Demant Operations Poland Sp. z o.o.

Opinie o Demant Operations Poland Sp. z o.o.

Aktualność
Witaj na naszym profilu w serwisie GoWork!

Jeśli pracujesz w Demant i chcesz coś zgłosić lub o czymś porozmawiać, będzie nam miło, jeśli skontaktujesz się z nami bezpośrednio. Możesz skorzystać z poczty elektronicznej i wysłać wiadomość na adres komunikacja@demant.com albo osobiście porozmawiać z reprezentantem działu HR w Mierzynie. Niezależnie od wybranej ścieżki, jesteśmy do twojej dyspozycji.

Jeśli interesujesz się pracą w Demant i chcesz dowiedzieć się więcej na jej temat, zachęcamy cię do zapoznania się z zakładkami po lewej stronie. Znajdziesz w nich wiele cennych informacji, m.in. o tym, jak wygląda praca przy produkcji aparatów słuchowych, jak przebiega proces rekrutacji, co możemy ci zaoferować, czy też jakimi wartościami kierujemy się w firmie. Chętnie też odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące pracy w naszej firmie.

Na koniec dodamy, że jesteśmy wdzięczni za wszystkie pojawiające się opinie. Zastrzegamy sobie jednak prawo do zgłaszania i usuwania (zgodnie z regulaminem portalu) komentarzy, które są nieprawdziwe lub obrażają konkretne osoby z naszej organizacji. Dobro naszych pracowników jest dla nas priorytetem. Zachęcamy więc do merytorycznej dyskusji.

Zespół HR w Demant
@demant
@Demant Operations Poland Sp. z o.o.

Skoro chętnie odpowiecie, to ja chętnie zapytam. Jaki jest wskaźnik rotacji pracowników np. w dziale planowania, zakupów lub obsługi klienta? Niech będzie np. za ostatnie 2 lata.

@Nowy

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Zapewniamy, że na wszystkie merytoryczne opinie, które pojawią się na profilu, chętnie odpowiemy. Demant jest firmą, w której obszar HR reaguje na wszelkie zgłoszenia dotyczące nieprawidłowości. Polityka firmy jest w tym aspekcie klarowna i respektowana. Jednakże w dużej części opinie, które publikowane są za pośrednictwem niniejszego portalu, nie pokrywają się z prawdą, a te, które naruszają regulamin portalu, przepisy prawa lub bezzasadnie obrażają naszych pracowników lub firmę, są usuwane. Chcielibyśmy uprzejmie przypomnieć, że ten profil to miejsce do dzielenia się swoimi opiniami na temat miejsca pracy. Wspominamy o tym tylko dlatego, że widzimy u niektórych komentujących tendencję do podejmowania w tym miejscu prób rozmów o kwestiach administracyjnych, personalnych lub dotyczących finansów. W takich sprawach należy kontaktować się bezpośrednio ze swoim przełożonym lub HR. W obszarze produkcji Demant pracuje ok. 2 500 pracowników. Staramy się, by każdy z nich czuł, że atmosfera w firmie jest przyjazna a komfort pracy wysoki. Wystarczy przejść się po korytarzach firmy, aby się o tym przekonać (serdecznie zapraszamy!). Jak w każdej organizacji zdarza się jednak i tak, że pewne grono osób decyduje się rozwiązać z nami umowę i pójść inną drogą. Trzymamy za nich kciuki, by nowa praca przyniosła im satysfakcję i zadowolenie. Jeśli i Ty zastanawiasz się nad współpracą z nami i chcesz się przekonać, jak rzeczywiście oceniają Demant pracownicy oraz jak wygląda praca u nas, zachęcamy do kontaktu z rekruterem. Życzymy wszystkiego dobrego!

