Opinie o Dynaxo Sp. z o.o. w Wronki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dynaxo Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dynaxo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dynaxo Sp. z o.o. w Wronki

anonymous23

Firma godna polecenia na jakiś tam start swojej kariery zawodowej, ale nie na dłuższą metę. Obecnie w Amice na taśmie (nie umniejszając tym pracownikom) płacą więcej na początek niż w Dynaxo po kilku latach nawet jako operator maszyny. Kierownik wymaga dyscypliny i organizacji - jak najbardziej w porządku, ale jest jedno ale. Jeżeli wymaga się takich rzeczy jak zakaz palenia poza wyznaczonymi przerwami czy pracy przy stanowisku do samego końca to byłoby sprawiedliwiej gdyby wymagano tego od wszystkich pracowników, bez wyjątków. Ale niestety w tej firmie są "równi i równiejsi". Niektórzy dostaną wyższą podwyżkę tylko za to, że z kierownikiem są bliżej niż cała reszta. Kierownik tak szanuje i dba o swoich pracowników, że przy podpisywaniu aneksów czy innych umów potrafił do nich powiedzieć, że jak się coś nie podoba to może pójść do innej firmy. Najlepszym ewenementem są panowie liderzy przygotowania stanowiska, którzy potrafią przychodzić na nadgodziny, podczas gdy na danej zmianie obecny jest już inny lider oraz mistrz. Wtedy cała reszta pracowników musi oglądać takiego delikwenta jak chodzi na papierosa co 30 minut i udaje, że cokolwiek musi robić. Biuro technologiczne to jedna wielka porażka. Kierownik Działu Technicznego nie ma zielonego pojęcia o tym jak wygląda praca na produkcji. Zamiast poradzić się pracownika, który robi daną czynność to wyobraża sobie nie wiadomo co w swojej głowie, żeby zaistnieć i często jego rozwiązania się głupie i bez sensu. Normy w całej firmie są niesprawiedliwe i źle obliczone. Jedne są do wyrobienia na 100% przez połowę czasu pracy, a drugie na 100%, jeżeli się zasuwa od przerwy do przerwy. Większość technologów nie liczy się z tym, że człowiek przez 8h pracy może się zmęczyć, ale ważne że norma jest maksymalna jaka może być i można powiedzieć Panu prezesowi, że jest do wyrobienia. Poza tym od 8 do 10 godziny z rana ciężko się tam dodzwonić, a jak to nastąpi to często wysłuchiwać narzekania na, że trzeba coś poprawić - "zawsze szło to czemu teraz macie problem??". Więc tak podsumowując: firma jest dobra na początek kariery zawodowej. Ale jeśli ktoś oczekuje normalnych pieniędzy jako specjalista na jakiejś maszynie, to może o tym zapomnieć. Niesprawiedliwość w przydzielaniu wynagrodzeń czy pozwalania na niektóre zachowania, które oficjalnie są zakazane widać na każdym kroku. Na temat mobbingu się nie wypowiem, bo takowego nie doświadczyłem. Plusem są oczywiście nadgodziny płatne - sobota 100%, niedziela 200%, które niestety powoli zaczynają ukracać.

Fexi
@Paweł Nowak - Dynaxo

Pan wie co to zespół ludzi jak Pan nie dba o pojedynczego swojego pracownika, kiedyś pracowałem u Pana, pozwalał Pan, dopuścił do tego że odeszło od Pana grono najlepszych pracowników którzy pamietali stan-met.(usunięte przez administratora)

Arek Nowy wpis

Ktoś w zeszłym roku sarkastycznie tu odniósł się do zapisu - wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiąganych wyników pracy. - jakie faktycznie pojawia się w ogłoszeniu firmy, choćby na pracownika produkcji. Ewidentnie miał żal, że po 10 latach pracy ma taki sam zarobek, jak nowy pracownik. Dajcie więc cynk, ile płacą nowym ludziom i jakie są zasady przyznawania podwyżek? Nie chciałbym utknąć na takiej samej stawce, jaką wynegocjuję na początku.

@anonymous23

Wysoko ustawione normy to faktycznie duża niedogodność. Czy prócz płatnych nadgodzin są inne benefity, które bardziej zmotywowałyby pracowników? Mam na myśli szkolenia, imprezy integracyjne lub dofinansowanie do posiłków lub wakacji.

@Czesław

@Czesław normy czasem są za wysokie, czasem do wyrobienia - nie mówię, że na każdej operacji tak jest. Szkolenie dla pracowników z produkcji jest tylko to obowiązkowe z BHP i zasad PPOŻ. Organizują również co roku wigilię firmową, przed którą jest szkolenie dla pracowników, przedstawiają plany sprzedażowe na przyszły rok, ile było w minionym roku orzeczeń jakościowych etc. No i z funduszu pracowniczego wypłacają również dodatek na święta wielkanocne i bożego narodzenia - wysokość ustalana na podstawie dochodu na jednego członka rodziny. Czasem też organizują integrację z jakimiś atrakcjami - również z możliwością zaproszenia swoich rodzin. Dofinansowań do wakacji i tego typu świadczeń nie ma.

Hipokryta
@anonymous23

Zawsze możesz zgłosić swoją kandydaturę to działu technicznego i pokazać jaki jesteś błyskotliwy/a.

pudelek
@anonymous23

anonymous23 skąd to wszystko wiesz pracujesz tam jeszcze czy pracowałeś?

@anonymous23

Dzięki za odpowiedź. Wspomniałeś o organizacji szkoleń przed wigilią pracowniczą, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy każdy pracownik zatrudniony w firmie Dynaxo ma obowiązek uczestnictwa w takim szkoleniu, czy może jest on tylko dla chętnych?

Paweł Nowak - Dynaxo
@anonymous23

Szanowna Pani/Panie, Dynaxo swoje niemal 40-to letnie istnienie zawdzięcza m.in. pracownikom, którzy poprzez rozwój własny wpływają na rozwój firmy. Dzięki temu stanowimy zespół ludzi, dla których problemy są po to, aby je rozwiązywać, a nie pozostawiać bez odpowiedzi. Ubolewam, że wyraża Pani/Pan publicznie głos, który w mojej opinii powinien najpierw być wypowiedziany w gronie tego zespołu i w przypadku gdyby był ignorowany warto, aby był wyrażony w szerszym gronie. Zakładam, że oprócz subiektywnej opinii, którą wyraziła/wyraził Pani/Pan na forum Internetu, dostrzega Pani/Pan zaangażowanie całego zespołu menadżerskiego, z zarządem i właścicielami włącznie, w budowanie dobrych relacji na poziomie pracownik-pracodawca, opartych na wzajemnym szacunku, odpowiedzialności, uczciwości i rzetelności. Takie podejście zapewnia rozwój pracownika i Dynaxo. Bez tych wartości nie bylibyśmy w stanie istnieć 40 lat. Jeśli chodzi o kwestie wynagrodzenia absolutnie się z Panią/Panem nie mogę zgodzić – Dynaxo jest konkurencyjne na lokalnym rynku pracy. Ponadto Dynaxo zapewnia rozwój pracowników, zarówno w Dziale produkcji, jak i w innych działach firmy. Przykładów osób, które awansowały jest wiele, pracowników pracujących kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat w Dynaxo jest również wielu, a z ostatnich rekrutacji wewnętrznych i zewnętrznych, które się toczą zachęcamy zaangażowanych i ambitnych ludzi do aplikowania na stanowiska: do działu utrzymania ruchu, kontroli jakości, działu sprzedaży. Nie byłoby to możliwe gdybyśmy nie wyróżniali się tworzeniem dobrej atmosfery w pracy opartej na wzajemnym szacunku, odpowiedzialności, rzetelności i elementarnej uczciwości. Wyróżniamy się jeszcze jedną cechą – potrafimy rozmawiać otwarcie o naszych problemach i żadnego głosu (szczególnie tego o zabarwieniu negatywnym) nie lekceważymy, bo zależy nam na tym abyśmy, jako pracownicy Dynaxo tworzyli jeden, dobry zespół. Bez możliwości podjęcia dyskusji, w związku z Pani/Pana anonimową opinią, wyrażoną w portalu GoWork, zakładając jej trafność, pozbawia Pani/Pan możliwości odniesienia się do niej i podjęcia działań. Zawsze uważałem, że odwaga cywilna człowieka wymaga rozmawiania o problemach, zamiast szeptać i ukrywać się po kątach, czy jak w tym przypadku pisać, jako anonymous23. Bo tylko w otwartej rozmowie, zakładając dobre intencje stron, udaje się problemy wyjaśnić i rozwiązać. Dlatego chciałbym Panią/Pana zaprosić i zachęcić do podzielenia się swoimi uwagami w spotkaniu bezpośrednim ze mną, ponieważ tylko w taki sposób dajemy sobie szansę dojrzałego podjęcia dyskusji, w zakresie dostrzeganych przez Panią/Pana problemów. W przeciwnym razie Pani/Pana opinia jest formą uprawiania anonimowej działalności, która jest dzisiaj niestety coraz bardziej powszechne, niewiele wnosi i jest często krzywdząca. A przecież jeżeli ufa Pani/Pan swoim odczuciom, to warto o nich dyskutować, aby dokonywać zmian na lepsze, bo to jest korzystne dla wszystkich. Zapraszam Panią/Pana i zachęcam jeszcze raz do bezpośredniego spotkania. Pozdrawiam, Paweł Nowak prezes zarządu

