logo Solid Rock

Opinie o Solid Rock

pro 2009-11-25 13:16:58
ja polecam
Szczery klient 2010-02-27 10:05:36
Ja również polecam! Miła i profesjonalna obsługa a ponadto dopasowują produkty do klienta tak by on był z niego zadowolony nie zwracając uwagi na wysokość prowizji. Naprawdę super polecam:)
anonim 2010-08-17 18:02:17
Jak firma nowa, jak na rynku są od prawie dwóch lat...
Zorientuj się lepiej zanim coś napiszesz
Adaś 2011-02-15 12:52:19
Drogi agencie efektu! nie zrazisz takim kłamstwem przyszłych adeptów tego zawodu i tym bardziej nie zachęcisz do was
mnóstwo znam efekciarzy którzy zostali u was oszukani na kontakty a z opieki solidrock i i zysków jakie mi wypracowywuja jestem bardzo zadowolony
ss 2012-04-05 21:15:22
Co z tego, że rozmowa kwalifikacyjna jest fajna itp, jak oni przyjmują tam wszystkich jak leci. Firma się rozpada, płaca pracownikom grosze, jeśli W OGÓLE im zapłacą, więc nie rozumiem, co tu chwalić.
Każdy, kto trochę dłużej jest na tym rynku i zna ludzi pracujących w tej firmie wie, że nie warto tam pracować.
111 2012-05-28 14:16:31
Krótko mówiąc - [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Nie wypłacają pracownikom pensji, umowę można wyrzucić do kosza, bo to, co obiecują na umowie w ogóle nie obowiązuje. Firma ogólnie idzie na dno, coraz mniej jest tam pracowników, więc zatrudniają kogo popadnie. Nie warto marnować na nich czasu
byly pracownik 2012-06-26 15:00:44
Nieuczciwa firma. Nie wyplacaja pensji pracownikom, nie podpisuja umow. Ludzie odchodza z pracy bo nie moga doprosic sie miesiacami wynagrodzenia za wykonana prace. Zarabiaja na darmowej pracy innych.
Takich przypadkow jest mnostwo.
anonim 2013-06-26 23:44:33
Nawet jak umowa jest podpisana to nie wypłacają ani prowizji ani rezerw. A jak się człowiek zacznie dopominać to usłyszy śmiech w słuchawce [usunięte przez moderatora] - nie polecam współprac z nim - jest zwykłym [usunięte przez moderatora]!
przemo 2015-01-08 19:28:46
Stronę www mają całkiem przyzwoitą- myślę więc ze i klientów mają bo jednak są na rynku. A co z tymi wypłatami, skoro macie umowę i brak przelewu to dlaczego nic z tym nie robicie? jak ogolnie wyglada tam rozmowa o pracę, o co najczesciej pytaja i czy sa przedstawiane jasne warunki dot.wspolpracy? Każdy ma te same przygody z tą firma? ile wynosi miesieczna pensja(wypłacana) ?
Dzidz 2015-03-10 01:09:36
Solid Rock - jak sama nazwa wskazuje świadczy usługi związane z kamieniem tj. kamieniarstwo. Nie mam wykształcenia, za to mam fach w ręku i przyznam szczerze, że ściągnęła mnie ich nazwa. Zamierzam spróbować przyjechać do Warszawy i wziąć udział w rekrutacji. Chciałbym jednak wiedzieć czego mógłbym się spodziewać przychodząc do pracy.
słaby człek 2015-03-25 00:54:56
nie możliwe, żeby mieć fach w ręku bez nauki tego zawodu nawet od kogoś. Praca z kamieniami nie należy chyba do najlatwiejszych. powiem wam szczerze, ze nazwa firmy jako solid bardziej kojarzy sie mi z firma ochroniarska ale pewnie jetem jedyną taką osobą. Pozdrawiam bardzo wszystkich, którzy pisza w tym temacie. Poszukuje pracy i mam nadzieje, żę dostanę tutaj pracę.
kocz 2016-05-15 14:26:34
oksymoron, jesteś przekonany ? Jak nie będą mieli kim obiektów obstawić to chyba im będzie wszystko jedno
Zostaw swoją opinię o Solid Rock - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Rock