Tadeusz Dozorca
@Nowy

Serio? Wierzysz tej stronie? I opinia tych ludzi? 50% to bajkopisarze, 30% wchodzi by się pośmiać i popisać durne komentarze, 10% prowokuje do hejty, 10% realia jak tam jest. Nigdy nie przeglądaj na tej stronie opinii o danej firmie bo zawsze jest to że ta praca to gułag, kolesiostwo, mobbing, że ludzie kradną: kanapki, kapcie, tożsamość czy duszę jak dementorzy. Idź i sam się przekonaj co ci szkodzi jak nie ma lepszej alternatywy? To typowa praca na produkcji czyli możesz spodziewać się monotonii, średnich bądź niskich zarobków w zależności od perspektywy, norm które będą nakładać itp itd. Nie sugeruje się opiniami tutaj... No dobra poza moją ;)

Kilka słów...

Czyli, że co Państwowa Inspekcja Pracy nie interweniowała na zgłoszenia? Wina Demanta? W każdej firmie są problemy, nie ma idealnych firm, ale nie rób z tej firmy obóz pracy, bo nim nie jest. Jaki problem zmienić tą pracę na inną? Znam osobiście ludzi, którzy w tej firmie pracują 10 i więcej lat i są zadowoleni, bo w życiu doświadczyli zdecydowanie większych upokorzeń ze strony innych pracodawcow... a zobowiązanie finansowe nie są przeszkodą przy zmianie pracy ,tym bardziej, że zarobki w tej firmie nie są wygórowane.

Anula

W ofercie pracy na pracownika produkcji jest info o dodatkowej premii frekwencyjnej 200 zł Czy za ewentualne l4 albo opiekę zabierają ją całkowicie czy jest po prostu pomniejszona?

Kraken Nowy wpis
@Anula

Jeśli bierzesz l4 to nie dostajesz frekwencyjnej

Zuzka Nowy wpis

Jakie są szanse wyjazdów szkoleniowych do Kopenhagi na stanowisku Application Support Consultant? Brak mi w ogłoszeniu, albo już oślepłam, podstawowych danych, jak forma zatrudnienia i widełki. Help!

Nowy wpis

@Zuzka

Ze względu na specyfikę zespołu wyjazdy do Kopenhagi, w tym także szkoleniowe są nieodłącznym elementem pracy na tym stanowisku. :) Co do szczegółów, jak zawsze zachęcamy do kontaktu z rekruterem, w tym wypadku Aleksandrem (almk@demant.com).

Dgsmaczek

Co się dzieje ? Co się dzieje ? Demant że zwolnieniami szaleje ! Gratka to nie byle jaka zrobić czystkę niczym wiosenne porządki :) drogi HR mam jeszcze kilka dobrych propozycji :) na jest jeszcze sporo kwiatków do przesadzenia :) została liderką która krzyczy do swoich brygadzistów " wynocha" jeżeli przeszkodzą jej w porannej kawie , tak btw jak byście sprawdzili przeglądarki służbowych komputerów to byście się zdziwili jak dużo czasu ludziom zarządzającym zajmuje robienie zakupów w internecie lub oglądania śmiesznych kotków ! Bardzo dobrze że firma za to płaci :)) proponuje też czystkę wśród operatorów :)) wiecie że jest pani która przyjeżdża w dni wolne od pracy i wpada na stołówkę po owoce i kawę ?:)) szok ? Niestety pani ponoć jest nie do ruszenia :) wielu brygadzistów próbowało lecz poległo :)) pani uwielbia w protokołach wpisywać " mam nadzieję że to się więcej nie powtórzy ". Wracając do tematyki rządzącej tą firmą :) wiecie że podczas niektórych rozmów dyscyplinujących z kierownikami człowiek jest w stanie usłyszeć co najmniej 15 kłamstw na swój temat ?

Mozzarela
@Dgsmaczek

Czekaj, co? Możesz to opisać jakoś bardziej składnie i chronologicznie? Z tego wpisu zrozumiałam jedynie że: Są jakieś wiosenne porządki, i dlatego płacą za robienie zakupów w internecie, coś o przesadzaniu kwiatków... Czyli w czasie pracy mam zamawiać jakieś rabatki i płacą mi za to?

