnie ponad 30000 za transport i też kasy nie widzę i marne szanse że jeszcze kiedyś ją zobaczę

oszukany

firma jest mi winna ponad 20.000 zł (dwadzieścia tysięcy złotych) za grudniowe pobrania i niestety nic nie otrzymałem...

...

Czy wy w ogóle wiecie skąd się wzięła firma 7POST??? Jak nie to poczytajcie to jest firma kurierska co już istniała paręnacie lat na rynku...

Juliusz Cezar

a jeszcze jedno ich kapitał zakładowy to 50k PLN, wiec chyba wiadomo ... nie zgłoszona upadłość? Nieźle ktoś jedzie duąp po brzytwie ...

wkurzony

Bzzz, czegoś tu nie rozumiesz, nawet jeśli prezes nie jest złodziejem, a tylko człowiekiem biorącym sie za coś o czym nie ma pojęcia to i tak za to odpowiada. Przerobił ludzi na grube pieniądze, tu nie wystarczy powiedzieć : "ja nie chciałem, samo tak wyszło"

realista

moja "analiza" jest oparta tylko na chłodnej logice, nie mam dostępu do praktycznie żadnych danych sam sobie znalazłem sposób na policzenie ile paczek woziliście i tyle Pozostaje podstawowe pytanie, co z kasą z pobrań, bo nadawcom jej w dużej mierze nie oddaliście. Ta kasa jest dużo większa, niż koszty przewozu i dobrze o tym wiesz. Paczka kosztowała u was te 7,50, kurier dostawał z tego może 2-3 a pobranie mogło być 100 - 200 i więcej, Więc gołym okiem widać różnicę skali, pieniądze z pobrań są kilkanaście razy większe niż koszty przesyłki.

po 5000 netto a kilometrów po 400 dziennie miały być premie ale nikt ich nie widzaiał

realista

a jaka pensja była obiecywana kurierowi ? + jakie orientacyjne koszty benzyny amortyzacji samochodu mogą wyjść miesięcznie ?

@realista

Czy te całe obiecanki cacanki, Wam czegoś nie przypominają. Zaczynało się na A kończyło T. Co do za dużych kosztów pracowniczych, to się z Tobą w zupełności zgadzam, wystarczy spojrzeć na Łódź, Kierownik, Dyrektora, przegania. I tak smutno zakończyła się sprawa walki o stołek:(. Może w końcu nauczycie się, że z nie którymi osobami nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.

tak kolego wychodził niektóre odziały miały jeszcze mniej niż 5 a niektóre więcej plus koszty Lh plus wynajem magazynów plus pracownicy na magazynie plus połowa niepotrzebnych ludzi w firmie chodzi o biuro i koszty idą masakrycznie w górę

realista

na początku grudnia powoli zbliżaliście się do poziomu 5 tyś paczek dziennie cena 9-10 ? nie wiem jak inni, ja miałem u was cenę 7,50, ale nie sądzę żebyście 9-10 mogli brać, za 9-10 można mieć oferty Pocztexu, siódemki, DHL niewiele drożej i UPS , bez przesady, ceny mocno spadają cały czas w tej branży 5000 paczek dziennie to jest 37'500 (liczę tą moją stawkę 7.5, do tego połowa paczek to pobrania (niestety kur@#$@#) i wtedy 9 zł wychodziliście. no to razem jakieś 40 tyś dziennie by to dawało. 25 dni roboczych x 40 tyś to rzeczywiście się milion robi. (usunięte przez administratora)koło tych 5tyś paczek dziennie zaczęlibyście na zero wychodzić. (jeśli koszty to rzeczywiście milion) No to chłopak się zabrał za to bez kapitału po prostu. Każda firma musi mieć rozruch co najmniej kilka miesięcy żeby to wypaliło. Jeśli on sie wypstrykał z kasy już na starcie, na 3mce nie miał nawet kapitału żeby to pociągnąć, to sorki ale na co on liczył ? To trzeba było tego inwestora szukać, ale w sierpniu, zanim się za to wziął, teraz to już pozamiatane, (usunięte przez administratora) A mówisz że koszty 1'000'000 ? to ilu wy mieliście kurierów ? coś mi to nie gra, mój kurier mówił że na całe województwo było ich 5ciu, zakładając że w innych podobnie, to by wyszło 85, zaokrągliłem do 100, bo może jakaś Warszawa miała więcej.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Kandydaci do pracy w 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta)