Eko-Okna S.A.

Opinie o Eko-Okna S.A.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za liczne opinie. Widząc Państwa zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl.
Bardzo cenimy każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, z której postaramy się wyciągnąć wnioski. Dołożymy również starań, by zaspokoić zainteresowanie potencjalnych kandydatów na temat oferowanych przez nas warunków pracy.

Kiedy w 1998 r. w niewielkiej hali zaczynaliśmy produkować okna, nikt nie spodziewał się, że 21 lat później marka Eko-Okna będzie rozpoznawalna na całym świecie. W tym czasie nasz zespół rozrósł się z pięciu osób, które pracowały wtedy dla klientów na terenie Śląska, do ponad 7000 pracowników. Obecnie produkujemy nie tylko okna, ale również drzwi, moskitiery, rolety, żaluzje fasadowe, bramy i ogrodzenia na ponad 35 rynków eksportowych. Dlatego, tak ważne jest dla nas tworzenie przyjaznego środowiska pracy. Wiele zawdzięczamy naszym pracownikom dlatego chcemy, realizując kolejny etap rozwoju firmy, aby wszystkim pracowało się lepiej.

Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami forum. Natomiast wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy opisywać bezpośrednio na adres: hr@ekookna.pl

Serdecznie pozdrawiamy,

Eko – Okna S.A.
Aleks

Co ty człowieku bierzesz? daj mi trochę

Garść nowych informacji

Niech będzie pochwalony. Z najnowszych informacji / zmian jakie mają zajść w najbliższym czasie: 1. Dystrybutory z wodą pitną, które dotychczas były dostępne dla każdego, zostaną przekształcone w płatne maszyny vendingowe. Koszt 0.5ML wody wynosić będzie symboliczną złotówkę. 2. Sztućce na stołówce przestaną być bezpłatne (chyba, że zamówiło się danie dnia). Koszt kompletu to 0.50gr 3. Palarnie na całym zakładzie będą wyposażone w czytniki kart RCP, aby liczyć czas spędzony przez palaczy na "dodatkowych" przerwach. 4. Analogowo sytuacja ma się ze stołówkami, przekroczenie czasu na przerwie skutkować będzie potrąceniem z wypłaty. 5minut spóźnienia będzie równoznaczne z utratą 20% premii. 5. Z racji rozwiązania działu gospodarczego, zostaną wprowadzone dyżury wśród pracowników produkcyjnych ( to samo dotyczy się biurowca). Wyznaczony pracownik danego dnia ma zadbać o czystość w wyznaczonej strefie oraz uzupełnić brakujący papier, pastę. Przedmioty te będą dostępne w pomieszczeniach BMS znajdujących się na każdej hali. 6. Z racji wprowadzanych oszczędności, za każde uszkodzenie tj. Okno, maszynę, widlaka itp. pracownik zostanie pociągnięty do odpowiedzialności finansowej w wysokości 100% wyrządzonej szkody. 7. Grupa interwencyjna poza kontrola trzeźwości, która została wprowadzona niedawno będzie również weryfikować czystość na stanowiskach pracy (dotychczasowy obowiązek bhp). Stwierdzenie zaniedbania stanowiska skutkować będzie utrata premii przez brygadzista danego działu (1msc) oraz odpowiedzialnego za to pracownika (3msc). 8. Autobusu przestaną być bezpłatne. Koszt miesięcznego biletu wynosić będzie od 80zl do 360zl. W zależności od odległości zamieszkania tak aby ceny były sprawiedliwe dla każdego . 9. Odzież robocza będzie od teraz odpłatna. Ceny nie zostały jeszcze ustalone. 10. Wprowadzona zostanie dodatkowa przerwa, na sprzątanie stanowisk pracy. Zmiana 1 11:00-11:15, zmiana 2 19:00-19:15, zmiana 3 03:00-03:15. W tym czasie pracownik zobowiązany będzie usprzatnac stanowisko pracy/maszynę. Niedostosowanie się bądź pójście w tym czasie np. Na palarnie będzie skutkować utrata premii na czas 3 mscy. To tylko początek nowego ładu jaki wejdzie w życie wraz z końcem miesiąca. Z Panem Bogiem, razem jesteśmy silniejsi, przezwyciężymy ten trudny dla każdego okres.

Ela
@Garść nowych informacji

Potrącenia premii? Ale której?

@Garść nowych informacji

Z kad masz takie informacje??? Nie jest to niczym potwierdzone a wprowadzasz ludzi w niepotrzebne nerwy.. wy tu takie piszecie bzdury że głowa mała . Bajki

to jest fejk jak co

Heheszki
@Ela

Zarządzenie działa pół roku wstecz

Kornik Nowy wpis
@Garść nowych informacji

Tak dobrego baita dawno tutaj nie widziałem :D Dzisiaj to info podesłało mi z sześć różnych osob :D Gratuluję

Bóg

Do wszystkich wielkich katolików obrażających Prezesa za pseudokatolicyzm: Nie możecie służyć Bogu i Mamonie Szczęść Boże a premie niech zabierze na 3 lata

CHusariaaa Nowy wpis
@Bóg

Racja, lepiej żeby oligarch mial 2 tryliony niz 1

Maja

Od lutego pan Kłosek nie płaci na nas składek ?!!

Benczi Nowy wpis
@Maja

Kolejne ploty boże ludzie zajmijcie się życiem a nie tylko pisaniem tu głupot.

Polak

Polaczki do roboty, bo ukraińcom na premie trzeba zarobić!

CHusariaaa Nowy wpis
@Polak

Polska gurom

Dobry

Jakie są zmiany

...

B.K. który ma być nowym kierownikiem Mws w Wodzisławiu jest bardzo złym człowiekiem niszczy ludzi .Niema podejścia do ludzi.Panie Kłosek tak trzeba kogoś normalnego kogoś kto będzie ludzi szanował i wtedy robota pójdzie dobrze .Panie Kłosek przyjedź Pan na magazyn porozmawiaj z ludźmi.Czekamy

Fan rudego
@...

Co nieroby skończyło się kolesiostwo, teraz trzeba pracować skończyło się stanie z telefonem hehe, panie prezesie panie prezesie my musimy pracować ojejku bo rudy goni a tak było fajnie

Elo
@Fan rudego

Chodzi o to,że zaczyna się kolejne wielkie kolesiostwo jakie było na kornicach. Ręka ręke myje. Ulubieńce od B.K nic nie robiły i leciały w kulki całą zmianę,a Ci którzy naprawdę pracowali i wylewali 7 poty jeszcze obrywały. Więc nie, nie jestem za tym by nowy kierownik wprowadził swoje nowe zasady co na Kornicach bo będzie znowu jeden wielki (usunięte przez administratora) i tylko czerwonych okien brakuje. Każdy każdego nagadywał i Ci co kablowali mieli najfajniej, tylko dlatego żeby własną (usunięte przez administratora) wybronić z nieróbstwa.

Aneta z DH

Jakiś czas temu napisała moja koleżanka z działu handlowego - Monika, oczywiście w komentarzach napisaliście takie głupoty że az się słabo robi, gdyby nie nasz dział to nie miałby kto kupować okien, więc produkcja nie miałaby po co pracować, zostało nam też zarzucone, że chodzimy w kółko na "kawkę" tak, pijemy kawę bo mamy w biurze ekspres, który jest nagrodą za naszą ciężką pracę, wiec skoro jest to czemu niby nie korzystać. Kolejna sprawa, ktoś w komentarzach powiedział że wkrótce prace działu handlowego przejmie AI i że ta praca polega tylko na excelu i klikaniu "akceptuj" i "odrzuć", niestety nie jest tak łatwo jak ludzie na produkcji myślą, cały dzień musimy szukać potencjalnych nabywców i z nimi rozmawiać i negocjować, nie mamy takiej prostej pracy jak na produkcji gdzie do gotowych elementów trzeba wkręcić z 2 śrubki lekko klepnąć i gotowe, to właśnie wy możecie zostać zastąpieni, nawet moja 7 letnia córka umie wkręcać i odkręcać śrubki... przestańcie zwalać na dział handlowy, że to przez nas nie macie premii bo my za nasza pracę dostaliśmy premię, więc łatwo możecie się domyślić w czym i kim jest problem, chodzi o produkcję.....

XYZ
@Aneta z DH

W tym momencie, nie jesteś w niczym lepsza od produkcyjnych którzy umniejszali Tobie i całemu DH. Ego podniesione? Już się dowartościowałaś? Przykre, że musisz robić to przez GoWork. Żaden pracownik produkcyjny/około produkcyjny Cię za to tutaj po ramieniu nie poklepie ???? Przecież każdy widzi że roboty jest mniej bo jest mniej zamówień, z resztą są tabelki które pokazują ile czego jest na dany tydzień i te liczby nie powalają, więc może nie tylko w niebieskich leży problem? Zauważyłam że pańcie z biura mają tendencję do wysoko trzymania głowy i “co ja to nie jestem”. A prawda jest taka że gdyby jedną czy drugą biurwa musiały iść pracować na produkcję to zwolniły by się po 3 dniach bo tips się złamał. Jedna i druga praca jest potrzebna. Także odpal tabelki i szukaj klientów bo z tego co widzę to post pisany o godzinie zaczęcia pracy ???? widać priorytety

