Opinie o Vitanas 24 (Mycare24) w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vitanas24. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vitanas24 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vitanas24 w Wrocław

PK

Chciałam mieć super sztelę ze świetną stawką, ale pani z biura odmówiła mi, bo ponoć mój niemiecki jest dobry, zamiast bardzo dobrego (mimo, że na wszystkie pytania po niemiecku odpowiedziałam śpiewająco). Pomyślałam więc, że ta sztela trafi do najbliższych tej pani z biura, a nie do opiekunki. Potem zaproponowała mi przeciętną sztelę, której nie dostałam, bo rzekomo opiekun prawny podopiecznej zdecydował się na inną opiekunkę. Potem rzuciła mi ochłap w postaci złej szteli, której nie chciałam wziąć, po czym powiedziała, żebym szybko się decydowała, bo jest mnóstwo opiekunek, które czekają na sztele. Dyrekcji Vitanas radzę patrzeć na ręce tej pani z biura, bo inaczej stracicie opiekunki tak, jak mnie straciliście. P. S. Od lutego jestem na super szteli za dobrą kasę, ale z innej firmy.

K.
@PK

Coś w tym jest prawdy. Też tak miałam, później musiałam po 14 dniach zjechać do domu,bo się nie dało wytrzymać.pomimo b.dobrych warunków, finansowych ,mieszkaniowych, niestety, nie dałam rady zostać. Gdzie ja zawsze zaznaczam, jakie warunki są dla mnie do zaakceptowania. Też tak było, że najpierw język b.dobry. później, że mam tylko dobry,a to że ze zlecenia rodzina się wycofała. Teraz jestem z inną agencją, jak narazie jestem bardzo zadowolona. Myślę,że każda agencja ma swoją politykę, ale czasem ręce opadają. Niestety.

Monika Szynalska

Ponad 10 lat jezdzę do Niemiec opiekować się starszymi osobami. Dwa lata temu po raz pierwszy pojechałam do Hessen za pośrednictwem agencji MyCare. Miło wspominam współpracę z firmą, bo kontakt z koordynatorem był bardzo dobry, czego niestety nie mogę powiedzieć o poprzednich firmach. Kierowca busa podwiózł mnie pod sam dom, a Rodzina przyjęła mnie ciepło, przez co czułam się jak w domu.

K63
@maria

Proszę sobie wyobrazić, że można. Potwierdzam. Miałam tak nie jeden raz. Od razu zaznaczam, że jest mi obojętne, czy ktoś w to uwierzy,czy też nie.

Janek

dzisiaj jest 3 a ja wciaz nie mam wyplaty!!!!! czemu!!! widac jaka rzetelna firma!!!

@Aga

Co do tych wspomnianych umów to czy możliwy jest wariant, że są mimo wszystko nieco inaczej skonstruowane? Zastanawiam się w różnicach w okresie zatrudnienia oraz tym czy można się jakoś elastycznie dogadać?

Werka Nowy wpis

Dzień dobry. od paru dni przypatruję się tej ofercie na 6 tygodni na Berlin widocznej na stronie. nie ma tu może opiekunki, która już zajmowała się tym seniorem? Chciałabym najpierw się dowiedzieć czy to sprawdzona oferta

Witam, czy ja dobrze widzę, że wczoraj chyba pojawiła się informacja dotycząca podwyżek? czy one będą wprowadzane? Czy coś jeszcze na stanowisku Opiekunki może się zmienić?

Agi Nowy wpis

W Niemczech zaczynają obowiązywać wyższe stawki godzinowe dla około 1,3 mln pracowników sektora opieki. Od 1 grudnia asystenci opiekuńczy otrzymają za godzinę pracy 14,15 euro (zamiast 13,90 euro), wykwalifikowani asystenci 15,25 euro (zamiast 14,90 euro), a wykwalifikowani opiekunowie 18,25 euro (wcześniej 17,65 euro). O stawkach tych poinformowało niemieckie ministerstwo zdrowia.

Czemu polityka miałaby ulec zmianie? Nikt jeszcze nie udzielił jasnej odpowiedzi na poprzednie zapytanie. Dodatkowo czy jest tu może ktoś kto aktualnie przebywa na wyjeździe albo teraz będzie się zbierał? Jaki warunki odnośnie współpracy wyglądają teraz od nowego roku? cokolwiek się zmienia?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Monika Szynalska

maria
@Monika Szynalska

tylko pozazdrościć, ,,jak u niemców mozna czuć się jak w domu, ?????chyba już pani odbija !!

ona 40
@Monika Szynalska

jak soldna firma moze placic skladki tylko od 50 euro sie pytam?jaka to solidnosc?

annaR
@maria

JADE DO OPIEKI DRUGI RAZ. PIERWSZY BYL WPORZADKU . POBYT ZLECIAL SZYBKO. MIMO PROBLEMU Z JEZYKIEM I POGARSZAJACYM SIE STANEM PDP.BYLO BARDZO RODZINNIE. TAM GDZIE TRAFIAMY NIKT NIE WIE Z JAKIMI CHARAKTERAMI BEDZIEMY PRZEBYWAC. A CO Z NASZYM PESYNIZEM? CZY NASZE SPOLECZENSTWO JEST TAK UROCZE????

Kira
@ona 40

Składki mogą być także odprowadzane od większej kwoty, trzeba w agencji dopytać a nie krytykować.

Zofia
@maria

Dzień dobry:-) Mam mały staż w opiece .Pracowałam u czterech niemieckich rodzin,i każdą miło wspominam. Przykro że źle trafiałaś. Pozdrawiam. Zofia.

Emm
@Monika Szynalska

No argumenty nie do pobicia, żeby czuć się jak w domu ????

K63
@maria

Witam, zauważyłam te ostatnio dodana opinię od jednej Pani, która wcześniej pracowała przez agencję. W tym przypadku jednak doszło do odejścia i podkreślono, że każda agencja posiada własna politykę… skoro tak to czy istnieje szansa na omówienie tej występującej tutaj na dzień dzisiejszy? Czy polityka ulega zmianie?

PK

Wiktoria
@PK

Ciekawe, w sensie nie rozumiem tego pierwszego elementu wypowiedzi. Po co mieliby reklamować sztelę, którą i tak komuś innemu by chcieli przydzielić? Czy właśnie wzbudzałoby to podejrzeń, które są obecnie tutaj wyciągane? czyli niemiecki może być głównym argumentem podchodzącym pod selekcję? jakie jeszcze by były? na co trzeba zwrócić u siebie uwagę?

@PK

Dzień dobry, bardzo nam przykro, że spotkała Panią taka sytuacja. Zapewniamy, że nie faworyzujemy rodzin pracowników. Jeśli była Pani niezadowolona z obsługi naszego rekrutera, bardzo prosimy o informację na maila reklamacje@vitanas24.pl. W treści prosimy o Pani imię i nazwisko które podawała Pani rekruterowi. Przyjrzymy się sprawie niezwłocznie.

K.
@PK

Czy rotacja pracowników w Vitanas24 na Opiekunka Osób Starszych jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 11 lipca na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Urszula

Co miało oznaczać to, że jest świeżutka? Nie bardzo rozumiem? Co ze stanowiskiem speca od social media? Również może zdawać się jakieś nowsze? Nie widzę w ostatnim czasie odniesienia do pracy na tym stanowisku stąd pytanie. jaka występuje ogólna atmosfera na dziale? i czy praca jest wymagająca?

Janek

Łucja
@Janek

A w umowie jaki masz termin dostania pieniędzy?

janek
@Łucja

do 15 i nadal ich nie otzrymalem

janek
@Łucja

ale caly czas bylo 1 dnia mieisaca

PLAKU
@Janek

Janek. Wypij se meliske. Jak masz w umowie? Do 3,czy do 15-tego. Jesli zlecenie skończyłeś po 25-tym,to kasę dostaniesz do 15-tego. Jesli wcześniej, to dostaniesz wcześniej. Ja dostałem pieniądze dzisiaj. Pracuje z nimi od 2016 roku i uwierz mi, że jest wszystko ok. Pozdrawiam

Julia
@PLAKU

czy te wszystkie informacje o sposobie wyplacania wynagrodzenia sa opisane w umowie, bo ciekawi mnie czemu nowy pracownik o tym nie wie ? nie doczytal ?

Plaku
@Julia

W umowie jest, że do 15(tego,ale zawsze jest wcześniej. Jei ktoś jeździ swoim autem, to czasem za podróż jest później, ale jest zawsze.

Aga
@Plaku

Jeżeli kończy się pracę 25go to wyplata jest w kolejnym miesiącu 15go przeważnie szybciej płacą jak ty księgowość dostanie pieniadze od rodziny to jest na tej zasadzie proszę czytać uważniej umowę

@Aga

Firma działa od tylu lat na rynku, natomiast wcześniej widniała w KRS pod inną nazwą. Pozdrawiamy serdecznie

Czy pracownik bez doświadczenia w branży ma szansę na zatrudnienie w Vitanas 24 (Mycare24)?

Najlepiej skontaktować się z rekruterkami, panie odpowiedzą na wszystkie pytania i znajdą odpowiednie zlecenie.

Wiktoria
@pracownik

Czyli te Panie to także motywowane do pracy są skoro zawsze udzielą informacji i dostosują opcję do wszystkiego? A wiadomo jakie warunki zatrudnienia mogłyby mieć wobec tego? Jest system premiowy od obsługi? Ile Pań obecnie się zatrudnia?

Igor

Ja za to wiem, że firma jest dobrym pracodawcą i jest bardzo dobrze oceniana na różnych forach.

Lusia
@Igor

Zawsze kiedy był problem szybko został rozwiązany przez kordynatorki. Pieniądze zawsze przed czasem zawsze. Kordynatorki zawsze pomocne w każdej chwili. Czytając negatywne wpisy Pań jestem trochę zdziwiona

Anka

@Stellamia hmm to może mam niewłaściwy numer, podeślesz jakaś stronkę gdzie znajduje się prawidłowy ?

@Anka

71 75 88 150 nr do Wrocławia ????

@Stellamia

Firma ma kilka oddziałów, ja mam koordynatora we Wrocławiu

Jak długo czekaliście na odzew z Mycare24? Oddzwaniają zawsze?

Stellamia

Nie często kontaktuje się z firmą, ale jeżeli już, to najpóźniej koordynatorka oddzwania następnego dnia, zależy o której godzinie zgłaszam potrzebę rozmowy, nigdy nie zawiedli

Mogę spokojnie polecić firmę, jak to Pani poniżej napisała - na początek. Pracowałam ponad 2 lata, bez ŻADNYCH zastrzeżeń. Kontakt fantastyczny, Panie bardzo miłe i pomocne. Gdyby nie ubezpieczenie, które oferowało MyCare24 - na pewno bym jeszcze z nimi jeździła. Polecam.

@lena jaki jest powód likwidacji?

@Kasia

Firma nie jest w likwidacji, tylko dołączyła do grupy Veritas i ma się bardzo dobrze, także bez obaw

Lena

Ta firma jest w likwidacji........

zosia

mam zaofanie tylko do tej firmy i do p Ani Jam...... pozdrawiam Z z Gdanska

Bronisław
@zosia

Widzę, że wyjeżdżałaś z tą firmą do pracy, żeby opiekować się seniorami w Niemczech i jesteś zadowolona z zatrudnienia. Widziałem, że na stronie pracodawcy jest sporo takich ogłoszeń. Napisz jakie kwalifikacje trzeba mieć żeby aplikować i czy znajomość języka niemieckiego jest niezbędna?

Magda

Mój kolejny wyjazd z Mycare24. Za pierwszym razem nie ukrywam, że się bałam, teraz jadę spokojna. Moim zdaniem ten wybór był jak najbardziej korzystny

jacenty

Firma dla poczarkujacych opiekunek i emerytek ....Zus od 50 euro .....zwrot kosztów podrózy jak sie jedzie swoim autem dopiero po 1,5 mca /a wydaje swoje pieniądze / od rodziny biora własnie 1,5 mca wcześniej ,w umowie nie ma zapisu o zwrocie kosztów ,wiekszosc papierów pospisuje sie in blanco i odsyła ...nie majac kontroli co tam jest wpisywane .Zarobki ...nie ma rewelacji .....inne firmy płacą juz wiecej ....mycare 24 jest firma słup dla Pflegehelden ....zarobek na opiekunce średnio ok 100%

Zostaw merytoryczną opinię o Vitanas24 - Wrocław

• Jak się pracuje w Vitanas24?

Zobacz opinie na temat firmy Vitanas24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vitanas24?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vitanas24?

Kandydaci do pracy w Vitanas24 napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vitanas24
3.1/5 Na podstawie 142 ocen.

Vitanas24