Opinie o Dell w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dell. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dell o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dell w Warszawa

edek

Chciałbym się zapytać czy warto przyjśc teraz do della ? czy nie odeślą mnie po 2 tyg

ktoś

praca w tej firmie nawet ujdzie,miła atmosfera wśród pracowników,ale żeby zarobić trzeba brać nadgodziny,a ich coraz mniej,pozdrawiam

@ktoś

Co ty piszesz ze co raz mniej nadgodzin, robią cały czas i to ostatnio było po 12h to jeszcze ci mało?

Przepracowałem tam 7 lat. Umowę na stałe otrzymałem po 4 latach. Bagno. Z kierownictwa zostali prawie sami nieudacznicy, bo jeśli ktoś miał trochę rozumu już się pożegnał z tą firmą.

krys

To co z tą 4 brygadówką prawda to?

bxdury
@krys

gdzie ci tam zrobia 4 brygady jak roboty starcza ledwo na jedna zmiane?

Czy po rozmowie w Dell rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
lol

pogloski o upadlosci i sprzedazy chinczykom ( ktora to poniekat sie sprawdzila) slyszalem juz w Irlandii :) ludzie gadaja roxne bzdury...ale fakt kasy duzej tam sie nie zarobi.....

ktos

Po przepracowaniu sporego czasu, zdecydowanie osobom bardziej ambitnym tak samego miasta jak i Della nie polecam. Pieniądze jakie płacą ludziom to jakaś kpina.

edward

Napisze Wam całą prawde o Dellu. Byłem tam od samego początku. Pracowałem na różnych działach. Na początku przez okres 3 lat do pracy chodziłem bardzo chętnie i byłem doceniany. Nie oszukujcie się Dell zmierza ku upadkowi. Dlaczego odeszli najlepsi i doceniani pracownicy tego zakładu nie tylko na kierowniczych stanowiskach .Odeszli najlepsi liderzy A kto został, bez obrazy zostali sami nieudacznicy i (usunięte przez administratora) mówie tu oczywiście o kadrze . Dell cały czas zmniejsza zamówienia. Już ogłosiło upadłość kilka firm współpracujących z Dellem Zamówienia realizują do końca Listopada. A co Wam zostało serwery ??? Nie oszukujcie się Jestem przekonany że to tylko kwestia czasu Pozdrawiam zmiane A

qwerty
@edward

Ty edward nie obrażaj ludzi, nie wszyscy są nieudacznicy i (usunięte przez administratora)

lol
@edward

A ty Edward wiesz ile w tym momencie jest realizowanych projektów odnosnie produkcji? Gdybys wiedzial to nie pisał bys tych bzdur..... Liderzy odeszli bo bylo ich za duzo i gdyby nie skorzystali z programu dobrowolnych odejsc predzej czy pozniej zostali by zwolnieni.....

kolo

A czy ktos slyszal o zamknieciu della?? Ze niby do listopada ma byc? Bo slyszalem o tym od pracownika z innego zakladu

NinjaQiss

Odp dla "dzinks" umowy na okres dłuższy niż 2 tyg np 2 miesiące lub pół roku są najczęściej dla osób co pracują dłużej niż pół roku, mają bardzo dobrą opinie koordynatora, wydajność, brak zwolnień lekarskich, oraz np zrobione wewnętrzne szkolenie na suwnice gdzie jesteś zobowiązany do pracy przez jakiś okres czasu, gdy sam rezygnujesz przed czasem musisz zapłacić podajże za przebyte owe szkolenie (potrącają Ci z pensji). Co do umów dla osób z agencji, przejść z agencji na umowę Dell, to temat poruszany od dwóch lat, nie było żadnych przejść. Dlatego dziwi mnie kto i dlaczego notorycznie tutaj kłamie w tym temacie.

