Opinie o SENI w Brodnica Gen. Władysława Sikorskiego 66

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SENI. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SENI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SENI w Brodnica Gen. Władysława Sikorskiego 66

No ja przecież

Szczerze. Wiem że we własne gniazdo się nie sra ale oprócz wypłaty (o ile będzie się chodziło na wszystkie możliwe nadgodziny bo podstawa to kpina) to w tym zakładzie nic nie trzyma. Ok optus dofinansowania świąteczne z jednej strony z drugiej 4 brygadowka która wyniszcza człowieka (usunięte przez administratora) place w święto pracujesz za normalne pieniądze a płatne nadgodziny świąteczne w taki dzień gdzie nie można przyjść na nie więc oszukiwanie na maksa. Brak urlopu dodatkowego bo raz w roku zrobią 5 dni zamiast 4bi już tpo nie jest niby 4br... Co do pracy w lato masakra. Serio masakra w zimę są się przeżyć ale lekko też nie jest. Najgorsze jest to że na 10 osób 9 cie podpierdoooooo :) do kierownika a czasem nawet wymyśla coś czego się nie zrobiło aby tylko coś powiedzieć.. Stara kadra pracownicza co myśli że wszystko im wolno i są nie do ruszenia. Kierownik produkcji który jest bo jest zastępca produkcji który się z ciebie śmieje bo się dozarl do stolika więc mu wolno a kobiety podlapuje i obmacuje bo myśli że mu wolno a one się go po prostu boją bo mogą stracić robotę a typ się slini do każdej ładniejsze. Przez który już dawno powinien wylądować w wariatkowie. No i współpracownicy kilku ok reszta porażka która podpierdaaaa chce się wygryzc z produkcji.. Awans praktycznie nie istnieje. Szkolenia.. Radź sobie... A stwierdzenie z dawnych lat im gorzej tym lepiej jest cały czas aktualne. Zarobić idzie ale kosztem wykończenia psychicznego i brakiem życia przez 4 br.

@No ja przecież

Czy na dzień dzisiejszy są tam wolne miejsca pracy?

Izabela

o widzę, że nie tylko ja pracą się interesowałam, poprzednik też pytał o nabory a są właśnie na produkcję. Stawka od tego roku to jaka jest, bo nie podali? i pytanie odnośnie tego dofinansowania do żłobków i przedszkoli to jak ktoś nie ma dzieci może brać ekwiwalent? napiszcie też jak teraz tu na produkcji się robi, podobno mocno przestrzegają bhp a w praktyce jak to wychodzi?

MarianoItaliano
@Izabela

Nic się nie wyrównuje. 21.50 brutto ma pracownik pod Seni (robotnik pomocniczy). Najniższa krajowa jest 23.50 zł od lipca. Także łatwo sobie można policzyć.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w SENI? Chętnie zatrudniają?

Macie na produkcji jakąś rotację w ogóle? coś ofert nie widzę, przynajmniej kiedyś wystawili je na taki portal, który obserwuje, dawne komentarze sprzed lat faktycznie były negatywne ale możliwe ze do dziś się poprawiło? Możecie wypisać jakie wszystkie benefity do dziś przysługują? Na przykład co to za oferta wypoczynkowa z takiego dawniejszego ogłoszenia?

No ja przecież

Nowa
@No ja przecież

Który kobiety podłapuje czy obmacuje?

Produkcja
@No ja przecież

Który to taki co obmacuje????

Beata
@Produkcja

Och jakie to święte kobietki tam pracują Odczepcie się od czlowieka

@No ja przecież

Czy na dzień dzisiejszy są tam wolne miejsca pracy?

Marian
@Izabela

Robotnik pomocniczy ma 20.50 brutto po przepracowanym roku przez Randstad a pracownik pod Seni 21.50 zł. Sami ocencie

@Marian

I co dalej? Kiedy to się wyrównuje albo czy ewentualnie z czasem coś jeszcze się zmienia? Czy z benefitami jest podobnie? Widziałam ogłoszenie dla Seni sprzed 3 miesięcy i w nim była na ich temat wzmianka, oferta wypoczynkowa, dofinansowania i tak dalej

MarianoItaliano Nowy wpis

Pracownik Produkcji

Rozmowa (w zasadzie przesłuchanie) z kierownikiem i jakąś panią - chyba z działu kadr.

