Komplus Autoryzowany Przedstawiciel Polkomtel S.A.

Wrocław

Opinie o Komplus Autoryzowany Przedstawiciel Polkomtel S.A.

zakamuflowany 2011-09-30 08:31:08
Witam

Jeśli koniecznie szukasz zatrudnienia z najniższą krajową lub trochę groszy wyższą to możesz tam pracować. Nie dbają o pracowników a jak się coś nie podoba to powiedzą Ci droga wolna. Właściciel kieruje się tylko swoim interesem, co może jest zrozumiałe i nie jest to jakaś nowość mimo to pozostaje niesmak. Natomiast jeśli sprzedaż masz dobrą możesz liczyć na premię, różnie to wygląda ale czasem mile połechce kieszeń. Jeśli nie masz, lub myślisz, że masz ale okazało się, że jednak nie spełniłeś oczekiwać to zapomnij o czymkolwiek. Goła pensja i żyj jak chcesz, jak nie chcesz umieraj, mają Cię gdzieś.
nietwojasprawa 2013-01-21 08:20:36
Zgadzam się w stu procentach. Mało tego firma obiecuje gruszki na wierzbie a jak przychodzi do wypłacania pieniędzy to się trzeba upominać o każdą złotówkę kilkakrotnie!!
nadaltupracuję 2015-06-13 21:09:58
Dwulicowość, doszukiwanie się najgorszych cech współpracowników, brak jakiejkolwiek premii, albo co gorsza - uznanie szefa: całe 9,90 zł przelewu na konto, gnębienie psychiczne zwłaszcza kierowników, szukanie podstępów, by zgnoić pracowników i oszkalowanie go poprzez wysłanie maila do wszystkich.
Zarobki: podstawa od najniższej do 1800 zł. Zero premii.
nieznajomy 2016-01-12 20:18:14
Ogólnie jeden wielki syf, fałsz, każdy gada na każdego i obrabia mu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zero zainteresowania przełożonych co do samopoczucia pracownika, możesz rzygać, umierać, ale masz pracować bo liczy się tylko kasa, jedno wielkie dno. Zarobki są całkiem spoko, ale za żadną cenę nie polecam pracy w tej firmie. Traktowanie pracownika niczym śmiecia, albo niewolnika.
Komplus :) 2016-01-14 18:35:56
Pracuje obecnie w firmie Komplus.
Jak to w każdej pracy raz jest lepiej raz gorzej, ale czytając wasze opinie aż nie mogę uwierzyć w te wpisy !
Najprościej na wszystko narzekać i wszystkich szykanować "przełożonych", zamiast tego weźcie się za robotę... To jest praca w sprzedaży i liczy się wynik... jak się komuś nie podoba to praca w KFC czeka (chodź i tam są plany sprzedażowe). Jeśli macie z czymś problem powiedzcie to tej osobie w twarz a nie tu tworzycie swoje wywody, chodź do tego trzeba mięć odwagę i jaja a wam tego wyraźnie brakuje... Co do opinii o wynagrodzeniach itp. zapamiętajcie sobie jedno żeby coś dostać trzeba coś dać od siebie i pracownicy którzy chcą i potrafią sprzedawać są doceniani.
Najprościej dostać porządną kasę za udawanie, że się pracuje i dodatkowo nie być za nic odpowiedzialnym... .
mak 2016-04-23 18:34:55
To jest najgorsze ,że nikt nie ma ze sobą zgrania i nie potraficie się dogadać, szkda bo ejsteście jedną firmą i jedym zespolem wiec powinna panowac tam zgoda i wzajemna pomoc oraz szacunek. tak jak napisal Komplus :)' jak sie nie podoba i nie potraficie sie dogadac to do KFC
Zostaw swoją opinię o Komplus Autoryzowany Przedstawiciel Polkomtel S.A. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komplus Autoryzowany Przedstawiciel Polkomtel S.A.