Opinie o Work Service (Niemcy) w Berlin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Work Service (Niemcy). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Work Service (Niemcy) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service (Niemcy) w Berlin

Jakub Nowy wpis

Ta firma zmieniła nazwę na GI Group? A co jeszcze się zmieniło w stosunku do pracownika? Bo chcę poznać realia pracy w Niemczech na właśnie oferowanym stanowisku mobilnego mechanika taboru kolejowego? Czy wynagrodzenie jest w euro i ile wynosi?

Kkv Nowy wpis
@Jakub

Niedziela 22 styczen 2023 Kolobrzeg, sklep polka z drzemem starszy mezcyzna stoi przed polka i otwiera sloje z drzemem wacha i odstawia na polke. Ponchos do kasy I zaczyna rookie w jezyku niemieckim. Ciekawe czy niemcy u siebie tez tak sie zachowuja?? Wredny narod czyzby uwazali ze Polska to ich podbita kolonia i wszysyko im wolno?? Stracilem szacunek do ten wrednej nacji.

Czym w Work Service (Niemcy) zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Work Service (GI GROUP)

Work Service, choć już jeśtemy Gi Group, w Polsce realizuje projekty zagraniczne dla Klientów w różnych krajach. Dodatki, benefity zależą od oferty Klienta. Zachęcamy do zapoznania się z ofertami na: pl.gigroup.com

Mani

(usunięte przez administratora) pracowników, mieszkania w tureckich dzielnicach z brudem i grzybem. Wciąż straszą zwolnieniem, a Polaków mają za (usunięte przez administratora) Polecam się z nimi sądzić, bo kilka spraw w niemieckich sądach już przegrali. Nie polecam tej (usunięte przez administratora)

Konrad
@Mani

Możesz rozwinąć, bo zastanawiam nad ofertą w deggendorfie na dekarza?

Natalia Nowy wpis
@Konrad

Niby rok temu to pisał, ciekawe czy da znać. Zastanawiam się czy aktualnie masz tu wpływ na wybór zakwaterowania? Bo Tureckie dzielnice nie brzmią zbyt pozytywnie w tej opinii..

Ola Nowy wpis

Ja mam pytanie fo tej firmy ,dlaczego publikujecie zdjecid osoby prywatnej na stronie FC ??kto dal wam takie przyzwolenie

Niki

Agencja ma w branży stosunkowo długi staż, otwiera w Niemczech nowe biuro, polecam pracować z nimi.

A ia
@Niki

Najgorsza możliwa agencja. Pracownika traktują jak śmiecia.

Masakra

Witam pracowałam w Ulm na magazynie firmy Muller ogólnie praca w porządku natomiast agencja pracy totalna porażka !!! Nasz koordynator to arogancki (usunięte przez administratora) i burak w dodatku alkoholik nic się z nim nie dało załatwić gdy był problem w miejscu zamieszkania. Gdy ktoś jest chory odrazu zwalniają w dodatku ponad 1,5 miesiąca czeka się na kartę zdrowia. Warunki mieszkaniowe nie za dobre chodź obiecywali nam mini kawalerkę to dostałam wspólną łazienkę z grzybem na ścianie oraz kuchnie gdzie cały czas jest (usunięte przez administratora) muchy i robactwo. Zimna woda, grzejniki tez. Zero pomocy ze strony biura i koordynatora zganiają obowiązki na siebie nawzajem i udają ze nikt nic nie wie a później się mylą w kłamstwach. W biurze gdy powie się prawdę osoby zaczynaja się robić chamskie zeby zgłosić skargę na koordynatora albo biuro to nie ma jak bo główna siedziba znajduje się we Włoszech o czym poinformowała mnie pani z biura dopiero gdy zaczęłam być dla nich nie wygoda wraz z partnerem. Jednym słowie Totalna porażka i chamy uważające się za niewiadomo kogo a słoma z butów im wystaje !!!! A jak chłopak ryknął tak nagle zmaleli.

logo firmy Technik Utrzymania Ruchu
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Mechanik przemysłowy
QUIP AG
logo firmy SPAWACZ MIG MAG (m / k) blisko granicy (074)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Jestem przez tą udawaną firmę oszukany!Miałem jechać do pracy w Niemczech, co do czego nie doszło! Pani w biurze mną się bawiła ,że pojadę do pracy!A końcu po pół roku powiedziała ,że nie ma dla mnie żadnej oferty pracy.Firma tą nazywała się workservice.de.Nie polecamtego pośrednika nikomu!Wyjdziesz z niczym,jak (usunięte przez administratora) na polu.Niech ta osoba w tym biurze udławi!

Na jakie benefity można liczyć w Work Service 24 GmbH?

Przemek

Na zadne

Sebastian

@gabi0273 Firma, o ktorej piszesz, czyli Work Service 24 sparco nie ma nic wspolnego z Work Service. Porownaj sobie ich logo, siedzibe, sklad zarzadu itd. Ponadto strona work service 24 sparco zrobiona jest przez jakiegos amatora, a adres mejlowy zalozony na kontach google. Nie wyglada to na profesjonalna firme, a raczej na jakas probe (nieudolna) podszycia sie pod Work Service

Iza

@gabi0273, obawiam się, że to dwie różne firmy, ale nie mam co do tego pewności. W internecie można znaleźć stronę firmy o której wspominasz. Ten wątek dotyczy firmy o podobnej nazwie, ale z siedzibą we Wrocławiu. W dodatku nazwa wskazuje, że to firma niemiecka. Może po prostu zadzwoń do tej firmy i zapytaj ich o konkretne szczegóły?

gabi0273

Witam, chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o firmie work-service24.pl sparco. Jestem pracodawcą i chciałabym wiedzieć czy ta firma wywiązuje się ze swojej oferty? Czy gdy prześlę im pieniądze to czy dostanę zamówioną ilość pracowników na czas? (Jeśli pomyliłam firmy i ten wątek nie dotyczy firmy o którą pytam, to proszę mnie pokierować, gdzie mogłabym się dowiedzieć czegoś więcej o firmie, która mnie interesuje.)

Witold

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o agencji nie można napisać?

Iza

Jak niektórzy nie przepadają za pracą to szukają samych złych stron żeby tylko nie zacząć pracy?

Robert co Z nie wymawia
@Iza

Te ty tam iza,czy agnieszka,ludzie chca zarobic I wyjezdzaja za waszym posrednictwem do pracy maja szczere checi pracowac,nie pija,nie stwarzaja problemow,a wy ich I tak okradacie,oszokujecie,dajecie okrojona wyplate ze ludzie wstydza sie do kraju wracac,jestescie bandą szumowin I zlodzieji! HUJWAMWDUPE!

Slawek
@Iza

Samo zło to jest work service

Sami

Ostrzegam wszystkich przed firma work service nie placa ludzia pieniedzy!!!

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja Work Service 24 GmbH na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Wrocław i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Molesta

Dalej okradaja ludzi,tą pseudo firme mozna polecic tylko najgorszemu wrogowi

Nowy987

Witam, pracuje ktoś może w Apfelstädt w Fiege ?? Proszę o szczegóły.

@Nowy987

Witam! Pracowałam w firmie Fiege tydzień czasu, to totalna porażka, wyzysk pracowników i tyle, o października czekam na pieniądze i nic.Nie polecam tam jechać.Pozdrawiam☺

Aparat do wybielania dziala wchodze na ta strone codziennie I widze ze prawdziwe negatywne opinie o mafii work service sa systematycznie usuwane work service to zlodzieje,klamcy,oszusci,

Fiege

Ktos ma namiar gdzie mieszka ta mala (usunięte przez administratora) michal w erfurcie

Ciekawy
@Fiege

Co on takiego nawywijal??

Bartolo

Podobno we wroclawiu

Robert
@Fiege

Podobno pochodzi z wrovlawia a klamie ze mieszka w dresden czy tam koblenz, robert ty (usunięte przez administratora)

Hary
@Robert

Jest z cottbus

Czy ktoś wie o Koblenz (58070) i o tamtejszej agenturze?

Bartolo
@Nowy

Podobno we wroclawiu

Majkel

Robert ma brown sugar po 10$

Grozny wozny

Ktos wie po ile work servise ma tapsy

Fiege

Work service to zlodzieje, ta firma dziala nie zgodnie z prawem,na szczescie ich dni sa policzone,

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service (Niemcy) - Berlin

• Jak się pracuje w Work Service (Niemcy)?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service (Niemcy) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service (Niemcy)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service (Niemcy)?

Kandydaci do pracy w Work Service (Niemcy) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service (Niemcy)