Fexi Nowy wpis
@Paweł Nowak - Dynaxo

CiasnyWiechu Nowy wpis

Nie polecam pracy w tym zakładzie . Istny Big Brother . Kamery założone dla bezpieczeństwa pracowników !!! I najlepszy wpis o wynagrodzeniu . Czyli wynagrodzenie adekwatne do umiejętności . To proszę wytłumaczyć jedno . Dlaczego pracując tam prawie 10 lat mam taką samą stawkę jak młody pracownik ?? Hmmm może przez ten czas się niczego nie nauczyłem ...

@CiasnyWiechu

Naprawdę kamery założone są dla bezpieczeństwa pracowników? Czy może zostały zamontowane w innym celu? Jak to jest? A to możesz powiedzieć, na jakim stanowisku pracujesz i ile zarabiasz? Bo jestem ciekawy, ile pieniędzy dostaje się na start.

Czy jest może poszukiwany operator lasera?

Czesław

Widzę byłeś zainteresowany pracą tutaj. I jak? Udało ci się dostać na to stanowisko i się zatrudniłeś? Bo ja też szukam podobnej roboty.

Antek
@Czesław

teraz chyba nikogo nie szukają.

@Antek

Można zostawić cv mimo to w firmie, a jak będzie zapotrzebowanie to wtedy się odezwą? Jestem ciekawa na jakie stanowiska jest największe zapotrzebowanie i czy przyjmują czasem osoby, nawet jak nie ogłaszają naboru?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Dynaxo Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. technologii i konstrukcji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Witam. Widziałem, że ciągle jest ogłoszenie do działu technologii. Czy jest ktos w stanie coś więcej powiedzieć o tym stanowisku? Jakie obowiązki? Na jakie zarobki można liczyć? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?

Iwona

Parę miesięcy temu podobno nikogo nie szukali a teraz widzę, że jest sporo ofert na stronie.. Z czego to wynika w takim razie, że nagle takie zapotrzebowanie jest? Interesuje mnie opcja dla młodszego speca od jakości. Ktoś pracuje teraz lub pracował i opowie o tym stanowisku tu pod firmą coś więcej? Podobno oferują szkolenia i ambitne wyzwania... Tzn jakie?

Placa niewspolmierna do wymagań

Cześć, powiedzcie proszę, czy do firmy Dynaxo jest w miarę w porządku dojazd. Niestety nie za dobrze znam tę lokalizację, stąd moja prośba do was. Przy okazji dowiem się chętnie, czy ta firma organizuje jakiś transport pracowniczy dla osób, które są tam zatrudnione. Może ktoś wie?

felek
@Ewa

dojazd we własnym zakresie lu z kolega czy kolezanka albo nawet w kilka osob dojazd latwy droga dobra 3km od Wronek

Mariusz

Łysy jeszcze nie przepuścił tej firmy, którą tata zostawił w spadku? Jak tam się trzymają? Produkcja super płyt gazowych nadal w ilości 10 szt. rocznie na rozpadającym się stole montażowym?