Nowy wpis

@Dgsmaczek

Dziękujemy, że dzielisz się z nami tymi informacjami. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami, wysyłając wiadomość na adres demant@komunikacja.com. Jeżeli zależy ci na anonimowości, pamiętaj, że możesz to zrobić anonimowo z niepowiązanego z Twoim stanowiskiem konta na skrzynce mailowej. Bez szczegółów nie będziemy w stanie ani zweryfikować podanych przez Ciebie informacji, ani na nie zareagować w jakikolwiek sposób. To bardzo ważne, aby wszyscy to czytający zrozumieli, że bez tego drugiego kroku nie jesteśmy w stanie pomóc. Aby dział HR mógł podjąć działania, potrzebuje realnego zgłoszenia z niezbędnymi informacjami (którymi nie można się dzielić publicznie ze względu na ochronę danych osobowych, dlatego zawsze zachęcamy do bezpośredniego kontaktu), które pozwolą nam zidentyfikować wszystkie zaangażowane strony. Jeżeli cokolwiek z tego, co tu padło jest prawdą, to nie powinno mieć miejsca i chcielibyśmy na to odpowiednio zareagować. Bez współpracy będzie to niemożliwe. Jeżeli zależy komuś na zmianie, to jest tylko jeden sposób, by to pokazać.

Czy mogę ponownie aplikować na to samo stanowisko, jeśli poprzednia odpowiedź była odmowna?

Oczywiście! :) Jeżeli od tamtej pory zmieniło się coś w Twoim życiu zawodowym, to nawet zachęcamy do ponownego spróbowania.

Magazynier

Praca na magazynie i rozmowa z okularnica

Co robiłam, Doswiadxzenie Pytanie o dzieci {mam 4 latke więc nie mogę pracować na nocki} Test na magazynie miał trwać koło 2h, trwał może 15 minut. Pani nie miała na nic czasu, zabiegana, nie sprawdziła moich umiejętności. Test miał pokazać moja wydajność, tylko jak skoro robiłam na czyimś komputerze. Oceniła mnie po wyglądzie, milion razy lepiej niż ona wyglądam, w dodatku złotem obwieszona to już przyjęła z góry że jestem paniusia. Żenada. Po teście niby wszystko ok, pytała co robiłam czy podoba mi się praca. Odpowiedziałam na pytania i na koniec rozmowy powiedziałam tej okularnicy że gdybym od początku wiedziała że tak to wygląda to bym nie przyjechała tu wcale. No i już nie oddzwoniła czy przyjmują czy nie. Haha

Jak się pracuje w skandynawskiej kulturze? Senior Scrum Master poszukiwany, z minimum 4-letnim doświadczeniem. Żal, że bez podania widełek i że w biurze lub tylko częściowo na home office. Czy remote jest jednakowoż możliwe i po jakim czasie?

Hej, praca w skandynawskim stylu opiera się na otwartości, wzajemnym zaufaniu, przyjaznej atmosferze i wspólnym podejmowaniu decyzji z uszanowaniem dla wszystkich punktów widzenia - bez względu na zajmowane stanowisko. :) Jeśli interesują Cię szczegóły wspomnianej przez Ciebie rekrutacji (która dotyczy spółki Demant Technology Centre Sp. z o.o.) najlepszym rozwiązaniem będzie rozmowa z osobą, która bezpośrednio prowadzi tę rekrutację, w tym wypadku, w tym wypadku to: Kasia Babych: ktyb@demant.com. Trzymamy za Ciebie kciuki!

Jest tu ktoś z IT? Co powiecie koledze o (usunięte przez administratora) jako Application Consultant? Szczególnie interesuje mnie, jaki jest stosunek home-office do pojawiania się w biurze, oraz realny obraz work-life balance w firmie. Może będzie szkło ku 4-dniowemu tygodniowi (usunięte przez administratora) (sigh...)

