P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH

Opinie o P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH

Malwa Nowy wpis

Hejka. Pracuje ktoś jako Monter aranżacji wnętrz? Z chłopakiem widzieliśmy ofertę sprzed paru dni, w którą może się wpasuje. Widełki płacowe zaciekawiły, bo równią się o 1 100 euro… wszystko zależy od tego ile zleceń mu dadzą?

Pracade

Dzień dobry, czy pracował Ktoś przy produkcji wyrobów ziemniaczanych? Czy to praca w chłodni, jak z zakwaterowaniem- standard, odległość do miejsca pracy? Dajcie proszę znać czy to dobra opcja :) Dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi i powodzenia dla poszukujących pracy :)

@Pracade

Witam, pracy takiej nie posiadamy. Ewentualnie mamy prace jako komisjoner przy warzywach i owocach. W magazynie panuje temperatura na +12 stopni.

Mick Nowy wpis
@P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH

Dzień dobry, jest jeszcze ta praca przy komisjonowanie owoców i warzyw?

Był ktoś może na tej zatytułowanej jako lekkiej pracy dla par przy produkcji gdzieś w Andches? Wymagają własnego auta, więc jak daleko jest do zakładu i jakie warunki są przy spaniu? Nie mogę się po prostu przeciążać dlatego myślę „o lekkiej” pracy

Marius Nowy wpis

Z koleżanką szukamy pracy na komisjonowaniu w okolicy Hanower i jego okolic prraca na magazynie ..

Logistyk

rozmowa w jezyku niemieckim przez telefon

Kris

Nie polecam tej agencji. Od 3 tygodni próbujemy wyjechac z tą agencja. Najpierw końcówka stycznia później początek lutego teraz nagle 14 lutego już mielsimy podjac prace. Wszystko wysłane, cv adresy zamieszkania dowody do umowy. Nagle Pani przesłała odbierać telefon, a dzis mieliśmy dostac ades kwatery. Praca miala być przy nabiale. Agencja totalnie na minus jakby im nie zależało na pracownikach tylko (usunięte przez administratora)danych. Gdyby nie ta agencja już pewnie dawno bylibyśmy w Niemczech. Stracony czas. Nie polecam

Maryśka

Nie wiem, czy ponad miesięczny zastój można nazwać oszczędnością czasu oraz pieniędzy. Fakt faktem to czy wiadomo co tu się w zimie dzieje, że tak słabo z robotą? lepiej w innych sezonach się wybierać? wszędzie tak jest?

Krzysztof

Witam. Zainteresowany jestem praca z partnerką. (usunięte przez administratora)

Emila

Zakwaterowanie zawsze kosztuje 300 euro czy to może jednak zależy także od lokalizacji? Parę razy już pytano o warunki a widzę ze ostatnio jedna odpowiedź wraz z kwotą się pojawiła. Nie wiecie może czy nie można sobie czegoś taniej samemu ogarnąć? Próbował ktoś?

@Emila

Bo usuwają. Mieszkania ich to porazka

Napiszesz wprost do której miejscowość nawiązujesz teraz przy tym? w tym momencie są powystawiane oferty na trzy. O któreś z nich może chodzić? opiszesz też, co się u Ciebie działo, że masz takie zdanie? To mój pierwszy wyjazd by był

Majki

Czy ktoś wie jak jest w Andechs na produkcji . jakie są warunki na zakwaterowaniu , czy są godziny no i czy agencja jest wypłacalna . Proszę o odpowiedź

????

Tak jak pisali kiedyś, że firma chętnie szuka studentów to teraz także jest dostępna dla nich robota i to nie we wspomnianym okresie wakacyjnym. Czy był ktoś na niej i się wypowie? o Frankfurt i magazyn chodzi.

Patryk

Pracowałem z dziewczyna parę miesięcy przy produkcji w Andechs i jesteśmy bardzo zadowoleni, na pewno jeszcze wrócimy gdy poukładamy swoje sprawy w Polsce. Praca spokojna i nie ciezka, mało ludzi na zmianie co wpływa na luźna atmosferę. Polecam

@Patryk

Cześć, a ludzie piszą ze ty ciężkie prace są dla kobiet, i w sumie tylko mężczyznom się opłaca pracować. Co o pracy myśli twoja dziewczyna? Pracowaliście za ta sama stawkę?

Patryk

Ta firma ma rozne oferty pracy, my bylimsy przy produkcji i tam jest lajtowo i tak moja dziewczny tez miala ta sama stawke i podstawiala pojemniki pod uzupelniacz.... iiiii raczej nie ciezko. No ale w dzisiejszych czasach to jak by nie patrzec wszedzie wszystkim ciezko pracowac... i wszedzie tylko ludzie narzekaja... co sie juz tego nawet sluchac nie chce i uszy wiedna

@Patryk

Czyli te same normy mieliście do wyrobienia? Pytam w kontekście tego czy panowie czasami większej roboty nie robili za te sama kasa, bo i takie sytuacje widywałam. Czyli to jednorazowy wyjazd w Waszym przypadku? zawsze można wybrać sobie koordynatora?