MrSmith
@Aneta z DH

Jakim trzeba być ignorantem, żeby twierdzić, że praca na produkcji to wkręcanie trzech śrubek. Zapraszam, okuwanie 1 skrzydła na moim dziale przez najlepszych trwa 45-60min. Jest to masa czynności, które trzeba wykonać w odpowiedniej kolejności i z odpowiednią precyzją, żeby towar był jak najlepszej jakości. Nauczanie nowych pracowników trwa ok 3 miesiące. Każdy system inny, kilka systemów. Przyjdź, zaprezentuje, a potem spróbujesz sam. Już mogę Ci powiedzieć, że nawet po miesiącu nie dasz rady bez pomocy kogokolwiek. Nie twierdzę, że DH ma lekko, ale bez przesady. Na dobrą sytuacje firmy składają się wszystkie klocki. Wy nie macie pracy bez nas, my bez Was.

Bożena
@Aneta z DH

zapomniałaś dodać że nas w dziale handlowym jest zaledwie garstka a pracowników na produkcji jest kilka hal...

Kokos
@Aneta z DH

Ale drewna nie wystruga ci 7 letnie dziecko…

Qwert
@Aneta z DH

Nagroda za ciężka pracę? Kawka? Ahhaha xd a ile na nią pracowaliście? A nowi mogli odrazu korzystać czy musieli sobie zapracować?

Vjnn
@Aneta z DH

To niech twoja 7 letnia córka przyjdzie poszerzenia montować jak jesteś taka mądra.

xXx
@Aneta z DH

Gorszych wypocin to już dawno nie słuchałem, ostatni raz chyba za Morawieckiego. Jakich Wy pozyskujecie nowych kontrahentów, jak roboty z dnia na dzień coraz mniej i prawie co tydzień pod koniec tygodnia któraś linia ma wolne? Zapraszam na tydzień na produkcję, najlepiej na zmianę nocną to zobaczymy jak będziesz piszczeć. I w oknach nie ma śrubek tylko są wkręty, jeżeli takiej podstawowej rzeczy nie wiesz to ja nie wiem jak Ty te okna sprzedajesz. Pewnie wciskacie taki sam kit jak Ci od fotowoltaiki XD

Mika
@Aneta z DH

Droga Anetko, może zamiast w godzinach swojej pracy pisać swoje wypociny zajmiesz się poszukiwaniem nowych klientów . Za to masz płacone. Taka sama prośba to koleżanki Moniki . Pozdrawiam .

Anetka zjedz kotletka
@Aneta z DH

Anetka ty się weź wkoncu za robotę bo my, pracownicy produkcji już nie mamy co produkować, jakbyśmy na tydzień stanęli to firma tego nawet nie odczuje, a wy obiboki i tak będziecie gadać że to nasza wina xd

Ela
@Aneta z DH

Kolejna durna opinia. Prawda jest taka że to działa w dwie strony. Jakby nie produkcja to dział handlowy nie miałby po co rozpisywać i na odwrót jakby nie dział handlowy produkcja nie miałaby co robić. Szanujmy się wzajemnie każdy w tej firmie ma swoje funkcje mniej lub bardziej potrzebne. A ekspres do kawy w tak dużej firmie to żaden zaszczyt ani nagroda. Jedyna nagroda dla KAŻDEGO za pracę to wynagrodzenie.

Ktosiek
@XYZ

Jak to czytam to nie wierzę. Oczernianie się nawzajem nie pomoże zrozumieć trudnej sytuacji firmy. Prawda jest taka że nie jest winny ani dział zamówień ani pracownicy produkcyjni. My na produkcji robimy swoje, wy w biurze też. Nie ma co się wywyższać jedni nad drugimi. Praca każdego z nas jest inna, ale tak samo ważna. Nikt tu nie jest lepszy czy gorszy!!! Proszę pamiętajcie o tym.

Oj
@XYZ

Wojna,biurowi kontra produkcja. Bez sensu się kłócić. Ja wiem ze głupie gadanie ale klasę wypada zachować.

Nom
@MrSmith

Praca na produkcji jest bardzo trudna i wymagającą. My nie mamy pojęcia o ich pracy oni o naszej ale szacunku trochę i pokory Paniom zwłaszcza. To,że jestem ubrudzony ze smaru z wkrętarki nie czyni mnie gorszym tylko wykonuję swoją pracę,która jest trudna. Gramy wszyscy do jednej bramki,jesteśmy drużyną. Kiedy to wszyscy zrozumiecie? To,że masz czyste wdzianko po wyjściu z pracy nie czyni Cię lepszym człowiekiem bo takiej gradacji nie ma.