Łucja
@Mariusz

Z tonu Twojej wypowiedzi mogę wywnioskować, że zapewne pracowałeś w Dynaxo. Możesz napisać, jak wyglądał Twój przykładowy dzień pracy w tym miejscu? To na pewno będzie ciekawe dla osób zastanawiających się nad tą firmą jako nad potencjalnym pracodawcą.

Na jakie benefity można liczyć w Dynaxo Sp. z o.o.?

Niestety nie ma żadnych

Darek

Uścisk dłoni prezesa

Czy bardzo boli bycie dymanym przez firmę Dynaxo Sp. z o.o.?

Dymanypracownik
@Marcin

Bardzo boli ale trzeba pracować żeby utrzymać dom, a na zmianę pracodawcy brak odwagi niestety

Dymanypracownik
@Marcin

Kredyty trzeba spłacać i dziecią też trzeba coś dać do jedzenia... No ale cóż za 2300 trzeba się utrzymać i nie ma że boli i tak każdy miesiąc od 10 do 10

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Dynaxo Sp. z o.o.?

Super ktos

całe wynagrodzenie jest na konto łącznie z nadgodzinami i premią

Zainteresowana

Orientujecie się jak wygląda praca w kadrach? Widzę, że jest wolna oferta pracy. Poprzedniczka odeszła/odchodzi czy firma szuka dodatkowej osoby do zespołu?

Co jaki okres czasu w Dynaxo Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

madrala

Ubiegać się możesz o podwyżkę codziennie ;)

@madrala

A jakaś realna szansa na dostanie tej podwyżki jest? I jak w ogóle z zarobkami w Dynaxo, satysfakcjonujące?

xxx

Na jakie wynagrodzenie mozna liczyć na prasach krawedziowych osoba doswiadczona i obsluga wykrawarki rewolwerowej.......

@xxx

2500 na rękę. Serio ;)

Michalina
@Anonim

Skoro tyle na rękę, to ludzie faktycznie możecie wierzyć swojemu, boskiemu prezesowi na słowo w jego złote pitu-pitu. Przecież poniżej napisał, że zarobki są konkurencyjne na lokalnym rynku pracy, i co? Są mega konkurencyjne! Panie prezesie, a czy wprowadził Pan już do firmy owocowe wtorki? Słyszałam, że temu ludzie nie potrafią się oprzeć!

Gustlik
@Anonim

2500 na rękę to gdy ktoś jest starszym operatorem, zwykły operator zarabia mniej 2300-2200 na rękę.

@Gustlik

Ale nawet operator z doświadczeniem zostanie zatrudniony jako młodszy operator z pensją około 2200 na rękę

Krzysztof

Jaki jest powód tej ciszy? Miałem nadzieję, że tu znajdę informacje .

@Krzysztof

Też zastanawiam się, dlaczego nikt nic nie pisze, tym bardziej że pracodawca prowadzi obecnie aktywną rekrutację. Widziałem, że poszukiwany jest nowy pracownik na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Czy ktoś z Was mógłby napisać, czy warto wysyłać swoje CV?

Kinga

Witam widze ze szukaja ksiegowej i sprzedawcy. Jak tam jest? Ktos moze sie wypowiedziec ??

Jerzy

Jeśli oczekiwania firmy dobrej i wydajnej pracy są uważane za brak szacunku dla pracowników to na czym ma polegać praca?

Nikt

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: szanować ludzi

Paulina

Na stronie firmy Dynaxo pod adresem http://dynaxo.pl/o-nas/ofert-pracy/ znalazłam kilka ciekawych ofert pracy. Dotyczą między innymi pracowników produkcyjnych, operatorów prasy oraz wycinarki. Zakres obowiązków jest dość jasny natomiast ogłoszenia stosunkowo niewiele mówią o tym co firma ma do zaoferowania pracownikowi. @nikoś @Konrad @15 lat pracy Jak w rzeczywistości wygląda kwestia korzyści dla pracownika i warunków finansowych?

Zostaw merytoryczną opinię o Dynaxo Sp. z o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w Dynaxo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dynaxo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dynaxo Sp. z o.o.?

Dynaxo Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 42 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042