SopelZbw
@Patryk

Witam widziałem tą ofertę , praca na 3 zmiany tak ? Powiedz jak to wychodzi finansowo już po odjęciu zakwaterowania ?

Zrekrutowany

Szczere opinie można powiedzieć po przelaniu wynagrodzenia za przepracowaną pracę....

Mon
@Zrekrutowany

A jesteś zadowolony? Mógłbyś się wypowiedzieć?

@Zrekrutowany

No właśnie, może jednak napiszesz coś więcej, bo z tego wpisu za wiele nie wynika. Chyba nie czekasz dalej na wynagrodzenie? :D

Cos więcej napiszesz? o konkretne terminy tu chodzi? generalnie to płacą zazwyczaj do tego ustalonego 10tego czy jednak wszystko i tak będzie zależało od samego projektu, tak jak kiedyś pisali? Ty na jakim teraz byleś, że masz jakieś zastrzeżenia chyba?

Jakob

siemka, pracuje w firmie parę miesięcy z dziewczyna i udalo sie nam przejść bezposrednio pod klienta, jestesmy mega zadowoleni! Oplaca sie !

@Jakob

Jak wygląda zakwaterowanie dla par? Agencja załatwiła wam mieszkanie/pokój, czy to na własną rękę? Po jakim czasie możliwe jest przejście?

@Monika

Zakwaterowanie porażka za 300e . Nie licz na jakikolwiek standard. Nie działające sprzęty brak nera

A z tym netem jak to jest? on normalnie zapowiadany będzie, tak? chyba ze właśnie nie? ktoś pytał przed odjazdem? I co z kwaterą jak dla przykładu ci taka nie podejdzie? możesz prosić o zmianę albo sam sobie ją ogarniać? Jak na to reagują wtedy? Jaki jest kontakt z agencja?

Jak aktualnie wygląda praca na magazynie we Frankfurcie? Ile jest zmian? Jak jest z zakwaterowaniem? Dzięki za pomocne odp.

Ile jest zmian w P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH?

OPO

To zależy od projektu.

Graźka

Hejka, zainteresowała nas z chłopakiem oferta dla par do magazynu. Ile kosztuje te odpłatne zakwaterowanie? Pokój mielibyśmy dla siebie czy dzielony jeszcze z innymi? Ile wynosi stawka w euro teraz, może ktoś wie? I na ile zazwyczaj wyjazdy są?

@Graźka

Dlaczego nie zapytasz centralnie u źródła?

@Maciej

Proszę dzwonić pod numer zamieszczony w ogłuszeniu lub wysłać CV. Wszystkie informacje HR podaje.

Sylwester

Pracuje w tej firmie juz rok jako komisjoner, wiec moge napisac, ze choć praca ciężka, bo tylko dla mężczyzn to pensja jest adekwatna. Atmosfera dobra, ale wiadomo jak to z polakami za granica...

A gdzie pracujesz?

We Frankfurcie am Main w magazynie jako komisjoner

@Sylwester

Na jakim dziale pracujesz, i w jakim systemie komisjonowanie słuchawki, monitor...?

@Sylwester

W jakim systemie komisjonowania, słuchawki monitor...?

@Maciej

Pracuje w dziale warzywa i owoce na monitorze... wiec nie trzeba mowic po niemiecku

Na monitorze jest spoko

Raf
@Sylwester

Dlaczego ciężka, trzeba dzwigać, czy po prostu trzeba sie nachodzic? Ile h pracujesz i jaka stawka za h ?

Wiecie może, czy w P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH szukają chętnych na staż?

jop

Chetnie studentow firma zatrudnia na okres wakacyjny i minimum 2 miesiecy.

@jop

Firma Logistyk GmbH RUN jest bardzo dobrą firmá

Jestem chętna pracować w firmie GmbH RUN Logistyka

@Elżbieta

Chciałabym pracować w tej firmie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH?

Tak

Praca w zespole pracowsć sumiennie i żetelnie

Klaudia

Witam. Czy ktoś poza mna ma ten sam problem ze firma wpisala pobraną zaliczkę, ktorej tak naprawdę nie bralismy. I czy czekal na przelew od firmy prawie 2 tygodnie po terminie? . Kontakt z koordynatorami nie mozliwy gdyz nie odbieraja telefonów.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH?

OPO

doba jest .... nie narzekam

Magdalena
@OPO

w sensie, że dobra? ;) tylko ze względu na współpracowników, bo się dogadujecie czy coś jeszcze szczególnego mogłoby na nią wpływać?

Zostaw merytoryczną opinię o P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH - Regensburg

• Jak się pracuje w P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 8 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH?

Kandydaci do pracy w P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH