Opinie o Dell w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dell. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dell o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dell w Warszawa

Ona wie kto.......

Na szczęście ta osoba już zrezygnowała z pracy, ale pracowała tam od dawna a jakie sytuacje to już dobrze oni wiedzą. Znęcanie psychiczne.

Maja

@Ona wie kto......jakie sytuacje masz na myśli? Chętnie dowiemy się więcej na ten temat. Na jakie sygnały nie reagował dział HR? Z tego co piszą wcześniejsi użytkownicy wynika, że ostatnio dużo zmieniło się właśnie na korzyść pracowników.

Ona wie kto......

MASAKRA - Miejsce pracy aby pracowniką dobrze się pracowało tworzy osoba ktora znęca się nad ludźmi przede wszystkim na podwykonawcom - HR tam w ogole nie reagują.

sławek

a ja widziałem jeszcze oferte pracy jako Program Stażowy Akademia Dell - Production Control Specialist, tylko nie wiem czy koniecznie trzeba być studentem oststniego roku.

Czy po rozmowie w Dell rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
patsy

Ktoś mi powie czy pracuje tam nadal (usunięte przez administratora)?

Musze polecić bo kilka dni temu zaproponowali mi i trzem innym osobom przejscie z manpower do DELLA i mam juz stała umowa + wieksza kasa oczywiscie. Wiec nie kłamcie bo pewnie boicie sie o swoje pozycje i straszycie innych przed aplikowaniem tutaj. Plusem jest duza stołówka.

Zadowolona pracownica

Jest to zasługa nowego dyrektora, który wierzy, że podstawą sukcesu firmy są zadowoleni pracownicy produkcyjni i że należy docenić ich pracę i traktować z należytym szacunkiem, nie zawróci kijem Wisły w trzy miesiące, ale idzie lepsze!

M

Taka mała aktualizacja, po wprowadzeniu przez rząd nowej ustawy związanej z zatrudnianiem, Dell w ostatnich dniach się obudził i podpisze z kilkoma osobami umowy zakładowe. Głównie to umowy skierowane do ludzi którzy tu pracują co najmniej 30 miesięcy na umowie agencyjnej.

nowicjusz

nowy dyrektor sieje postrach co poniektórym, w końcu może zobaczy jak niektórzy "pracują"

all

w tej chwili pracownicy mają 12zł brutto za godzinę pracy przez agencję oraz 3/4 etatu,z możliwością odwołania jak jest mniej zamówień,nie ma żadnych dodatków ani premii

kaligula

witam. Jako że nie było tu wpisu na temat zarobków -zwykle od stycznia są jakieś podwyżki, bardzo proszę osoby, które pracują w Dellu o informację, jak obecnie kształtują się zarobki pracownika produkcji"na rękę"z ewentualnymi dodatkami.Czy jest możliwość pracy w systemie 4-brygadowym? Jakie są wymagania? Jakie są układy między pracownikami a kadrą kierowniczą?

parowka

ile w randstad teraz daja na reke w dellu?

taktamja

Witam, dostałam dziś propozycję pracy na montażu w Dellu przez agencję tymczasową Randstad. Chciałabym się dowiedzieć jak to wygląda. Agencja zapewnia mi umowę o pracę tymczasową. Mam kilka pytań do osób które obecnie tam pracują. 1. Czy to praca na stałe, czy zwalniają po jakimś czasie? 2. Czy to praca na telefon, czyli dziś pracuję a jutro mam wolne? 3. Czy pracuje się w weekendy? 4. Jak wygląda wynagrodzenie? Tzn stawka. 5. Czy to praca przy linii produkcyjnej czy oddzielnym stanowisku pracy? 6. Praca na pełen etat, czy nie? Proszę o pilną odpowiedź. Z góry dziękuję :)

asd
@taktamja

W ransztad zapytaj wieśniaro. W dell śmierdzi.

