Opinie o 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Warszawa

???

Zobaczcie tylko - Jak wy się zachowujecie - Jak przedszkolaki Po co takie bzdury piszecie (usunięte przez administratora)

...

Ja mogę jeździć jak otrzymam zaległości w innym wypadku nie będę już jeździł dla 7Postu. A co do skuteczności to przy takiej ilości paczek jakie były to ciężko było nie zrobić 100% skuteczności.

@...

jak miales 5 paczek i 150 km no prawdziwy z ciebie kurier

xyz

nie z kamiennej:)

:))

kolega z Jeleniej Góry bardzo pesymistycznie nastawiony jakiś jest:))

Kurier

spotkanie poległo no sprawdzeniu rejonu na ktory mam dostarczać paczki ina kogo wypisywać fv

xyz

(usunięte przez administratora) jacy jesteście naiwni

@xyz

A to już nie twoja sprawa, wwięc nie wysilaj się ze swoimi madrosciami.

i jak firma rusza?

Klient

mam 1000 paczek pobraniowych każda po 2000 zł pobrania, czekam tylko aż wystartujecie żeby je 7POSTEM nadać proszę was, startujcie , nie mogę się już doczekać żeby nadać te paczki wreszcie 7POSTEM

@Klient

Jak widać niektórym osobom jest nie na rękę fakt, że firma za chwilę wystartuje na nowo. Człowieku jeśli nie potrafisz napisać niczego sensownego to nie pisz wcale i nie rób sztucznego zamieszania. Rozumiem, że trudno wam się pogodzić z tym, że firma nie upadła na dobre, ale musicie przełknąć tę smutną dla was prawdę.

tr
@Klient

rozumiem że to jakiś żart....

Bzzz

Z tego co wiem, będzie dużo zmian personalnych. Najważniejsze żeby wyciągnąć wnioski z tego co byłoi rrobić tak, żeby tym razem było dobrze. Wierzę że tak będzie i pomału osiągniemy sukces.

@Bzzz

Ja myślę że ten czas był poświęcony właśnie na dopracowanie szczegółów Mam taką nadzieję że teraz jeśli Firma ruszy to już bez żadnych wpadek Przewoźnicy i Kurierzy naprawdę pracowali uczciwie i tak będzie Będzie Dobrze

Wrocław

W sytuacji w której firma wywiążę się ze swoich zobowiązań będziemy wysyłać 100 dziennie. Bez pobrań na początek oczywiście. Ludzie którzy świadczyli usługi doręczeń robili to na dość wysokim poziomie i to się raczej nie zmieni. Do czasu kiedy firma zaczęła popadać w kłopoty nasi klienci byli zadowoleni z serwisu.

@Wrocław

ja mialem skutecznosc 98% doreczonych paczek przy 400 km dziennie, w firmie ... w ktorej pracowalem wczesniej bylem zawsze w pierwszej 20 na 120 kurierow, srednia liczba stopow 75 szkoda ze tam juz powrotu nie mam bo zapieprz byl ale kasa byla na koncie co 2 tygodnie i to sie ceni

@Wrocław

Moim zdaniem po takiej potyczce raczej powinno pójść jeszcze lepiej Każdy kto miał jakieś niedociągnięcia będzie chciał zadbać aby tego nie powtórzył Natomiast centrala musi czuwać nad sytuacją aby tego nie zepsuć Myślę że będzie dobrze

@kl.

wymienic ludzi to podstawa ale ich sie nie da wymienic (usunięte przez administratora)

@8

Jeśli szefostwo myśli na poważnie działać dalej - a myślę że tak chcą (usunięte przez administratora) Myślę że będzie dobrze

@kl.

zgadzam sie z toba ja bym w pierwszej kolejnosci wywalil goscia co prowadzil nasz oddzial(usunięte przez administratora) szkoda gadac nazwiska wam teraz nie podam (usunięte przez administratora)

klient2

Ogarnijcie się ludzie, jaki powrót do działania, to zwykła ściema. 7POST jest spalony jako firma kurierska, nikt normalny jednej paczki nie nada po tym wszystkim. (usunięte przez administratora)

@klient2

A ty to kim niby jesteś żeby twierdzić że to ściema? Są konkretne propozycje i plan dalszego działania. Dlaczego tak trudno wam się przyznać do błędnej oceny sytuacji?

kliJęt

(usunięte przez administratora) pierfszy który poleci i nada przesyłki waszą firmOM. oczywiście POBRANIOWE!!1 buahaha

?...?

Powiem tak - nie głupi pomysł z tymi długami Tym sposobem rozliczyli by sobie przedstawicielstwa

Przewoźnik

może 7post kupił by długi od przewoźników przedstawiciele i tak są Bogaci

@Przewoźnik

sprzedam 20% taniej dlug co ma mi przedstawiciel wisi a jest tego okolo 40tys zl sa chetni? zapisy beda przyjmowane od teraz do 9 rano zapraszam gosc w 100% wyplacalny obiecal ze wezmie kredyt w 2048r pod zastaw kurnika w centrum miasta wojewodzkiego ZAPRASZAM

prawda

dokładnie

Bzzz

Jestem pewien, że gdyby właściciele byli oszustami, to juz dawno mieliby wszystko w(usunięte przez administratora) oni jednak robią wszystko żeby posplacac zadłużenia i ruszyć na nowo. (usunięte przez administratora)

Jestem za
@Bzzz

No i widać że jeszcze potrafi ktoś rozsądnie pomyśleć Jestem tego samego zdania i mam nadzieję że jeszcze wszystko będzie dobrze A odnośnie tych wszystkich wypowiedzi to śmiał bym powiedzieć że raptem kilka osób robi tylko zamieszanie niepotrzebne ale niech im na zdrowie wyjdzie

yxz

W tamtym tyg dostałem niesamowita kwote 400 zł z 14tys za zaległe pobrania.Firma rusza(ironia).Ciekawe kiedy dostane kolejna duza rate;]

wy wszyscy co byliscie w alfie pozniej w 7post jestescie siebie warci(usunięte przez administratora)

opo

moim zdaniem trzeba się zgodzić na propozycje z warunkiem ze do 15.02 wpływa cała kasa a jednocześnie z 15.02 wysłać wypowiedzenie umowy i pokazać "prezesom" i "dyrektorom" środkowy palec. Bo inaczej to wpłacą po 2-3 tysiące, miesiąc pojezdzisz i znowu będzie to samo czyli kasy brak a ty dokładaj panom prezesom do wygodnego zycia, sam możesz zrec tynk ze scian, jak to ladnie okresla operacyjny kierownik rodem z Płocka

@opo

kierownik chyba od zoltych lini namalowanych na magazynie

....

Moim zdaniem - jeśli włącznie z " Listopadem CAŁYM " uregulują należności to za Grudzień i Styczeń można by było pójść 7post na ugodę ale 30% nie 40% . Warunek konieczny do 15 Lutego wypłacone wszystko do Grudnia . Co wy na to ?

@....

mozesz sie podpisac bo wiem kim jestes

....
@87

skoro wiesz to napisz - nie cierpię jak ktoś zamiast poradzić coś konkretnego bawi się w Śledczego

realista

do pracy w 7POŚCIE ? a co tam będziesz robił ? (serio się pytam co tam jest jeszcze do roboty)

t
@realista

motyle luzem wozil jak nie wiesz co

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Kandydaci do pracy w 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta)