Opinie o NUCO w Wołomin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy NUCO. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NUCO o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NUCO w Wołomin

Kamil

Byłem ostatnio na rozmowie w tej firmie i miałem przyjemność poznać panią kierowniczkę Iwonę. Całkiem niezła muszę przyznać jak na swój wiek i nawet stwierdziła że "widzi we mnie potencjał " kokietujacym głosem niestety albo stety zarobki na poziomie 3900brutto na okres 3 miesięcy a potem 4100 uważam za jakieś nieporozumienie dlatego nie podjąłem zatrudnienia. Pozdrawiam panią kierowniczkę ????

Magdalena
@Kamil

Można wiedzieć na jakie stanowisko aplikowałeś? I czy te stawki to na umowie o pracę były oferowane? Czy jakieś inne formy zatrudnienia też wchodziły w gre?

OMG

Pracuje tu od niedawna moja opinia na temat zakładu ( (usunięte przez administratora))

Taki tam

Praca w Nuco jest coraz gorsza. Dyrekcja zatrudnia dużo Ukraińców ale ci niestety nie garną się do roboty, dużo pomyłek przy pakowaniu czy oklejaniu, dużo braków itp. Ogólnie dyrekcja stawia na przybyszy bo pewnie z tego ma dotacje ale oni (usunięte przez administratora) robią a i tak odpowiedzialność spada na Polaka. Niestety nadgodzin nie ma, podwyżek nie ma, dodatków nie ma ale tylko dla naszych pracowników, obcy mogą wszystko, nawet siedzieć w pracy. Uwagi im zwrócić nie można bo kierownictwo nie pozwala. Przybysz ma większe prawa niż rodak. Jak tak dalej pójdzie, to firma niedługo padnie. Oszczędności ma prądzie oscylują z głupotą, znajdowane są tam, gdzie są najmniejsze a nie tam gdzie można by sporo zaoszczędzić i z naruszeniem przepisów BHP

O

Co tam jeszcze robisz?

@Taki tam

Nie dyrekcja stawia na ludzi z Ukrainy tylko dzięki naszym politykom którzy promują nieróbstwo Polakom nie chce się pracować. Proszę podać które oscylują z głupota a gdzie można oszczędzić do swojej kierowniczki a chętnie firma to zmieni.

Nikt ważny
@Taki tam

Wszystko to prawda.Żal mi było tych osób bo każdego mogło to spotkać.Ale to co jest teraz co się dzieje odbija się na Nas wszystkich pracownikach. Musimy mieć oczy dookoła głowy pilnować czy dobrze spakowane oklejone.Wracamy do domu podwójnie zmęczeni. Nie wiem ile to wszystko jeszcze potrwa ale nie sądzę że wytrzymamy psychicznie i fizycznie, jesteśmy zmęczeni. To że kierownictwo nie bardzo chce rozmawiać to już wiemy.Najlepiej jakbyśmy pracowali non stop bez przerwy bez dni wolnych dla rodziny.Kiedyś powiemy że praca nie była najważniejsza nie była warta żeby poświęcać czas z rodziną której poźniej może zabraknąć a firma pozostanie i przyjdą nowi pracownicy a o osobach które poświęcały się dla niej zapomną.Bo tak naprawdę nie jesteśmy ważni ważne jest tylko to żeby towar wyjechał na czas.Szkoda że we własnym kraju czujemy się teraz jak Ci którzy musieli się u Nas osiedlić .Że niedługo my będziy musieli walczyć o przetrwanie które Ukrainie zostały podane na tacy. Dlaczego nikt nas nigdy nie zapytał jaką mamy sytuację finansową czy stać nas na opłaty i czy mamy za co zrobić zakupy. Po latach pracy spędzonej w tej firmie uważam że powoli wszystko się wypala gaśnie i nie powróci to co było a uważam że kiedyś było lepiej.

Krycha

Do wielce nietykalnych chrabin z Ukrainy. Przyjełyscie się tutaj do pracy to macie pracować ( czt. za...) jak reszta a nie walic w przysłowiowego .... , obijacie się, wozicie po chalach jak szlachta, nie wolno nic powiedzieć bo przecież nie można urazić majestatu ofiar wojny, spowalniacie pracę (i to celowo) do tego ją utrudniacie. "Nie paniemaju" a dokonale rozumiecie o co chodzi tylko pracować się nie chce, za wasze błędy, szfedanie się po szatni,nie przestrzeganie przepisów BHP odpowiadają operatorki maszyn. Kierowniczka ADHD chyba przesadza z lekami bo nie widzi co robicie albo jest już tak stłamszona przez szefostwo ,że sama nie wie co robi i daje wam taryfę ulgową. Swoimi szpetnymi szponami u palcy kaleczycie produkcję i macie jeszcze wielkie pretensje jak ktoś was gani za to. Szlifierka kątowa i obciąć pazury. Nie pomagacie sprzątać,popełniacie kardynalne błędy za co odpowiadają Polki. Jak się nie podoba wiadomo gdzie są drzwi. ‐------------------------------------------------------------------------ До дуже невразливих українських рабинів. Якщо ви потрапили тут на роботу, ви повинні працювати (для ...), як і всі інші, а не боротися з прислів'ям ... ви сповільнюєте роботу (і це навмисно) і ускладнюєте її. «Без паніки» і ви прекрасно розумієте, про що йдеться, просто ви не хочете працювати, за ваші помилки відповідають механізатори, біганина по гардеробній, недотримання правил охорони праці. Схоже, що менеджер із СДУГ перебільшує з ліками, тому що вона не бачить, що ви робите, або вже настільки замовчена босами, що вона не знає, що вона робить, і дає вам знижку. Ви ріжете виробництво своїми гидкими кігтями, і все ще відчуваєте великі образи, коли хтось звинувачує вас у цьому. Кутова шліфувальна машина і відрізні кігті. Ви не допомагаєте прибирати, ви робите кардинальні помилки, за які відповідають польські жінки. Якщо вам це не подобається, ви знаєте, де двері.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w NUCO na stanowisko Specjalista R&D? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Monia

Chciałam się zapytać o dodatek covidowy za pracę w pandemii w innych firmach juz byly a jak jest w nuco?

@Monia

Woleli wziąć dla siebie w dużych firmach to nie przechodzi za dużo ludzi mowa tu o korporacjach

Ela
@Tomek

W małych i średnich tez są tylko nie tutaj. Za to tutaj jest ciemnogród i nic nie wolno sie odezwać człowieka jak smiecia traktują i tylko norma się liczy

dobra rada
@Ela

Proponuje zmienić prace jak Ci się tak nie podoba a nie pisać głupoty.

Ela
@dobra rada

Widać odrazu jak cię prawda boli idź może pilnuj żeby normy wyrobiły...

Ed

Czy dodatek za covida za tematem rok będzie wypłacany

@Ed

Myśle ze możesz wypłacić chętni się znajda

@Ktoś

Jakos w innych firmach płacą 1418zl a pracownicy do 26 roku 1720 netto za tamten rok

@Ktoś

A co to nuko to inna planeta ? Tez się należy!!!!!!! Tylko ciemnogród tu panuję i strach

@Nowy

To dawaj mów gdzie i idziemy wszyscy do tej gdzie płaca Hehhe

nowy
@Ktoś

Placa w dużych firmach choc roznie naliczaja w fabrykach ciasteczek mebli itp choc my za okres pandemii dostaliśmy jednorazowo a w inych fabrykach juz 6 -ty dodatek powyżej 1000 to nie male pieniądze sa

Magdalena
@nowy

To czemu tutaj tylko raz zapłacili? Nie mają takiego budżetu?