Pracownik produkcji
@Aneta z DH

Droga Pani. Chyba Pani nie przemyślała swojej wypowiedzi. Jestem osobą, która przeszła do eko na produkcję ze stanowiska kierowniczego w banku bo.... Skusiły zarobki i chęć odpoczynku psychicznego i powiem Ci że praca na produkcji nie jest łatwa, też trzeba myśleć i dawać z siebie dużo wysiłku fizycznego. Nie rozumiem Twojej pogardy dla ludzi z produkcji skoro nawet tego nie przeżyłaś. Twoja 7letnia córka gdyby zobaczyła same plany czy rysunki techniczne to by zwariowała. Ciekawe czy ty byś wiedziała najprostsza rzecz typu gdzie na rysunku technicznym jest przód a tył frezarki xD Pracujemy na trzy zmiany co daje się odbić na 5 czy 6 nocce. Chodzimy na nadgodziny by zarobić. Twoja wypowiedź jest mega przykra i pokazuje Twoje wychowanie i brak szacunku. Pozdrawiam

Masakra
@Aneta z DH

Droga Aneto jako pracownik DH proszę Cie nie wypowiadaj się w naszym imieniu bo nie masz ku temu prawa jak już to przedstaw się z imienia i nazwiska żebyśmy mogli odciąć się od tak głupich wypowiedzi. DH rozumie że na produkcji jest ciężka praca, ale my nie wygrzebiemy 150% zamowien w kryzysie po prostu zostało przeinwestowane po co SWD po co KK ? To nie wina produkcji czy DH po prostu obecny rynek nie wskoczy od razu na 150%

Producent
@XYZ

Skoro nie ma co robić na produkcji to znaczy że nie ma zamówień. Gdzie leży problem można by było doszukiwać się bez końca bo na każdym dziale i stanowisku związanym z produkcją czegoś brakuje. A wśród ludzi z DH dobrych sprzedawców. Potrzeba również odpowiednich osób na stanowiskach kierowniczych, bo aktualnie takich nie ma. Problemów jest mnóstwo, tylko zamiast słuchać ludzi i je rozwiązywać wolą nabijać normy.

Gienek
@Kokos

E tam tak gadasz bo nie znasz JEJ dziecka

Incognito
@Aneta z DH

Ta my na produkcji przerwę mamy 20 min a wy macie po 40 min jak nie 50 widać na stołówkach jak sobie długo siedzicie

Bazowanyhere

Piękny bait, istny majstersztyk

Bor
@Aneta z DH

Tylko napisz jeszcze, że to firma kupuje kawę do tego expresu. A nam na produkcji każą płacić za to w automacie.

biurowo produkcyjny
@Nom

Wszyscy jedziemy na jednym wózku i uwierzcie mi, najgorsze przed nami. Główne rynki zbytu mają gigantyczny zastój i to nie zmieni się w pół roku. Możemy się (usunięte przez administratora) że to ten czy tamten dział zawinił. Pewnie, każdy widzi, że w firmie jest bardzo dużo marnotrawstwa i mnóstwo rzeczy można poprawić. Szykujcie się na zwolnienia, brak pensji i podwyżek. Jeśli ktoś myśli, że teraz sytuacja jest zła, to niech poczeka pół roku. Każda rola w firmie jest istotna: sprzątaczki, kierowcy, produkcja, handel, kadry i księgowość. Wyrzućcie wszystkich z danej działki i w miesiąc nie ma firmy, a wtedy gdzie pójdziemy? 12 000 ludzi do Rafako?

Pracownik Produkcji
@Aneta z DH

Dziewczyno z czego ta firma słynie ? Z produkcji okien, mam znajomych w biurach którzy chwalą się tym jak " ciężko pracowali" zastanów się nad sobą, skoro skręcanie 2 śrubek to dla ciebie latwizna to zapraszam na produkcję, jesteście utrzymywani przez pracowników produkcyjnych, tą waszą ciężko pracą nazywacie obsługę komputera?

Boxdel
@Oj

Niech DH i Produkcja wystawi po jednym przedstawicielu. Klatka rzymska, małe rękawice - tak to widzę xD

AHoy
@Bożena

Jedna iskra może wywołać pożar.

Landryna
@Aneta z DH

Oj Anetko polecam doszkolić małolata bo mój 4 letni synek już gotuje, prasuję a za rok wysyłam go na budowę

Włoski Michaelo
@Aneta z DH

Masz rację Aneta, wystarczy spojrzeć na tą zwierzynę przy maszynach, już nie wspomnę o ich wychodku, bo toaletą tego nie nazwę. Nic tylko nasrać na środku i wyjść

Pracownik eko okna @
@Aneta z DH

Zapraszam na produkcję zobaczysz jak jest łatwo nie dasz rady

Niebiesko
@Aneta z DH

Pani Aneto Umniejszanie drugiemu i wkładanie wszystkich do jednego worka jest bynajmniej nie na miejscu. Proszę się zwracać bezpośrednio do osoby, która panią obraziła. Ludzie są różni i często wielu myśli, że są niezastąpieni-tak pani chyba tez.. (JA dostalam premie, wiec..) Super, że DH dostał premie, nikomu nie bronie, aa miejcie i po dwie! Zapraszam Panią na hale :) zapewniam, że będzie problem z włożeniem odpowiednio elementu do maszyny, o obsługiwaniu jej nie wspomnę. Programy, awarie, ciężkie konstrukcje, punkty.. Ludzie często pędzą by trzymać normę, mają w małym paluszku obslugiwanie różnych maszyn i z całym szacunkiem, ale na produkcji jest ciezko! Rano nie ma nic do pracy a po kilku godzinach dzicz i pędzenie by norma była, to co sobie sami naszykujemy, to mamy. Nie porównuje tego z DH. Wasza praca jest istotna, tak jak i nasza, tego się nie porównuje i juz! Aleee! Pani by jeszcze 7 letnie dziecko wcisnęła myślę do tej pracy byle udowowodnic, ze się da.. Skoro już jesteśmy w temacie, 'U was' liczy się gadane, a z tym chyba na bakier ostatnio by the way.. Po kilku latach pracy w eko jestem w stanie opisać każdy rok pracy i 2023 był najgorszym z nich.. 2024 kolejny leci! ludzie dzielą się pracą na kilka osób, gdzie wczesniej to samo robiła jedna. Modlą się żeby tylko dostać coś po wcześniejszej zmianie. Jak nie ma.. szuka się czegokolwiek żeby tylko ręce zająć. - NORMA!!! trzymać normę!! a ja się pytam z czego?? (Brak zlecen) Po samych weekendach widać spadek pracy 2021, 2022 - praktycznie każdy weekend pracujący, 2023- będzie 30%? 20?? Czy 12? To kto ogarnia klienta my czy wy.. teraz każdy będzie miał argument by obwinić kogoś.. ale czy o to w tym wszystkim chodzi?? Winą braku premii nie wypada winic niebieskich a może tych, którzy próbują rządzić, ale im nie wychodzi.? Sytuacja jest na tyle nie fajna, że nikt nie poinformował ludzi o fakcie braku premii i trzeba być obiektywnym, rozumieć ludzi, którzy jej nie dostali. To bardzo nie ładne zagranie.. okrawa o totalny brak szacunku do pracownika. Zadziwiające, że ludzie przyszli pracować do eko, bo dobra mensja, fajne premie.. zbudowali plany, wzięli kredyty na lepsze... dom czy mieszkanie. Dojeżdżają dla tej właśnie premii, bo pensje niejednokrotnie oddaja na kredyty i rachunki.. wielu ludzi naprawdę się stara i daje z siebie 150%. W eko otwarto im drzwi do fajnej przyszłości a teraz tymi drzwiami dostają w P#sk... Smutne. Oczywiście, premia uznaniowa, ale na litość Boską informuje się ludzi o fakcie braku premii. O każdej lepszej zmianie podcast jest? Jest. Informacje, że wszyscy jesteśmy firmą mamy dbać o wspólne dobro, było? Było.. To gdzie ta jedność i dobro? To już jest na prawdę smutne, że się tak dzieje. Mogę tylko powiedzieć, że jest mi przykro. Spokoju życzę ludzie :)

PerseusAnthem
@Aneta z DH

A teraz się rozpędz. I w ścianę.

Jakiś człek
@Aneta z DH

Aż mi się ciepło od waszej łaciny robi to jest oczywiste że bez współpracy obydwóch działów Titanic by na pewno zatonął więc przestańcie głupoty pisać.

Tak
@Ktosiek

Jakby dział handlowy robił to co powinien dobrze to w firmie nie było by problemów a tak to no

Ekus
@Niebiesko

Bardzo bardzo mądrze napisane) Kłaniam się szarym komórkom które widać że są na miejscu i w dużej ilości. Bo każdy z nas jeśli jest szanowany to zareaguje spokojnie. Czytanie haseł o rodzinie, utożsamianiu się z firmą itd. to teraz pokazano nam że jesteśmy tylko numerem RCP dla Pana Prezesa.

Klepacz
@Aneta z DH

Kobieto, klepnij się w te dwie śrubki.

Xdxd
@Aneta z DH

Zapraszamy na produkcję przekonasz się jaka to prosta sprawa

Z biura na produkcję
@XYZ

Pracowałem kiedyś w biurze, teraz pracuję na produkcji i mam porównanie jak to wszystko wygląda. To są dwa totalnie różne środowiska. Ludzie z biura patrzą z wyższością na ludzi z produkcji, uważają, że są lepsi i ważniejsi, a wcale tak nie jest. Wiele osób rzeczywiście zachowuje się tak jak produkcyjni myślą, w momencie kiedy (usunięte przez administratora) bo było dużo pracy to moi współpracownicy popijali kawkę i rozmawiali. Nie tyczy się to wszystkich biurowych, byli tacy, którzy naprawdę się przykładali. Teraz pracuję na produkcji, więc mam naprawdę porównanie jak to wygląda. Zapraszam na produkcję zobaczyć co to znaczy „ciężka praca”, już nie ma popijania kawki co godzinę, jest jedna określona godzina w której można taką kawkę sobie wypić, czyli przerwa, która trwa 20 minut, a nie 50. Doceńcie to co macie w biurze i zacznijcie w końcu szanować tych produkcyjnych, bo to jest naprawdę przykre. Jest wiele ludzi, którzy na produkcji dają z siebie wszystko, zasłużyli na tę premię. Mam wrażenie, że tym ludziom z biura jest wiecznie mało, bo za mała premia, bo za dużo pracy, bo za krótka przerwa. Podsumowując wszystko- idźcie na produkcję i zobaczcie na własne oczy, spojrzycie inaczej na tych ludzi na których patrzycie z pogardą.

Stary

Każdy tutaj daje z siebie wszystko żeby zarobić na swoją premię a tu nic. Więc teraz wszyscy sobie pojda na L4 , a jak dział handlowy pójdzie na L4 to i roboty nie będzie do produkcji. Więc Panie Kłosek chyba pan z tym się nie liczy co pan wprowadza z tymi zmianami.

produkcyjny

Jak widzę takie wpisy że firma nie zarabia bo produkcja nie potrafi się wyrobić to aż mnie na śmiech bierze…. Pracuje w tej firmie już 12 rok i jeszcze nigdy nie było tak żeby produkcja się nie wyrabiała! Była sobotnia pierwsza zmiana albo szósta nocka i zawsze wszystko było gotowe na czas, a co najważniejsze ludzie chcieli chodzić na te nadgodziny.. DH pisze że to wina produkcji heh Szkoda że dzisiaj mamy 18.04 a WCZORAJ na moim dziale skończyliśmy rozpiskę na 19.04 czyli wyjazd następnego tygodnia… Produkcja się nie wyrabia? To dlaczego co tydzień (nawet czasami na każdej zmianie) są odwołane linie bo nie ma zamówień !?!??? WODZISŁAW i KK Dwa wielkie niewypały !!!!!!!

Batman
@produkcyjny

Zgadza się, nie trafione inwestycje, a kogo wina, nas, niebieskich

SWD
@produkcyjny

No i super ???? PVC na wodzisławiu leci już 23.04.

Zagniewany

ty sam jesteś nie wypał

Zagniewany

ty sam jesteś nie wypał

HD

A to wszystko dlatego że ekookna zostaly oficjalnie zakupione przez Chińczyków. Pozdrawiam ciepło.

Pamiętajmy

Wiem że wkurwienie ostatnimi wypłatami sięga zenitu !Ale trzeba też pamiętać ile Kłosek zrobił dla nas dobrego . Dał nam dobrą robotę ,kasa też pasowała ,różne benefity,darmowy dojazd… Trochę pokory nikomu nie zaszkodzi . Myślę że jest Tu wielu którzy chcą walczyć o dobro firmy.pozdrawiam z z2

XD

Poprawić wam humor na nadchodzący weekend? Oto fragment ogłoszenia o pracy eko na olx: "Pracując u nas, możesz liczyć na:   Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia Atrakcyjne wynagrodzenie Premie miesięczne i świąteczne" Jakoś... Coś mi się tu nie zgadza i delikatnie śmierdzi. Zachęcacie ludzi do pracy "benefitem", którego z niewiadomych przyczyn nie wypłacacie. ???? Ale jedno muszę wam przyznać, bo jest napisane "możecie liczyć" a niekoniecznie "musicie" więc... Do wybaczenia przecież XD

lekarz psychiatrii
@XD

a mówiłem ci zobacz w słowniku co to premia uznaniowa a teraz leki i lewatywa na poprawę humoru

biurowo produkcyjny
@XD

Przyczyny braku premii są dwie: 1) kryzys na rynkach zachodnich (80% produkcji tam szło) 2) błędy w zarządzaniu firmą

@lekarz psychiatrii

Szkoda, że o tym, że premia jest uznaniowa dowiadujemy się dopiero po rozmowie rekrutacyjnej. A nawet i o tym nie powiedzą. Czemu od razu o tym nie napiszą i nie zaznaczą w ogłoszeniu? A no tak... Bo samą podstawą nie zachęcą aktualnie nikogo do pracy w tej firmie. Więc... Trzeba używać ogólników i niedociągnięć, żeby mieć w razie czego czym to tłumaczyć xD

Kill
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 godzin.

