Opinie o Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. w Będzin

Wypłacają dodatkowe nagrody w Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.?

Jarko

@Jarko

W Dąbrowie jest tak samo , firma stworzona dla kapuśi

Xsenia z górek
@Byczek

Renoma to porażka dla osób niepełnosprawnych,,,,,,, socjal porażka i można by tu wymieniać lista jest. Długa, łącznie z pracą kierownictwa nie polecam nie wywiązują się że swoich obowiązków wobec pracowników a wymagania mają, tak jak do osób zdrowych. Nie POLECAM

PIOTR.M

ta firma to porażka dla osób niepełnosprawnych

Marian
@PIOTR.M

Kiedyś pracowałem wRenomie było tragicznie,zwłaszcza kierownik był nie do zniesienia , teraz pracuje w S. O. S. i jest OK.

Cześiek
@Marian

Ja na razie pracuje ale myślę o zmianie firmy, mam dość już tej pracy w Renomie nie mają życzliwego podejścia do osób niepełnosprawnych nie polecam

Wojtek
@Cześiek

ERA. Potrzebuję pracowników na terenie Czeladzi, i Grodzca jeżeli szukasz pracy i masz dość Renomy , wiem jak jest w tej firmie bo pracowałem 2 lata i też odeszłem

Chelena
@Cześiek

Ja też odradzam pracę W RENOMIE JEST TYLE NAPRAWDĘ DOBRYCH FIRM W KTÓRYCH CZŁOWIEK CHORY JEST DOCENIONY A TU TYLKO CZŁOWIEKIEM POMIATAJĄ. SKOŃCZĘ CHOROWAĆ I PODZIĘKUJĘ IM. ZA TAKĄ PRACĘ.

A gdzie środki ochronne i rękawiczki ochronne na obiektach które. ma zapewnić Renoma.

Kazimierz
@Piotr

Pracownicy radzą sobie sami z tym problemem bo Renoma ma to gdzieś do puki jak sanepid śie nie dowie tak postępują z ludźmi którzy są niepełnosprawni i szczególnie naraźeni

@Kazimierz

Na obiekcie MZUM w Gołonogu też sobie radzą.

@Piotr

Gdzie rękawiczki płyny co mamy sami sobie kupić

Krzysztof P
@Piotr

Panie Piotrze jestem pracownikiem fizycznym i dziwię się Pana wpisom ponieważ jest to nie prawda. W pierwszym dniu ogłoszenia pandemi zostały dostarczone środki dezynfekcyjne, rękawiczki,maseczki i przez cały czas są uzupełniane więc nie rozupiem Pańskiego szkalowania firmy. Pozdrawiam

@Krzysztof P

KARGUL do Pawlaka podejdź do płota bo nie podoba mi się twoja robota.

PIOTR.M

W Kadrach pracują nie kompetentne osoby i nie douczone , bajzel w papierach na jakiekolwiek zaświadczenie trzeba czekać kilka dni ,,,,,,,,,

Aneta
@PIOTR.M

Na pewno też mają grupy, na pewno 02P,,,,,,, i 01U wszystko na to wskazuje

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Pracownik biurowy. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Piotr. M

Nie płacą jak się należy.

Robek

Kierownictwo pożal się BOŻE, wysługują się pracownikami Tz ; Dowódcami którzy nie mają zielonego pojęcia o dowodzeniu pracownikami są od robienia grafików i od KAPOWANIA i to jest na porządku dziennym

Chanys

Ta firma jeszcze istnieje!!! (usunięte przez administratora)

cheniek DZ

Firma do której nie warto się przyjmować

Stanisław
@cheniek DZ

Masz racje odradzam tą firmę pomimo że pracowałem w niej 4 lata ale miałem dość tych układów i cygaństwa ze strony przełożonych tej firmy. Obecnie pracuje w firmie z Katowic ,,,,,,,,HETMAN,,,,, jest ok kierownictwo w porządku socjal taki jak i powinien być i podejście do pracownika, pełny szacunek ,nie to samo co w RENOMIE.