Aplikant
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy na stanowisku Senior. Managera od ciągłego doskonalenia można liczyć na zarobki brutto >15k PLN ?

Urszula

Cześć. Małżonek znalazł ofertę pracy na stanowisko inżyniera procesu w dziale procesów wtryskowych. Firma oferuje elastyczne godziny pracy. Wyjaśnijcie, na czym one polegają. Jeśli można wiedzieć, to ile firma dofinansowuje do prywatnej opieki medycznej? :) Z góry dzięki za informację.

ktosiek
@Urszula

Elastyczne godziny, czyli, że może przyjść do pracy między 6-8 i musi odbębnić 8h. Firma nie dofinansowuje opieki medycznej, tylko ją zapewnia w medicover.

Hejka. Chciałbym aplikować na produkcje aparatów słuchowych. Właśnie szukają pracownika. Może mi ktoś powiedzieć w jaki sposób udzielana jest premia uznaniowa? Z czego się składa? Po jakim czasie pracy dostaje nowy pracownik premie uznaniową? Wchodzi w nią frekwencja?

D

Premia uznaniowa jest zależna od wyników. Za obecność w pracy dostajesz premię uznaniową. Niestety liczą się też do tego L4

Obecny
@D

A czy za nadgodziny powinna być przyznana taka premia? Załóżmy za 30 nadgodzin?

ktosiek
@Obecny

Za nadgodziny nikt Ci premii nie przyzna. Premia jest za wyniki i to nie za ich realizację, ale za wykazanie się czymś ponad.

W internecie znalazłem ofertę pracy na stanowisko inżyniera procesu w dziale procesów wtryskowych. Firma oferuje elastyczny czas pracy. W jakich godzinach w takim razie się tutaj pracuje? Można to jakoś indywidualnie ustalić?:)) Czy jest to praca zmianowa? Można prosić o podanie widełek? Myślę nad aplikacją, ale chciałbym wiedzieć coś więcej... :))

Cześć, widzieliśmy już Twój wpis i odpowiedzieliśmy Ci na niego. Nie ma obecnie uruchomionego takiego procesu rekrutacyjnego. Aktualne rekrutacje znajdziesz na naszej stronie w zakładce Oferty Pracy. Do każdego z procesów są przypisani rekruterzy (na samym dole opisu stanowiska znajdziesz dane kontaktowe), z którymi można się kontaktować w sprawie szczegółów, które Cię interesują. :)

J.
@Demant Operations Poland Sp. z o.o.

@Pracodawca Dzień dobry. A czy teraz jest prowadzona taka rekrutacja? Na GoWork widnieje możliwość aplikacji na stanowisko inżyniera procesu. Pozdrawiam

@J.

Zgadza się, przepraszamy za zamieszanie - w tym wypadku system automatycznie przedłużył nieaktualny proces. Aktualnie nie prowadzimy takiej rekrutacji, ale zachęcamy do odwiedzania naszej strony, aby być na bieżąco.

Zygfryd de Loewe

Popracujcie nad bazą aplikacji ponieważ zaczyna być duży śmietnik. Kiedys, za DGSu, na bieżąco widać było co się dzieje z aplikacją; teraz status się nie zmienia - now aplikacja jest stale nowa mimo, iz mailowo już odrzuciliście moją kandydaturę - więc po co, sztuczny tłok ? Nie wiadomo czy proces trwa czy nie, czy odrzuciliście cv czy nie. W jednym z wpisów poniżej piszecie, że przy każdej aplikacji jest na dole wpisany konsultant HR - nie prawda, czy ogłoszeniach w j.angielskim często brakuje opiekuna.

@Zygfryd de Loewe

Dziękujemy za Twoją opinię, jest ona dla nas bardzo ważna. Każde ogłoszenie o pracę powinno zawierać dane rekrutera lub rekruterki. Sprawdzimy sprawę, na którą tu zwróciłeś uwagę i przekażemy tę opinię rekruterom. Trzymamy kciuki za przyszłe procesy rekrutacyjne! :)

Zygfryd de Loewe
@Demant Operations Poland Sp. z o.o.

Dalej macie duzy nieporządek - proszę popatrzeć: https://careers.demant.com/DemantPoland/job/Mierzyn-Senior-Manager%2C-Risk-Management-zach-72-006/1018773501/ Deadline: 20 January - mamy 23 February. Z metryczki ogłoszenia wynika ze pojawiło sie 17 Feb - wiem ze było juz w grudniu. Tylko please, nie piszcie ze trudno i nie ma kandydatów - bo byli, ale nawet nie zostali zaproszeni na rozmowę ( z duzą dozą prawdopodobieństwa ze względu na dyskryminację wiekową silver'sów, która sądząc po swoich aplikacjach do Waszej firmy i braku zaproszenia na jakiekolwiek stanowisko ( aplikowałem na 6 stanowisk, spełniałem 99,9% wymagań tylko pesel nie ten stąd nie 100%) jest w dawnym DGS powszechną praktyką. Szkoda - moglibyscie miec lojalnych pracowników; ok moze nie będą oni okupowac siłowni czy uczestniczyc w sztafetach ale mają doswiadczenie jakie moglibyscie spożytkować i zwykle nie chodzą na L4 z byle powodu ( kaszelek, katarek czy bolący paluszek).

@Zygfryd de Loewe

Dziękujemy za podzielenie się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami związanych z procesem rekrutacyjnym w Demant. Rozumiemy, że każda uwaga jest dla nas cennym źródłem informacji, które pomaga nam w doskonaleniu naszych praktyk i budowaniu pozytywnego wizerunku naszej marki jako pracodawcy. Pragniemy podkreślić, że w Demant stawiamy na różnorodność i inkluzywność, co oznacza, że każdy kandydat jest traktowany z równą uwagą i szacunkiem, niezależnie od wieku czy innych czynników. Nasze procesy rekrutacyjne są projektowane tak, aby zapewnić obiektywną ocenę kompetencji i doświadczenia, które są kluczowe dla danego stanowiska. Wierzymy, że doświadczenie i wiedza, jaką przynoszą do naszej firmy pracownicy w różnym wieku, są bezcennym atutem, który przyczynia się do naszego wspólnego sukcesu. Rozumiemy, że brak zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną może być rozczarowujący, jednak chcielibyśmy zapewnić, że każda aplikacja jest dokładnie analizowana, a decyzje rekrutacyjne są podejmowane z największą starannością. Zachęcamy do kontynuowania aplikowania na oferowane przez nas stanowiska, ponieważ każdy proces rekrutacyjny jest unikalny i nowa aplikacja może zakończyć się sukcesem. Dziękujemy za poświęcony czas i wyrażenie swoich obaw. Jesteśmy otwarci na dalszy dialog i gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania lub wątpliwości, które mogą się pojawić w przyszłości.

Ex operaio

Wszyscy są bardzo mili i obiecują gruszki na wierzbie podczas rekrutacji.. Prawda jest taka że nie polecam pracy w tej firmie...owszem.mozna nieźle zarobić. Gdy pozwolą Ci na nadgodziny Panie brygadzistki .które to.potrafia zastraszać pracowników szantażować. Musisz za.....c jak.robot. Normy podnoszą. A sprzęt do pracy często nie działa i nic nie poradzisz..ogólnie. Ukraina rządzi w tej pracy.. Pracownicy. Dużo osób podłych fałszywych. Panuje mobbing.. Nie polecam zepsulam.sobie zdrowie w tej pracy

@Ex operaio

To czym różnią się warunki, o których mówią na rekrutacji od tych, które są w rzeczywistości? Ile w takim razie idzie wyciągnąć - tak mniej więcej - biorąc te nadgodziny? Napisz proszę, bo myślę nad złożeniem aplikacji w to miejsce.

@Ex operaio

W swojej opinii wysunęłaś poważne wnioski, których nie da się zweryfikować na podstawie tylko tego, co napisałaś. Jeśli jakakolwiek z wymienionych sytuacji miała miejsce, należało zgłosić takie nadużycie do działu HR. W Demant zależy nam na tym, aby każdy czuł się swobodnie i miał przed sobą realną perspektywę rozwoju. Nie jest tu akceptowane żadne z zachowań, które wymieniłaś - nawet w najmniejszym przejawie. Prosimy o kontakt: komunikacja@demant.com. Chcielibyśmy zapoznać się z Twoją sprawą.

Xxx
@Ex operaio

Tak było zawsze i będzie pieniądze nędza chyba że ktoś twierdzi że po 20 latach zarabia4000tys na rękę i się cieszy nagano

Kkkkkk

Nie zgadzam się z opinią że niski teem lader to osoba z przypadku. Moja lider to mały człowiek o wielkim sercu ????????nigdy nie zostawiła nas samych sobie,zawsze pomoże w procesie, pracuje ciężko jak każdy z nas, i nie siedzi przy biurku Nie można wszystkich niskich wrzucać do jednego worka

Słabo
@Kkkkkk

Dobrze, to że tobie odpowiada ktoś nie znaczy że innym musi? Może do ciebie twój team leader ma słabość bądź widzi w tobie przyjaciela? A jak byś zapytała wszystkich na swoim dziale co sądzą o przełożonym to uważasz że przynajmniej połowa stanęła by murem tak jak ty? Pozdrawiam i cieszę się że Tobie podoba się ta praca.

@Słabo

Jest w tym sporo racji bo każdy człowiek jest inny. A jak masz zastrzeżenia do zachowania team leadera to czemu tego nie zgłosisz wyżej? Nie traktuje podwładnych z szacunkiem? Podasz jakieś przykłady?

Interesują mnie Praktyki w Dziale Projektów Strategicznych, w tytule ogłoszenia jest również informacja, że są one płatne. Wiadomo, ile? Czy to kwota zbliżona do typowego wynagrodzenia? Będę wdzięczna za informacje, czy płaca "normalnie" czy raczej "symbolicznie ". Wtedy chyba wolałabym szukać normalnie pracy.

Możesz nam przesłać link do ogłoszenia, o którym mówisz?

Byla pracownica.

Dramat,(usunięte przez administratora) to jedno, kolesiostwo to drugie. A najgorsze jest to, ze na brygadzie szkoleniowej połowa osób nie powinna szkolić nowych pracowników. Osoba trenująca na lakier, w grudniu powiedziała do mnie "do niczego się nie nadajesz". Miło bardzo. Na drugi dzień nie wróciłam do pracy. Owa trenerka ma się za lepsza od innych, jest strasznie zarozumiała i podła. A najlepsze w tym jest to, że osoby nad nią niezależnie od sytuacji trzymają jej stronę, są stronniczy. Ww. trenerka J. jednego dnia mówi, że dana czynność jest bardzo ważna i musi być dokładnie zrobiona, a drugi dzień mówi "eee i tak nikt nie zwraca na to uwagi". No to jak jest? Mało tego, wiecznie chodzi i mówi, że jest zajęta, nie ma czasu a siedzi z resztą trenerów i plotkuje. Nie potrafi uczyć/tłumaczyć. Zgadzam się z tym, że obiecują gruszki na wierzbie a docelowo jest inaczej. (usunięte przez administratora) i strzelanie fochow tam to chleb powszedni. mialam też okazje słyszeć jak brygadzistka podnosi głos na pracowników produkcji. Od znajomych, również byłych pracowników wiem,że potrafią robić problemy z udzieleniem urlopu, odzywają się w sposób chamski i bez szacunku. Nie polecam. Plusem są terminowe wypłaty i to by było na tyle. Moim błędem było podjęcie zatrudnienia w tej firmie.

