P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH

Opinie o P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH

Ewelina

Byłam z mężem, siostrą i jej narzeczonym początkiem marca. W pierwszy dzień (niedziela) czekaliśmy 3h razem z innymi pracownikami na koordynatora który przyniesie nam umowy do podpisania, przyszedł (usunięte przez administratora). Połowa umów miała błędy, źle wpisane nazwiska, daty urodzin, adresy itd. Oczywiście obiecano korekty itd. Na drugi dzień kazano nam przyjść na 12tą do pracy, bez szkoleń jakieś Niemiec kazał nam wsiąść na wózki ept i zbierać zamówienia. Tak poprostu, myśmy nie wiedzieli co mamy robić. Inni pracownicy pokazywali nam jak tym jeździć i zbierać zamówienia. Pracowaliśmy do 2ej w nocy!!!! Bez minuty przerwy!!!! Całe 14h na hali gdzie panuje temperatura poniżej 0' !!! Byliśmy tak przemarznięci i obolali że wychodziliśmy do siebie 2 dni. Jeszcze o 2giej w nocy jak poszliśmy do koordynatora (usunięte przez administratora)że mamy dość i chcemy iść do domu to oburzony powiedział że mamy iść tak żeby nas nikt nie widział bo zaraz wszyscy będą chcieli pójść do domu :O spakowaliśmy się wróciliśmy do domu...dramat!!!! Nie polecam!!! (usunięte przez administratora)

wero
@Ewelina

dziwne , pracowalam rowniez tam i nie mialam takich sytuacji typu : robienie bez przerwy i przy 7 dni ..... Pojechalam do pracy i bylam zadowolona ze bylo duyo nadgodzin poniewaz przyjechalam zarobic....

Pracownik dla XXXL Lutz

Witam. Zanim się zdecydujesz 10 razy się zastanów czy cię stać na taką współpracę? Wyjechałem 1000 km do pracy. Po 2 tygodniach za moje pieniądze prywatnym samochodem odesłano mnie 700 km w inne miejsce. Po kolejnych dwóch tygodniach przyjechałem do domu po urlop. Po urlopie wysłano mnie 750 km do Austrii. Na miejscu okazało się, że nie ma gdzie spać, bo nikt tego nie sprawdził. Po noclegu na stacji benzynowej wróciłem do domu 750 km. Co oczywiste zrezygnowałem z dalszej współpracy. Jest 22 września, a ja nadal nie otrzymałem wynagrodzenia za pracę w lipcu (193 godziny). Trzeba mieć spore oszczędności, żeby pracować dla tej firmy.

miro
@Pracownik dla XXXL Lutz

z tego co sie orientuje byl Pan oburzony , ze dostal Pan pokoj z Wegrem nie spodobalo sie panu i pojechal Pan z powrotem to juz Pana wybor zakwaterowanie bylo , lecz niestety nie przypasowalo Panu a tego to Pan nie napisze ? tylko brednie typu nie bylo zakwaterowania ? musialem spac na stacji ? nikt Panu nie kazal zrobil Pan dobrowolnie to

Hessu

Witam, miałem przez nich robić w Ludwigsstadt przy produkcji jakichś wężykow medycznych. Z agencją niby dogadani i wgl mieliśmy wyjeżdżać w poniedziałek już, i nagle 4 dni cisza od firmy w której mieliśmy pracować, podobno im telefony padły czy coś, mhmmmm 21 wiek ale ok. Piaty dzień mija i dowiaduje się że nie 1 raz coś takiego odwalili. Osobiście agencja poważnie nie podchodzi do pracownika więc nie polecam.

Zapytanie
@Hessu

Witam pomylil pan firmy firma PIN Personal Nie posiada ofert do takiego czegos co pan pisze dla czego daje pan takie opinie jesli pracodawca nie daje takiej oferty Prosze o sprostowanie tego

@Hessu

Witam firma nie posiada zadnych ofert na produkcji jak to jest moze pan z konkurencji tylko Prosze sprawdzic czy firma Ma takie oferty

@Hessu

Witam , niestety takiej oferty pracy nigdy nie mileismy wiec wydaje mi sie , ze pomylka zaszla . Pozdrawiam

Natalia

Nie polecam tej firmy! Proponowano nam „pewną” pracę od 11.03, do dzisiaj żadnej informacji na ten temat. Po kilkukrotnym wręcz dobijaniu się do Pani z biura otrzymaliśmy odpowiedź, że projekt nagle został wstrzymany. Totalna bzdura

@Natalia

Witam , niestety tak jest , ze klient Firmie posredniczacej nagle odmawia , Pozdrawiam