Pytań bardzo dużo. Np. Gdzie poprzednio pracowałeś, co robiłeś, skąd jesteś, jakie masz wykształcenie, dlaczego wybrałeś ten zakład, opowiedz o sobie, wymień swoje zalety, wymień swoje wady, która dotychczasowa praca była dla ciebie najlepsza i dlaczego i.t.d. Rozmowa wg mnie dość długa i wiele pytań zbędnych. Wielkie przesłuchanie jak na stanowisko kierownicze, a robota fizyczna, bardzo ciężka. Jak na takie stanowisko robocze, na linii - rozmowa kwalifikacyjna co najmniej nieadekwatna.

Czy w SENI możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Przyjmują teraz do pracy ? Pozdrawiam

Ja w seni
@Zainteresowany

Czy to prawda że seni wprowadza kontrolę nad osobami będącymi na chorobowym.

Praca w firmie jest do wyboru w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym czy do wyboru?

Rambo

Ten zakład to jakaś tragedia. Najgorsza jest chyba zmiana C gdzie Lider kryje wszystkich swoich operatów oraz mechaników. Bywam nieraz na hali nr 5 i tam to jest chyba największa porażka... Operatorzy zarabiają kosmiczne pieniądze a praktycznie nie robią nic poza spaniem przy maszynach albo siedzeniem w telefonach ( i nocki i ranki) i Lider i Kierownictwo produkcji dobrze o tym wie i widzi a w żaden sposób na to nie reaguje, wręcz im daje na to zezwolenie. Operatorzy i mechanicy są przez Kierownictwo na tyle rozpuszczeni że kobiety mają tam za nic, wręcz siedzą i się z nich śmieją że im narobią pełno niepotrzebnej dodatkowej pracy. Nawet potrafią mieć ciągle pretensje do tego że mają coś w maszynie wyregulować bo przecież albo muszą odejść od telefonu albo zostają obudzeni. Także jeśli ktoś ma takie wtyki na operatora bądź mechanika to bardzo polecam pracę w tym zakładzie, głównie brygada C. Zarobisz a się nie narobisz.

SlavaUkrainie
@Rambo

I napisala to Pani ktora w ciagu 8godzinnej pracy 2h przesiedzi na stołowce na kawkach i herbatkach. Skoro tak zle to czemu zadna sie nie zwolni?Rambo trzeba bylo sie uczyc to bys nie musiała robic na produkcji. Nie podoba sie praca to sporo ukrainek czeka na twoje miejsce ???????? ps. Jeb...c 60!

@SlavaUkrainie

W pełni popieram wypowiedź. Kawka, ploteczki, a potem pretensje o kasę.

Rambo
@SlavaUkrainie

O ktoś tu sam na siebie bata kręci bo Panowie siedzą po tyle samo na kawkach i śniadaniach a czasem nawet i dłużej

Putin
@Rambo

Oj ta brygada c kość niezgody operatorzy i mechanicy to jedna rodzina słuchaj pewnie zenka i spią albo tylko telefony za słupami albo przy klejarkach

Roxi

Co do szczotki to się nie zgodzę. Bo raczej nie każdy umie tą szczotką operować do tego trzeba też mieć umiejętności,a przede wszystkim chęci żeby po sobie posprzątać. Pozdrawiam

stefan
@Rambo

panie Tomaszu M. narusza pan zasadę poufności ładu korporacyjnego Grupy TZMO w której pan pracuje. Proszę o usunięcie wpisu oraz ponownie informuje pana że w trakcie wypełniania obowiązków służbowych panuje zakaz używać sieci internetowej dla swoich potrzeb.

@Rambo

Czy ktoś się orientuje czy są tam wolne miejsca pracy?

Emilia
@Iza iza

A o jakieś konkretne stanowisko Ci chodzi? Bo przecież to kluczowa informacja w przypadku pytań o pracę...

Nie polecam, robiłem na dwóch stanowiskach jednocześnie (odbiór kartonów od maszyny + transport wewnętrzny), idzie się wykończyć, skandal. Nigdy więcej takiego okropnego zakładu jak ten...

Bi Bi....

I co Rambo zamilkł? Wszystko na temat????

Dorota

A płacili ci coś za to dodatkowo?

baltazargąbka

wszyscy mają jakieś problemy ale na kawkach i na przerwach chętnie lubią sobie posiedzieć. Taka jest racja i nikt tego nie zaprzeczy. Co do mechaników i operatorów to niestety prawda ale tak było jest i będzie.

@baltazargąbka

To firma nie kontroluje przerw? :P

Roxi
@Dorota

A czy w cofersko i innych ktoś kontroluje ? Nieeeeee. Jeżeli maszyna nie staje , prace się nadrabia , jeden robi za drugiego to w czym problem proszę Pani ? Nikt nie idzie na żadną przerwę jeżeli ktoś go nie zamieni

Natalia
@Roxi

Jak jedna osoba może na raz robić na dwie maszyny zastępując kogoś, kto na przerwę poszedł. To dla mnie trudne do wyobrażenia. Chyba że są ustawione na wolny bieg? :)

@Natalia

Po twojej wypowiedzi widzeę że na sto procent nie jesteś pracownikiem seni bo kompletnie nie wiesz o co chodzi więc nie wtrącaj się tam gdzie nie powinieneś i zajmij się swoim życiem

@Ktoś

Ale o czym ty gadasz sam pracowałem długo w tym zakładzie i dokładnie tak to wygląda chyba ,że może kisisz (usunięte przez administratora) w biurze a przerwy w tym (usunięte przez administratora)wyglądają tak jak pani wyżej napisała.

@Ktoś

to juz pracownicy nie mogą o nic zapytac ? jakis zakaz jest czy co ?

Czy rozmowa rekrutacyjna w SENI odbywa się również w języku angielskim?

Randstad rozmowę przeprowadza po norwesku.

Dorota

O kurcze, myślisz że jeśli umiem norweski przeciętnie, dam sobie radę? Czy musi to byc poziom zaawansowany?

Michał P.

Tragedia takiego zajazdu to nie ma nawet w Vorwerku... Seni to nie zakład a (usunięte przez administratora)

Nowa.

Uwaga na tego ochroniarza co opowiada że jest prawa ręka szefa i może zwolnić kogo chce w każdej chwili. Coś w tym musi być bo zaczyna egzekwować siła niewłaściwie załozona maseczkę. Patrzeć nie nóg) am jak wypchną chłopaka z ochrony. Powinien się leczyć.

Jolcia@

Witam jakie są zmiany w Seni?

Adminostracja
@Jolcia@

Kolejno..... Zmiana A Zmiana B Zmiana C ZmianaD

Witold
@Adminostracja

Za dużo nie wyjaśniłeś. Jest praca na nocki i można wtedy złapać wyższą stawkę? Napisz trochę konkretów.

Czy pracownicy SENI mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Tak. Na stołówce badz na palarni.;) Ale najpierw trzeba rok czasu przepracowac pod agencja(umowy co dwa tygodnie przedłużene) A później możesz sie integrować...

Ktoś

Praca spoko ale w życiu nie spotkałam tak (usunięte przez administratora) i wrednych bab jak w tym zakładzie.

byłem,widziałem.

Co do pomocników. Pierwszy rok trzeba pracować pod agencja,umowy daja co dwa tygodnie..(Chyba ze masz tam kogos z rodziny);) Na początek 15 zł brutto.Po 3 miesiacach 1 zł.do góry.Kolejne 3 miesiące kolejna złotówka.Po 9-eciu miesiacach już to tak nie działa.???? Co do pracy? Ułożyć na paletach od 500-800 kartonow ,oczywiscie palety wcześniej przygotować,zadbac o kartony ,kleje ,taśmy,folie Itp.Jednym słowem trzeba byc że 20 min przed rozpoczęciem pracy tak za Free. Atmosfera?Ok. Śniadanie tez sie zje w spokoju ,bez żadnego poganiania(No chyba ze ktos przesadza) Jak ktos pali to z tego co słyszałem też ze dwa papierosy da sie spokojnie wypalić. Pozdrawiam brygade A;)

Mróweczka

Ten zakład to jeden wielki żart. Układy między kierownikami A pracownikami który pracują po kilkanaście lat. Starzy pracownicy (którzy są starzy także dosłownie) wykorzystują młodych i są wrogo nastawieni. Na każdym kroku mobbing. Mnostwo niekompetentnych m.in. Pan brygadzista R.Ż. z brygady C. Sam w sobie zakład to również jakiś żart. Przerwy trwają po 2 godziny A pracownicy dumni, że sobie tak wypracowali przez lata, a prezes głupek, bo nie wie o niczym. Na nocach kobiety śpią w szatniach. Niektórzy faceci większość czasu grają na telefonach gdy nie ma pracy. Była nawet sytuacja, gdzie zaczęli grupą oglądać mecz. Dochodzi do wielu innych sytuacji które źle wpływają na dobry wizerunek firmy. Praca fizycznie nie jest trudna, ale psychicznie nie idzie wytrzymać przez prześladowanie i kolegów z pracy których IQ w większości wynosi ok. 50.

