Opinie o Milmex Systemy Komputerowe w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Milmex Systemy Komputerowe. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Milmex Systemy Komputerowe o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milmex Systemy Komputerowe w Sosnowiec

exPracownik

jasne pewnie znaleźli ogłoszenie że jest wakat na ich stronie internetowej (która dznie działą :) ) lub może na jakimś portalu gdzie ktoś chciał sprzedać długi tej firmy i myśleli że to wynagrodzenie takie piękne :) dajcie proszę linka skąd o rekrutacji wiecie bo sam bym chętnie tam CV wysłał :) błahhahahahhaaaa

athlon

Droga Pani gili, czy zechciałaby się Pani podzielić informacją, jaki chociaż jeden argument przemawia za tym, że jest Pani bardzo zainteresowana zatrudnieniem w Milmex? Jeśli są inne osoby, które mają podobne plany kariery - bardzo proszę, podzielcie się ze mną/nami tą intrygującą informacją.

muszka

ten krzysztof to jakaś ściema jest, piszę się z nim, on chce dużo informacji a jak mu się je da to potem znika i cisza.

Hejka
@muszka

A może Krzysztof to poprostu Krzyśko

Eleana

Paweł - ekipa osób z roszczeniami przeciwko spółce bądź członkom zarządu. Negocjacje z firmą windykacyjną.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Milmex Systemy Komputerowe? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Eleana

Nie wyznaczono na razie kolejnej licytacji. Roszczenia pracownicze z prawomocnym wyrokiem przedawniają się po 10 latach. Zapraszam do kontaktu z panem Krzysztofem, który zbiera ekipę :)

przedawnienie

a jak to się ma jak już mam prawomocny wyrok sądu ? no fakt komornik jakoś nie wiele potrafi wskurać :( czy wiadomo coś o kolejnym terminie licytacji tego budynku na Jagiellońskiej ??

gpu

Nie wiem jak dokładnie wyglądają u Ciebie formalności Wędrowniczku, ale jest spora szansa, że to próba zastraszenia i przede wszystkim muszą wykazać, że coś pobrałeś z magazynu (podpis na papierze z listą fantów). Wg mnie możliwości są takie: - próba wyłudzenia z ich strony kasy (jeśli żądają jakiegoś ekwiwalentu), - fałszywe oskarżenie Ciebie o kradzież. W obu przypadkach jest to odpowiedzialność karna, kolejna do ich kolekcji. Jeśli żądają jakiejś kasy za niewiadomoco, to warto ocenić czy sprawa nie jest już przedawniona i też mogą wrócić na drzewo.

przedawnienie
@gpu

A jaki jest okres przedawnienia dla takich spraw?

Wędrowniczek

wiecie moze co sie dzieje nowego w sprawie/ ja nie mialem jeszcze sprawy w sadzie, ale dostalem pismo, ze groz mi powodztwo wzajemne bo nie oddalem jakichs rzeczy ktorych nigdy nie bralem z firmy czy to prawda ze oni przepisywali jakies rzeczy na pracownikow, bo ja sie boje ze moze cos na mnie stac?

gpu

Mam wrażenie, jakby pozytywne opinie były pisane przez jakieś boty do potrzymania wątku (są zupełnie oderwane od kontekstu i drażniące). Nie znam żadnego człowieka, który miałby jakiekolwiek pozytywne zdanie o obecnym, schyłkowym okresie tej firmy.

Fig

Mi się pracuje całkiem fajnie, nie rozumiem o co chodzi

Lech
@Fig

Kto to Pisze? Michał czy Jarek? Może by się wreszcie przedstawił

Jojo

a czemu ta firma nie jest juz zakldadem pracy chronionej, co sie stalo/? przecoez mowili ze bedzie jakis inwestor i ok

Hahaha

Milmex nie płaci wynagrodzeń od 2013 r. - wyjątkiem są przydupasy zarządu i rodzina. Setki pracowników ma wyroki z sądów pracy i nie ma z czego ich zrealizować. Dziesiątki firm i obligatariuszy straciło swoje pieniądze. Żenujące jest to, że jeszcze tu milmex ma swoich obrońców - choć za kasę można różne bzdury pisać... http://www.licytacje.komornik.pl/Notice/Details/293541

hahaha

Taką wiedzę ma każdy były pracownik tej firmy a było ich ok 300... Firmy współpracujące, obligatariusze i instytucje dotacyjne. Wszystko to już tu zostało napisane...

Jo

Jasne staraj się staraj dostać tą robotę tylko gdzie będzie miejsce twojej pracy po 11 mają? Jak komornik zalicytuje ten budynek na Jagiellońskiej 40? Jak się nie uda w pierwszej licytacji to w kolejnej najpewniej się znajdzie chętny do kupienia tego za grosze.

VIN

No wlasnie, ja tez zainteresowany jeestem. Mozecie wiecej cos napisac, ale konkretnego nie wiem czemu ale nie moge sie zalogowac na ich strone, a chyba jeszcepare dni temu tam byly ogloszenia ze szukaja osob do sprzedazy minitorow LCD?

Wędrowniczek

Hej, wiecie cos moze co z tymi zarzutami dla prezesa zarzadu, postawili je juz ? Pisali kiedys o tym w Rzeczpospolitej, ale od tego czasu cisza w mediach. Czy to dobra zmiana?

gość

najlepiej by było jak byś się podpisał swoim imieniem i nazwiskiem w końcu to żaden wstyd. A skoro tak zawsze płacili na czas tobie to na jakiej podstawie w okolicach lipca pracownicy dostali pieniądze z funduszu przy pipie czy jak on się tam nazywa

Damian

Wiecie co to się w głowie nie mieści, że mogą zawistni dawni pracownicy tyle oszczerstw wypisywać o firmie, a ja już dziewięć lat tam pracuje i jakoś nigdy nie miałem z niczym kłopotów, pensje są zawsze na czas i w granicy średnia krajowej.

Rychu

Wyceniony na 5,5 miliona, jest licytacja na strone PRK, odbędzie się 11 maja o 14 w sosnowieckim sądzie. Pozdrawiam, Rysiek

freak

Ciekawe! Ktoś wie, jaka jest cena wywoławcza? ;) I czy to czasem nie kolejna, chyba 10-ta już próba licytacji, która zostanie odwołana :P ? Skąd ta informacja o licytacji? :)

złodziej

Ale dalej będą ok. 100 baniek do przodu. Życie w Polsce jest piękne.........

Zostaw merytoryczną opinię o Milmex Systemy Komputerowe - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Milmex Systemy Komputerowe?

Zobacz opinie na temat firmy Milmex Systemy Komputerowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Milmex Systemy Komputerowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Milmex Systemy Komputerowe