Czy w Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

ROBEK

nie ma żadnych reakcji zwłaszcza ze strony prezesa ,nie mówiąc o kierownictwie totalne bezprawie .Jak się postawisz i dociekasz swoich praw to gwarantowane masz że cie zwolnią .Moja rada jeśli ktoś ma zamiar podjąć prace w tej firmie DRUCIK,,,,,, niech się dobrze zastanowi .Ja odradzam

Czy w firmie Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Predator

Tak...... Tylko dla pracowników którzy pośiadają grupę... O2p....

W tej firmie liczy się jaką masz grupę ...........A NIE CZŁOWIEK...............

Darko
@Piotr

Zwłaszcza grupa02p.. 01u.Jak taką się pośiada na 100% jesteś przyjęty. Liczy się kasa.

Kamila

@klaudia w jakim celu wydzwania ?

Klaudia

Nie mają ludzi do pracy i nie będą mieli zwłaszcza teraz a ten pajac wydzwania do ludzi.

Goldenbergo

Renome opanował KORONOWIRUS !!! ludzie uciekają na L4. A Pan (usunięte przez administratora) Wydzwania po byłych pracownikach którzy juź od pewnego czasu nie pracują w tym przybytku oszukańczym. Chłopie jesteś bez wstydu

Czy ktoś wie ile da się zarobić w tej firmie ? Czy jest też jakiś socjal dla pracowników ?

Czesław

Chodzą słuchy że Renoma będzie miała nową siedzibę w Sosnowcu a w Będzinie prezesem ma zostać (usunięte przez administratora) czy jest to prawda

Benek

Odradzam .Zwie śię zakładem pracy chronionej ,powinien zwać śię zakładem wykorzystującym ludzi chorych na których dorabiajają śię ludzką krzywdą.

Iza
@Benek

@Benek Napisz zatem, ile wynosi wynagrodzenie w Renoma? Pozwoli to nam obiektywnie ocenić Twoja wypowiedź.

Zofia
@Benek

Dziadostwo jak cholera ..... szkoda słów

Firma spoko właściciel bardzo wporządku obecny prezes nie jest aż taki zły no może ma zbyt agresywnych doradców którym też zbytnio niech nie wieży a że wypłaty nie raz są troszkę później no cóż w wielu firmach to się zdarza pracowałem tam wiele lat i mam rozeznanie po za tym polecam tym którzy są rzetelni w swoich czynach.

@Andrzej

Zgadzam z twoją opinią , co do prezesa w porządku facet a co doradców to naprawdę słucha fałszywych ludzi.

Iza
@Andrzej

Pracowałeś w firmie jakoś czas temu, możesz powiedzieć nieco więcej jak wtedy wyglądały warunki zatrudnienia w firmie Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.? Jak oceniasz wysokość wynagrodzenia, ogólną atmosferę w miejscu pracy?

stanislaw

do was tylko z grupa czy rencista tez ?

Roman
@stanislaw

Może być ORMOWIEC lub były Milicjant dla nich etat śie znajdzie.

Darek
@stanislaw

Nie przestrzegają przepisów co do zakładu pracy chronionej , pracownik zatrudniony na umowę zlecenie jest lepiej traktowany niż pracownik z grupą .Omijać z daleka

Cześiek
@Darek

Dobrze piszesz popieram . BAJZEL . Dno totalne

marian

Nie polecam tej firmy nie płacą na czas wypłaty! Odradzam.

Roman
@marian

Popieram totalny (usunięte przez administratora) bajzel pracowałem w tym dziadostwie 2 lata.

kawa

Totalne dno, warunki pracy fatalane, terminowość wypłat dla pracowników jak im pasuje.. Osoby głównie z grupą o niepełnosprawności, przed podpisaniem umowy obiecują gwiazdki z nieba. Nie polecam tej firmy.

@kawa

Tu zgadzam się z Tobą całkowićie dziś mamy 12 czerwca(usunięte przez administratora) bajzel na kółkach.

Lokator
@kawa

P.I.P. aż się prośi żeby wjechał i wreście będzie porządek.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. - Będzin

• Jak się pracuje w Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 121 ocen.

Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.