L
@taktamja

1. Jest to zależne od liczby zamówień, które aktualnie są. Jeśli jest ich mało są odwołania, dzień, dwa, tydzień. Chyba że pracy bardzo długo nie ma to dopiero zadzwonią z możliwością powrotu. (nie pamiętam kiedy było aż tak mało pracy, ale odwołania 1-2dni się zdarzają) 2. Nie jest to praca na telefon, pracujesz wg grafiku który dostaniesz. 3. Praca jest ustalona wg grafiku, Niedziela jest zawsze dniem wolnym. Często się zdarza pracować w soboty od rana. Czasem raz na kilka miesięcy jest pracująca sobota na popołudnie. 4. Stawka jest taka jaka Ci przedstawi agencja pracy. 5. Są rożne stanowiska pracy, poprzez indywidualne składanie komputerów, bądź coś w typie taśmy, po stanowiska pakujące czy typowe magazynowe. 6. Najczęściej są umowę 3/4 etatu, bo dłużej pracy w dellu jest możliwość pracy na cały etat (choć z tym bywa różnie) i dalej pozostaje to umowa agencyjna.

Jeśli chodzi o przejście z agencji na umowę z DELL-em to owszem,ale są to osoby nieliczne,które długo pracują już przez agencję.Dopiero teraz na przełomie roku postanowiono dać tym kilku osobą umowę,na razie na okres próbny.Czy wiąże się to z większą kasą ? Możliwe,ponieważ już nie są odwoływane gdy zajdzie taka potrzeba,jak to było z umową 3/4 etatu.Ogólnie nowy dyrektor i jego pozytywne nastawienie do pracowników produkcji,który uważa nas za wartość dodaną,napawa nas optymizmem.Pracuję już w firmie 8 lat,wiele doświadczyłam i się nauczyłam.Praca w korporacjach,nie jest łatwa,to wyzwanie.Kształtuje charakter.

awesome

WYPAD, TU JEST TEMAT O ŁODZI.

awesome

WITAM CHCĘ SIĘ DOSTAĆ DO DZIAŁU HR/SUPPORTU NA I PIETRZE W DELLU BO WIDZIAŁEM ZE MACIE TAM FAJNY OPEN SPACE. GDZIE MOZNA SKŁADAC APLIKACJE? POZDRAWIAM

Luki

Zastanawia mnie jakie korzyśći czerpiesz z tego że bezczelnie okłamujesz ludzi co do umów. (Przejścia z agencji na zakład) Ostatnie umowy jakie były rozdawane były pod koniec 2014 roku, nie licząc około 10 osób którym kończyły się umowy 3-letnie. Dajesz złudne wrażenia i nadzieje tak się nie robi. Dell od tamtego czasu tylko i wyłącznie zatrudnia na umowę 3/4 etatu po przez agencje pracy tymczasowej. Pozdrawiam

jagoda89
@Luki

"Dell od tamtego czasu tylko i wyłącznie zatrudnia na umowę 3/4 etatu po przez agencje pracy tymczasowej" xxx Nieprawda. Nie kłam.

@Luki

nie zgodze sie . z koncem roku 2015 pierwsze osoby z umow tymczasowych przeszly na dell badge . nikt tu nie klamie . Osoby ,ktore nie wiedza nic na ten temat prosze o wypowiadaniu sie po wczesniejszym rozpoznaniu,a nie pisaniem dla samego pisania. pzdr

sfsf

Przypominam ze ten watek jest o zakladzie z łodzi a nie o innych miastach, oferty z innych miast wypad stąd spamerzy

mariusz

Miałem duze obawy o prace w tej firmie ale musze polecić bo kilka dni temu zaproponowali mi i dwóm innym osobom przejscie z manpower do DELLA i mam juz stała umowa + wieksza kasa oczywiscie. Wiec nie kłamcie bo pewnie boicie sie o swoje pozycje i straszycie innych przed aplikowaniem tutaj. Plusem jest duza stołówka.

Szefu

To zapraszamy na rozmowy rekrutacyjne :)

Zostaw merytoryczną opinię o Dell - Warszawa

• Jak się pracuje w Dell?

Zobacz opinie na temat firmy Dell tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dell?

Dell
2.2/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Inflancka 4A
    00-189 Warszawa