logo VoipSwitch Ltd

VoipSwitch Ltd

Wrocław

Opinie o VoipSwitch Ltd

m3 2014-06-16 22:33
(usunięte przez administratora), z daleka omijać
luk 2014-07-03 19:10
Również nie polecam nikomu pracy w tej firmie, chyba że jest się masochistą. Niestety to co pisano wcześniej jest prawdą. Jeszcze rok temu nie było tak źle, ale potem było już tylko gorzej. (usunięte przez administratora)
zielona_latarnia 2016-02-17 11:43
A ja tu pracuję i nie narzekam ;) Cięższy okres był - owszem - ale już dawno się skończył - przynajmniej w mojej ocenie. Mi kasa przychodzi na czas a i z managementem dogaduję się bez problemów.
Acha: nie ma tu miejsca dla obiboków, więc jeśli ktoś szuka pracy w czasie której będzie siedział np. na FB to niech od razu sobie daruje.
A może ktoś z rozgoryczonych przedmówców na to liczył ??? hmmm... ;)
VoipSwitch Ltd 2016-09-05 11:12 [pracodawca]
To bardzo interesujące co Pan pisze. Wygląda na to, że w Firmie wszystkie rozmowy na linii pracownik - pracodawca były prowadzone na forum publicznym, zapewne na rynku pod pręgierzem.
Alicja 2017-04-04 13:58
Firma VoipSwitch Ltd otrzymała również wiele nagród. Możecie się z nimi zapoznać w zakładce 'Awards', zamieszczonej przy wątku firmy: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,861187,0,0,awards
Zostaw swoją opinię o VoipSwitch Ltd - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VoipSwitch Ltd