revel

Zator

Opinie o revel

aga 2009-10-22 20:43:28
Pub jest rewelacyjny , dobre jedzenie , świetna obsługa , cicho,miło,fantastycznie!
Olaska...;* 2009-10-23 17:23:06
A ile się zarabia w Revel'u?? Jakie są stwaki???;-)
zatorzanin 2009-12-06 12:28:55
słyszałem 2 lata temu, że płacą 3 zł na godzinę.

Ale nie wiem czy to tylko wieść gminna.

Na posiłek trzeba długo czekać.
koko 2012-01-06 12:42:40
wspaniala restauracja pyszne jedzenie
xxxxx 2012-09-30 23:01:42
obsługa fatalna a składniki zepsute
gosc 2013-07-25 22:06:31
Dzisiaj byłam z chłopakiem w Revelu, zamówiliśmy pizzę i na smak pizzy nie mam co narzekać. Była bardzo dobra, smakowała zarówno mnie jak i jemu. Moim zdaniem jednak żenujące było to, że podano mi ją na BRUDNYM (tak, brudnym!) talerzu. Nie dość, że mój talerz był niedomyty z wierzchu, to od spodu był oblepiony pieczarkami. Sytuację zgłosiłam Pani kelnerce, ta stwierdziła, że "mogły się przyczepić", bo robili moją pizzę w pobliżu tej z pieczarkami. Mnie, jako klienta, nie obchodzi to, czy to pieczarki z innej pizzy, resztki starego posiłku czy może koza z nosa kogoś kto pizzę robił. Talerze mają być czyste.
summer 2015-03-23 09:24:35
pizza przepyszna i do niej świetnie przyrządzone warzywa, natomiast grillowane warzywa tragiczne- najgorsze jakie jedliśmy- tłuste i tylko monotonne- 3 rodzaje warzyww tylko
klaudxd 2015-09-24 18:43:28
Nie polecam ,dzisiaj złożyłam zamówienie na kebaby .Sama sałata mięso dało się policzyć na palcach u jednej ręki ,oszuści .NIE POLECAM !!!
wito 2016-05-19 21:45:17
warto, można spoko zarobić a do tego dochodzą premie
Zostaw swoją opinię o revel - Zator
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie revel