Są działy w których nie było żadnych informacji o jakiś reklamacjach czy problemach z towarem który robiliśmy ,a mimo to premia nie wpłynęła .Czemu tutaj do jednego worka każdy ????Podsumują jak my czekamy na coś od firmy to mają czas i (usunięte przez administratora) czy robiło się na fula czy nie .Ale jak firma jest w potrzebie to idziemy i soboty i te zasrane niedzielę wyjątkowe .Takie to podziękowania otrzymaliśmy gratulacje za poświęcenia .Teraz już nie bd tak że głupki przyjdą w weekendy .Pozdrawiam

Panie Areczku hop hop hop!

Chyba trzeba złożyć wypowiedzenie... Harowałem jak (usunięte przez administratora) przez cały miesiąc żeby mieć jak największą premia a co z tego mam okrągłe 0. Już tyle rzeczy przedtem nie działały a jeszcze otworzył Wodzisław, to było do przewidzenia że nie wypali, zgłaszasz jakiś problem brygadziście że jest coś nie tak a on przekazuje to dalej kierownictwu a oni że to błahostka????, mam wrażenie że nasze kierownictwo nawet nie jest świadomi i nie jest zainteresowany jak wygląda nasza praca i co trzeba by było naprawić ulepszyć najważniejsze jest norma robić robić robić robić jak najwięcej a potem pan prezes pisze i się żali że w Niemczech mają taką wydajność a mi taką nie mam. Jak zawsze winny jest pracownik bo to przecież pracownik to maszyna i wystarczy ustawić go na wyższych obrotach, i coraz więcej zakazów, nakazów BHP tylko mandaty rozdaje nie wspominając o tym że pracując tyle lat w eko to masz nadzieję że będziesz jakoś, bardziej doceniony bo masz większe doświadczenie i wiedzę a potem okazuje się że praktycznie zarabiasz tyle samo co nowy pracownik, nie wspominając o tym że teraz chcą zatrudniać tylko młodych max 35 a co mają zaoferowania to że będziesz tyrał jak (usunięte przez administratora) do emerytury i teraz jeszcze bez premii, no powodzenia wam życie bo jak zobaczą jak to wszystko wygląda to bardzo szybko uciekną zagranicę, nauczyłeś się tyle rzeczy masz doświadczenie myślisz że masz szanse awansować ????zapomni, mógłbym wymieniać jeszcze tyle rzeczy co nie działają i co mi się nie podobają. To zwykły (usunięte przez administratora) nie polecam szkoda się starać i szkoda zdrowia i nerwów.

Kolega
@Panie Areczku hop hop hop!

W Eko nie doceniali nie doceniają i nie będą doceniać długoletnich pracowników. Dla szefa jesteśmy no właśnie kim jesteśmy?

Korki
@Panie Areczku hop hop hop!

Hehe
@Kolega

Numerkiem

Xyd

Bo ja mam takie pytanie... Gdzie są związki zawodowe w tej chwili? Było wielkie bum na samym początku, a teraz nagle cisza o nich ? Boją się?

Zzz
@Xyd

A opłacasz sobie te związki? Bo jeśli nie to czego od nich oczekujesz? Oni mogą ratować (usunięte przez administratora) tylko osobą które za to płacą. Z resztą po zaproszeniu owych związków na zakład dużo rzeczy się posypało

Hala2

Ostatnio byłem na stołówce i dwie panie z biura mnie obcinały jakby to była dyskoteka. Staly w kolejce i opowiadały sobie co by ze mną nie zrobiły. Czułem się zażeżowany całą sytuacją,tym bardziej,że byli tam moi znajomi z działu. Radzę tym Paniom z biura dać więcej obowiązków bo jesteśmy w pracy. Ja nie mam czasu na zjedzenie obiadu a tym bardziej flirty. Nie mam numeru telefonu jakby ktoś pytał.

@Hala2

Nie bądź już taki niedostępny, tylko skomentowaliśmy twojego bydlaka. Niesposob było go pominąć gdy zaraz po twoim wejściu na stołówkę go poczułam. Pozdrawiam cały dział handlowy, nie mam sobie nic do zarzucenia po poprzednim poście.

Naiwny.
@Hala2

One się zastanawiały jak Cię zwolnić. Źle to odebrałeś.

