Częstochowa

Opinie o Czyż - Centrum Edukacji, Szkoleń i Języków Obcych, Centrum Terapii i Rehabilitacji

emka999 2013-08-08 10:23:44
Mogę polecić wszystkim Centrum Edukacyjne Czyż.
Jest to solidna rzetelna firma. Pracownicy uczciwi i życzliwi dla wszystkich. Pani Dyrektor to sympatyczna osoba, która zawsze służy radą i pomocą.
R. 2013-12-29 18:47:55
Firma rzetelna, o doskonałej organizacji, która ceni sobie uczciwość i profesjonalizm. Z Centrum Edukacyjnym Czyż warto współpracować.
Marta 2014-02-06 11:58:42
Centrum Edukacyjne bardzo dba o swoich klientów, ale też pracowników. Wszyscy pracownicy muszą wykazywać się duzymi kompetencjami i umiejętnością nawiązywania kontaktów z ludzi. Obsługa klienta prowadzona jest na najwyższym poziomie.
Anna 2014-03-22 21:10:47
W Centrum Edukacyjnym Czyż pracowałam przez kilka lat, dlatego możecie polegać na mojej opinii. To bardzo dobry pracodawca, wywiązujący się uczciwie ze wszystkich zobowiązań. Organizacja bez zarzutu, pensje zawsze na czas. Jest to firma, w której można naprawdę dobrze zarobić – trzeba tylko chcieć. Jeżeli ktoś dobrze pracuje, to zawsze zostanie doceniony. W firmie panuje pozytywna atmosfera. Oby takich pracodawców było jak najwięcej!
K. 2014-03-24 15:09:03
Praktyka w Centrum Edukacyjnym Pani Czyż to moje pierwsze kroki w życiu zawodowym - jestem bardzo zadowolona, że miałam możliwość pracować w tej firmie. Nauczyłam się bardzo wiele, zdobyłam mnóstwo doświadczeń. Bardzo dobrze wspominam to miejsce, super atmosfera. Jeżeli kiedyś dowiem się o wolnym wakacie, na pewno wyślę CV.
Magdalena :-) 2014-04-10 00:03:01
Ja w tej firmie pracowałam bardzo długo (zwolniłam się sama, mój mąż jest obcokrajowcem, nie mógł się w Polsce odnaleźć, wyjechaliśmy razem do jego kraju) i szczerze powiedzieć mogę, że lepszego pracodawcy nie spotkałam. Byliśmy super zgraną ekipą, bardzo dobrze się nam razem pracowało. Szefowa miła, ceniąca swoich pracowników, bardzo życzliwa. Wypłata na czas, bardzo fajne pieniądze. Żałuję, że musiałam zrezygnować z tej pracy.
Beata 2014-04-30 09:56:19
Zdecydowanie polecam. Chcąc zdobyć wartościowe doświadczenie zawodowe zaraz po ukończeniu studiów poprosiłam o możliwość odbycia stażu... Zgodnie z oczekiwaniami, nie zawiodłam się. Wszystko było tak, jak powinno, a nawet lepiej.

BĘDĘ MAMĄ 2014-05-26 14:57:45
Szefowa ma bardzo pozytywne podejście do ludzi – teraz jestem w ciąży i jestem na L4, ale wiem, że będę mogła spokojnie wrócić do pracy. Fajnie mieć dobrego pracodawcę :)
OPTYMISTKA 2014-05-26 16:59:29
Pani Czyż bardzo ceni swoich pracowników – zawsze można liczyć na pomoc z Jej strony, na przykład gdy potrzeba wolnego dnia albo zapomogi na pilny remont… Takie wsparcie jest bardzo cenne, w żadnej pracy się jeszcze z takim nie spotkałam. Atmosfera jest super, a pracownik czuje się bezpieczny.
Monika 2014-05-27 16:34:50
Jakiś czas temu miałam przyjemność pracować w Centrum Edukacyjnym Czyż. I co? Wcale nie narzekam. Wręcz przeciwnie - warunki pracy i płacy jak dla mnie bardzo dobre, miła atmosfera, każdy wie co ma robić. POLECAM!
Edyta 2014-05-27 17:08:15
Jestem zatrudniona w Centrum od lat. Nie zamierzam rezygnować z tej posady. Mam zapewnioną stabilizację i wszystko czego można oczekiwać od dobrego pracodawcy.
Grzegorz 2014-05-27 18:14:34
Popieram wszystkie powyższe pozytywne komentarze. Ta Firma to: profesjonalizm, solidność, dobra organizacja zadań, równoczesne dbanie o klienta jak i o pracownika (liczne szkolenia).
Agnieszka 2014-05-28 08:29:47
Pracowałam w Centrum kilka miesięcy. Niestety sytuacja rodzinna zmusiła mnie do przerwania zatrudnienia. Ogólnie nie mam żadnych zastrzeżeń - i na całe szczęście już wkrótce tam powracam.
Ona 2014-05-28 13:43:59
Zanim zdecydowałam się aplikować do pracy w Centrum Edukacyjnym Czyż zrobiłam solidne rozpoznanie. Trochę popytałam, poczytałam w Internecie. Komentarze były jak najbardziej pozytywne. Nie zwlekałam ani chwili. Pomyślnie przeszłam proces rekrutacji. Na początku standardowo dostałam umowę na okres próbny na 3 miesiące i po jej zakończeniu oczywiście mam już umowę na stałe . Dziękuję Pani Agnieszko!
P. 2014-08-18 10:40:01
Niezawodny Pracodawca. Każdy punkt umowy w pełni realizowany. Nic do zarzucenia.
Małgorzata 2014-10-06 21:53:13
Jestem stałą klientką tej firmy i bardzo ją polecam! Świetnie się z nią współpracuje, wszystko działa jak w zegarku. Na pierwszy rzut oka widać, że firma jest bardzo dobrze zorganizowana. Klienci to widzą, doceniają profesjonalizm i miłą atmosferę.
Małgorzata 2014-10-06 21:54:02
Kamil 2014-10-09 10:14:11
Dodaję wielką pozytywną opinię. Centrum Edukacyjne Czyż to jeden z najlepszych pracodawców w regionie, bo pracownika traktuje jak wartościowego człowieka. W dzisiejszym świecie takie ludzkie podejście bardzo rzadko można spotkać.
Malina 2014-10-22 11:41:29
Długo szukałam pracy w biurze obsługi klienta. Akurat ta firma poszukiwała takiego pracownika. Po jakimś czasie i „zwiedzeniu” kilku podobnych miejsc jestem pewna, że warunki pracy i płacy są tutaj bardzo dobre. Opłaciło się porzucić poprzednią pracę.
zetka 2014-11-08 12:22:31
Spokojnie mogę polecić tą firmę każdemu rozsądnemu pracownikowi. Od kiedy się tam przyjęłam nie było powodów do narzekań, generalnie jestem zadowolona. Wiadomo - pracować trzeba bo kasa z nieba nigdzie sama nie spadnie.
B. 2014-11-17 19:26:07
Firma ogólnie dobra, zarobki niezłe i adekwatne do pracy i obowiązków, kompetentna kadra.
rozważna 2014-12-02 22:43:36
Z przyjemnością wystawiam bardzo dobre referencje ze względu na stuprocentową uczciwość pracodawcy!
Kira 2014-12-12 16:43:36
Jako redaktor współpracuję z tą firmą już wiele, wiele lat. Mogę powiedzieć tylko jedno - 100% zadowolenia! Przejrzyste zasady współpracy, bardzo duża ilość zleceń. Bardzo ważna dla mnie kwestia - wynagrodzenie dostaję zawsze w terminie. A atmosfera bardzo miła.
Przemek 2015-01-18 12:08:42
Firmę polecam tym, którzy poszukują normalnej stabilnej pracy. Firma cały czas się rozwija, więc dobrzy pracownicy na pewno będą potrzebni. Ale uwaga: praca jest odpowiedzialna i dynamiczna - wymaga zaangażowania.
Fryga 2015-01-20 19:47:17
Tłumaczom Czyż oferuje bardzo dobre warunki współpracy. Stawki całkiem niezłe. No i zleceń cała masa. Nie ma stresu, że nie będzie za chwilę co robić. Polecam
Gabryś 2015-01-20 20:09:31
Bardzo dziękuję za pomoc. Bardzo pozytywnie wspominam firmę. Wszyscy zawsze mili, uśmiechnięci, potrafią doradzić. Już myślę na jaki kurs się teraz zapisać. Oferta jest szeroka, tylko wybierać
Maria 2015-01-21 10:52:11
Każdy znajdzie w tej firmie coś dla siebie. Do mojego maluszka kilka razy w tygodniu przyjeżdża nauczycielka z Centrum. Rozwiązują zadanie domowe, uczą się nowych rzeczy. Super rozwiązanie, nie trzeba wychodzić z domu. A ja jeżdżę do Centrum na szkolenie językowe. Niewielka grupa, nauczyciel ma czas dla każdego ucznia. A ceny bardzo przyjazne dla zwykłych ludzi.
aśka 2015-01-28 12:04:11
Też tak uważam.
adamklos 2015-02-09 04:02:18
Pracuję w Czyż - Centrum Szkoleń i Rozwoju kilka lat, zaczynałem jeszcze pod nazwą Centrum Edukacyjne Czyż. Współpraca naprawdę ładnie się układa. Zero komplikacji i wzajemny szacunek. Może to zabrzmi dziwnie, ale naprawdę lubię moją szefową :)
Katarzyna 2015-04-05 16:53:44
Świetna firma. Jako stały pracownik mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że wszystko jest OK. Super pracodawca! Bardzo fajna atmosfera, po prostu miło i dobrze się tutaj pracuje.
nataliab 2015-04-23 14:37:15
Pełen profesjonalizm - szczerze polecam.
Ewa P. 2015-04-30 20:05:56
Miałam przyjemność współpracować z Centrum jako redaktor. Firma wywiązuje się z warunków umowy, wynagrodzenie zawsze wpływało terminowo, Dziewczyny z sekretariatu są świetne i bardzo pomocne. Dostawałam bardzo dużo zleceń i co ważne, miałam możliwość wyboru tych, które najbardziej pasowały do moich kompetencji, nie ma żadnego nacisku na przyjmowanie wszystkich zleceń. Z Centrum można współpracować zdalnie - idealna forma dla osób w różnych sytuacjach życiowych. Naprawdę polecam.
Agnieszka 2015-09-03 12:35:17
Firma działa prężnie. Polecam ją wszystkim przyszłym pracownikom oraz klientom, którzy chcą się rozwijać. Kadra zawsze uśmiechnięta i pomocna. Ogólnie - nie mam zastrzeżeń.
Joanna Maria 2015-09-17 12:33:51
Współpracowałam z CENTRUM CZYŻ długo w sferze świadczenia usług naukowych. Szczerze polecam każdemu, kto szuka sprawdzonego, odpowiedzialnego pracodawcy. To miejsce, które łączy ludzi pełnych pasji i zaangażowania. Każdy pracownik jest tu bardzo szanowany, może liczyć na miarodajne do pracy wynagrodzenie, zawsze terminowo wypłacane. Współpraca odbywa się ma bardzo przejrzystych warunkach, ustalanych w drodze dwustronnych tak naprawdę ustaleń. Zdanie pracownika zawsze jest istotne. Firma posiada bardzo dobry system komunikacji, dzięki temu nic nigdy nie budzi wątpliwości. Do tego panuje tu wyjątkowa atmosfera. Każdy pracujący czuje się potrzebny, ma też możliwości rozwoju, pracy w oczekiwanym kierunku.
Pracodawca zdecydowanie na plus, godny polecenia!
ziuta 2015-09-28 17:31:42
Omijać szerokim łukiem.
Bożena 2016-05-07 06:24:58
Dobrze że jest miejsce gdzie można pochwalić pracodawcę. To rzetelna, prężnie działająca i rozwijająca się firma, w której mogę się realizować. Współpracownicy są super, co sprawia że praca dla Czyża to prawdziwa przyjemność. Firma solidna jeśli chodzi o wynagrodzenie co jest niezwykle ważne- wszystko zawsze w terminie. Wyrozumiałość i kompetencja kierownictwa to podsumowanie dobrego pracodawcy. Polecam serdecznie
Zostaw swoją opinię o Czyż - Centrum Edukacji, Szkoleń i Języków Obcych, Centrum Terapii i Rehabilitacji - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Czyż - Centrum Edukacji, Szkoleń i Języków Obcych, Centrum Terapii i Rehabilitacji