Opinie o Milmex Systemy Komputerowe w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Milmex Systemy Komputerowe. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Milmex Systemy Komputerowe o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milmex Systemy Komputerowe w Sosnowiec

Jarosław

Ja mysle, ze poszukuje, bo ciagle czytam ich ogloszenia o prace. Moze po prostu zadzwonisz tam albo napiszesz maila?

Nikogo Lwie serce
@Jarosław

Cześć a kogo dokładnie szukają bo ofert pracy nie widzę a ich strona internetowa to jaki ma adres obecnie ?

Rob B.

No a media milczą. Jeśli na serio możecie podać jakieś użyteczne informacje, co się teraz w tej sprawie dzieje i jaka jest sytuacja z firmą, to chętnie poczytam, bo ostatnia wiadomość o Milmexie w google to jest chyba z 2014 roku. O prokurturach i ABW. A teraz pisał ktoś o CBA. Ja się zwolnilem pod koniec 2014 roku, mam kilkadziesiat tysiecy zlotych zasadzone, ale mogę sobie tylko pomachać tym papierkiem albo podetrzeć się...

Naznaczony milmexem :P

Ludzie, wy chyba oszaleliście. Byli pracownicy dostają wezwania do CBA jako świadkowie - taka to cudowna firma. Nie płacą wynagrodzeń od 2013 roku. Setki spraw w sądach pracy i prokuraturze. Miliony dotacji UE do zwrotu. Ale ta firma to również rodzinka i przydupasy, którzy tu brylują i przedstawiają wam te złudzenia o pracy i super zarobkach bo za to dostają kasę albo są umoczeni. Zatrudnijcie się jak najbardziej - nie ma to jak własne doświadczenia :P

byliscie juz na przesluchaniu?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Milmex Systemy Komputerowe? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
demos

Czy czasem wpisy nie są tutaj usuwane? Ostatnio pisałem tydzień temu i wpisu nie widać. Sprawka Milmexu? Kogoś jeszcze mają w szachu?

KIK

no ja tez nie rozumiem czemu wszyscy pisza tu a przynajmniej wiele osob, ze maja jakies problemy z wyplatami, ktos nawet pisal , ze nie placa od 2,5 roku wynagrodzeń?? to w koncu jak jest naprawde? a ty skąd wiesz przedmówco, jeśli tam nie pracowales? a w sumie najwazniejsze jestto, zeby pracy bylo duzo, a nie wyplata

Stach

Najlepiej tam idź i złóż cv. Wszystkiego się dowiesz. Powodzenia

Jurek

A gdzie widziałeś takie ogłoszenie? :D Hahhahaa.

gość1

pisalem, ze nie wiem jak podwyzka, bo sie zwolnilem, pracowalem tam jakies 2 lata, widocznie za krotko praca byla dosc wyczerpujaca bo czesto noce i weekendy, ale pieniadz godziwy

gość1

za czasow jak ja pracowalem a to bylo jakies 5 lat temu, to sprzataczka czy portier dostawal 2500 zł brutto na początek, premii raczej nie było nie wiem jak pozniej, bo w 2014 sie zwolnilem okazalo sie tez, ze niektore umowy sa niewazne

sdf

Dla sprzątaczki ok. 3850 brutto plus 20% premii. Ale to ty im płacisz...

mustafa

Co do mne to poszedłęm z tym do sądu, nie mam już jednak an sł an pienędzy na walkę a wdoki na odzyskanie czegokolwiek są marne choć wiem, że każdy z tych ludzi ma dwoje dzieci i one też odpowadają za długi....

Mirek

Przecież nie ot tak to chyba logiczne ze poszlśmy z tym do PIP, rzecznika praw obywatelskich, ministra, prokuratury i policji, PFRON i wojewody. I nic jak do tej pory, pracujemy dalej, a kasy jak nie było tak nie ma, wymar sprawiedliwośc się nie interesuje tym ani media, w ogóle ne ma prawa ani sprawiedliwości w tym kraju!

Mirek

Jestem ich pracownikiem od kilku lat wczesniej nie mozna bylo narzekać, ale od paru lat ne dostajemy wynagrodzenia. Składki na zus też ne są płacone już od 2013 roku. to już przekracza ludzkie pojęcie, to po prostu jest przestępstwo.

stach

Oferty o prace stare a kontaktu z nimi nie ma

mik

CO to znaczy sie nie pokazują, ja na stronie mam oferty?

K.B.

przeciez firma jest w krs nadal, ale to nie znaczy, ze prowadzi dzialalnosc - pracowników już prawie nie ma, bo od listopada 2013 nie wyplacaja nam wynagrodzen

Błaś

Mój brat pracuje tam od 2012 (mniej wiecej) - jest bardzo zadowolony. Mają świetna atmosfere pracy, ludzie przyjaźnie nastawieni do siebie,o dkad w firmie pojawił się inwestor, wszystko się mieniło na lepsze!

O.wilk

Czy ktoś mógłby napisać jak tM te sprawy w prokuraturze okręgowej? Jestem bardzo zainteresowany, jako że mnie też wiszą ii kilkadziesiąt tysięcy złotych pensji. To jest skandal,co się w tym kraju wyprawia! Niewolnictwo było bardziej humanitarne niż to jak traktują ludzi prezesi Milmex . Czy ktoś już pisał do ziobry?

Stach

Jak prowadzi działalność to spróbuj tam coś kupić

sheera

Michal lepiej no powiedz, gdzie sie znowu twoj tatus ukrywa? I Marek K. tez zniknal? Pewnie razem ze swiadczeniem rehabilitacyjnym?

m
@sheera

powiedz robaczku kim jesteś a ci powiem :-D skoro nie masz nawet odwagi pisać z imienia i nazwiska to znaczy że jesteś cienias i tchórz, 90 procent to takie c... tutaj są nie mające odwagi pisać jako osoby tylko jako pseudonimy :-D, wpadnij do firmy to się dowiesz gdzie są :-D hahahahha ej, a tak na marginesie za pomówienia grozi paragraf :-P

sheera
@m

podpowiem, ze z art. 212 kk, bo zapewne nie masz o tym zielonego pojecia :) mam nadzieje, ze z auta ktos zrobil dobry uzytek :P

Ex pracownik
@sheera

Z jakiego auta? O co chodzi?

winerek

nie wiem z kim się muszka kontaktował, ale mnie p Krzysztof udzelil duzo informacj, oczywiscie trzeba sie nastawiac na osobiste spotkanie a nie myslec ze to spisek Krzyskow co to znaczy chcial duzo informacji, nibt w jakim celu?

Zostaw merytoryczną opinię o Milmex Systemy Komputerowe - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Milmex Systemy Komputerowe?

Zobacz opinie na temat firmy Milmex Systemy Komputerowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Milmex Systemy Komputerowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042