Logistyk

rozmowa w jezyku niemieckim przez telefon

monkey

Nie wierzyłem że tak można pracować (usunięte przez administratora) z ubezpieczeniem i meldunkami trzeba uważać i nie chorować bo w tym samym dniu dają zwolnienia uprawnien na wuzki brak i przegladu udt ale buty robocze obowiązkowo bardzo nie przyjemna atmosfera w pracy rumuny dzikusy czarnuchy jezdza jak poj.....ni zeby norme wyrobictrąbią i nie patrza jak jezdza tymi wuzkami jest niuebezpiecznie w pracy

@monkey

Firma w 100 % legalna a wiec z meldunkiem czy tez z chorobowym nie ma problemu , Uprawnienia na wozki rowniez sa legalne , Pozdrawiam

zadowolony

Tylko ten nie popełnia błędów kto nic nie robi. Generalnie to jest dobry pracodawca więc polecam!

Ewelina
@zadowolony

Chyba sobie żartujesz ...

sam44

normalnie legalne aushwitz zostawiaja tylko tych którzy wyrabiają norme czyli ciapatych bo oni robią po 13 h dziennie i na godzine 200 produktów sieszne to jest a w umowie nic nie ma o zwolnienich z niewyrobienia norm firma zmieniała nazwe z PINU NA RUN

Xxxx
@sam44

(usunięte przez administratora)ta firma od początku miała w swojej grupie PiN personal, RUN Logistik, Iktuo, i Globologo. Jeśli nie masz informacji to nie wprowadzaj ludzi w błąd.

likes

Nigdy nikomu bym nie polecał tej firmy szkoda czasu i pieniedzy zeby tu przyjezdzac warunki słabe mieszkaniowe a (usunięte przez administratora)

likes

Nigdy nikomu bym nie polecał tej firmy szkoda czasu i pieniedzy zeby tu przyjezdzac warunki słabe mieszkaniowe a kordynator Konrad od polaczków to pajac i (usunięte przez administratora) który nie oddaje pieniedzy ludziom żenada nic nie potrafi załatwić tylko (usunięte przez administratora) ludzi do szefa

Gustaw

Trudno wyrobić sobie opinie na podstawie tych wpisów bo są tak skrajnie różne, szkoda.

Mar

Przrdsadowne wezwanie do zapłaty dopiero po postraszeniu i daniu tego dokumentu wypłacili nie polecam walka trwała ponad miesiąc po 15 dniu roboczym a i (usunięte przez administratora) mnie na nadgodzinach i godzinach nocnych nic się nie zgadzało

Uwaga na oszustow

Potwierdzam to co mowi anonymous,obiecuja nie wywiazuja sie z obietnic,kordynatorzy maja na wysztko wyje.... robisz caly miesiac uwazaj bo jak Cie podlicza to zostanie Ci 900euro

Dobrodziej
@Uwaga na oszustow

Prawda to co piszą wszystko sie zgadza wypłata jak kot napłakał podliczaja cholera wie co i dostajesz ochłapy. Na dodatek nie można sie tam dodzwonić nie odbierają telefonów ani na meile nie odpisują.Nie pracuję juz tam ale czekam na wynagrodzenie mialo byc 15 a tu echo, babda złodzieji i oszustów ,Polak Polaka podpierdziela do firmy żenada, a koordynatorzy maja gdzies pracownikow. Nie polecam tej firmy nie patrza na pracownika tylko na swoje koryto sekretareczki polki za dyche żenada ????

Bogdan
@Dobrodziej

@Dobrodziej Niestety nie prawda, wyplata jest kazdego 15. dnia bankowego, sprawdz umowe. Tak samo myslalem, ale niestety tak nie jest. Rozmawialem z Pania z firmy, ktora wytlumaczyla...

Janusz
@Dobrodziej

A moze to pan wylecial za alkochol Za zdemolowanie mieszkania i dla tego jest wstrzymana wyplata do wyjasnienia Policji

Janek
@Uwaga na oszustow

Prosze powiedziec gdzie pan pracowal ja pracuje od 4 miesiecy i nigdy nie dostalem 900 euro zawsze wszystko sie zgadza moze to z panem jest problem A moze pan z konkurencji niestety ta Strona nie jest dla opini tylko dla konkurencji

Mlody
@Dobrodziej

Prosze podac pana imie nazwisko Skoro pan tak zle zarobic moze firma tez powie dla czego zawsze wina jest firma moze jedna keins tez jest po pana stronie jest duzo ludzi pierwszy dzien super drugi wodeczka Bo i problem nastepnego dnia nie da rady do pracy i Tak 3 dni w tyg sam mieszkam teraz z takim gosciem a puzniej wyplata mala bo bo pracodawca musi zaplacic za kaca To jest to

