Opinie o Inżynieria Energetyczna w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Inżynieria Energetyczna. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Inżynieria Energetyczna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inżynieria Energetyczna w Bielsko-Biała

Martyna Nowy wpis

Czy firma może nie poszukuje fachowców ?

arenik Nowy wpis

@lolo ale na co mamy uważać? Ja o tym pracodawcy słyszałem same pozytywy, niepokoją mnie tego typu komentarze, bo przestaje czuć się pewnie i nie wiem już sam co mam myśleć. Mógłby ktoś z aktualnie zatrudnionych w tej firmie pracowników dać znać, jak sytuacja wygląda?

lolo Nowy wpis

Państwo SUWAŁA działają pod nazwa spółki QUANTUM BIO Sp. z o.o gdzie małżonka p. Mariana ma 100% udziałów. Ludzie uważajcie...!

ggggggggggggggg Nowy wpis

Oni nawet gdy sami sobie piszą pochlebne komentarze to robią to nieudolnie. Wszystkie spod jednego ip i te imiona. Litości panie S.... co ja piesze jaki panie,chamie po takich to dziad na konia siadał. Banda oszustów.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Inżynieria Energetyczna? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Gdzie ma siedzibę firma? Na Traugutta?

Tadeusz

Mnie również bardzo dobrze współpracuje się z firmą Inżynieria Energetyczna z bielska. Porządni fachowcy, wiedzą co robią.

Janek

Ja również mogę polecić tę firmę, nie miałem z nimi żadnego problemu (byłem podwykonowcą.

Polecam firmę Inżynieria Energetyczna Bielsko, pracowałem z nimi przy stawianiu agregatu kogeneracyjnego. Sprzęt bardzo dobry, a kasę dostałem na czas.

dave

Pracuję u nich już chwilę i nigdy nie było problemów z kasą czy czymś. Wiadomo szef jak szef wymaga ale generalnie to nie mam na co narzekać.

Kinga

Energia System zbankrutowała bo ich wyrolowali płatnicy. Płatnicy wzięli urządzenia wybudowali biogazownie i wszystkim nie popłacili.

Tadeusz

Polecam tę firmę, bardzo fajnie mi się z nimi współpracuje i nie ma żadnych problemu jeżeli chodzi o płatności.

Współpraca z Inżynierią Energetyczną przebiegła w moim przypadku bezproblemowo, Wywiązali się ze wszystkich należności więc polecam.

o2o

Oni oszukują. Nie wypłacają pieniędzy podwykonawcom, pracownikom ... nikomu. To jest banda oszustów. Jeśli to czytasz to znaczy, że się zastanawiasz nad podjęciem współpracy z tą firmą- nie rób tego- tak by powiedział twój Anioł Stróż!! Uciekaj!!! Przeczytaj także MMA i Energia System - to ta sama klika oszustów!!!

marcin

Ile jeszcze razy pod postacią spółki ta para [usunięte przez moderatora] puści z torbami;podwykonawców,hurtownii,inwestorów i bogu winnych pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Inżynieria Energetyczna - Bielsko-Biała

Inżynieria Energetyczna
3.6/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Traugutta 23
    43-300 Bielsko-Biała