Opinie o ITUM OWOCE w Rawicz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ITUM OWOCE. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ITUM OWOCE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITUM OWOCE w Rawicz

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy urlop w ITUM OWOCE jest płatny 100%?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w ITUM OWOCE?

eM Nowy wpis

Temperatura na hali w normie w chłodni zimno około 4stopnie.Wilgotność powietrza w normie brak nasłonecznienia.

Benek Nowy wpis

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje nowego pracownika i jakie warunki proponują?

Fhu

Oszukują na wadze doliczają wagę do faktur sprzedają towar zepsuty spleśniany nie chcą przyjąć zwrotów takich towarów obsługa niemiła wulgarna i beszczelna kierownik zwłaszcza nie polecam piszę o itum w Żywcu

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie ITUM OWOCE? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Paulina

@Stefan, a jakie szkolenia oferuje swoim pracownikom firma ITUM OWOCE? Możesz powiedzieć coś na ten temat? @Mariusz, a czy nadgodziny były możliwe do odbioru w inny sposób, na przykład w postaci dni wolnych? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w ITUM OWOCE w Rawiczu?

Stefan

Może trzeba zauważyć, że firma szkoli pracowników!!

Mariusz

ITUM OWOCE omijać szerokim łukiem. Jeden z najgorszych pracodawców w Polsce. Wyzysk, mała płaca i brak poszanowania dla pracowników. Szkolenie na Śląsku po 12 - 14 godzin a za nadgodziny nikt nie płacił.

Waldi

Sądzę, że gdyby było tak źle to forum by wrzało!!!

Napiszcie, jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie!

Zozula

Bez zmian... pracujesz za 1800 z premią na rękę czyli za psi pieniądz. Zasuwasz za 3 dostajesz pieniądze za 1. Za nadgodziny nie płacą ! Orka fizyczna i psychiczna. Nie polecam !

Igor

Słyszałem wiele dobrego o firmie i miałem nadzieję, ż dowiem się cos więcej na forum. Czyżby ta długa cisza była efektem dobrej pracy ?

Paulina

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w ITUM OWOCE? Co możecie napisać o jej przebiegu? O jakie stanowisko się ubiegaliście? Czy na tę chwilę macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów? Jak uważacie, jak najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?

sanczo pansa

europe,a powiedz czy ty u nich premie dostalew? jesli tak to w jakiej wysokosci?

hurt

chciałbym poznać szczegóły wspołpracy z itum owoce - potrzebuje towaru do mojego sklepu, a wiem, że uitum owoce prowadzi hurtownie warzyw i owoców. brdzo przydałaby sięmi opinia jakiegoś innego sprzedawcy wspołpracującego z itum owoce iktóry opisze czego się można spodziewać po współpracy z nimi. pozdrawiam i czekam

henryk gruszka

co do rozmowy kwalifikacyjnej o której wspominaliście wcześniej czy jest ona prowadzona według njakiegoś określonego schematu i czy można się do niej jakoś w itum przygotować? interesuje mnie też jakie są wymagania wobec nowego pracownika i czy można od razu podpisać kontrakt o pracę na czas nieokreślony?

nowa

Robota jest cięzka... ale czego oczekujecie w takiej pracy? to owoce warzywa.. zgniłki i przebieranie... norma... tylko niech płacą!!! jak należy!!!a nie mydla oczy premiami... perspektywami n awanse... ... hahhahahah... szkoda nowych chętnych .. naiwnych ,że tutaj będzie kolorowo... Tutaj się pracuje ciężko ...

roxon

Wszystkich popieram syf i smrod chamstwo kultura zerowa towar syf niiema o czym pisac

AAA

TAM KIEROWNICZKA JEST PSYCHICZNA !!!

AAA

TAM KIEROWNICZKA JEST PSYCHICZNA !!!

misia92

a kierowniczka i zastępca jeszcze tam pracują???

ruda87

Czy ta firma rzeczywiście tak zle traktuje pracowników??? sądząc po opiniach to chyba tak.

Zostaw merytoryczną opinię o ITUM OWOCE - Rawicz

ITUM OWOCE