Opinie o Milmex Systemy Komputerowe w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Milmex Systemy Komputerowe. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Milmex Systemy Komputerowe o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milmex Systemy Komputerowe w Sosnowiec

dla lecha

Cześć Lech. A ta okrągła sumka to z czego wynika ? Umowa o pracę, wykonane usługi, dostarczone rozwiązania czy też może obligacje? W możliwościach odzyskania swoich pieniędzy weź pod uwagę obecne zobowiązania firmy: - ZUS / US - dotacje UE które chyba trzeba oddać - listę pracowników z niewypłaconymi pensjami do tego miejsca szacuję to na okrągłą 100 milionów (80 mil. dotacje unijne) apotem cała reszta. W moim przypadku to są sprawy zaległych wynagrodzeń i czekam na jeden z czynników - ustalenie przez komornika że nie ma z czego egzekwować - rozpatrzenie wniosku o upadłość firmy. Pozdrawiam

Lech

Witam, jak czytam te wpisy, to głowa mnie boli.Niektórzy tak wpisują jakby szkoły podstawowej nie zaliczyli.Proponuję napisać zdanie,frazę na brudno na kartce,sprawdzić stylistykę i błędy i wpisać wątek, bo tak naprawdę to nie wiadomo o co chodzi. Chciałbym się dowiedzieć co się dzieje z firmą Milmex,bo są mi dłużni nie małą sumkę !!!!!

ciekway

O przywlaszczenie tego telefonu o ktorym pisales? Milmex ci slrawe zalozyl o stary telefon?

byłypracownik

czy ktoś wie jak się mają sprawy o upadłość tej firemki ? bo chciałem skorzystać z funduszu gwarantowanych światczeń a ci wymagają by był rozpatrzony najpierw wniosek o upadłość komornik wiadomo ma to głęboko i chyba całą kasę oddaje zusowi a też niewiele robi by jakąś kasę odzyskać

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Milmex Systemy Komputerowe? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
miszczysz

właśnie te o której pisałem o przywłaszczenie mienia ale mieli sprawę o zakaz działalności to chyba zresztą oczywiste, wiem kto składał pozew nawet :O

pan

Nigdy nke mieeli zadnego zakazu prowadzenia dzialalnosci to druga sprawa

pan

Jak odsylales im to masz potwierdzenie nadania, to jest ok. Moze nie odebrali bo nie bylo nikogo, nie wazne to jest, masz dokument ze podjales prube zwrotu to znaczy ze nic nie przywlaszczyles tylko nie bylo osoby ktora miala by odebrac I tyle.

obligatariusz

a mozesz podpowiedziec gdzie jeszcze moge znalezc takie info? Albo jakie sprawy I jakie jednostki je prowadza?

pele

Muszko? Czyżby?

muszko

ja tez mialem nieprzyjemny incydent, w sumie to mam, bo sprawa sie pewnie jeszcze dlugo nie skonczy...teraz zwrocilem się do apelacji w Katowicach, okazalo sie, ze nie moge sie ZWOLNIC!!! poniewaz uplynal wiecej niz miesiac od tego, jak dowiedzialem sie o niewyplacaniu wynagrodzenia, moge jedynie isc na wypowiedzenie, a chcialem rozwiazac umowe ze skutkiem natychmiastowym ze wzgledu na wine firmy, pomocy!

miszczysz

a ktoś się orientuje jak wygląda w tej chwili sprawa zakazu prowadzenia działalności gospodarczej, którą ich zarząd miał pare miesiecy temu? Bo ja mam wlasnie problem z takim "przywlaszczeniem mienia"...mialem problem z odeslaniem telefonu sluzbowego (stara nokia chyba 2010r), trzy razy odsylano mi paczke z powrotem, bo odbiorca nie podejmowal jej z poczty, osobiscie nie pojechalem, bo jestem niepelnosprawny,a do Sosnowca jakies 400km mam, co wiecej strona wygrala sprawe w pierwszej instancji, ciagano mnie na rozprawe, a na koncu obciazono kosztami procesu!!! Ja sie kurna pytam, o co tutaj chodzi? !

ciekawy
@miszczysz

jaką sprawę przegrałeś? pytanie do miszczysz

s.p.Robert

Przykro mi obligatariuszu, ze widziales tylko akta okręgówki w Katowicach. Czy może znasz ze szczegółami również sprawy przed innymi jednostkami i organami ścigania? ! A może rozmawiales o tym z moim imiennikiem? :-) pewnie podpisales się tez pod porozumieniem, ktore podsunęli Ci panowie z Audytela?

kris

Pisał to jeden z pseudo prezesów ? Dobrze , że jeszcze może sobie popisać , nie długo się to skończy hehehe .

grupajaguar
@kris

To prędzej jego synuś Michałek, przy nim stary Krzyśko to fauny i sympatyczny gość. Hahaha.

Real

Nigdy. Naiwniaku.

kris

No to kiedy Pseudo prezesi pójdą opalać się w kratkę ?

obligatariusz

Ty mi nie mow co pisze wyborcza powiazana z po tylko co jest w aktach. Jedna dziennikarka z rzeczpospolitej tworzyla artykol piszac go na podstawie opini wlasnie z tego forum. Wyborcza przedrukowala pap wiec nie mow mi o tym co pisza gazetki bo studiowalem akta strone po stronie jako strona poszkodowana. Dokumentow przejeli sporo, siedza na makulaturze I nic z niej konkretnego nie maja jak na razie.

mimi

INFO: Nie widać końca śledztwa, które prowadzi katowicka prokuratura w sprawie unijnego Internetu - pisze "Gazeta Wyborcza". Gazeta pisze, że wielkie problemy mają osoby, które chciały mieć darmowy unijny internet sieci NetMaks, której właścicielem jest firma z Sosnowca - Milmex Systemy Komputerowe. Firma uzyskała na rozprowadzenie darmowego Internetu wsparcie unijnych podatników nie tylko poprzez Regionalne Programy Operacyjne, a także poprzez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Mówi się o kwocie 80 mln zł. Jak wyjaśnia gazeta, za urządzenie do odbioru Internetu drogą radiową abonenci musieli zapłacić 2,5 tys. zł kaucji - zwrotnej po zakończeniu umowy. Operator zaproponował ludziom pożyczkę w Banku Pocztowym, którą zobowiązał się spłacać. Klienci podpisywali więc umowę kredytową na 2 lata i otrzymywali załącznik do umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych, z którego wynikało, że kwota pożyczki została przekazana na konto dostawcy Internetu jako kaucja i NetMaks jako beneficjent faktycznie zobowiązuje się ją spłacać. Początkowo Internet działał, a raty były spłacane. Potem klientom zaczęły przychodzić z banku wezwania do spłaty rat. Płacą, choć Internet nie działa - pisze gazeta. Prokuratura nie ukrywa, że skala sprawy jest porażajaca. To tysiące poszkodowanych i tony zabezpieczanej wciąż dokumentacji.

pan

Wy chyna sobie piszecie o dwoch lukaszach :-) jedna o jednym co wpos mial druga o drugim co potem pisal :-) I soe droczycie a kazda o czyms innym mowI hahahhaha

obligatariusz

Masz jakies dziwne dane, chyba ze inne prokuratury prowadza cos czego ja nie wiem. sa obligatariusze jest jakies 300 abonentow I moze okolo 100 innych ktorym cos zalegaja I pracownicy ktorzy tutaj pisza z tego co wnioskuje. To wszystko. Kiedys w telewizji mowili ze "moze byc 4000 oszukanych", wzieli ilosc wylaczonych osob I podali a sprawa dotyczy tylko tych co brali jakies kredyty I to w banku. Jakies 300 osob. dlatego I na stockwatch I jak widze tutaj panuje raczej pisanina niz wspolpraca I nakrecanie sie wpisami. Byles w katowicach w prokuraturze? Czytales akta? Ja czytalem. Chyba ze znasz inne sprawy z ktorych wzielo sie 7000 tys to podrzuc info tutaj.

natalia

Lukasz nie mowil ze znalezli dla niego czas w zwiazku z wpisami na forum tylko ze ma teraz jakies sprawy z nimi wiem bo rozmawialam z nim. wpisy to mi sie wydaje ze oni maja gdzies, ale to moje osobiste przekonanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Milmex Systemy Komputerowe - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Milmex Systemy Komputerowe?

Zobacz opinie na temat firmy Milmex Systemy Komputerowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Milmex Systemy Komputerowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042