Opinie o 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Warszawa

realista

prezesi 7POST kończcie, wstydu oszczędźcie

info potwierdzone, byc albo nie byc we czwartek rano do 09:00

@mmm

a że niby w który czwartek? Kilka tych terminów już było. Zaraz posypie się lawina oburzeń ale sorry....ja już nie wierzę w ani jedno słowo. Od początku stycznia dajemy się nabierać na jutro, w przyszły piątek, za tydzień a już jakby nie było jest marzec.... Jestem pewny że ani w ten ani w następny czwartek nie będzie nic wiadomo a my jak banda dzieciaków wierzy i czeka.(usunięte przez administratora)

ubawiony

zdecydowanie firma 7POST dyskryminuje poniedziałki w kółko tylko środy, piątki a kiedy coś się wyjaśni w poniedziałek ? to inwestor nie może włożyć kasy w poniedziałek ?

i8u
@ubawiony

a co z wtorkami i czwartkami?

do mmm nie pisz głupot bo ja słyszałem, że w środę ma się wyjaśnić czy w piątek ma się wyjaśnić czy w przyszły poniedziałek. NIE wprowadzaj zamętu!!!

@były pracownik

przepraszam w niedziele ma sie wyjasnic

Kurier

spotkanie poległo no sprawdzeniu rejonu na ktory mam dostarczać paczki ina kogo wypisywać fv

No jak co piątek :D

mmm

trzeba czekać do piatku i wszystko sie wyjasni...

jga

no ociekają od odpowiedzialności ale sprawiedliwość i tak ich dopadnie

jdnjlws

nie ma z czego sciagnac skoro przepisali firmy. pieniądze mamy tylko na papierku i wygrana sprawa w sadzie nic nie da

jga

no zapewniali ze jest szansa. poczekamy zobaczymy

jga

dopiero dostane jak z firmy sciagna

jol
@jga

a sciagna?

Irek wrocław

nie wierzcie tym co pisza takie bzdury że niby dostali kasą są ta podpierdalacze którzy sieją tylko zamęt niepotrzebnie, jeszcze klika dni i bedzie wszystko jasne, a ty tumanie z jga nie udzielaj sie bo podobno sprzedałes dług wiec po co w ogóle zaglądasz na forum?

@Irek wrocław

(usunięte przez administratora)to ty czekaj dalej na kasę

jol
@jga

ile wzioles

no czyli po staremu :)

o-k.
@xyz

co po staremu kasa wpłynęła na konto - płacą jest OK

@o-k.

takich co im kasa wpłynęła to już tu paru było. wyślij jakieś potwierdzenie ze dostałeś kasę to wtedy uwierzę

Irek wrocław

jak przestała wpływać kasa z pobrań to już było za późno chcieli dobrze pozwalając niektórym na kompensate pobrań ale nie wzieli pod uwagę że jak klienci nie bedą dostawali pobrań to przestaną wysyłać i koło sie zamknęło. Firma zaczęła przynosic same straty i samochody zaczęły wozić powietrze i generować jeszcze wieksze koszty. Brakowało w tej firmie dwóch może trzech osób które kontrolowały by to co działo sie w oddziałach. Mam nadzieję że firma wstanie i w nowej ekipie takich osób nie zabraknie w składzie

Irek wrocław

to jest pytanie na które nie znam odpowiedzi, wiem że Grzesiek walczy o firmę i stara sie żeby wstała ale bez kasy nic nie ugra, pomimo wielu wpisów na Jego temat tego goscia bede jednak bronił cały czas, poznałem go na początku współpracy i Jemu ufam. Jest jeszcze kilka spraw które wpłyneły na taki stan rzeczy ale naprawde mozna powiedzieć że My jestesmy bez kasy od nich a Oni są bez kasy przez niektórych z Nas

@Irek wrocław

dlaczego firma nie reagowala jak przestaly wplywac pieniadze z przedstawicielstw ?

