Opinie o Eco-vital w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Eco-vital. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Eco-vital na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco-vital w Kielce

Maja Nowy wpis

@elo2 zdecydowałeś się aplikować do firmy? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda proces rekrutacyjny? Czego można spodziewać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Dzq Nowy wpis
@Maja

Czy firma eclvital dalej formalnie istnieje ?

elo2 Nowy wpis

dam' a dlaczego nie polecasz pracy tam? Uzasadnij bo ja chce tam aplkikować.

dam Nowy wpis

Kielecki oddział eco vital działa pod nazwą TelePromo. I NIKOMU nie polacam pracy tam ;)

garnek

może mam i śmieszny nick ale chociaż pasuje do firmy ;) no dobra ale wracająć, szukam mało ambitnej pracy, pracy na magazynie, podejżewam, że ta firma posiada takie miejsca i cciałbym się dowiedzieć od kogoś czego się można spodziewać na temat tej firmy, może jakoś powiecie mi cośo tym więcej i zaspokoićie moją ciekawość?

Telemarketer

Nie ma spotkania rekrutacyjnego - wszystko jest umawiane przez telefon, przychodzi się na szkolenie. Nie potrzeba kwalifikacji czy CV, przyjmują każdego od ręki.

Pytają jedynie o dyspozycyjność.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
agatka

pozwy sądowe? a o tym nic nie wiedziałam a zamierzałam im choćby dzisiaj wysłać cv. Osobiście nie warto odcinać się od swojej przeszłości, a na niej budować cos nowego i dobrego - jak Wilhelm narobisz sobie np. wstydu w autobusie miejskim to zmienisz nazwisko? to nie ma sensu. a oni chociaż planują wkrótce jakieś rekrutacje?

Wilhelm

Myślę, że nie uda im się w 100% skutecznie odciąć od swojej przeszłości. Prawdopodobnie gdyby nawet te same osoby chciały założyć nową działalność to szybko zostałoby to wychwycone przez niezawodnych internautów. Myślę, że jedyną słuszną opcją jest rozwiązanie konfliktów i zniweczenie ran, nie mówiąc o zadośćuczynieniu.

Nikodem

Tak, o eco vital było ostatnimi czasy głośno. Wystarczy wpisać ich nazwe w google i wyskakuje bardzo duża ilość artykułów na temat niezadowolonych klientów, pozwów sądowych, czy też podobnych sprawach. Teraz podobno zmienili nazwe i próbują odciąć się od tych negatywnych opinii, ale nie znam szczegółów.

figa

Kielce jeszcze żyją, firma zmieniła nazwę i nadal funkcjonuje. Warunki pracy są dobre, oddział kielecki jest największy w Polsce, więc się go nie pozbędą, pensje są płacone na czas. Ekipa miła, praca nie jest ciężka, można łatwo zdobyć premie i awansować. Bardzo dobre wyjście dla uczniów czy studentów, którzy chcą sobie dorobić - mamy elastyczny grafik, w dodatku nie potrzeba kwalifikacji, ja nawet nie składałam cv.

xyz

U nas jeszcze działa...ale na nas tez bedzie pora

romek

My sie dopiero powoli zwijamy niestety ...

olsztyn

Czy Kielce żyją??? Czy jeszcze pracujecie? U nas (olsztyn) już dziś zamknęli oddział. Wszyscy poszli na bruk. A u was? za chwile bedzie to samo pewnie ... ECO-Vital i MAT-Medic zwijają się niestety ... Mówię żeby nie było zaskoczenia, jak przyjdziecie do pracy a tu wszystko pozamykane na cztery spusty. U nas tak dziś było.

ren

jak sie pracuje w ECO? Można łatwo sprawdzić. oto sposób (tylko dla osób które potrafią się w sposób podstawowy obsługiwać wyszukiwarką Google): wpisujemy w google "eco-vital spowiedź sprzedawcy" i już mamy pokaz od kuchni :) w pierwszym artykule. Mało Wam? To jeszcze wpisujemy "eco-vital garnki" i są kolejne artykuły. Jeszcze mało? To "Eco-vital opinie" i "ECO-VITAL Pazura". Miłej lektury... Jak dobrze przewertujecie artykuły to dowiecie się skąd firma ściąga te naczynia i za ile je kupuje (za ile sprzedaje wiadomo).

To ja

: Uważnie czytaj,bo: 1.Podporządkowanie pracownika poleceniom pracodawcy. 2.Obowiązek osobistego świadczenia pracy. 3.Wykonywanie pracy za wynagrodzeniem. 4.Wykonywanie pracy w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę. 5.Powtarzalność wykonywania pracy(według ustalonego harmonogramu) Jeśli zaistniały te powyżej punkty...mowa jest o stosunku pracy,więc powinno się mieć umowę o pracę,a nie umowę zlecenie,lub o dzieło.Obowiązuje Nas w tym przypadku Prawo Pracy ,a niie prawo cywilne.Co za tym idzie...wiele przywilejów.(usunięte przez administratora)(Pracodawca zawierający umowę cywilnoprawną w warunkach,w których powinna być zawarta umowa o pracę,nie potwierdzający jej na piśmie,lub dopuszczający do pracy bez wymaganych badań lekarskich,lub szkoleń bhp,popełnia wykroczenie-zagrożone karą grzywny od 1000 do 30000zł.Mam nadzieję,że komuś przyda się moja sugestia.Pozdrawiam.

Sura

ah Ci Handlowcy. To właśnie głównie przez nich na pokazach/spotkaniach Kulinarnych ludzi czują się traktowani jak(usunięte przez administratora)Ale co do pracy to ogólnie spoko ;)

do idioci

ludzie czy wy wiecie czym ta firma się zajmuje?? to oni wciskają staruszką garnki za 6,5 tyś zł. (usunięte przez administratora)Tak tak . Ludzie miejcie w sobie trochę godności.

konsultant

pieniadze 1 dzien pozniej z winy banku i juz rozzalona pani szczeka na internecie, brawo! na szczescie ja dostalem wszystkie informacje od kierownik biura, ze to przez bank a nie firme na niekture rzeczy firma nie ma wplywu!

konsultanka

DRODZY PAŃSTWO, a mianowicie każdy zainteresowany pracą w tym cyrku. ODRADZAM miesiąc temu każdy telemarketer podpisal aneks ze pieniądze będą do 15 dnia miesiąca. Dzisiaj jest 16 i nikt pieniędzy nie dostał i co lepsze nikt z trenerów ani koordynatorów nie jest w stanie powiedzieć kiedy pensja wpłynie. Także jak chcesz robić za darmo to idź do caritasa albo do domu dziecka jako wolontariusz a nie tam.

konsultant
@konsultanka

Nie zgadzam się z komentarzem u góry. Prawda jest ze był aneks do umowy, ale spowodowane jest to tym iż dużo osób pracuje w firmie i nie wyrabiają się. Dziś pokazano nam dowód wpłaty na nasze konta także nie jest tak źle jak ktoś mówi, ktoś popełnił błąd ale pieniądze są. Kadra miała informacje i przekazała nam, ale prosiła o cierpliwość. Moja poprzedniczka powinna odszczekać to jak dostanie pieniądze.

Rusałeczka
@konsultanka

Pieniążki już są na koncie :):););):):):):):):):)):):):):):):):):):)):):)):):)

maritta

Pracuję od dwóch miesięcy jako pracownik biurowy. Zwykle zarabiam ok. 1600 - 1700. Czasami zostaję dłużej w pracy, jeśli mam ochotę. Generalnie nie narzekam, każdy pieniądz się liczy. Myślałam, że to będzie praca na krótki czas aż czegoś nie znajdę, ale widzę, że dobrze tu płacą w porównaniu do innych firm.

Brus Łylis

Pracowałem jako przedstawiciel ponad 3 miesiące, ale to nie dla mnie. Ciężko może i nie jest, wyjazdy fajne, jednak praca w weekendy to nie dla mnie. Nie zgodzę się z poprzednikiem, wczasy to raczej nie są tylko normalna, ludzka praca. W zasadzie jak ktoś ma "lekkie gadanie" to nadaje się idealnia. Ja się trochę męczyłem. Teraz czekam na ostatnią wypłatę za grudzień i szukam nowej robotki. Joł.

renisha

ja też tu pracuję już jakiś czas i nie narzekam. pracowałam wcześniej w takiej korporacji i straszny tam był (usunięte przez administratora)! w porównaniu z tym, tu w ev mamy wczasy. :) polecam!

Gienia
@renisha

dołączam się do przedmówcy :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Eco-vital - Kielce

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco-vital?

Kandydaci do pracy w Eco-vital napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco-vital