@Magdalena

Widocznie nie maja idź się zapytaj w kadrach bo tych bzdur na tym portalu i tak nikt nie czyta z góry wiec Ci nie odpowie. A najlepiej załóż swoją firmę i wtedy sobie odpowiesz na to pytanie.

Ed
@Magdalena

jak dyrektora drugiego zatrudnili bo pierwszy oszukiwał to gdzieś te pieniądze szły tylko nie do pracowników. No ale jednak jest nowy dyrektor i wszyscy zatrudnieni dostali jednorazowo dodatek covidowy tylko dlaczego w innych firmach maja po 6 dodatkow a jeszcze w innych wcale ?

@Ed

Tak jest ale w dużych firmach i korporacjach to chyba nie jest ustawowo przyznawane bo nie wszędzie tak jest.

Xd
@Tomek

Dodatek covidowy za pracę w pandemii należy sie każdemu ko w tym czasie pracował

*****

Pani kierownik z suchej Iwona S powinna już dawno mieć duże konsekwencje za swoje zachowanie, czy właścicieli firmy nie dziwi fakt ze na dziale u tej kierowniczki odchodzą non stop ludzie i nie jest mowa tu o nowych pracownikach gdyż przez ostatni czas odeszło sporo pracowników co pracowali przez wiele lat w tej firmie ale dzięki kierowniczce odeszli. Ta osoba jest tak okropnym człowiekiem że nie da się z nią pracować, poniża, gnębi a nawet używa niestosownych słów do swoich pracowników, rzuca czym popadnie. Jeżeli właściciele nic z tym nie zrobią to niestety ale nie będą mieli pracowników przez ta osobę. Jedyny przywilej kto ma u niej to jest jej synowa która pracuje w kratkę ,kiedy chce przychodzi kiedy chce wychodzi, urlop tez dostanie wtedy kiedy sobie życzy inny pracownik nie dostaje urlopu kiedy naprawdę potrzebuje.

@*****

Jednogo dnia chodzi miła a drugiego dnia (usunięte przez administratora)mi ślę .... Ale fajna z niej kierowniczka

Mat

Pewnie znowu się nic nie zgadza w systemie i szaleje bez wspomagaczy:) niech jeszcze normy podniesie ciekawe jak sama by (usunięte przez administratora)

Marzena
@Mat

To dlaczego zatrudniają kierowniczkę która nie potrafi utrzymać zespołu? Gdy tak dużo pracowników odchodzi właściciel powinien wiedzieć że coś jest nie tak... znajomości?

Krzysztof
@Gość

Gdzie ona fajna mordą umie tylko szczekać miła to udaje zero szacunku dla osób pracujących na prasowaniu

Basia
@Marzena

Pani kierownik z suchej Iwona S to ta co ja mąż zostawił?

@Basia

Tak to ta

$$$:)
@*****

Proponuję więcej dawać prezentów, będzie lepsza dla was.

Iguś8791

Były pracownik. Własne doświadczenie. Nie polecam

A jak wynagrodzenia polepszyły się podobno ?

Grażyna

Taaa z nadgodzinami za sobote ponad 6 wychodzi

Krzysztof

Ja poniżej 5 nie schodzę

Ona
@Grażyna

I jeszcze narzekają ze mało zarabiają

@Nowy

Z okazji inflacji podwyżki rzucili czy co? No No :)

Ddd
@Julia

Nie ma komu robić moze dlatego

Renata
@Ddd

Czyli co, rotacja jest spora w firmie? Że ludzie odchodzą? Czy mają takie wymagania, że ciężko kogoś przyjąć?

@Renata

Przyjdź zobacz sama bo tyle opinii co ludzi. A co do informacji na takich portalach jak pracuj.pl czy Google to już nikt nie bierze ich na poważnie bo są to wypociny leni lub wymysły konkurencji

Kamila

Brutto czy netto ??

Kamila
@Grażyna

czyli soboty są obowiązkowe?

Ipp

Podobno chodza słuchy ze podwyżki maja byc

Grażyna
@Ipp

Po 6% tylko niewiadomo czy produkcja tez jak biuro

Podobno wszyscy

Co to jest 6%przy takiej inflacji ?w d..upe niech sobie wsadza ta jałmużnę

@Gość

Ok napisz swoje imię i nazwisko to Ty nie dostaniesz jak Ci się nie podoba.Głosuj dalej na (usunięte przez administratora) to niedługo kartki zamiast pensji będziecie dostawać

Ala

Jak ktos jest na stanowisku kierownika to mu to wisi bo i tak swoję zarobi ale 6 % na produkcję to trochę słabo przy tych cenach i naszych zarobkach

Jest Rodo baranie co w tej firmie nie obowiązuje

@Ala

A właśnie jakie są te zarobki? Nie widzę żeby ktoś wcześniej podał kwotę a chciałabym wiedzieć

To zależy gdzie ktoś tam podał ze 5 tys

@Gość

To moze z sobotami tyle a bez na czysto ile wychodzi?

A mikronizer dalej na pusto chodzi ? A gdzie Małgorzata pewnie dalej kawę robi:)

...
@Nowy

Żeby każdy pracował tak jak Małgorzata to też by miał czas na kawę.

@...

No pewno ciekawe ile swojego planu zmienikowi przekaże :D ale czas na kawe zawsze powinien być ;)

Smutny

Niestety zarobki stoją w miejscu nic się nie zmienia.Choć w sklepach podwyżki i nie starcza do końca miesiąca.Ale jakoby to nikogo nie obchodzi.Norma coraz wyższa,pracuje się na wysokich obrotach żeby inni byli zadowoleni.A co z pracownikami niestety nikt od prawie dwóch lat ich nie docenia żadnych podwyżek żadnych dodatków po prostu nic.Pan dyrektor twierdzi że produkcji nie należy się żadna podwyżka tłumacząc się pandemią.Na hali bywa sporadycznie ale brak zainteresowania pracownikiem chodzi tylko o normę.Nawet nie ma człowiek ochoty zamienić z nim słowa bo to i tak nic nie da.Kiedyś każdy narzekał na panią Bożenę ale jako jedyna umiała wysłuchać pracownika miała odrobinę empatii i walczyła o pracownika.Ale niestety wszystko się skończyło i nie widzę żadnych szans na to że będzie lepiej ,może dla kogoś innego ale nie dla pracownika.

@Smutny

Ciesz się że Cię nie zwolnili z powodu pandemii. Większość firm tamten rok zakończyło strata albo na zero a Ty chcesz podwyżkę najpierw odrób to co firma płaciła za prace na pół gwizdka żeby nikogo nie zwolnić. Było nie głosować na PIS to by wszystko może nie drożało ale ludzie nie rozumieją że jak rząd daje to musi komuś zabrać wiec zabiera w podatkach teraz 500+ jest warte 100 zł a może i mniej ????‍♂️

@Ktoś

Skąd wiesz na kogo kto głosował.Oczywiście cieszę się skaczę z radości.Firma gdyby miała takie straty nie afiszowała by się nowymi autami itp.

@Smutny

Większość firm samochody ma po to żeby nie płacić takich dużych podatków i te auta nie są firm tylko firm leasingowych każdy kto patrzy przez pryzmat tego co firma kupuje niech założy własna i zobaczy jak to tak naprawdę jest. ????‍♂️

@Smutny

Idealnie napisane. Niestety ale zgadzam się w 100 % z opinia. Wynagrodzenie do pracy która wykonywana jest na produkcji jest mała, zero benefitów wszytko zostało zabrane. Zero szacunku do pracownika. Wynagrodzenie w porównaniu do innych firm obecnie jest małe. Od kilku lat zero podwyżek a jeszcze firma chce zabierać za zwolnienia z premii uznaniowej gdzie pracownik sam sobie zasłużył swoją ciężka praca. Przy obecnej sytuacji w naszym kraju gdzie pracownicy innych firm są doceniani za prace w tym ciężkim czasie premia, miłymi słowami firma tylko zabiera i każą się cieszyć ze praca jest. Pracownicy produkcji cała pandemie ciężko pracowali gdzie pracownicy biurowi mogli korzystać z pracy zdalnej dlatego uważam ze firma powinna docenić pracownika tym bardziej ze coraz częściej się słyszy o tym ze pracownicy po ciuchy szukają innej pracy

Juras
@Smutny

A jak tam w dziale zakupów? Polecacie?