Aneta
@Janek

Minęły trzy miesiące od Twojego wpisu, ale zapytam Cię, bo widzę, że masz doświadczenie z P.I.N. Czy trzeba znać język i jak wygląda sprawa kosztów dojazdu i zakwaterowania? Z góry dziękuję Ci za odpowiedź.

xxxxxx

Wiszą mi kase za 8 dni nie polcam

@xxxxxx

Dzwonil pan do firmy A moze byl pan nowym pracownikiem na kranku pierwsze 6 tyg placi Krankenkasse

marcoolek

Spóźnienia w wypłatach, brak kontaktu nie polecam

Mamy
@marcoolek

Witam wyplata jest w ciagu 15 dni roboczych od ostatniego dnia miesiaca kiedy pan ja dostal

@marcoolek

Wyplaty sa w ciagu 15 dni roboczych ludzie nie czytacie umow czy co

Aneta

Celem P.I.N. PERSONAL GmbH jest dostarczanie personelu dopasowanego do potrzeb klientów. Z tego co widzę, nie szukają niestety nowych osób do pracy. A może ktoś wie coś więcej na ten temat, albo ma ochotę wyrazić swoją opinię na temat pracy dla tej firmy? Zachęcam do dyskusji!

Dzik

Pozytywne opinie wystawiają ci co wodę cze ratanowe dają i browar ki przywożą z polski i taka jest prawda są to cele i jajo łzy wiec mi nie piszcie ze to nie prawda banda pseldo Niemców czyli połączeń (usunięte przez administratora) władzy i tyle tam fiuta i sake łza a w polsce biznesmeni ale zapamietaj i cele ze do polski wracać ie to i tak wali wam z gęby fiutem i stanom paź ie ping wali od was ja z jury kozaki ej NIE JEDYNY DO TYCH COP BO SUV KIA I MOGIŁA A POLAKOW JEDYNY GŁUPOTY OD DRUGIEGO PAJACE

Pajacyk
@Dzik

Gosciu ty chyba prace straciles za glupote Nic nie czaje Co tam pisze ale nikt nie ocenia Tacy tez musza byc co zrobisz

Maciek
@Dzik

Hej kolego a czy to nie ty czasem Papierosy z polski kierownikowi projektu dostarczales

Bolo

Ludzie robilem w tej firmie praca ok koordynator (usunięte przez administratora)jak chcial to byl kasa nie byla duza ale byla tak jak mowili mieszkalem z polakami(usunięte przez administratora)ci co w (usunięte przez administratora) wchodzili i zobroweczke przywozili to mieli inaczej z transportem bylo roznie bo kierowca jak pan albo chcial albo nie to tylko polacy tacy sa ja dojezdzalem z czechami czasami bez problemu a polusy (usunięte przez administratora) dziady taki narod (usunięte przez administratora) pierw pija z toba a potem leca do majstra i z (usunięte przez administratora) strzelaja inne narody trzymaja sie razem a nasz narod ko za 50 centa by ryl w ziemi szkoda mi tys psow ktozy tak robia nie wszyscy lecz wiekszosc to (usunięte przez administratora) z wiochy i po 2 dniach robia z siebie hhugo wie jakiego niemca a co do pin sam nie wiem zarabiaja na nas jak chca ja mialem1300 eyro za miesiac a (usunięte przez administratora)ktory prezenciki dawal przelaz do niemca i 2300na czysxto i co jak to wytlumaczycie wy (usunięte przez administratora)ktorym sie podoba rta firma (usunięte przez administratora) jak facet nie ma honoru to (usunięte przez administratora) szkoda strzepic jezyka (usunięte przez administratora) zawsze beda (usunięte przez administratora)

@Bolo

To nie wina firmy ze polacy Pili alkochol A co do wyplaty moze bylo tak ze tamci mieli iny dzial wieksza stawke ciesza prace lub pracowali w soboty A pan nie moze to pan pil alkochol

Mody

Obiecują 2000euro A nie mówią że z tego 620 euro kwatera pracowałem jako spawacz i okazało się że wypłata to nie 2000 A 1400 nie polecam

Anonym
@Mody

620€?? Niemożliwe. Zapłaciłem okolo 250€.

Mitarbeiter
@Anonym

Potwierdzam. PIN pobiera 250 za miesiąc.

@Mody

Firma Pin nie Ma spawaczy A koszt mieszkania to 252 euro

Czy firma,, iPersonal, jest powiązana z PIN?

Nie to ine firmy

Zostaw merytoryczną opinię o P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH - Regensburg

• Jak się pracuje w P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 8 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH?

Kandydaci do pracy w P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH