Opinie o Moda Meska Agata Konieczna w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Moda Meska Agata Konieczna. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Moda Meska Agata Konieczna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moda Meska Agata Konieczna w Poznań

MS

firma działa w sposób niekreslony - Towary sprzedaje REMESO LIFE SP.C. z siedzibą Nowy Tomyśl - na umowach sygnuje www.salute-zdrowie.pl Dzialanie standartowe - oszusstwo ukierunkowane zwłaszcza na osoby starsze , które czesto z powodu samotności czy życia w niedostatku czerpia radość z ustawianych spotkań. .Kiedy w końcu takie firmy zaprzestaną takiej działalności!!!

bc
@MS

doświadczyłam tego oszustwa- naciągnęli mojego 81 letniego męża na zakup a jak na drugi dzień wysłał odstąpienie od umowy to zaczęło się telefoniczne straszenie, że podpisał podobno jakieś oświadczenie, że podpisal 4 egz., umowy z bankiem i że nie ma odstąpienia od umowy bo oni naślą firmę windykacyjną i ściągnie należność z emerytury. Odesłaliśmy na nasz koszt całe to badziewie kurierem- paczka ofoliowana przeźroczystą folią i oklejona taśmą- została przyjęta bez uwag a na drugi dzień jakiś facet zadzwonił do mnie i zaczął mnie straszyć, że paczka byla zalana i musze im za wszystko zapłacić a jak nie to po pół roku będzie to już 50 tyś i dopiero zobaczę. Masakra, uważajcie.

spotkanie Nowy wpis
@MS

tak zgadza się firma beznadziejna może nie firma tylko bezczelni prowadzący spotkania nie mają pojęcia wogóle o dobrych firmach wciskają ludziom kit są obrzydliwie chamscy bezczelni szkoda słów na takich niby przedstawicieli co innego mówią jak dzwonią a co innego jest na tych pożal się boże spotkaniach ludzie nie dajcie się ogłupiać przez tych oszustów

Ewa Nowy wpis
@spotkanie

A czym konkretnie różnią się te oferty telefoniczne od tych na spotkaniach? Napisz nieco więcej szczegółów, jeśli możesz. Pomoże to osobom szukającym rzetelnych opinii o firmie.

MM Nowy wpis
@bc

Udało Wam się skutecznie odstąpić od umowy, czy jednak musieliście za wszystko zapłacić? Jest na nich jakiś skuteczny sposób? Wczoraj właśnie udało im się naciągnąć mojego Tatę i szukamy sposobów by to wszystko odkręcić...

RYSIO

BYŁEM SPRAWĄ ZAJMUJE SIĘ PROKURATURA REJONOWA Z MOJEGO MIASTA. OSTRZEGAM WSZYSTKICH OSTROŻNIE NIE PODPISYWAĆ NIECZEGO POSIEDZIEĆ I WYJŚĆ BO BĘDĄ KŁOPOTY.

K Nowy wpis
@RYSIO

(usunięte przez administratora) Jaka to była firma? Moi rodzice podpisali taką umowę zakupu. Może Pan powiedzieć jak odstąpić od umowy?

Fundacja Daje Siebie

KONSUMENCIE - PAMIĘTAJ: - Możesz zrezygnować z umowy i NIE MUSISZ TŁUMACZYĆ SIĘ JAK I DLACZEGO - Masz na to czas, aż 14 dni - wystarczająco długo !!! - Wszelkie nieprawidłowości i oszustwa jakie stosuje firma (według Ciebie) warto zgłaszać do Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej - Kompleksową pomoc (od wysłania druku odstąpienia aż do odbioru paczek i dostarczenia ich do sprzedawcy) oferuje FUNDACJA DAJE SIEBIE - www.dajesiebie.com/exito-opinie

brutus
@Fundacja Daje Siebie

Czy umowę z bankiem też mogę wypowiedzieć ? Jak wypowiedzieć umowę z firmą która nie odbiera telefonów?

NinaEn.