Interesują mnie płatne praktyki w dziale jakości. Widziałem że szukacie studentów technicznych uczelni. Tylko trzy miesiące wakacyjne wchodzą w grę? Właśnie kończę studia i chciałbym wiedzieć czy jest możliwość po praktykach zostać na stałe? Niektórzy dostają umowy na dłużej?

Jest taka możliwość (i często tak się dzieje), zależy ona od tego, jakie będą w danym momencie potrzeby zespołu. :)

Marketing intern to ma szanse na zatrudnienie? Po tym stażu normalnie jako pracownik, o to mi chodzi. Chciałabym jednak znaleźć coś na dłużej, byłam już na 2 stażach z urzędu pracy z braku innej opcji i brakuje mi czegoś stałego w cv.

Stałe zatrudnienie po odbyciu stażu jest jak najbardziej możliwe i zależne jedynie od aktualnych potrzeb zespołu oraz Twoich wyników i chęci. :)

Nieźle brzmią te płatne praktyki w Dziale Projektów Strategicznych :3 Tylko ciekaw jestem zarobków (lub "stażowego"), czyli kwota pozwala się utrzymać w Szczecinie samodzielnie? Czy w lipcu-wrześniu jest się od kogo uczyć, nie macie wówczas sezonu urlopowego? ;)

Hej, nie masz czego się obawiać, urlopy w zespołach planowane są w taki sposób, aby nie dopuszczać do między innymi takich sytuacji, o jakich tu napisałeś. Jeśli chodzi o inne pytania, w tym o kwestie finansowe, to najlepiej dla Ciebie będzie skontaktować się z Rekruterem/rką danego procesu, który z chęcią odpowie na Twoje wszystkie pytania. Staż w Demant to świetna okazja, by zderzyć swoją wiedzę teoretyczną z praktyczną i nabrać nowych, cennych doświadczeń z pracy w międzynarodowej organizacji. Jeśli widzisz ofertę, która Cię interesuje, to zbyt długo nie zwlekaj, bo ilość miejsc jest bardzo ograniczona. :)

QWERTY

Znalazłem w sieci ofertę pracy na stanowisko inżyniera procesu w dziale procesów wtryskowych. Firma oferuje umowę o pracę na pełen etat. A na jak długo? Można liczyć na stabilność, czyli na czas nieokreślony? Widzę, że również możliwe są tutaj elastyczne godziny pracy. Jesteście w stanie dokładniej napisać, na czym one polegają? Dajcie znać, bo chcę tu aplikować :)

@QWERTY

Cześć, obecnie nie rekrutujemy na stanowisko inżyniera procesu. Wszystkie aktualne procesy znajdziesz na naszej stronie w zakładce Ofert Pracy. Zerknij, akurat są dwa wakaty w wymienionym przez Ciebie dziale. :)

Operator 42

Witam, chciałabym zmienić budynek l43 na l59, do kogo moglabym się zgłosić? Nie chce nawiązywać kontaktu z nikim z 42, I nie chce wracać na tamten budynek @pracodawca @Pracodawca

@Operator 42

Skontaktuj się, proszę z nami na komunikacja@demant.com, aby nie zostawiać tutaj swoich wrażliwych informacji. Napisz nam, jak się nazywasz, w jakim zespole pracujesz, kto jest twoim przełożonym i opisz dokładnie sprawę - to nam pozwoli podjąć następne kroki.

Zostaw merytoryczną opinię o Demant Operations Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Demant Operations Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Demant Operations Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 142.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demant Operations Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 14 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demant Operations Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Demant Operations Poland Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demant Operations Poland Sp. z o.o.