@Ktoś

Za pracę na "pół gwizdka" płacili "pół gwizdka", wszystko było rozliczone, nic ponadto. Ale w firmie pojawiły się nowe samochody zakupione z dotacji od państwa. Jak pracownik zachorował na COVID wszystko była zatajane przed innymi pracownikami, żeby tylko po całości ludzie nie poszli na kwarantannę bo nie będzie komu robić. Tak że @Smytny nie pisz głupot.

@Anna

Nie rozumiem ludzi który piszą tu takie pierdoły. Nie podoba się to zmień na ta co płaca więcej na Twoje miejsce jest kolejka chętnych którym będzie się podobało wiec droga wolna. Ja pracuje na produkcji już 5 lat i jak czytam te komentarze to się zastanawiam czy może w różnych firmach pracujemy ????‍♂️

Obecny
@Anna

Szkoda wogóle tych wszystkich wpisów obwiniania jeden drugiego obrzucania się błotem i wogóle to i tak nic nie zmieni. Człowiek ma rodzinę trzeba pracować wszędzie i wszędzie jest tak samo niestety za leżenie nie płacą chyba że masz kupę kasy pławisz się w luksusach i niepotrzebna Ci praca.Zdarzają się i tacy. Szkoda w tym wszystkim jest tego że nikt prosto z mostu nie mówi o niektórych rzeczach tylko pokątnie i za plecami.Szkoda że nikt nie ma odwagi porozmawiać z pracownikiem, że przecież stojący wyżej też mają rodziny obowiązki lekarzy ważne sprawy.Co z tego ważna jest produkcja i zamówienia.Tylko gdzie w tym wszystkim jest człowiek.Niestety nie widać go ale za to widać że codziennie schodzi po kilkadziesiąt tysięcy zrobionego gotowego produktu że jest to zrobione na czas z wyjątkiem jakiejś małej niespodziewanej awarii na którą nikt nie ma wpływu.I nadal nie widać w tym wszystkim osób które przyczyniły się do tego są niewidzialni (bo wszystko w tej firmie jak to powiedział kiedyś ktoś wyżej) robi się SAMO.Także niewidzialna siła robi normy w tej firmie.

Obecny
@Anna

Oczywiście zgadzam się z tobą w 100% pomimo mojego wpisu.

@Smutny

Naprawdę norma do wyrobienia ciągle rośnie i nie macie żadnych dodatków? Obecnie nawet jakaś mała premia to podstawa, z tego co mi się zdaje. Przynajmniej wiele firm ją oferuje. Ciekawe, czemu tutaj nic nie ma takiego - daj znać, czy rozmawialiście o tym z szefostwem.

@Julia

Niestety nikt z szefostwa nie chce rozmawiać na ten temat.Omijają pracownika jak tylko mogą.A jak zaczynamy rozmowę na temat pieniędzy i nie tylko to jesteśmy zbywani.Czas urlopów i ciepło na dworze gdzie moglibyśmy czas spędzić z rodziną to zasuwamy po 12 godzin.Już kolejny miesiąc.

Xxx
@Smutny

Odzwiedzialam ta stronę zobaczyć co piszą o byłym już na szczęście zakładzie. Widzę że nic dobrego.

@Julia

Z szefostwem nie da się porozmawiać, bo oni uciekają przed pracownikami/(usunięte przez administratora)

Nick zenobia

A może jesteś z tych wybrańców pani kierownik że wszystko im wolno i robią co chcą?????

Polecam pójść na recepcje i zapisać się na spotkanie do szefostwa a nie wypisywać takie bzdury ze ktoś ucieka. A jeżeli ktoś się czuje jak (usunięte przez administratora) to nikt Cię tu na siłę nie trzyma. Na Twoje miejsce jest 10 chętnych.

A szkodliwe płacą za wdychanie tego swinstwa ?????????

Niestety nie wytrzymałem po kilku miesiącach pracy w tej firmie-atmosfera to ogromna tragedia. Jedne wielkie kolesiostwo. Obrażanie, poniżanie pracowników jest na porządku dziennym. Wyśmiewanie niższych ranga pracowników również, nawet się nie kryjąc. (usunięte przez administratora) ze strony wyższego kierownictwa. Jedna ze świeżych dziewczyn z biura zwolniła się gdyż koleżanki z biura wykonały jej zdjęcie i wysłali do Dyrektora, a jej kierowniczka śmiała się chwaląc się ze jest królem mobbingu. Z tego co wiem to prawda, bo dziewczyna rzuciła papierami. Były plotki ze praca w biurze oraz atmosfera jest zdecydowanie lepsza, natomiast po tym co usłyszałem zdecydowałem się odejść.

Renata

Czemu nikt nie zgłasza tego do odpowiednich instytucji? Przecież można zrobić to anonimowo nawet, nie rozumiem... czy może pracownicy próbowali coś z tym zrobić?

Ehh
@Renata

Ludzie się boją :(

@Ehh

To musza zacząć brać mocniejsze leki ????????

@Ehh

Ludzie się boją zgłaszać anonimowo? Niedorzeczność. Jak ci tak źle to się zwolnij czy też się boisz?

Jolanta

Bycia bezrobotnym? ;p Ale pytanie czy jak już to takie zgłoszenie cokolwiek by dało?

Przykre

Praca w NUCO ma wiele do życzenia, atmosfera na produkcji suchej miedzy pracownikami moze być, chodz coraz czesciej boja sie odezwac i pomagac miedzy soba , sa ponizane i wysmiewane przez Pania Kierownik Iwone S., wiele osob boi sie jej przeciwstawić. Odrebna rzecza jest karygodne zatrudnianie w tym samym dziale osob po rodzinie. Ostatecznie osoby na nizszych stanowiskach sa niedoceniani i czesto wrecz gnębieni. Pracownicy produkcji wykonuja najciezsza prace, to oni tworza fundament firmy, przykre jest ze Wlasciciele nie interesuja sie o dobro swoich pracownikow.

Xyz

Czy pensja w tej firmie przychodzi na czas ? Którego mniej więcej dnia miesiąca była ?

abc
@Xyz

Jest na czas. zazwyczaj ostatniego dnia miesiaca lub dzien wczesniej.

$$

Zdecydowanie nie polecam tej firmy i pracy z brygadzistka Dorota (ta ciemniejszych włosach) z resztą jak i z synową kierowniczki panią Patrycja, pani D zachowuje się jak by miała cały czas okres a druga ma takie przywileje ze widać że jest faworyzowana przez swaja teściowa kierowniczkę

Mikołaj
@$$

To co to niby za przywileje? :) Wcześniej z pracy wychodzi czy co? Jak już o czymś wspominasz to podaj przykłady.

Genowefa z Kopydłowa
@Mikołaj

Spóźnia się bo dzieciaka zawozi do przedszkola a inny pracownik by cięgi zbierał.

Heh
@Genowefa z Kopydłowa

To nie jest spóźnienie, to jest przyzwolenie Pani kierownik czyli jej teściowej na specjalne traktowanie swojej synowej ????

