Opinie o M&J BUD INVEST Sp. z o.o. EU Sp. Komandytowa w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie M&J BUD INVEST Sp. z o.o. EU Sp. Komandytowa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w M&J BUD INVEST Sp. z o.o. EU Sp. Komandytowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M&J BUD INVEST Sp. z o.o. EU Sp. Komandytowa w Kielce

Administrator Nowy wpis

W firmie M&J BUD INVEST Sp. z o.o. EU Sp. Komandytowa właśnie zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Inżynier Budowy. Jakie warunki i benefity oferowali? Czy jest szansa na zarobki większe niż 4500 ?

Operator Nowy wpis

Tylko Proszę o rzetelną wypowiedź a nie Rozrzalonych pijaczkow KTÓRYCH firma pozwalniała.Pozdrawiam

roco Nowy wpis
@Operator

Proszę się nie pchać w pracę w tej firmie.Prokurent,właściciel czy jak go zwał obcina godziny wszech obecna inwigilacja.Nie polecam

Operator Nowy wpis

Chciałbym się Dowiedzieć Jakie warunki firma proponuje co do wyjazdu na Niemcy na ile można liczyć kasy.Jakie warunki mieszkaniowe czy opłaca się Wogule sobie głowę zawracać Pozdrawiam

Julita

@ol Czy udało Ci się znaleźć pracę w firmie M&J BUD SP.Z.O.O? Jeżeli tak, to możesz nam opowiedzieć jak pracodawca patrzy na kobiety, które starają się o pracę, jak ty, na budowie? Czy zadowalają Cię zaproponowane warunki zatrudnienia?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie M&J BUD INVEST Sp. z o.o. EU Sp. Komandytowa na stanowisko poszukuje pracowników? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
galeria victoria

gadałem normalny głosem to ona miała jakiś problem jadna bułka sera jadna z budynie i jednego poczka a ona mi pakuje bułka picowom jak mogłem być zadowolon jak nie słyszy jakie bułki kupuje!!! zrobiła to specalnie kobita z piekarni ma urojenie M&J wałbrzychu gdy byłem w wtorek w galeria victoria kupiłam bułki to ekspadedka powiedziała że się dre a była gucha i nie słyszała co muwie w piekarni m&j wałbrzych !!! zrobiła ze mnie wariata bo ma problemy z suchem

Bj

Jak wyglądają zarobki w niemczech

ol

a możecie powiedzieć jak to jest właśnie teraz z takimi pracownikami budowlanymi czy są jakieś rekrutacje? zdaję sobie sprawę że praca lekka fizycznie nie jest ale jako równouprawniona kobieta na pewno dam radę

darek

kilka lat temu od znajomego dowiedziałem sie o mozliwosci pracy w firmie M&J Bud. Ustaliłem spotkanie , razem z całą brygada w Kielcach . Przyjął nas własciciel firmy , każdy dał swój kwestionariusz osobowy, po czy szef rozpoczynał z każdym po kolei rozmowę. Pózniej sprawdzał znajomosc rysunku technicznego , no i proponował stawkę. Kazdy z nas przyjał stawkę jaka zaproponował i zaczelismy pracę . Niestety jeden z ,,kierowników" okazał sie totalnym chamem, wyzywajacym starych pracowników , a robota nie do przerobienia. Mam wrazenie , ze ludzie tam pracujacy , po prostu maja rodziny , moze jakies kredyty i musza tam pracowac. Ja ciesze sie ze moja przygoda z ta firma zakończyła sie szybko , jednak do szefa nie mialem zadnych problemów , rozliczylismy sie , podalismy sobie dłonie a jesli chodzi o kierowniczka - mam nadzieje ze nasze drogi jeszcze sie zejda na jakiejs budowie ........

duyn

a jak zarobki na niemcach dla zbrojarzy kumatych

pracownik 372

pracownik nie polecam, sa lepsze firmy i tak każdy odejdzie!

miteks

byłem tam u nich na tych rozmowach i przychodzili inni też ludzie bo było ogłoszenie, jakiś kierownik stawiał się do ludzi po co przyszli,że nie zapraszał,dawał rysować jak szalować ściany,zbrojarzy żeby przeczytali rysunek,bardzo niegrzecznie się odnosił do ludzi,niemiło było bardzo

anatol

totalna bzdura te komentarze oczerniajace, bardziej kompetentnej firmy nie widziałem jak M&J BUD w dzisiejszych czasach, pensje adekwatne do wykonywanej pracy, pensja na czas, super warunki pracy i płacy,

CIEŚLA

TAK JEST UMIE TROCHE JĘZYKA I JEST MAJSTER!A W PRAKTYCE TO TEMPY MURARZ

Master
@CIEŚLA

Jak sie jest tempym ciesla to tempy murarz cie gania.

biały

Tak wygląda u nich praca i rekrutacja. Przyszło kilka osób na rozmowy,szef dał jednemu zbrojarzowi alkomat do dmuchania,murarz przyszedł z córką to było podobnie. Nowym daje do rysowania szalunki na szacht. Pyskuje w rozmowie. Nie ma wykształcenia budowlanego. Taki samouk.

Szkoda gadać co tam się dzieje .Niekompetentni kierownicy. Pensje tak niskie, że to co płacą jest śmieszne za dużo by umrzeć a za mało by ŻYĆ!!! ... Ogólnie nie polecam i radze wiać z tego miejsca tym którzy maja taka możliwość ... żal tylko tych którzy nie mają perspektyw na lepszą prace i póki co muszą jakoś tam wytrzymać.

sasiad

nie jest do konca tak zle, jesli ktos chce i pracuje (mam na mysli prace, a nie odwalanie dniowki gdzies pod stropem i wygladanie przerw badz fajrantu) kadra potrafi docenic... Jedno jest pewne, firma jest wyplacalna, wypłaty sa przekazywane terminowo co jest duzym atutem w tych czasach...

Firma jak firma, w każdej jest tak samo,pracuj od rana do nocy, a o podwyżkę nie pytaj. Akurat ta wydaje mi się, że prosperuje nieźle, tylko szefostwo podobno skąpe i ludziom za wiele nie da zarobi.

kolega

KUPA NIEUDACZNIKÓW W NADZORZE BEZ SZKÓŁ (SKONCZYSZ PODSTAWUWKE LUB ZAWODÓWKE W TEJ FIRMIE MOZESZ SIE ROZWINĄC ZAWODDOWO BEDZIESZ KIEROWNIKIEM MAJSTREM )A JAK BEDZIESZ DOBŻE DDONOSIŁ PREZESOWI TO KTO WIE JAK DALEKO MOZESZ SIE WDRAPAC NA SZCZEBLU ZAWODOWYM TYLKO PAMIETAJ TRZA DOBŻE(usunięte przez administratora)WSZYSTKICH W TAKI TO SPOSÓB PRACOWNICY STAJA SIE MAJSTRAMI W TEJ FIRMIE KIEROWNIKAMI NABÓR DO TEJ FIRMY JEST PROSTY SIADSZ W PRZY STOLE DOSTAJESZ PLANY I MASZ ODPOWIADACI PREZES EGZAMINUJE I JEST ZA HWILE WYNIK ZDALES CZY NIE Z RYSUNKÓW TECHNICZNYCH I DECYZJA CZY SIE NADAJESZ I ODRAZU STAWKA RUZNIE MNIEJ WIECEJ KOLO 13 LUB 14 ZŁ NA GODZINE ALE PREZES NIC NIEMOWI O URLOPIE ZAPYTAJ I NIC ANI SŁOWA ZE TU NIEWOLNO CHOROWAC A SKŁADKI OD NAJNIZSZEJ KRAJOWEJ ALE BĘDZIESZ SAMOCHODEM JEZDZIL DO DOMI I DO PRACY FIRMOWYM BEDZIESZ W SOBOTY PRACOWAŁ DO 13 BEDZIESZ DO 15 PRACOWAŁ W MJ BUD ALE POTEM W FIRMIE PANA PREZESA NA UMOWE ZLECENIE DOSTANIESZ DWA POSIŁKI DZIENIE ZA URLOP I PAMIETAJ NIEWOLNO CI ZACHOROWAC A NIEDAJ BOZE JAK HOROBOWE PRZYNIESIESZ TO ODRAZU PADA PYTANIE ILE DAŁEŚ POLECAM GORĄCO DLA TYCH DWÓCH POSIŁKÓW DZIENIE WARTO SIE ZATRUDNIC

Zostaw merytoryczną opinię o M&J BUD INVEST Sp. z o.o. EU Sp. Komandytowa - Kielce

M&J BUD INVEST Sp. z o.o. EU Sp. Komandytowa