Gościu
@Irek wrocław

Ja pisałem o tym już dawno i prawie mnie zlinczowali za to

Irek wrocław

a kto tu mówi że przewoznicy kogoś oszukali? Z tym kredytem to Cie kolego troche ponosi bo przynajmniej na moim przykładzie zebrałem do ekipy ludzi dla których chciałem dobrze a że nie wyszło nie jest moją winą. Każdy z mojej ekipy ma wgląd na bieżąco do wiadomości odnosnie sutuacji firmy i nikt nie ma do mnie pretensji, może tylko ja trafiłem takich ludzi !!! Co do tego dziwnego rozliczania sie Seven Nam a My Wam takie było założenie od początku i wierz mi że żadnemu z kieroników to nie pasowało ale takie były warunki podpisania umów. Jestem tylko ciekawy czy jak by interes sie kręcił czy tak samo jak narzekasz tak samo Bys chwalił człowieka który wziął Cie do tej pracy?

@Irek wrocław

mowie ze napewno przewoznik nikogo nie oszukal, byc moze jestes jednym z nielicznych kierownikow co mowia otwarcie do swoich ludzi czyli grasz w otwrte karty tego nie neguje, moge mowic o oddziale w ktorym pracowalem i wierz mi ze nam nic nikt nie mowi to pomysl co my mamy o tym sadzic? powiedz otwarcie jaka jest szansa na odzyskanie kasy?

12 lat w kurierce

pewnie właśnie nie wiedzieli mieli wytargowaną przesyłkę za 7 złoty i mysleli że to złoty biznes. żadnych kosztów tylko wysyłać. A gdzie cała infrastruktura Lh, magazyny, pracownicy. leasingi wypłaty itp itd. jako brokerzy cały ich majatek to komputer strona w necie i koniec. czytam to jakiś czas i nie mogę weierzyć że po alfa poscie ktoś wogle się jescze na takie firmy nabiera.

Irek wrocław

pierwszych przelewów było kilka parę weszło kilka nie, co do brnięcia dalej w temat jako kierownicy przekazywalismy informacje które my otrzymywalismy. Też miałem swoje auta wstawione jak wiekszosc kierowników i tez mam utopione pieniądze. Jezeli chodzi o to dlaczego firma stanęła to wyobraź sobie że cała wina nie lezy po stronie włascicieli Ich winą było zaufanie złym doradca na poczatku co spowodowało że uwierzyli że kasa jaką posiadali wystarczy na utrzymanie interesu. Jeżeli chcesz mogę Ci napisać dlaczego nie wystarczyło ale nie na forum zbyt dużo tutaj ludzi którzy sie przyczynili własnie do upadku tej firmy a jak widzisz ja sie podpisuje pod swoimi postami

00.
@Irek wrocław

nie bardzo chce mi się w to wierzyć . przecież prowadzą tanio kurier to mają pojęcie jakie koszty - ile trzeba kasy . nagle uwierzyli w cud że im z nieba spadnie a żeby ludzi zniszczyć to jeszcze naciągali - obiecywali te poniedziałki ,środy i piątki . To Bardziej Wygląda Na Zaplanowany Interes .

@Irek wrocław

a powiedz do kogo maja miec przewoznicy pretensje jak nie do was,kase mial przewoznik dostawac od was a nie od 7postu a dlaczego nie wezmiecie kredytu i nie splacicie zobowiazan kto tu kogo oszukal z pewnoscia nie przewoznik bo on byl na samym koncu tej petli ktora sie na nich zacisla,dzialacie cos aby kase odzyskac?

@00.

a teraz pomysl: jezeli seven sprzedaje paczke po ok 7 zł z tego koszty frachtu to ok 2 zł, koszty magazynów i pracowników to ok 4 zł, a zdaży sie kilku kierowników którzy korzystając z tego że ma przyznane ryczałty na każdego kuriera w wysokosci "wiadomej" wydaje 10 paczek na 10 kurierów to ile kosztuje doręczenie jednej paczki? dwa miesiące takiej współpracy i kaska sie skonczyła

facio

a teraz dzialasz w jakiejs firmie?

Irek wrocław

tak jak w sevenie kier. i przewoźnikiem

Irek wrocław

no niestety nie można dodawać linków. Nasz wspólny znajomy założył w grudniu kolejna firmę kurierską która sie nazywa PRO POST. Warto poczytać :)

taki sobie

byles przewoznikiem?

w piątek kasa będzie:)

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Kandydaci do pracy w 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta)