Opinie o Milmex Systemy Komputerowe w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Milmex Systemy Komputerowe. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Milmex Systemy Komputerowe o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milmex Systemy Komputerowe w Sosnowiec

nie wiem dlaczego ciagle piszecie takie bzdury i oszczerstwa ale pracuje w tej firmie juz ladnych pare lat ii nigdy nic zlego tam sie nie dzialo, niemam pojecia co maja na celu te wasze brudne insynuacje, ja zawsze na czas dostawalem wszystko a pracy jest az nadto

momo

może za 10 lat usłyszymy jakiś wyrok, ale wtedy nikt już nie będzie pamiętal o Milmexie czy ktos również jest rozczarowany działaniem komornika z Sosnowca?

Mieszkaniec Wyspy
@momo

Komornika B.? On w ogóle nie działa, a na samym początku zagarnął pieniądze pracowników, które były przeznaczone na wypłaty. Nawet nie wiemy, jak się ta sprawa skonczyła.

Pani jasnej wody

@Kolejny naznaczony ale ta sprawa z C B A to chyba skończyła się już w sierpniu? To coś jest nowego?

kolejny naznaczony
@Pani jasnej wody

Nie wiem, czy się skończyła, czy to ta sama, czy pojawiła się nowa. Dostawałem konkretne pytania, podpisywałem dokumenty wiec oczywiście więcej napisać nie mogę. Wiedzcie, ze się dzieje i nie dajcie się demagogi.

Rob B.

Dobra, opisujecie sprawy u prokuratorow i komornika, który zresztą też wyprowadzał pieniądze pracowników Milmexu, a może byście podali jakieś konkrety, co się teraz dzieje w tej sprawie? Ja co prawda byłem strona, ale odkąd sprawę umorzono jakiś rok temu to już nie było żadnej unformacji. Jak zresztą się ma coś dziać skoro sprawa została umorzona? Już chyba żadne organy tym się wtedy nie interesują?

kolejny naznaczony
@Rob B.

Konkret: wezwanie na przesłuchanie do CBA na początku października. Oj dzieje się...

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Milmex Systemy Komputerowe? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
jestem-za-agrestem

ktoś z was będzie miał może w najbliższym czasie rozprawę w sądzie w katowicach z milmexem?

Ustron
@jestem-za-agrestem

Ja bede mial gospodarcza w stuczniu, a co?

naznaczony milmexem :-P

Kierowca nie strasz, nie strasz bo się. ... ze snu obudzisz :-P

Gosc

Jasne ciekawe jakie? Misiu fakty są faktami a resztą zajmuje się prokurator, komornik i pewnie jeszcze jakieś organy państwowe.

Kierowca

Są ludzie, któzy tam nadal pracują i uczciwie zarabiaja, więc ich nie oczerniajcie takimi wpisami jak wyzej a przy okazji także firmy, bo grozi za to odpowiedzialnosc.

Są mi winni kase :)

Ja też wiele "dobrego" słyszałem o Milmexie ale tak z faktów to właśnie wisi w sądzie w Sosnowcu informacja o licytacji budynku milmexu który znajduje się na Jagiellońskiej 40 w Sosnowcu jak by ktoś chciał to zapraszam. Komornik Beker z Sosnowca udzieli wszelkich informacji. :)

Naznaczony milmexem :P

Prezesi Milmex-u zostali aresztowani na 3 - mce (trzech z czterech) taka to super firma :P Ale wierna rodzinka widzę, że tu działa i sieje chaos i pisze bzdury o rzekomym funkcjonowaniu firmy i zatrudnianiu. Jak Wam nie wstyd, tylu pracowników oszukaliście, zwodziliście miesiącami, że firma się podniesie, że bez pracowników się nie uda, wykorzystywaliście to, że osoby niepełnosprawne raczej nie znajdą sobie gdzie indziej pracy. Wciskaliście kit o rzekomych inwestorach z milionami, którzy podniosą firmę. Milmex nie funkcjonuje jako firma, jej strona nie działa, nie zatrudniają żadnych pracowników, chyba że rodzin i wierni "przyjaciele" oraz adwokaci to pracownicy. Przestańcie już kłamać i oszukiwać. Dosyć!

Gabriela K.

Czy ktoś płaci wam za pisanie tych pozytywnych komentarzy? Jak możecie być aż tak obłudnymi, podłymi ludźmi? Tyle osób przez tą firmę straciło zdrowie, pieniądze i rodziny, nie macie wstydu?!

Daario

no to w takim razie co słyszeliście o firmie i dlaczego nie można nic o nic przeczytać ani strona nawet nie działa? dziwne to jakieś, chciałem złożyć cv, ale nie wiem czy dane adresowe są dalej aktualne?

Eliza

Czy mi zatem ktos moze odpowiedziec na pytanie jak wyglada sytuacja Milmexu czy jeszcze istnieje i czy prezesi juz odpowiedzieli za przestepstwa?

Eli

Nic nie mogę napisać, bo jakoś usuwane są moje komentarze. Może to robota ABW albo CBA?

VIN

Pewnie, że tak, sama popatrz do KRSu.

Tu145

@gigi czy może masz na imię Michał i jesteś adoptowanym synem prezesa Zbigniewa K.? Że wyrażasz takie nadzieje.

DS2

Z pewnością, drogi xoxo! Najlepiej idź zapytać osobiście.

Jarosław

Też mnie t o zastanawia, ale pewnie zarząd kaze sobie pisać na zamówienie, haha.

J...K

chyba piszesz to na zlecenie ta firm nie funkcjonuje od prawie 3 lat i nie wyplaca pracownikom wynagrodzeń ! wszyscy zostalismy bez oplaconych skladek

misio

Milmex.pl i Netmaks.pl to adresy stron. Mozna tez znalezc ich oferty w roznych wyszukiwarkach.

Zostaw merytoryczną opinię o Milmex Systemy Komputerowe - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Milmex Systemy Komputerowe?

Zobacz opinie na temat firmy Milmex Systemy Komputerowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Milmex Systemy Komputerowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Milmex Systemy Komputerowe