Opinie o Giebel Service Marcin Giebel w Zawadzkie

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Giebel Service Marcin Giebel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Giebel Service Marcin Giebel o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giebel Service Marcin Giebel w Zawadzkie

hey Nowy wpis

O rany zarobki do 3500zł są rzeczywiście bardzo obiecujące.

waldi Nowy wpis

witam spawaczy obiecali zwrot za badania zwrócili!obiecali zwrot za dojazd zwrócili!mieszkanie może być!wypłata na czas mankament jaki jest narzędziowiec!pracuje i zaprosiłem swoich znajomych spawaczy i mają pracę zacząć od początku miesiąca sami oceńcie moją wypowiedz pozdrawiam magowców!

Piotr Nowy wpis

Dla mnie wporzadku firma pracowałem rok czasu do kwietnia 2015, pieniazki tez na czas, jaj wrócę ze skandynawii to zawitam spowrotem

juju

Powiedzcie mi jak jest w Giebel Service. Warto podjąć tam pracę?

@juju

juju poczytaj to forum i sam podejmij decyzje.ja osobiście jestem na NIE.ale ja już tam nie pracuje jakiś czas i wiele mogło się pozmieniać,choć wątpię w to.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Giebel Service Marcin Giebel? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
arek

Hej, ja szukam stabilnej pracy, najchętniej na pełen etat, a nawet moge czasem zostać na nadgodziny, co by trochę dorobić. Jest szansa na taką prace w Giebel Service, czy raczej w ogóle nie zatrudniają w ostatnim czasie nowych osób? Tak się zastanawiam, gdzie mogę obejrzeć ich ogłoszenia o pracę, może ktoś mi pomóc?

kubanek

umowa, nie tylko moja była na 1/4 etatu i najniższe wynagrodzenie brutto.oczywiście stawka godzinowa była inna.gdy potrzebowałem wziąć pożyczkę w banku, bank odmówił bo mam najniższą krajową i w dodatku 1/4 etatu.oczywiście wszystko mogło się pozmieniać od tamtego czasu.pozdrawiam.

ozas

witam dzwoniłem do tej firmy pytałem o umowy nie chcą zbytnio zatrudniać na śmieciowych umowach ani osób na jedno osobowych działalnościach tylko umowa o pracę trochę olo mija się z prawdą jak moja firma mnie wkurzy a jest tak daleko to przejdę do giebel service pozdrawiam

olo

Witam,zgadzam się z postem Darka,to dzięki tym na śmieciowych umowach jest takie dziadostwo zobaczy (usunięte przez administratora) pieniądze to oczy mu świecą,od ust sobie odejmie ale auto kupi,znam takie żałosne (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

fux

Dla niezadowolonych polecam PIP w Opolu. Oni już ich dobrze znają.

das

elastyczna firma jestem zadowolony pozdrawiam

Darek

Panowie czytam tak te Wasze opinie i dochodze do wniosku,ze z Wasza swiadomoscia ta Polska nigdy się nie zmieni...no bo po co jeśli odpowiada Wam praca bez zadnych perspektyw(mowie także o emeryturze)...Dzieki Wam spoleczenstwo rowna w dol,a pracodawcy nadal czuja się bogami...Nie w tym rzecz przecież..

blacha

jeżeli ktoś pracuje na umowę o dzieło to kto za ciebie ma płacić zus z tego co wiem to niechętnie zatrudniają na jakieś inne umowy niż umowę o pracę bo potem biorą się takie komentarze nigdzie niema miodu a jak ktoś chce się odegrać to najlepiej na necie ja pracuje u nich czemu nie mam pretensji ludzie to hieny

lolek

nie polecam... Nie płaci zusu i kantuje.

tis

witam słyszałem od spawaczy że faktycznie szef jak trzeba to pomaga przy spawaniu jak sam zobaczę to napiszę na forum jak mu poszło pozdrawiam spawaczy w GIEBEL SERVICE :-)

katowice

kubanek!!! jeżeli chodzi o znajomość fachu i umiejętności spawania to szef mnie zaskoczył swoim angażem do pracy był termin do końca roboty nie było chętnych do pracy szef spawał z naszą ekipą 135 141 a nawet 121 co dla nas było zaskoczenie bo niektórzy szefowie zatrudniając 2 osoby mianują się PREZESEM. Szef Giebel Service zatrudniając 70 osób taki nie jest sam się przekonałem na produkcji pokazał że można za to szacun dla niego. Pozdrawiam spawaczy

kubanek

po pierwsze nie oczerniam a po drugie przeczytaj dokładnie mój wpis.chodzi o to że na miejscu dowiadywałem się o tym że potrzebują spawacza z innymi uprawnieniami.

tig

no to jak kubanek nie miałeś uprawnień to do kogo masz pretensje niektórzy szukają roboty za wszelką cenę a potem mają problemy do firmy która oferuję pomoc w pracy ja skorzystałem z firmy GIEBEL SERVIE i do dzisiaj pracuję a jest to już 2 lata kasa pasuje inne rzeczy też co tu narzekać zawsze jest dobrze tam gdzie nas niema zastanów się i potem oczerniaj i tak samo pozdrawiam spawaczy i monterów w firmie GS siema

kubanek

mnie wysłano do Opola.na miejscu dowiedziałem się ze potrzebują osobę z uprawnieniami których nie posiadam.Straciłem tylko pieniądze na bilety,jedzenie itp (praca miała być na dłuższy czas) nawet za dojazd nie oddali.Wypłata, faktycznie co do złotówki.Ale jestem pewien że szef nie zna się na robocie!!! Wciska ludzi gdzie tylko może i niema znaczenia czy ten człowiek ma uprawnienia które wymaga pracodawca czy nie.Nie było też pewności że po jednej budowie będę miał zatrudnienie na następnej.Poza tym wszystkim (posiadam uprawnienia UDT) pan szef powiedział że takie papierki załatwia za około 900 zł.więc sami oceńcie jaka to firma i jaki szef.Pozdrawiam Spawaczy!!!

nano

(usunięte przez administratora) jechałem tylko dlatego że nawet jak byłbym na swojej działalności w polsce nie zarobiłbym tyle co za granicą ale na szczęście to tylko jednorazowy wypad raz w roku i jak widzę ze tylko narzekają te osoby bierne wobec pracy to żałosne na kilkadziesiąt osób pracujących w giebel service zawsze będą osoby co zawsze mają jakieś ale i jakieś pretensje.

andrzej

jak ci było tak dobrze to czemu się zwolniłeś?

zimny Nowy wpis
@andrzej

monter spawacz ,ślusarz spawacz itp a czemu nie spawacz z przodu ,to kolejny wyzyskiwacz.

Zostaw merytoryczną opinię o Giebel Service Marcin Giebel - Zawadzkie

Giebel Service Marcin Giebel