Zainteresowana

Proszę o info odnośnie pracy w dziale zakupów. Interesuje mnie atmosfera, poziom wynagrodzenia, ilość osób w dziale, jakie umiejętności potrzebne, Ew. Inne info istotne dla kandydata do pracy

@Zainteresowana

Idź na spotkanie i się wszystkiego dowiesz ????‍♂️ A atmosfera dla każdego jest inna w każdym dziale zależy od osoby ????‍♂️

Twój nick

Witam. Mam pytanie czy firma potrzebuje mężczyzn do pracy z wykształceniem średnim technicznym i jak to jest z tą sławną atmosfera w pracy bo słyszałem i czytałam straszne opinie na ten temat. Na przykład na produkcji o skandalicznym zachowaniu brygadzistki wobec pracowników, wyzywaniu ich i ewidentnym stosowaniu (usunięte przez administratora) o ciągłych audytach, braku możliwości posiadania przy sobie wody do picia w upalne dni ( bo podobno kiedyś pracownik przyniósł na hale alkohol ), brak sprawnej klimatyzacji,zakazu używania ochrony na uszy , "klikach" ulubionych pracownic którym wszystko wolno i tak można by wymieniać w nieskończoność. Czy praca na innych działach tez tak wygląda i są też takie cyrki a kierownictwo udaje że nie widzi ? Wiem że od kilku lat nie ma żadnych premi i dodatków czy tak jest na każdym dziale? Czy mężczyźni pracują przy maszynach do prasowania ? Ile świeży pracownik ma czasu na przuczenie sie do wykonywanej pracy ?

He he
@Twój nick

Masz tyle " cudownych " informacji ,a nie wiesz kogo potrzebują do pracy?:)

Czy nowo zatrudnione osoby w NUCO otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak

Xxx

Nie polecam pracy w tej firmie. Dlaczego? A dlatego, że jak zauważyłam problem zaczyna się już u samej brygadzistki. (usunięte przez administratora) Drugie normy... Za przeproszeniem ze*sraj się a nie daj się masz to zrobić i już. Jak zauważyłam nawet nowi pracownicy muszą robić już taka normę jak 13letni pracownik. Nie wiem co kieruję ( chyba kierownictwem) dopuszczając wogole do takich sytuacji, ale ludzie pozwalają sobie tam na takie traktowanie nie wiem czemu.. Kula głowy i posłusznie słuchają co wykrzykuje brygadzistka. Dalej tak pójdzie to za kilka lat jak odejdą starsze pracownice które posłusznie wykonują swoją pracę, nie będzie komu tam pracować bo młodzi ludzie więcej odchodzą niż przychodzą. Omijajcie po prostu ten zakład..(usunięte przez administratora)

Ale to już było
@Xxx

Nie wiem jak jest na innych działach ale na dziale tam gdzie robią pudry i cienie dokładnie tak jest jak ktoś wyżej napisał. Na tej zmianie co ja byłam panie D. zachowuje się jak by miała depresję non stop na kogoś za coś krzyczy. No nie normalna...

[*]
@Ale to już było

Na produkcji suchej lepiej być na zmianie Pani (usunięte przez administratora) niż na zmianie Pani P. która uważa się za druga Panią kierownik, traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) ma swoje Perełki za którymi stanie w obronie albo rozpisze na lepsza produkcje danego dnia, ktoś jej się nie spodoba to leci do teściowej żeby zwolnić, przychodzi do pracy i wychodzi z pracy o której chce a płacone ma za 8h i nie musi nic odrabiać, w czasie pracy odprowadza dziecko do przedszkola. Któremu normalnemu pracownikowi by na to pozwolili jeżeli jest nawet problem z urlopem ! Najlepsza brygadzistka to Pani Bożenka, która już nie pracuje, to był człowiek co stanął w obronie pracownika i potrafiła kogoś wysłuchać.

Zostaw merytoryczną opinię o NUCO - Wołomin

• Jak się pracuje w NUCO?

Zobacz opinie na temat firmy NUCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NUCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NUCO