Zmiana A
@Mróweczka

Ktoś w końcu napisał czysta prawdę . A szczególnie ruda z tej zmiany brak słów pustak jakich mało ;$

Ogin
@Zmiana A

"Gwiazda" mysli ze przerasta wszystkich inteligencją a tu widac po wypowiedzi poziom IQ. Zostala zwolniona za "gwiazdorzenie" a pretensje ma do wszystkich i wylewa zale. Juz dawno po jagodach i po ptokach. Nie pozdrawiam.

@Mróweczka

Oj mroweczka czy ty czasem nie podpisywalas oświadczenia że za zdradzanie tajemnic firmy grozi kara finansowa? Rada na przyszłość nie miel tyle jezorem to może trochę dłużej poprocujesz.

Obserwator
@Mróweczka

Kobieta która "się bojała" i "tutej stojała" prawdopodobnie nawet tych 50 punktów nie ma...

@Obserwator :)

Ale jej pasowało jak siedziała po godzinę na śniadaniu i do tego jeszcze 2x kawka po 30 minut. Myślała że będzie ustawiać zakład pod własne widzimi się a tu się nie udało. No i jeszcze jedno zakład Cię nie zwolnił tylko randstad. Może i mamy po 50 IQ ale jest jedną znaczącą różnica między nią a nami my ciągle mamy pracę a nie siedzimy na bezrobociu

@Obserwator :)

Kto siedzi na bezrobociu ten siedzi ;) Pasować pasowało, co nie zmienia faktu, że nie dam sobie wejść na głowę. Koleżanka z v6 każe (usunięte przez administratora) za 2, a sama idzie na ploteczki. Wykorzystywać się nie dam, a wyzywać to już w ogóle. Swoją drogą nie jestem jedyną osobą która tak myśli. Szkoda, że tak mało osób mówi co myśli i daje się (usunięte przez administratora) :/

@Mróweczka

Aaa i zapomniałabym :) Wszyscy nawzajem obrabiacie sobie (usunięte przez administratora) Jakoś koleżanka z v6 mnie chwaliła pod niebiosa, że "taki dzieciak pracowity. Co te wredne baby z v4 chcą?". Szkoda, że obrobi (usunięte przez administratora) w kiblu na 4 hali a potem pójdzie się pouśmiechać. Reszta niewiele lepsza. Chyba faktycznie nie ma tu o czym rozmawiać. Pozostaje jakże popularny temat kiszenia ogórków. Jeśli gwiazdorzenie to posiadanie własnego zdania to faktycznie, jestem gwiazdą ;*

@Mróweczka

Ale czego gwiazdą, jakoś nic nie pokazalas oprócz swojej głupoty i myślenia że wszystko wiesz i umiesz a jakoś na dziesiątkach się nie wyrabialas to płakała że nikt ci nie pomaga tylko stoją i się patrzą

@Obserwator :)

Nie wyrabiałam tylko raz, gdy leciały dziurawe zgrzewy ;) Wszystko co musiałam umieć to umiałam. Jeśli jeszcze jakieś pytania lub zażalenia to napisz do mnie na prywatnego facebooka to pogadamy :) Pozdrowionka!

koleszka
@Mróweczka

troche w tym racji jest kazdy ciagle na kazdego gada i tez mnie juz to (usunięte przez administratora)

Fleksii
@Mróweczka

Gwiazdą???.....smieszne . Gwiazdom to ty dzieciaczku do pięt nie dorastasz . Jesteś żmiją jadowitą która na sam wygląd pluje jadem . Szkoda że co nie które osoby sie na tobie tak puźno poznały. Ty dziewczyno byłas chowana bo napewno nie wychowywana . Żal mi cie, jesteś pusta jak kapusta

@Fleksii

Słyszałeś o czymś takim jak słownik ortograficzny? :)

Wena
@Mróweczka

Brak slow na.to co piszesz.

@Wena

Książek nie czytasz to i słownictwo ubogie ;)

@Mróweczka

Ale jak ja zaczynałem prace w Seni to nie przałem sie odrazu na operatora jak ty na stacker. Nie masz bladego pojęcia co trzeba sprawdzać, ale nie smarkate skończyło liceum i już myśli że zna się na wszystkim. I więcej nie pisz że przełożeni są niekompetentni bo oni mają więcej lat doświadczenia niż cwaniara po ogólniaku która nie może utrzymać roboty nawet przez trzy miesiące. I na tym zakończe tę g**noburzę. PS. Jak na bezrobociu??

Ogin
@Mróweczka

Ciekawe skąd pseudo "Mróweczka"? Bo od pracowitości to chyba nie. Poza tym Mroweczko zeby oceniac innych trzeba najpierw samemu swiecic przykladem a u Ciebie do ideału bardzo bardzo daleko... jak z Brodnicy do Rypina.

@Obserwator :)

Szczerze? Nawet już nie chce mi się tych kilku śmiesznych i żałosnych odpowiedzi komentować. ;) Szkoda mi trochę czasu. Jedyne co mogłabym dodać to to, że moja wypowiedź zdecydowanie nie była do wszystkich. Jest kilka osób z pracy które bardzo cenię i szanuję. Niestety nie jesteś jedną z tych osób kolego. Tylko zastanawia mnie dlaczego te kilka inteligentnych i normalnych osób nadal tam pracuje. P.S. Liczba "polubień" posta z du** się nie wzięła, więc chyba ktoś po cichu jednak jest po mojej stronie :)

List do J.
@Mróweczka

Dziwisz sie dlaczego pracują a chyba sama chcialas pracowac skoro wygrazalas sie i wykrzykiwalas jak zostalas zwolniona. Dobrze ze przelozony szybko sie na Tobie poznał. Zycze Ci wszystkiego dobrego ale daj sobie juz spokoj z wypisywaniem bo to smieszne. Chcesz robic porządki a wypisujesz anonimowo na forum. Naprawde? Żalosne.

Janka
@Mróweczka

Moim zdaniem pomysl zanim cos napiszesz.Gdzie ty tam.masz mobing Kobieto.Czepiasz sie i tyle w temacie

Stara
@koleszka

Taak każdy na każdego gada wkurwiajacee jest to... Ogarnijcie się wszyscy... Nie przychodzi się do pracy dla plotow że ten tak wygląda ten tak... Ten taki a ten taki!!! Pracuje się tylko żeby zarobić pieniądze !!

Cris
@Obserwator :)

Czy wiesz może ile maszyn w Brodnicy obecnie produkuje wyroby i czy są przeprowadzane nowe inwestycje typu: rozbudowa firmy, modernizacja maszyn lub zakup nowych itp. Pozdrawiam

agnes

i co jeszcze napiszesz?

@Mróweczka

i są u nas i takie ktore nawet na lini i w kiblu się ruchają

Grajjja

A co ze prawda? Prawda boli , wystarczy pomyśleć trochę ,no wysilić szare komórki ,tak to prawda.w najczystszej postaci

Goska

Praca jest spoko dobrze płatna , nawet przez agencję,można jak na Brodnicę dobrz5 zarobić,co do po powyższego postu rto słyszałam Że spoko gość z niego ,dobrota a takich najlepiej obrobić ,mam nadzieję że wyjdzie z tej trałmu,a jej los podziękuje kiedyś.

Mały
@Obserwator :)

To sobie miejcie tą super pracę.4 brygady szczyt marzeń.

Konrad

Pracowałem tam 8 lat. Zakończyłem karierę 4 lata temu. Moja opinia jest w 100% pozytywna. Panuje tam rodzinna atmosfera. Kobietki na produkcji są (usunięte przez administratora) pomocne przyjazne bardzo poważne i do tego śliczne i dojżałe. Praca dla pomocników jest bardzo ciężka ponieważ norma jest za wysoka. Kierownik Magazynu Wyrobów Gotowych to (usunięte przez administratora) to prawda, chociaż był dla mnie przez całą kadencję bardzo dobry złego słowa nie powiem. Praca na produkcji dla mnie lajcik dla innych hardcore.. na początku i do końca musisz dać sobie radę sam, a później pomóc reszcie w końcu jesteście zespołem. Nie lubię ludzi co hejtują A SENI nie przeżyli tam jest WIETNAM. Trzeba być weteranem..

@Konrad

Konrad... Jak to pisałeś, to byłeś jeszcze przed używkami, czy już po? Bo słychać cię aż tu, jak drzesz ryło na balkonie. Wszystkie słowa rozumiesz, które tu napisałeś?

pkp

O kim?

Zostaw merytoryczną opinię o SENI - Brodnica

• Jak się pracuje w SENI?

Zobacz opinie na temat firmy SENI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SENI?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SENI?

Kandydaci do pracy w SENI napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SENI
2.9/5 Na podstawie 61 ocen.

SENI