@Hala2

zwierz3eta z produkcji się podszywają, po co dlaczego Pan mnie se2ksualizuje? napisałam wcześniej całą prawdę a teraz piszecie takie głupoty i jeszcze udajecie mnie, "Monika" pod tym postem to nie moja odpowiedz ... sie nie dziwie ze nie macie premii, z całym działem handlowym postaramy się u góry żebyście za takie coś nie mieli dalej....

IT
@Monika

Kobieto, co TY masz do gadania ? Twoja pracę potrafi zastąpić dobrze napisany algorytm.

Arlekin
@Hala2

Na początku było zabawnie ale teraz już zaczyna się błazenada. Jakiś poczuty typek głupoty wypisuje bo się chce dowartościować a osoby podszywające się pod DH lub prawdziwy pracownik DH odpowiada na to że postara się aby dalej cała produkcja premii nie miała (ale że jak, klientów będziesz ignorować żeby nie było co robić czy jak? Nie rozumiem tego że się postaram). Pozdrawiam i polecam już zakończyć tą olimpiade "Kto napisze większą głupote i (usunięte przez administratora)

Lol
@Monika

Przypominam, że sama jesteś zwierzęciem, zwanym Homo sapiens. Nie podniecaj się już tak swoją prawdą bo na nikim to nie robi wrażenia. Bierz się za robotę bo kolejny post pisany w godzinach pracy.

Szaryczłowiek
@IT

Oj +1 oby szefostwo przejrzało na oczy i wreszcie te pindy powywalało i zastąpiło algorytmem. Najgorsze jest to że potencjalni nowi pracownicy naszej wspaniałej firmy wchodząc tutaj i czytając wypociny działu handlowego na produkcje i produkcji na dział handlowy raczej rezygnuje z podjecia pracy w szeregach firmy xD ale cóż jest Moniś jak nie będzie komu robić to dają ją na produkcje żeby uzupełnić braki i będzie spokój :)

Yzx

Na premie w tym miesiącu nie ma już co liczyć. Eko już nigdy nie będzie takie samo jak kiedyś. Ja już podjęłam decyzję. Trzeba iść dalej póki nie jest za późno. Powodzenia wam ludzie i stalowych nerwów!

Najlepszy dział

I co buraki premia przyszła? Bo mi właśnie wleciała na konto, szło się spodziewać bo my na aluminium ciężko pracujemy nie to co te nieroby z plastików czy też te upadające drewno. Moja bliska koleżanka z biura powiedziała mi że szef przeniesie całe drewno na Kędzierzyn żeby podratować hale i zwiększyć wydajność. Lepiej mieć wszystko na jednym miejscu a cała 5 to ma być dział z roletami. Może w końcu wam się oczy otworzą i zaczniecie doganiać alu !! Bo jak na razie to my na was zarabiamy!!

Strzała
@Najlepszy dział

Potwierdzam. Dział drewna to nieroby i pasożyty. A szczególnie linia i pakowacze

Maszynista

Nie polecam. Chory zakład pracy jeśli chodzi o brak szacunku dla brygady utrzymania ruchu. Obiecali podwyżki- produkcja dostała a my nie. Premie za wyrób - produkcja dostała a my nie. Większość wyników gdyby nie my, nie została by osiągnięta. Z resztą sami pracownicy UR powinni pokazać pazur wielkiemu Kłoskowi i zobrazować jakie normy by wyjechali gdyby nas nie było - niestety zbyt wiele osób w gronie ur panuję na chorobę zwaną zasiedleniem i boją się odezwać. Przełożeni tak samo, nic nie wiedzą i nic nie robią w kierunku podwyżek. Zarabiamy mniej niż osoby z produkcji a wymagają coraz więcej. Totalna paranoja w tej firmie panuje, brak szacunku dla osób od których wymaga się wiedzy i umiejętności.

Premia

Co myślicie o tym wpisie od prezesa ?

@Premia

Dalej nie wiadomo co z premiami. Ale wiadomo, że wszystkiemu co zle są winni ludzie z produkcji. Amen

Jaki wpis
@Premia

Gdzie można ten niby wpis znaleźć?

Old boy
@Premia

Motywujący jak diabli, już zakasałem rękawy...

Wyciąg narciarski
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 godzin.

Problemem tej firmy jest marnotrawstwo i debilne pomysły. Między innymi wyciąg nad drogą wewnętrzną z mego na plac załadunkowy. Za jedyne 4miliony (tak to nie pomyłka) po co to komu? Boss jak się dowiedział natychmiast wstrzymał inwestycję. Ale zdążyli wydać 2miliony na niedokończony projekt.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A. - Kornice

• Jak się pracuje w Eko-Okna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Okna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Okna S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1453, z czego 234 to opinie pozytywne, 342 to opinie negatywne, a 877 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eko-Okna S.A.?

Kandydaci do pracy w Eko-Okna S.A. napisali 24 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eko-Okna S.A.