Pisze odnośnie spotkania i reklamy produktów Salute które zakupiliśmy z mężem na początku lipca 2018roku. Produkty kupiliśmy od oficjalnego dystrybutora tych produktów, firmy Pollana Med. Zgodnie z obietnicą dostaliśmy zaproszenie po kilku miesiącach na spotkanie, gdzie mieliśmy reklamować produkty jako żywa reklama /wcześniej kupiliśmy te produkty w specjalnej ofercie/. Spotkanie miało miejsca dokładnie dzisiaj w hotelu Grot w Malborku. Kupiliśmy wcześniej odkurzacz cyklonowy Comodo V8, oraz robota Practicooker. Mieliśmy zrobić na nastepnym spotkaniu jako klienci żywą reklamę i zrobiliśmy, prowadzący wprost pytał kto ma te produkty (co miało zachęcić innych do kupna). Kilka osób faktycznie skorzystalo z oferty na poszczególne produkty. W szczegóły nie wnikalismy, my już swoich produktów mamy pod dostatkiem :) Sprzętów używamy na co dzień, odkurzacz jest faktycznie zgrabny i mocny jak na swój gabaryt. Cyklonowe odkurzacze są coraz bardziej popularne, Phillips już się reklamuje w TV. Comodo V8, jest bardzo lekki, posiada od razu w pakiecie, koncowki do wszystkich praktycznie zakątków w domu. W zestawie także turboszczotka która dobrze czyści sierść i dywany. Z robota nie korzystaliśmy, bo de facto poszedł na prezent, ale osoba korzystająca też jest zadowolona bo w końcu to nie tani prezent :). Prowadzący prosili o wystawienie opinii także tutaj. Potwierdzam że spotkanie prowadzone było nie przez firmę Salute, tylko firme Pollana Med z Mrowina. Proszę zwracać uwagę w jakim spotkaniu się uczestniczy i jakie produkty się kupuje. My przed podpisaniem umowy wszystko dokładnie sprawdziliśmy, jakość i model oferowanych produktów takze porównaliśmy z tym co było wystawione na prezentacji. Za udział w spotkaniu i zrobienie reklamy, zgodnie z obietnicą dostalismy ekstra pas masujący 3D na kręgosłup i inne części ciała.Nie mogę powiedzieć że coś było nie tak, czy ktoś dał jakiś inny prezent. Pozdrawiam Nina Malbork

Aplikowałeś do firmy Moda Meska Agata Konieczna? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
NASTĘPNA OSZUKANA

Wydzwaniając i zapraszając na godzinne(!) spotkanie w Raszynie w dniu 15.11.2018 pani Natalia Przedwój (tak się przedstawiała) obiecywała dla par tablet ,,10" ze wszystkimi funkcjami - z GPS, funkcją dzwonienia itd. Spotkanie oczywiście było dużo dłuższe, styl prowadzenia dość nachalny, pokrętny, prowadzący do tego, żeby jak najwięcej podpisać umów. W zaproszeniu ta sama pani twierdziła, że będzie tylko pokaz, bez sprzedaży!!! Tymczasem nawet jak ktoś nie chciał niczego kupić, zapraszany był do stolika z dala od innych na negocjacje. Gdy na koniec zgromadzeni pytali o obiecane tablety, okazało się, że ta sama pani ustawiła się przy samym wyjściu, żeby w drzwiach wręczać je pojedynczo, przy wyjściu, żeby nikt ich nie oglądał i już sobie poszedł. Te obiecane ,,nibytablety" okazały się zabawkami dla dzieci, kawałkami plastiku! Żenada! Żeby było śmieszniej, nawet i tego miała kilka sztuk i twierdziła, że to nie ona obiecywała i że nie wie, kto do nas dzwonił!!! A głos był ten sam, sposób mówienia również. Szkoda czasu zmarnowanego (dla nich nie, bo sporo zarobili), nikt nie lubi być oszukiwanym. JEST JEDNAK JEDNA KORZYŚĆ- PRZYNAJMNIEJ WIEMY, ŻE TĘ FIRMĘ TRZEBA OMIJAĆ Z DALEKA! RÓWNIEŻ OSTRZEGAĆ PRZED NIĄ BLISKICH! Rozumiem, że ta osoba działała zgodnie z instrukcjami swojej firmy?

@NASTĘPNA OSZUKANA

Masz 200% racji. Omijajcie z daleka te pokazy naciagajace na tysiące!!!

Potwierdzam. Żywe kłamstwo i naciąganie

MiroS
@NASTĘPNA OSZUKANA

Salute to nie firma prowadząca sprzedaż hurtowa i detaliczna produktów Premium (matya masujące z prawdziwymi nefrytami, a także pasy masujace IR bezprzewodowe itp). Nie mylcie Państwo tej firmy z jakąś firma która jest pośrednikiem i prowadzi spotkania w sposób odbiegający od normy i za udział daje byle co, niezgodne z opisem. Ja byłem na spotkaniu z firmami dystrybuującym wyroby Salute i akurat nie mam zastrzeżeń, proszę zobaczyć post wyżej. Firma Salute i inne porządne, sprawdzone przez klientów firmy, ( a sa takie na rynku polskim, sam zamawiałem produkty naprawdę dobrej jakości od kilku uznanych firm na rynku które są nie jednorazowymi strzałami tylko juz parę ładnych lat na rynku Polskim), robi chyba kampanię na dobre opinie i dobre imię firmy, bo mówią o tym ma spotkaniach wprost żeby nie kłaść wszystkich do jednego worka ( i chyba słusznie). Firma na której byłem spotkaniu, prosiła żeby w miarę możliwości napisać dobre słowo o prezentacji i produktach proponowanych (oczywiście jeśli wszystko bylo ok). Na spotkaniu były oferowane produkty Salute i było wszystko w porządku, kulturalnie i ja mogę szczerze polecić firmę z Poznania i firmę Salute z Buku. Pozdrawiam.

Wojtek Szczecin

Uczestniczyłem w spotkaniu firmy, która dystrybuuje produkty marki SALUTE. Spotkanie odbyło się w Szczecinie, przebiegało miło i sympatycznie. Na spotkaniu była możliwość zakupu, ale razem z małżonka nie skorzystaliśmy, gdyż mamy już podobne produkty w domu. Nikt nikogo do niczego nie zmuszał, kto chciał ten zamawiał. Za uczestnictwo w spotkaniu otrzymałem obiecany mini robot kuchenny, może nie tak go sobie wyobrażałem, ale na pewno się przyda, jak to się mówi „darowanemu koniowi...” podsumowując: spotkanie na plus, produkty także, pozdrawiam Wojtek

MiroS

Byłem na spotkaniu z firmą która oferowała produkty marki Salute, nie sama firma Salute! Spotkanie odbyło się w Goleniowie, Hotel Olimp. Czytalem juz to forum tej i innych firmach i chyba jest kampania na sprostowanie tego tematu, bo prowadzacy spotkanie, wyraźnie mówił że są oficjalnym dystrybutorem marki Salute i żeby nie mylić w opiniach i robić złej reklamy firmie Salute, która jest producentem towarów wysokiej jakości jak np na maty masujące z prawdziwymi nefrytami czy pasy barkowe 3D z funkcją ugniatania pulsacyjnego. Zła opinia wynika z tego że niektore firmy dystrybutorzy, obsługują przybyłych gości niezbyt kulturalnie, atakże dają prezenty za udział w prelekcji niezgodne z zaproszeniem! Tego jeszcze popieram. Ja uczestniczyłem w spotkaniu z małżonką. Spotkanie było stricte dla par, na sali koło 30 osob. Nie byliśmy zainteresowani ofertami (mamy już sporo podobnych rzeczy) i nikt nas nie nagabywał ani nie namawiał na zakup. Owszem były składane nawet otwarte oferty na zakup, były to oferty dobrowolne i tylko dla osób które chciały zrobic faktycznie reklame firmie (osoby zainteresowane głównymi produktami, dostawaly dużo dodatków, żeby potem na kolejnych spotkaniach robić pozytywną reklamę firmie). Powiem szczerze: prowadzący spotkanie, prosił otwarcie o dodanie pozytywnej opinii o firmie, jeśli wszystko na spotkaniu było w porządku, uczciwie i kulturalnie, co też czynie. Bo tak było w tym przypadku w Goleniowie. Za udział w spotkaniu spodziewaliśmy się mini robota kuchennego, i ... taki dostaliśmy, zgodny z opisem. Nie był to tylko pusty karton z ładnym rysunkiem. Mało tego wydający prezenty proponował wybor: mikser lub noże ceramiczne, jakby ktoś potrzebował coś innego. Każdy, ale to każdy mógł sobie wybrać. Ci co kupowali promocje dostawali po dwa gratisy ale to jestem w stanie zrozumiec. Wszystko dla klienta :) Pozdrawiam Mirosław.

ostrzegam

To nie jest dobry pomysł , żeby w uporaniu się z problemem , wartym kilka tysięcy złotych, oddawać sprawę w ręce faceta, który nie do końca zdjae sobie sprawę z tego, że jak nie pomoże, to nie on - a klient - będzie musiał spłacać raty za nic nie wart sprzęt !!! Jak dla mnie - nie warto oddawać sprawę komuś "podejrzanemu"

@ostrzegam

Umią wyciagnać pieniądze od klienta! Uwazajcie kto tylko moze,

ALAN

Uwaga na sprzet tej firmy polecany przez Rewenda Medic z Torunia na pokazach. To naciąganie. Zostajesz z ratami I sprzetem za ..... pare groszy. A Ty naiwny dales im kilkanascie tysiecy!!!! Nie daj sie OSZUKAC.!!

Witam, to co dziś widziałem na spotkaniu to jest jedno kłamstwo i naciągane ludzi, wszystkie produkty które przedstawiają kosztują masakryczne pieniądze przykład, materac masujący kosztował prawnie 10 tyś złotych!!!! Nie mam pojęcia z czego to jest zrobione bo nie widzialem tam złota. Brali ludzi do stolika pojedyczo na rozmowę i proponowali korzystne taty , odmawiając Pani która proponowala mi raty bardzo się zdenerwował. Ludzie oni jawnie kłamią!!!! To powinno być karane !!!

Uczestnik

Beznadzieja beznadzieja najgorsza jakość obsługi i produktów jaką można sobie wyobrazić. Nie należy w nic wierzyc w nic bo to kit.

Rzetelna firma, sprzęt dobrej jakości

Bardzo zła

Byłam na spotkaniu w dniu 04.11.2018. Od początku spotkania była napięta atmosfera. Spotkanie miało zacząć się o godz. 17, wcześniej telefonicznie poproszono nas o przybycie o godz. 16.50. Zastaliśmy zamknięte drzwi. Po chwili oczekiwania pojawili się organizatorzy, gdzie na poczynioną przez nas uwagę dowiedzieliśmy się, że spotkanie zaczyna się o godz. 17 a nie wcześniej i nie było obowiązku przybycia na godz. 16,50. Na koniec zamiast obiecanego w telefonicznym zaproszeniu odkurzacza bezprzewodowego do sprzątania mieszkania otrzymaliśmy wymuszony odkurzacz samochodowy za 17 zl. ( zwlekano z zakończeniem spotkania z uwagi na brak proponowanych zakupów, w pewnym momencie padło stwierdzenie, że nikt nas nie zmusza do oczekiwania, możemy pójść do domu). Nie polecam nikomu spotkania. Zmarnowany czas oraz bardzo duży niesmak. To jest antyreklama firmy, która powierzyła produkty do rozprowadzania.

betixxx

Owszem, ja to wszystko wiem. Ale jak firma się przedstawia i podaje swoje dane, łącznie z numerem telefonu, a tego telefonu nie odbiera przez 2 miesiące. To, to już pachnie podejrzanie. Jak firma, od której kupiłam fotel masujący, miała wystawić fakturę i przysłać na mój adres, a nie zrobiła tego przez dwa miesiące. To, to już jest OSZUSTWO!!!!!!!

