logo PromoHolding Sp. z o.o.

PromoHolding Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o PromoHolding Sp. z o.o.

JANEK321 2015-02-20 10:53:24
zdecydowanie nie polecam!!!!!!!
pc123 2015-02-20 15:09:47
ale dlaczego?
misiek83 2015-04-09 00:23:50
Właśnie...dlaczego?
zabka 2015-04-09 00:25:19
Czy oni w ogóle kogoś zatrudniają ? W ciąż pojawiają się ogłoszenia o naborach na te same stanowiska.
xxx 2015-05-19 09:45:46
Zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną przybyłem do siedziby Promo Holding przy ulicy Wadowickiej 8A, na spotkaniu zostałem poinformowany że rozmawiamy o posadzie znacznie poniżej moich kwalifikacji a już na pewno znacznie poniżej stanowiska, które zajmuje obecnie. (usunięte przez administratora) ZDECYDOWANIE NIE POLECAM I RADZE OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.
PromoHolding 2015-05-28 17:20:43
Tak, zatrudniamy pracowników, a ponieważ firma w tym roku znacznie się rozrosła, potrzebujemy ich naprawdę wielu . Szukamy niekiedy kilku osób na dane stanowisko, stąd można mieć wrażenie, że dane ogłoszenie się powtarza. Aktualne informacje na ten temat znajdują się na naszej stronie w zakładce „kariera”. Zapraszamy :)
ona 2015-06-29 20:57:52
ja pracuję w jednej ze spółek holdingu, co prawda od niedawna ale jak na razie jest ok. Każdy robi co do niego należy. Dużo pracy (jak wszędzie), ale jest też bardzo miła atmosfera. Jak o coś zapytam lub poproszę o pomoc to zawsze się znajdzie ktoś kto pośpieszy z pomocą :)
Bibi 2015-07-01 10:04:18
Ja to widzę tak - w firmie panuje czasem lekki bałagan, ale to dlatego, że wszystko dynamicznie się zmienia. W ciągu ostatnich miesięcy holding bardzo się rozrósł, co nie wszyscy dobrze znoszą - zwłaszcza osoby nie lubiące zmian. Mi się to podoba, bo dużo się dzieje, jest wiele okazji by się wykazać. Mi osobiście dało to szansę na awans i to wykorzystałam na swoją korzyść.
john 2015-08-04 12:06:23
czy staże są płatne?
PromoHolding 2015-08-04 15:32:35
PromoHolding to grupa spółek zajmujących się różnymi obszarami marketingu. Firmy te, chociaż połączone w jeden organizm (holding), są autonomiczne i samodzielnie decydują o zatrudnieniu. W większości przypadków staże w PromoHolding są płatne od pierwszego miesiąca, jedynie w niektórych sytuacjach proponujemy jeden bezpłatny miesiąc próbny, a później płatny staż lub pracę. Najlepszym wyjściem jest wysłanie do nas CV i przyjście na rozmowę, jesteśmy elastyczni i staramy się ustalić satysfakcjonujące dla obu stron warunki. Żadna ze spółek nie bazuje na bezpłatnej pracy stażystów – poświęcamy czas, by kogoś wyszkolić, po to by był świetnym pracownikiem naszej firmy. Zawsze celem stażu jest późniejsze zatrudnienie :)
p 2015-08-30 12:58:14
A mnie zastanawia dlaczego niektóre ogłoszenia o pracę, mimo że wystawione miesiąc temu, nadal są aktualne. Proces rekrutacji trwa tak długo? Czy w ogóle kogoś zatrudniacie ;)?
reni 2015-08-30 13:42:03
czy oni zatrudniają księgowe?, bo wciąż są ogłoszenia na stanowisko samodzielna księgowa, asystentka księgowej, w ogłoszeniu umowa: inne
kajka 2015-11-01 23:51:56
generalnie dużo, dużo niższe niż średnie wynagrodzenie jakie obowiązuje w innych firmach na takim stanowisku. Jeśli dołożymy do tego formę umowy to w zasadzie pracujesz za pół darmo.
dżej 2015-11-20 19:07:44
Zapomnij, większość pracuje na umowy śmieciowe. Warunki takie jak zarobki i umowy są niższe niż w innych tego typu firmach.
xxx 2015-11-21 17:15:54
Zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną przybyłem do siedziby Promo Holding przy ulicy Wadowickiej 8A, na spotkaniu zostałem poinformowany że rozmawiamy o innej posadzie niz aplikowalem.Zaproponowano mi bezplatny staz i umowe zle3cenie - stanowisko kierowni8cze. TRAGEDIA - MASAKRA - ZDECYDOWANIE NIE POLECAM I RADZE OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM
Debbie 2015-11-27 17:10:39
Ja polecam. Miła atmosfera, firma nastawiona na rozwój, oferująca przyjazne warunki pracy. Jeśli ktoś chce się rozwijać to na pewno tutaj może - wystarczy chcieć.
PRgirl 2015-12-10 14:37:59
Osobiście bardzo lubię pracę w Promoholding. Mam doświadczenie z innymi agencjami tego typu i ta agencja spośród innych znacznie się wyróżnia - szczególnie biorąc pod uwagę rynek krakowski. Firma obsługuje coraz większych klientów, dzięki czemu można poznać standardy i oczekiwania nawet dużych graczy na rynku. A to każdy PR-owiec lubi - oj tak;). Co do wynagrodzeń - ujmę to tak - rozwijajcie się, angażujcie w nowe projekty i wyróżniajcie się nieszablonowymi pomysłami - a gwarantuje Wam, że nie będziecie narzekać. Powodzenia! :)
Promo 2016-01-13 16:10:10
Również nie polecam. Codziennie ktoś odchodzi bo rezygnuje. Atmosfera w pracy bez zbednego komentarza. Ogloszenia wisza tak dlugo chyba z tego powodu wlasnie ze wiele osob odchodzi jak poznaje wszystko.
byly pracownik 2016-04-20 14:44:11
polecam jedynie ze względu na ludzi i atmosfere
Kasia 2016-05-13 17:58:44
Polecam!
Kaja 2016-05-16 13:22:26
Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PromoHolding i była to najbardziej nieprofesjonalnie przeprowadzona rozmowa w jakiej uczestniczyłam. Nie wiem jak nazywała się Pani która przeprowadzała rozmowę ponieważ się nie przedstawiła a moje "Dzień dobry" zbyła milczeniem. Na rozmowę zostałam zaproszona słowami "Może Pani iść za mną". Ogłoszenie "Asystent/ka Biura" w rzeczywistości jest to stanowisko Recepcjonistki o czym dowiedziałam się z pierwszego pytania które brzmiało: "Dlaczego chce Pani pracować na tak prostym stanowisku jak recepcjonistka?" Potem było już tylko gorzej. Zdecydowana większość pytań dotyczyła mojego życia prywatnego. Pani przeprowadzająca rozmowę była bardzo wyniosła momentami nawet wulgarna. Wspomnę jeszcze o tym że gdy czekałam przy recepcji aż zostanę poproszona, byłam świadkiem tego jak kobieta (hostessa) upominała się o zapłatę za zlecenie jakie wykonała i nie dostała za nie wynagrodzenia, następnie recepcjonistka "żaliła" się koleżance że znowu dzwonił Pan X że nie otrzymał wynagrodzenia. Praca za najniższą krajową na umowie śmieciowej "Po co mamy płacić składki przecież jest Pani studentką" Studiuję kolejny kierunek i ukończyłam 26 lat. NIE POLECAM NA PRAWDĘ SZKODA CZASU.
Michał 2016-06-15 16:32:18
Bardzo dziękuję za opinię i przepraszam za zaistniałą sytuację. Przekazałem informację do działu HR i zwróciłem się z prośbą o jej wyjaśnienie. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Im więcej się dowiem, tym łatwiej będzie nam wyjaśnić co się wydarzyło i uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości.

Pozdrawiam Michał Pstrucha
PR Manager
m.pstrucha@promoagency.pl
Miśka 2016-06-16 15:34:38
Czytając powyższe wypowiedzi mam wrażanie, że spółka sama sobie robi czarny PR. Chwaląc się przychodami rzędu 12 mln rocznie... można byłoby już ustalić sensowną politykę płacową i ujednolicić warunki zatrudnienia. Znam spółki, które płacą swoim pracownikom premie roczne od osiągniętych przychodów lub premie zadaniowe itp.
pracownik 2016-06-18 21:55:29
oj, tak,( usunięte przez administratora ) się przejął!!!!:-) A może by tak PR manager zajal sie PRem agencji. FB - od 2 miesiecy cisza, zero postów, ale czas na gadanie o pierdolach Michas zawsze znajdzie:-))) Do zobaczenia w poniedziałek!
pracownik 2016-06-18 22:01:32
a na post Kai, sensowny PR manager powinien odpowiedzieć najpóźniej następnego dnia a nie po miesiącu. No coż jaka agencja - taki PR:-)))
pracownik 2016-06-25 16:11:51
"PromoHolding to grupa dynamicznie rozwijających się spółek" i szybko zwijających się ludzi:-) Kto sensowny ten szybko zmienia pracę:-) A z tym rozwojem to tylko na papierze. Program stażowy i ciągła rotacja mówi sam za siebie.
pracownik 2016-06-26 13:12:42
firm się rozwija:-))) dobre, chyba na papierze:-)Szukają ludzi bo jest nieustająca rotacja, warunki finansowe śmieciowe.
olaf 2016-08-25 14:23:49
jak tam restrukturyzacja w Promoholdingu? ile osób dostało wypowiedzenia w tej prężnie rozwijającej się firmie? tym biznesowym rekinie?
jo 2016-08-31 00:21:02
ta agencyjka to bańka mydlana. Zero sensownych klientów, zero wizji i dobrego zarządzania:-)))
jol 2016-09-01 20:17:25
rekrutacje trwają bo ludzie odchodzą:-)))
olaf 2016-09-04 08:50:47
@bila "może jakiś pomysł realny jak można zahamować ten proces?" haha czyżby dział HR pytał w komentarzach co ma robić żeby ludzie nie odchodzili? Jaaaa Cię.... masakra. Na początek próbuje zmienić całą kadre "zarządzającą" na zarządzającą. Później proszę włączyć myślenie.
23 2016-09-04 11:48:00
rekrtuacja nie taka duza tylko asystentki szukają
Zostaw swoją opinię o PromoHolding Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PromoHolding Sp. z o.o.