Opinie o CBS Butler w München

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CBS Butler. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CBS Butler o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CBS Butler w München

Dawid Nowy wpis

Co według Was jest w firmie do zmiany ?

Natalia Nowy wpis

@rysiua próbowałeś się kontaktować z pracodawcą na wszelkie możliwe sposoby? Może ktoś z obecnych na forum jest pracownikiem firmy CBS Butler i da kontakt temu użytkownikowi lub się dowie jak wygląda sytuacja z kartami podatkowymi?

Rada Nowy wpis
@Natalia

Być może syndyk upadłościowy ma dostęp do tych dokumentów. Z CBSbutler nie ma możliwośći się skontaktować, firma już nie istnieje - wszystko przejął syndyk. Jeśli dostałeś jakiekolwiek pismo od syndyka, masz w nim na pewno dane kontaktowe do nich - spróbuj się z nimi skontaktować, być może mają jeszcze dostęp do tych dokumentów.

rysiu Nowy wpis

Witam może ktoś wie jak odzyskać kartę podatkową,pracowałem w CBS Butler od 2014do2015 wDetmold,do tej pory nie dostałem Lohnsteuerbescheininngug,gdzie mam się zwrocić,zawsze kasa a w KÓLN ICH NIE MA

dfg

hej ja pamietam ze szukali tutaj kierowcy krajowego C+E i wiem ze wymagali dosiwadczenia moze ktos sie załapał?

mat

tam tylko wpaść z kałasznikowem i zrobić poządek z zlodziejami zaduzo sobie pozwalają byle swoje dupy napelnili a inni niech zdychają bo niemcy to ugodowy kraj dlatego robiąl co chcą w rosi to dawno by już byli połamani ............

mateusz

poprostu (usunięte przez administratora) tak można powiedziec tylko o tej firmie

Zadowolony

Cbs to dobra firma. Jeszcze nigdy w zyciu nie pracowalem za darmo. Zero kontaktu z koordynatorami. Jesli cos uslyszycie, to bedzie to klamstwo albo mocno znieksztalcona prawda. Ogolnie ocea celujacy za robie nie w 8-o. Polecam tez zbieranie puszek i butelek, mozna sobie zrobic chociaż na chleb za 1.25euro. Odradzam butelki szklane, bo sa za 8centow w skupie. JAK DOBRZE ZE SA JESZCZE TAK DOBRE FIRMY JAK CBS BUTLER- taki wpis wpisala sama o sobie nasza kochana Firma podszywajac sie pod forum-owicza. Tak wiec albo ktos tu jest uposledzony albo sam cierpie na schizofrenie maniakalno depresyjna i poprostu tego swiata nie rozumiem. Bardzo polecam firme!!!!

obiektywny

Do rozliczenia z niemieckim urzędem skarbowym na szczęście wystarczą pojedyńcze paski za poszczególny miesiąc(sprawdzone informacje). Natomiast omawianego świadectwa pracy nadal nie dostałem. W następnym tygodniu będę ponownie w Niemczech,więc przejdę się do odpowiedniego urzędu i dowiem się jak to ostatecznie załatwić. Czekam maksymalnie do końca lutego,gdyż najpóźniej do tego terminu niemieckie prawo nakazuje firmie przesłać paski rozliczeniowe dla pracowników i....mam nadzieje....wraz ze świadectwem pracy. W razie braku jego otrzymania postąpię tak jak napisałem powyżej. Oczywiście gdy dowiem się więcej w urzędzie,napisze informację tutaj dla innych użytkowników.

obiektywny

Ktoś próbował dowiedzieć się jak odzyskać nie wydane świadectwo pracy przez CBS Butler Deutschland GmbH oraz całoroczny pasek rozliczeniowy za odpowiedni rok kalendarzowy(coś na wzór PITu 11 jak w Polsce) ???? Polska Inspekcja Pracy twierdzi że mimo,iż firma ogłosiła upadłość,to jeszcze mogą funkcjonować przez jakiś czas. Pisałem emaile do CBS o wydanie świadectwa pracy wraz z rozliczeniem całorocznym ale zero odpowiedzi. Z tego co wiem,to najlepiej zadzwonić do sądu pracy,niemieckiej inspekcji pracy, lub urzędu skarbowego i się zorientować. Ale jeśli ktoś z Was już wie jak to najszybciej załatwić,to dajcie znać. Będe bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.

obiektywny

Prawnie nikt nie może zabronić mi podać tutaj mój nr kom. Jeśli ktokolwiek ma pytania jak konkretnie odzyskać WSZYSTKIE ZALEGŁE I NIE ZAPŁACONE PIENIĄDZE to dzwońcie do mnie: 731 604 290. Zapewne za chwile namiary do mnie lub cały wpis zostanie usunięty jak to było przy komentarzu chyba z września lub z października. Na szczęście jeden użytkownik zdążył zapisać mój numer,zadzwonił do mnie i teraz jest zadowolony z moich informacji ...jak załatwić sprawe z cbs butler. Ponoć pierwsze kroki już zrobił i czeka na pieniążki. Fajnie że mogłem pomóc :-) :-) :-)

obiektywny

Do wszystkich którzy nie dostali wynagrodzeń lub ich części przez tą firme.... Usuwają moje wpisy jak odzyskać od nich zaległą kase. Sam pracowałem w tej firmie pół roku i nie zapłacili mi za 1,5 miesiąca pracy.Ale ściągnęłem z nich wszystkie pieniądze co do ostatniego euro to co byli mi winni. Wejdźcie na strone agentur für arbeit munchen. Dzwońcie tam.Mowcie ze nie zaplacili wam. Drukuje sie z ich strony takie formularze o insolvenzged,wypelniacie to i przesyłacie na podany ich adres w Monachium. Po tygodniu lub dwóch macie wszystkie pieniądze spowrotem....niezależnie od tego czy firma upadła czy nie. Ja im nie odpuściłem i swoje wywalczyłem. Teraz przypilnuje ich za nie wydane świadectwo pracy. Pozdrawiam wszystkich.

oszukana znow

....to on zlom zaczalem zbierac??? Powinien butelki. Polski biznessmen hehehe

tropiciel

a o to i nowe zajęcie mr-a Jamroza: "CEO @ iLumio & Innovator w/a Clear Vision & Follow Through",adresu zamieszkania nie zmienił,widać nie boi się odwiedzin na wsi pod Monachium

celia

Ludzie, puknijcie sie w leb! CBS butler NIE ISTNIEJE!!! Z powodu zadluzen zbankrotowal. Pracowalam tam, wiec wiem, ze ich NIE MA!!!

do iga

kobieto, jaka praca? CBS Butler Niemcy zbankrutowal i zakonczyl swoja dzialalnosc! ta firma oglosila upadlosc, bo nie miala pieniedzy na wyplate wynagrodzen a jej zobowiazania przejal syndyk. Otrzezwiej kobieto!!!

Krystian G

Jestem smutny czytajac te z bleadami jezykowymi komentearze. Jamroz wiedzial z kim tanczy. Wy chociaż OHP skonczyliscie? ??Wy nawet sie wyslowic nie umiecie. Szkoda tej Polski dla takich ulomow!!!!!!

Komboj:-))))

...A ja uwazam, ze cbeesik to dobra firma. Nie placi, nie mozna sie dodzwonic. No I co? Za darmo, ale grunt,ze praca jest. pan (specjalnie z malej litery pisze marcin od jamrozow;-)))(( powinien dostac pokojowe nagrode Nobla:-)

kjiiu

Jak dobrze, ze sa jeszcze tak dobre firmy jak CBS wdupler:-) polecam robote zafreee:-) ciaaaaaaaao:-)

Krystian G

Ja kase otrzymalem ale od Agentur. Nie od tych polskich zlodzieii. Netto a wisza mi te polskie zlodzieje duzo duzo wiecej. Dobre I to.

gg

Ludzie czekają na pieniądze a CBS się bawi a Agnieszka Listkiewicz ponoc z Kluczborka pochodzi i ma to w D.... ze ludzie z polski sobie to sami załatwiają te sprawy powinno być jej wstyt że tak postąpiła a ludzie w opolu są ponoć utciwi ale widze że są gorsi od innych pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o CBS Butler - München

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CBS Butler?

Kandydaci do pracy w CBS Butler napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CBS Butler