Opinie o HELPEA RCB w Radom

HELPEA Sp. z o.o. radomska firma specjalizująca się w likwidacji szkód komunikacyjnych z OC sprawcy - szkody śmiertelne, majątkowe, rzeczowe, osobowe. Ponad 8000 klientów w Polsce, nowy odział w Rumunii i kilkaset zadowolonych klientów na tym rynku świadczą o naszym szybkim rozwoju i dominacji w regionie. Ponad 30 pracowników centrali, 70 partnerów handlowych i ekspansja zagraniczna na rynek Rumuński świadczą o rzetelności Helpea jako pracodawcy oraz miejscu na rozwój, podnoszenie własnych kompetencji na ścieżce kariery z HELPEA.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HELPEA RCB w Radom

Agata

Czytaliście wywiad z pracodawcą dostępny na serwisie gowork.pl https://www.gowork.pl/helpea-twoje-centrum-odszkodowan,860630/wywiad,93 ? Jest w nim zawarte wiele informacji na temat firmy, pracy w niej i benefitach dla pracowników.

Agata

@Natalia Korneluk @Bartek Paprocki @Ewelina rozumiem, że polecilibyście pracę w HELPEA Twoje Centrum Odszkodowań dla osób szukających pracy? Czy chciałabyś więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą? Jakie są zalety pracodawcy? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy, a pracodawca akurat poszukuje http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,860630,0,0,oferty_pracy menadżera i przedstawiciela ds. odszkowań.

Bartek Paprocki

Duże możliwości, duży rozwój to daje Helpea. Firma dla której liczą się klienci oraz ich zadowolenie. Ciągła edukacja poprzez szkolenia daje możliwości które są obrazowane przez sukcesy odnoszone przez partnerów.

Natalia Korneluk

Najlepsze w tej pracy jest to, że mogę poamagać innym odzyskując pieniądze z ubezpieczalni i zwiększać świadomość konsumencką. Świetna atmosfera pracy oraz bogaty pakiet szkoleń i wiedzy.

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie rekrutacyjne na wysokim poziomie w miłej entuzjastycznej atmosferze. Pytania sprecyzowane, pod katem pracy przedstawiciela. Z racji konkretnego profilu działania, firma doskonale wie jakich osób szuka.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Ewelina

Pozytywna atmosfera, rozmowa kwalifikacyjna brdzo przyjemna ze względu na uśmiechnięte twarze rekruterów, gorąco polecam każdemu kto chce pracować w rodzinnej atmosferze.

Profesjonalne, kompleksowe a przede wszystkim indywidualne podejście do każdej ze spraw. Praca z pasją w świetnym zespole i rodzinnej atmosferze. Przyjazna firma dająca ogromne możliwości rozwoju pracownikom, motywująca do podejmowania kolejnych działań z naciskiem na dobro klienta. Ofiarująca rzetelną pomoc pomoc dla osób poszkodowanych w wypadkach i ich rodzin. Zdecydowanie polecam!

AgaS

Najważniejsi w firmie są ludzie, a ludzie tworzący Helpea są pełni pasji, zaangażowania i przede wszystkim profesjonalizmu. Do każdego z Klientów podchodzą indywidualnie. Kancelaria godna polecenia.

Emil

Rok temu skręciłem kostkę w wypadku samochodowym jako pasażer, ubezpieczalnia oczywiście nie wypłaciła mi nawet złotówki. Firma Helpea pomogła mi uzyskać należne odszkodowanie za uszczerbek który odniosłem w wypadku. Jak najbardziej polecam firmę!!

Maciek

Bardzo profesjonalna. Świetne środowisko pracy. Koleżeńska atmosfera. Gorąco polecam.

Aleksandra D.

W firmie panuje miła, serdeczna i rodzinna atmosfera ;) Nowoczesny proces rekrutacji. Bardzo polecam współpracę! ;)

Jakub

Dla mnie osobiście dużym argumentem na tak była nie sama firma a spotkanie z pracownikiem Helpea podczas jego wizyty u znajomej mi osoby, która uległa wcześniej wypadkowi. Dużo informacji potrzebnych do podjęcia decyzji jest na stronie internetowej i zawarte w niej prezentacje o działalności przedsiębiorstwa.

Jakub

Bardzo profesjonalnie wyszkoleni pracownicy

Przemysław F.

Najlepsza firma odszkodowawcza w Europie. Pełen profesjonalizm. Polecam.

Marek K

Helpea jest firmą, która bez wątpienia da Ci więcej, niż od niej oczekujesz. Bez względu na to czy jesteś jej klientem czy pracownikiem. Profesjonalny i świadomy zespół, który realizuje swoją misję z pasją jest gwarancją wzorowo realizowanych zleceń dla klientów. Z kolei dobrze wykonywana praca i zadowolenie klientów wpływa na świetną atmosferę panującą wśród pracowników wszystkich szczebli.

KZR

Fachowa i rzetelna firma, terminowość i profesjonalizm to w tej spółce podstawa.

JS

Współpraca z Firmą daje mi możliwość pomagania innym, ale też życia na wysokim poziomie. Kapitalna atmosfera, fantastyczny zarząd i genialny zespół sprawiają, że codzienna praca to przyjemność i świetna okazja do realizowania siebie.

M

Pełen profesjonalizm!!! Kancelaria godna polecenia.

Donata P

Nowoczesna firma o profesjonalnym podejściu do Klienta oraz pracowników. Pracownicy podchodzą indywidualnie do każdego Klienta i nie traktują go jako " źródło dochodów". :)

Ewelina

Firma z nowoczesnym podejściem do Klienta i Pracowników. Każdy jest traktowany indywidualnie. Polecam!

Eliza

Firma Helpea urzekła mnie sympatyczną atmosferą, która jest zauważalna od razu. Po dłuższej współpracy widzę dodatkowe atuty - profesjonalizm, chęć doskonalenia oraz wytrwałość w niesieniu pomocy ludziom, których Towarzystwa Ubezpieczeniowe nie potraktowały sprawiedliwie. Polecam to miejsce pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o HELPEA RCB - Radom

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HELPEA RCB?

Kandydaci do pracy w HELPEA RCB napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HELPEA RCB
3.9/5 Na podstawie 261 ocen.

HELPEA RCB