Opinie o Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. w Będzin

Wiktor

Dobra praca jest powodem braku zainteresowania tym forum ?

Wasacz swiniak

No teraz na dniach Będzina już wam się nie uda aby organizator was nie liczył co godzinę Jeżeli ma być was 40 to juz niestety musi was tylu byc A nie tylko 20stu

android55

A CO WY TAK MIAŁCZYCIE JAK KOTY W MARCU JAK SIE NIECHCE PRACOWAĆ TO NAJLEPIEJ GŁUPOTY WYPISYWAĆ JA TEŻ PRACUJE W OCHRONIE OMEGA ZA 4 ZETA TROCHE MAŁO ALE NIE NARZEKAM TAK JAK WY KTOŚ TU PISZE ŻE OSZUKUJĄ WAS NA GODZINACH BAJU BAJU PRZECIEŻ KAŻDY MA GRAFIK I SAM GODZINY SOBIE WPISUJE OD NOWEGO ROKU BĘDZIECIE MIELI 9 ZETA NA GODZINE NA RĘKE TO TEŻ BĘDZIECIE PŁAKAĆ ZAKASAĆ RĘKAWY I DO RROBOTY JAK WAM NIE PASUJE TO SĄ JESZCZE INNE FIRMY NIE ŁADNIE TAK NARZEKAĆ I NADAWAĆ JEDEN NA DRUGIEGO

Ajaja
@android55

Kto chce isc do renomy ? Ja nie bo kierownik jest nie udczciwy. Szef daje kierownikom wolna ręke co jest naj lepsze to jest praca chroniona. Mimo ze praca chroniona na Kablowni na Bedzinie, ogloszenia sa z grupami a nikt nie chce przyjsc, a zatrudniaja ludzi na zlecenie i sa po 12 godzin i wylat tez nie maja. Odradzam isc do renomy.

Wiena 001
@android55

Pieprzysz trzy po trzy człowieku bo nie znasz sprawy , przyjmij się do renomy, a po miesiącu się zwolnisz z powodu pensji .

gość
@Wiena 001

ale nie ma nakazu pracy w renomie przecież masz wolny wybór nie podoba się możesz zmienić,

Dezerter
@Ajaja

Z tego co znam kierownika ochrony to nie wieże że on oszukuje ludzi, więc komu nie pasuje to do widzenia, każdy coś musi powiedzieć i rodzą się plotki spada Renoma firmy i załogi

Stefan

Czy tylko narzekać potraficie, możną zmienić firmę i po kłopocie!!!

@Stefan

Każda firma jaka by to nie była wypracowany ma latami swój wizerunek jeśli chodzi o tę firmę o której obecnie mówimy to na swój wizerunek naprawdę sobie zapracowała ale od paru lat ten wizerunek jest totalnie niszczony i to powiem że nie tylko w około firmy ale i dalej na całym Śląsku a to przez ludzi obecnie rządzących czyli ogólnie mówiąc wyrzsze kierownictwo i takich którzy wyciągają z firmy ostatnią złotówkę nie patrząc na jej kondycję.

@Andrzej

ja pracuję już 10 lat i jak to czytam to mam wrażenie ze nie o tej firmie piszecie. może piszecie o PPHU z Sączewskiego. pracowałem na różnych obiektach i nigdy nikt mnie nie oszukał.

Kudłaty
@pracownik

Kowal czy Wąsacz ktory z was to pisze?

Iza

@Zdzisiek Twoja wypowiedź w takiej formie nic nie powie osobom, które chcą dowiedzieć się czegoś na temat pracy w Agencji Detektywistycznej RENOMA. Jeśli jesteś albo byłej jej pracownikiem, to zdradź nam jakieś szczegóły, dotyczące warunków zatrudnienia. Mógłbyś to dla nas zrobić?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Pracownik biurowy. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
jerylee

przejęli obiekt żywiec zdrój pracownicy starej firmy zostali co sądzicie o tym

blue
@jerylee

a guzik mnie to obchodzi

Janek
@jerylee

Mnie zwolnili i jeszcze jednego nie wiem jak dalej

Janek
@jerylee

Mnie zwolnili i jeszcze jednego nie wiem jak dalej a drugiego co pracował w cześniej nie przyjęli sami nie potrafią pod nazwą Renoma dać ogłoszenie tylko kobieta z telefonu żuca co ciuchami handluje

Iza

@Kwita Szkoda, że ja nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, ale widzę, że @milar4 ma spory zakres wiedzy o Agencji Detektywistycznej RENOMA. Może zatem on postara Ci się pomóc. Jeśli jednak nie, to myślę, że możesz spokojnie się z tym zwrócić już bezpośrednio do nich: http://renoma.net.pl/kontakt.php A jesteś na etapie składania dokumentów, czy już dostałeś propozycję pracy?

Kwita

Ktoś się orientuje jakie zarobki na ochronie CTL'u ?

Iza

@Zenek Trzeba zauważyć, że ta cisza na wątku jest niepokojąca. Zwłaszcza, iż firma RENOMA działa dobrze, a ponadto szuka nowych pracowników http://renoma.net.pl/praca.php Zdecydowałeś się zatem na aplikowanie do nich? @milar4 To dobrze, że postanowiłeś wypowiedzieć się na forum. Pamiętaj jednak, że nie należy tutaj nikogo obrażać i wyzywać. Jak długo tam pracowałeś?

Zenek

Czy macie jakiś powód, że nikt nie pisze? Warto starać się o pracę w firmie?

Iza

@Czesław Rozumiem, ale chyba nie potrafię odpowiedzieć na Twoje pytanie. Jeśli ktoś z Was zna aktualną sytuację pracy w firmie RENOMA, to proszę, żebyście nam ją opisali. W ten sposób pomożecie osobom, które chciałby aplikować do tej firmy.

Iza

@Czesław O jaki przetarg Ci chodzi? Ma to ścisły związek z firmą RENOMA? Dawno nikt nie wyraził pełnej, a przy tym merytorycznej opinii o pracodawcy, jakim jest RENOMA. Czy zatem teraz znajdzie się ktoś, kto by to zrobił? Bardzo zachęcam Was do aktywnego uczestnictwa w dyskusji.

Czesław
@Iza

Chodzi mi o przetarg renomy i Ladora te dwie firmy są razem w konsorcjum i mają Urząd i MZUM w Dąbrowie Górniczej moje zapytanie ,Czy wogule był przetarg

Czesław

Czy ktoś orientuje się jak jest z przetargiem chodzi mi o Urząd w Dąbrowie Górniczej i MZUM czy renoma wygrała

Iza

@Bruno, czy wyjaśniłeś już sprawę z zaległym wynagrodzeniem? Czy udało Ci się porozumieć z właścicielką Agencji Detektywistycznej? Przypominam Ci, że znajdujesz się na publicznym forum, na którym nie wolno nikogo obrażać. Regulamin Gowork.pl tego zabrania. Czy inny pracownik tej firmy ma podobne zadanie do Bruno, czy też zupełnie inne? Wszystkie opinie są mile widziane o ile napisane są w sposób zgodny z zasadami kulturalnej wypowiedzi i merytorycznie.

Zainteresowana

Jaką macie atmosferę w firmie? Podoba mi się praca w takiej firmie!!

Tymon

Gdyby było prawdą, że nie firma nie uregulowała płatności to nie pisalibyście na forum!!!

Iza

@Miki Przestrzegaj proszę regulaminu i nie obrażaj innych. @Bruno W jaki dokładniej sposób przez Agencję Detektywistyczną RENOMA zostałeś okradziony? Jeśli mogę Cię prosić to proszę napisz konkretnie o całej wspomnianej przez Ciebie sytuacji, aby Twoja opinia stała się wiarygodna, gdyż bez żadnych argumentów, taka niestety nie jest.

Bruno
@Iza

Pracowałem na umowę zlecenie dla pani M. D od stycznia do tej pory nie otrzymałem wynagrodzenia a jest koniec maja , najpierw niby inna firma Renoma przejęła jej firmę innym razem Pani twierdzi że ogłosiła upadłość a to nieprawda moje pieniądze i innych pracowników przelała sobie na konto . Co rusz wymyśla nowe kłamstwa oszustka i złodziejka . JAK MOZNA TAK OSZUKIWAC LUDZI!!!

Bruno

(usunięte przez administratora) okradają ludzi z ich ciężko zarobionych pieniędzy kłamcy i krętacze

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Agencja Detektywistyczna RENOMA? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenne!

Kudłaty

Ludzie mają na umowie zleceniu 13.70 a dostają 8 glownie emeryci ktorzy dają sie wykorzystywac

Bebe
@Kudłaty

Mój mąż od stycznia 2018 nie dostał jeszcze wypłaty a właściciela to zwykła ....

Alan

Ekipa za kraty

Iza

@Andrzej A co takiego robi Agencja Detektywistyczna RENOMA, że - jak twierdzisz - niszczy swój wizerunek? Bo niestety, ale nie umieściłeś w swojej wypowiedzi żadnych konkretów. @pracownik W takim wypadku może przedstawisz wszystkim zainteresowanym jakie warunki Agencja Detektywistyczna RENOMA oferuje każdemu nowemu pracownikowi?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. - Będzin

• Jak się pracuje w Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 121 ocen.

Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.