Opinie o Centrum Administracji i Biznesu w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Administracji i Biznesu. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Administracji i Biznesu o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Administracji i Biznesu w Wrocław

Dawid Nowy wpis

Mam zamiar aplikować i liczyłem , że właśnie na tym forum pracowniczym znajdę opinie o pracodawcy, szkoda

Zainteresowana Nowy wpis

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie?

Kaśka Nowy wpis

Jak jest z wynagrodzeniem dla wykladowców?

Iwona Nowy wpis

@issaa jak obecnie wygląda praca w firmie? Czy w ostatnim czasie nastąpiły w niej jakieś zmiany? Każda merytoryczna opinia będzie cenna dla osób szukających informacji na temat pracy w Centrum Administracji i Biznesu.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Centrum Administracji i Biznesu? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
zone

Hej, ale wiecie czy niedługo będzie u nich jakieś ogłoszenie do pracy na już? Dzięki za szybką odpowiedź.

issa

Cześć, Absolutnie nigdy nie słyszałem o tym aby w AiB był czas na " rozruch" ;) Włascicielka z dnia na dzień potrafi podjąc decyzję aby kogos zwolnic- zwlaszcza osoby nowe, ktore dopiero co zaczely prace.

tester myśli

a to ciekawe, w żadnej firmie do tej pory nie słyszałem o możliwości takiego luźnego tygodniowego rozruchu jak piszecie o Centrum Administracji i Biznesu Alicja Laszkiewicz. intrygujące. taki okres próbny byłby bezcenny w takiej branży. jednakże czy tak naprawdę jest? proszę was pilnie o odpowiedź kochani i pozdrawiam

ranigast

nie, nie przyjmują. Włascicelka przyjmuje najchetniej studentow zaocznych zeby pracowali za marne grosze na umowe zlecenie, bo tak jest jej najwygodniej. Nigdy nie pracował tam ktoś po 50. Nigdy. Doświadczenia tam nie musisz mieć, bo każdy głupi potrafi dzwonić i proponować udział w szkoleniu. Praca raczej dla osób mało ambitnych. Języki obce nie będą w ogóle potrzebne. Jedyne co tam potrzebne to stalowe nerwy (usunięte przez administratora)

nick1111

widac (usunięte przez administratora) ostro monitoruje forum i dodaje opinie "jak to telemarketer" :o hehehe

zo

nie, nie trzeba. Język obcy nie będzie Ci tam do niczego potrzebny, to podobnie jak opis stanowiska tylko ściema, żeby zbudować lepszy wizerunek firmy. W praktyce będziesz pracować jako telemarketer, niestety... :( chociaż na rozmowie usłyszysz coś zupełnie innego.

Cześć mam pytanie a trzeba znać biegle angielski jeśli stara się ktoś o pracę w Centrum Administracji i Biznesu?Czy na rozmowie sprawdzają znajomość?

prawda_I_TYLKO_PRAWDA

A jaką ty (pisane specjalnie z małej litery) łaskę komuś robisz???

fhg

Kierowcze stanowiska w AiB o czym Ty mówisz ?

gff

Uciekaj czEm prędzej stamtąd

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Administracji i Biznesu - Wrocław

Centrum Administracji i Biznesu