Opinie o LOYCON systems Sp. z o.o. Sp. k. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie LOYCON systems Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LOYCON systems Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LOYCON systems Sp. z o.o. Sp. k. w Kraków

pracownik Nowy wpis

+ ciekawe, długotrwałe projekty (polskie i zagraniczne) + zawsze najnowszy stos technologiczny (np. FE: aplikacje webowe - Angular, aplikacje mobilne - Flutter) + super współpracownicy (doświadczeni i pomocni) Polecam :)

Gabriela Nowy wpis
@pracownik

Ale super że są projekty zagraniczne! A co z językami? Jak rozumiem że trzeba pracując znać jakiś, ale firma daje szkolenia aby ten poziom podnosić? Jak długotrwałe są te projekty to pewnie ma znaczenie język obcy.

Mick Nowy wpis
@pracownik

opinia pracownika jest ważna

Staż Nowy wpis

Ile aktualnie osób pracuje w LOYCON systems Sp. z o.o. Sp. k. - Kraków?

Adrian

Serio aż taka słaba atmosfera? A jak płacą? Bo może jak pensja dobra to rekompensuje kontakty z prezesem.

@Adrian

Zdrowie ważniejsze niż pieniądze

To można tu się nabawić jakiegoś uszczerbku na zdrowiu?

Czy w LOYCON systems Sp. z o.o. Sp. k. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

bp

Owszem. Na gorsze :)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie LOYCON systems Sp. z o.o. Sp. k.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Jakie są mocne strony pracodawcy LOYCON systems Sp. z o.o. Sp. k.?

Jack

Lokalizacja biura. I to by było na tyle :D

Loycon Systems Sp. z o.o.Sp.k.

Cześć, Nasza firma posiada standardowo ubezpieczenie medyczne oraz szereg atrakcyjnych benefitów. Oferujemy: -elastyczny czas pracy, -pracę w modelu hybrydowym, -szeroki pakiet szkoleń, -pracę w kreatywnym zespole, -ciekawe międzynarodowe projekty a wraz z nimi możliwość rozwoju zawodowego, -komfortową atmosferę, -stabilne zatrudnienie.

Czy LOYCON systems Sp. z o.o. Sp. k. zatrudnia studentów?

Cześć, oczywiście zatrudniamy studentów na staże, a akurat w tym momencie mamy jedno wolne miejsce. W przypadku zainteresowania prosimy o wysłanie CV na e-mail rekrutacja@loycon.pl wraz z informacją w jakim kierunku chcesz się rozwijać!

Bartosz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy?

@Bartosz

Cześć Bartosz, Mamy obecnie otwarte rekrutacje, wszystkie szczegóły znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce "Kariera". Możesz też wysłać CV bezpośrednio do nas na rekrutacja@loycon.pl

Przemysław

Czy podjął ktoś ostatnio pracę w LOYCON systems Sp. z o.o. Sp. k.? W swojej witrynie firma obecnie posiada 5 ofert pracy, które można znaleźć na stronie: https://loycon.pl/kariera/ Chciałbym się dowiedzieć co nieco o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej i jak właściwie wygląda praca w tym miejscu, będę wdzięczny za opinie.

Dominika
@Przemysław

Cześć Przemysław! Przebieg rozmowy różni się w zależności od tego na jakie stanowisko aplikujesz. Najczęściej rekrutacja jest dwuetapowa, w tym jeden etap z osobą techniczną odnośnie umiejętności i doświadczenia, a drugi bezpośrednio z Prezesem o warunkach zatrudnienia. Co do samej pracy ciężko mi się wypowiedzieć z własnych doświadczeń, ponieważ nie pracuję przy projektach, natomiast z tego co rozmawiam z innymi to oceniają pracę na plus ;) firma jest niewielka (trochę ponad 20 pracowników), przez co bardzo elastyczna , a oferuje warunki takie jak w korporacjach jeśli chodzi o wynagrodzenie/benefity, co dla wielu jest dużym plusem :)

admin

Czy uważasz że byłeś odpowiednio wynagradzany finansowo w firmie Loycon systems Sp. z o.o.? Skomentuj na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o LOYCON systems Sp. z o.o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w LOYCON systems Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy LOYCON systems Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LOYCON systems Sp. z o.o. Sp. k.?

LOYCON systems Sp. z o.o. Sp. k.

LOYCON systems Sp. z o.o. Sp. k.