Były pracownik DELL

eszcze raz mówię nie ma przyjęć na etat do DELLA są przyjęcia , ale przez manpower , a skąd o tym wiem ???? bo dzwoniłem tam chcąc się przekonać czy faktycznie ludzie tu na forum mówią o prawdę o przyjęciach na etat i niestety zostałem wyprowadzony z błędu , są przyjęcia , ale przez manpower , ci co co wam mówią że zostali przyjęci tam na stałe , to wprowadzają was w błąd , ludzie myślcie logicznie , nie po to pracownikom w ubiegłym roku zaproponowali program dobrowolnych zwolnień , żeby znowu przyjmowali na stałe , więc gość " paramparam" nade mną ma rację

paramparam

nie bedzie przejsc na della niech kazdy sobie to wbije do glowy ..

Marzena

Zmiany może na lepsze...

kamsior

polityka tej firmy nie całe dwa tygodnie popracujesz i ci podziękują. Słyne telefony proszę nie przychodzić do pracy w dniu dzisieszym. Jeżeli chcecie popracować tydzień to ok. Nawet bardzo dobremu pracownikowi dziekuja

Były pracownik DELL

Co ty romi za bzdury opowiadasz jakie przyjęcia na stałe???? , gość powyżej ma racje są przyjęcia ale przez manpower , skąd ty masz takie informacje , że przyjmują kogoś na stałe??? podaj konkrety , tu nie ma nic do rzeczy czy komuś coś wyszło czy nie wyszło , ludziom w ubiegłym roku zaproponowali program dobrowolnych zwolnień , tych co pracowali właśnie na stałe to chcesz powiedzieć że przejmują teraz na stałe znowu ???? podaj konkrety , a nie siejesz propagandę

kozik

Do ostatniego postu , proszę nie zwracać uwagi na tego kretyna powyżej że dostał umowę i jego 2 koleżków także takich postów już było tutaj kilka.Dell nie zatrudnia na umowy o prace u siebie chyba od 2 lat , teraz tylko Manpower agencja pracy co prawda umowa o pracę ale tymczasową.Umowy są podpisywane chyba co 2 tygodnie ja miałem co 2 tygodnie przedłużaną ale jak się kończy zamówienie to mówią ci nara , pamiętam co dziennie otrzymywałem sms że praca jest odwołana itd.Ogólnie mi się tam podobało praca monotonna ale ja sobie lubię przy komputerze grzebać więc mi odpowiadało.

juz dellowiec :)

A ja polecam bo kilka dni temu zaproponowali mi i dwóm innym osobom przejscie z manpower do DELLA i mam juz stała umowa + wieksza KASA oczywiscie. Pozdrawia MATERIALS linia P5-6, czasami serwery :)

pytanie
@juz dellowiec :)

A po jakim czasie zostałeś przejęty bezpośrednio przez Della ?

m

Obecnie poszukują do pracy w Dell na linii montażowej. Oferty wiszą w Ran ndstad.

Przyszla pracownica

Witam,czy Manpower jak juz do siebie na rozmowe zaprosi w sprawie pracy w Dellu na montazu to jakies testy przeprowadza?Prosze o szybka odpowiedz i jak te testy waglądaja jak sa,pozdrawiam

ship

11brutto

Stawka

Jaką stawkę godzinową proponuje obecnie Manpower ??

Radek

A do nas na prezesa Kapsch'a ma przejść ktoś z Della? Ktoś coś wie?

@Radek

Hej. Ja słyszałem ze jest taka akcja planowana. Ale nie znam konkretnie personaliów.... To miałbyc ktos z zarządu czy sprzedaż? Ostatnio odszedł ktos z szefow szprzedazy ale ma chyba swoja firmę, wiec raczej to nie on.

Sympatyk
@Radek

Rafał Szczap - szczescia zycze kapszowi i wszystkim pracownikom! Bedzie im potrzebne, a u nas sie na stowe poprawi :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Dell - Warszawa

• Jak się pracuje w Dell?

Zobacz opinie na temat firmy Dell tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dell?

Dell
2.2/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Inflancka 4A
    00-189 Warszawa