Piciu medica
@betixxx

A co ma piernik do wiatraka? SALUTE JEST DYSTRYBUTOREM

MirekZM

Towaar zgodny z opisem. Zakupiliśmy od firmy - dystrybutora (firma Relax Time), produktó marki Salute robot kuchenny typu Practicooker. Spotkanie odbyło się w Miastku. Spotkanie prowadzone konkretnie, w czasie 1h zobaczylismy 5 nowoczesnych produktów. My zdecydowaliśmy sie na robot, dostaliśmy do zakupu odkurzacz przenośny oraz pas masujący 3D (bezprzewodowy). Mimo chęci negocjacji z naszej strony ceny, nie zgodzili się na rabat, twierdzili że produkty dopiero wchodzą na rynek (chociaż podobny robot firmy Thermomix już jest na rynku Polskim ładne parę lat). Ostatecznie przystaliśmy na gratisy, które jak się potem okazało, przydzadzą się chyba więcej niż rabat cenowy. Pas masujący naprawdę wygodny w obsłudze i mimo że nie jest to cała mata masująca, dokładnie i intensywnie masuje poszczególne części kręgosłupa. Plus taki że można go przyłożyć w sumie wszędzie, nawet do kolana czy pod stopy. Co do robota - głównego zakupu. Robot po paru dniach użytkowania sprawdza się, tak jak mówili prowadzący, to wszytskie te funkcje wykonuje. Chcieliśmy z żoną kupić Thermomixa i w sumie szukaliśmy takiego urządzenia już od jakiegoś czasu. Trafił nam się Practicooker. Robot zrobi, zupę, deser, powidła, dżemy, pokruszy lód, czy wyrobi ciasto. Kielich do gotowania bardzo pojemny ponad 3l, zupę wg przepisów podanych w książce kucharskiej faaaktycznie robi żona w 15-20 minut (porcja dla 3-4 osób). Drugie danie robi się bez problemu na górze w parowarze (smażonego już sie nie je w tych czasach :)). Z ciekawssych rzeczy jeszcze próbowaliśmy robić ciasto na pizzę i pierogi, czy na kluski. wszystko robi się szybko i łatwo. Nie trzeba stać przy robocie, jak przy misce z ciastem, żeby ciasto dobrze wyrobić. Do ciasta na pierogi lub kluchy, taka rada, zawsze warto dodać odrobine wody gazowanej, wtedy ciasto jest takie pulchne i miękkie. Napoi i deserów narazie nie próbowaliśmy robić, ale mimo co raz, chłodniejszej już pory, na pewno będziemy coś "tworzyć". Praca robotem naprawdę wygodna, mimo że wagę do ważenia ma obok, a nie w środku kielicha. Przynajmniej bardzo dokładnie pokazuje, każdy ważony skadnik, nie wszystkie razem. Polecam robota, ale zawsze się targujcie albo pytajcie o gratisy - firma na pewno coś dołoży. Pozdrawiam Mirek Miastko.

Jerzy

Byłem na spotkaniu w Łasku 14/09 o godz 14 spotkanie jak spotkanie na koniec zaproponowano mi zamiast tabletu 8 calowego bo taki miał być kamerę samochodową której nie chciałem dopominałem się o tablet i mam obiecany że w przeciągu 2 tygodni go otrzymam,zobaczymy poczekam.

@Jerzy

Ja miałam mieć dostarczony tablet do wtorku do 16, dziś jest środa i ani widu ani słychu a spotkanie miało miejsce 16. 09 w Łodzi w hotelu Focus.Po moich telefonach do firmy która rzekomo organizowała pokaż dowiedziałam się że główna firama znajduje się w Buku a ja mam zdobyć dane z hotelu kto organizował pokaz i dopiero zadzwolnić do nich i oni mogą dopiero mi pomóc, czyli oszustwem śmierdzi na odległość co innego przez telefon a co innego na pokazie.A wogóle ten pokaz to śmiechu warte jak probuja zrobić ludzi w balona ale to dużo byłoby pisać

@Karolina

Kochani to jest oszustwo jakich malo..nas wczesniej wyprosili bo zauwazyli ze nie dajemy sie nabrac..starszym na sile kazali podpisywac umowy ..a oni szli jak na rzeź..to nie do wiary takie maja gadane..a prezenty..plastikowa kartka do pisania..a mial byc tablet...niech ktos się tym zajmie bo szkoda tych naiwnych ludzi

Grażyna spotkanie w Ejo o 14
@Jerzy

Proszę się nie łudzić że otrzyma Pan ten tablet. To poprostu pic na wodę fotomontaż...ja byłam na spotkaniu w piątek 21 września 2018 roku, a tablet kurier miał przywieźć 26 września w środę... Dzisiaj mamy 1 października i echo...ani widu ani słychu...w ten sposób prowadzący te pokazy reklamy sobie nie zrobią oszukując biednych starszych osób...tak samo było z losowaniem kuponów które każdej parze rozdawali...później osoby które uczestniczyły w pokazie losowaly 4 kupony...wylosowane pary miały do wyboru jedną z 8 kopert z nagrodami w tym jedna pusta....oczywiście nagrody miały być za darmo...Jak się później okazało można było zabrać je do domu ale za pewną odpłatnością...kolejne kłamstwo ze strony prowadzących....Proszę wszystkich którzy czytają te opinie o ostrożność...naprawdę nie dajcie się nabrać...bo te wszystkie produkty firmy Salute można kupić o wiele taniej na stronie producenta niż oferują prowadzący pokazy....

@Jerzy

To pan poczeka a tabletu nie będzie. Ja też byłam w tej sytuacji ze dowiozą, choć od początku w to nie wierzyłam

Jerzy
@Jerzy

No jednak jak przypuszczałem (usunięte przez administratora) i nic więcej minęło sporo czasu i nic nie wziąłem kamerki bo miał być tablet to ani tabletu ani żadnej informacji postaram się zrobić im reklamę aby już nigdy nie sprzedali swoich masażerow po 4900 zł ostrzegam wszystkich potencjalnych klientów aby nie dawali się nabić w butelkę na ich gadki i nie kupowali masażerow po 4900 kiedy można to kupić za parę stowek,myślę że jeszcze w grudniu mają być na pokazach to wtedy postaram się zrobić im reklamę którą zapamiętają do końca życia. Jednym słowem:(usunięte przez administratora) którzy żerują na starszych osobach i wciągają ich w kredyty i zamiast na lekarstwa to z płaczem do banku.Pozdrawiam wszystkich.

@Jerzy

ja czekam na ten tablet już 2 miesiące I jeszcze na inne rzeczy. Żadnego kontaktu z nimi nie ma. Telefon podany- skrzynka przeładowana.

Lichttrager
@Jerzy

Panie (usunięte przez administratora) wg nich tablet to urządzenie wskazujące do komputera tzw tablet graficzny działający podobnie jak myszka. Nie ma nic wspólnego ze zwykłym tabletem z wyświetlaczem i androidem. Nie mówię, że firma kłamie ale manipuluje i naciąga w cenie x10. Byłem na spotkaniu i widziałem to co piszę

betixxx

NIEWYGODNE SŁOWA - USUNIĘTE PRZEZ ADMINISTRATORA!!!!!!! TAK NAJLEPIEJ!!!!

betixxx

Byłam na spotkaniu we Wrocławiu 19.08.2018r. w hoteli InVite. Mili prowadzący Pani Agnieszka i Pan Michał. Kupiliśmy z mężem fotel masujący za 2.500zł. Mieliśmy dostać jeszcze dodatki-pakiet medyczny, podkład, kartę VIP. Mąż miał dostać fakturę na zakup fotela. Kierowca z ich firmy odwiózł nas do domu z tym fotelem, podał do siebie numer telefonu, żeby kontaktować się z nim w sprawie tych dodatkowych rzeczy. Kontaktowałam się. Obiecywał, że już, że za chwilę itd... tylko jeszcze coś tam. Chyba za trzecim razem jak dzwoniłam już nie był taki miły. A teraz w ogóle nie odbiera telefonu. Na umowie sprzedaży widnieje pieczątka firmy Klucz Investments i numer telefonu. Dzwoniłam na ten numer. Albo skrzynka przeładowana i nie przyjmuje wiadomości, albo "nagranie mówi", żeby się nagrać. Nagrywałam się parokrotnie, ale oczywiście nikt nie oddzwania. Na przesyłkę tableta i tych dodatkowych rzeczy czekam już 2 miesiące!!! I chyba się nie doczekam. (usunięte przez administratora)

Ryszard

Lubię atmosferę w Salute za: Firma Salute nie organizuje żadnych spotkań- pokazów . Wszystkie pokazy oraz spotkania są organizowane przez firmy zewnętrzne . Mialem taką sytuacje w ubieglym tygodniu w Dobczycach i faktycznie jak spytałem w hotelu o firme ktora wynajmowała sale okazalo się ze to nie Salute (tak jak to mowił Pan prowadzący) . Był to pokaz zorganizowany przez inną firmę. Co potwierdził mi telefon który wykonanałem do firmy Salute.

Justyna

(usunięte przez administratora) Dziś miało miejsce spotkanie w tarnobrzegu. Myśleli że naciągną ludzi na takie wygórowane badziewia. Co lepsze przed spotkaniem dzwonią raz za razem żeby potwierdzić czy ludzie przyjdą jeszcze smsa wysyłają odnośnie prezentu a na spotkaniu okazuje się na koniec że jednak nie ma prezentu i niestety wyślą pocztą. Naciagacze i (usunięte przez administratora) Ale jedno co mnie cieszy to że w życiu jest taka zasada że karma powraca i tym oszustom życzę żeby ich kiedyś tak ktoś oszukał jak tych biednych emerytów i ludzi którzy im ufaja. Zastanawia mnie tylko dlaczego usuwają nasze opinie które dodajemy.

Zostaw merytoryczną opinię o Moda Meska Agata Konieczna - Poznań

Moda Meska Agata Konieczna
3.1/5 Na podstawie 46 ocen.

Moda Meska Agata Konieczna