TREPKO S.A.

Opinie o TREPKO S.A.

Młody Nowy wpis

Wszystko wskazuje, że firma ma problemy finansowe, bo o podwyżkach nikt nawet nie chce rozmawiać. Całe szczęście , że minimalna pensja wzrasta niezależnie od władz firmy, bo oni to już tylko myślą o sobie. Najlepsze lata zakład ma już za sobą niestety.

Andrzej Nowy wpis

Też to zauważyłem. Dodatkowo z zaoszczędzonych pieniędzy, które powinny iść na nasze pensje mają premie w ramach tzw. oszczędności. Po co dawać zwykłym pracownikom więcej, skoro oni przed Duńczykiem pokażą, że tyle zostało dla nich do podziału. Oni myślą tylko o sobie a Ty radź sobie sam.

Były Nowy wpis
@Andrzej

Właściciela firmy mało co interesuje twoja pęsja liczy się dla niego tylko zysk czy firma ma kase czy nie i tak dywidendę wypłaci a jak niestarczy na pęsje to firma pożyczy w banku

Lidia

Tak jak ktoś już zauważył nie ma żadnych kwot wynagrodzenia podanych w ofercie dla młodszego serwisanta. Mam już wstępne doświadczenie z innego serwisu, więc może uda mi się dostać. jak potem rozkładają się kwestie związane z awansem? Po jakim czasie jest możliwy?

@Lidia

Awans to tylko po za teren firmy a kariera w firmie zarezerwowana jest tylko dla znajomych i rodziny

Były Nowy wpis
@Lidia

Kwota wynagrodzenia zaczyna się od ustawowej minimalnej pęsji i kończy się na średniej krajowej po 40 latach kariery w firmie

Prosty człowiek

Myślicie, że właściciel tego bałaganu wie o tym, że jego firma płaci coraz mniejsze pieniądze swoim pracownikom czy jego przedstawiciele tutaj (usunięte przez administratora) go , że wszystko jest cacy i ludzie są szczęśliwi pracując dla tak wybitnej postaci?

Były

Ludzie nie pracują w tej firmie poza górą oczywiście dla kariery czy zaspokojenia ambicji tylko i wyłącznie dla uczymania siebie i rodzin mało kogo obchodzi los firmy na dole "jak nie ta to inna" nikt niebędzie płakał jak upadnie czy też zwolnią 100 osób ludzie se pracę znajdą i zapomną o firmie

Stadionowy oprawca
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Dlaczego firma trepko nie sponsoruje już drużyny żużlowej w Gnieźnie ?

Fidżi

Ilu monterów było w 2014 roku a ilu jest teraz? Jak miała się relacja cen najniższej krajowej w 2014 roku a obecnie?

@Fidżi

W 2014 zarabiało się na montażu bez nadgodzin 2x tyle co w biedronce na kasie teraz zarabia się tyle samo co na kasie w biedronce czy tam innym lidlu

@Były

Wciąż przyjmujesz miarkę, że bez nadgodzin te montaże są wykonywane? a czy po tylu latach praca jest jakaś łatwiejsza dla monterów, są lepsze narzędzia do dyspozycji? Zastanawiam się też jak nadgodziny są liczone

Były

Niewiem jak jest teraz ale jak tam pracowałem to nadgodziny były tylko po to żeby zarobić a nadgodziny robili tylko wybrani zwłaszcza w soboty jak stawka była x2 reszta mogła się zadowolić tylko nadgodzinami w tygodniu ze stawką x0,5

Janusz

Areczku, podwyżki są dla zarządu. Dla pana, tam na dole jest za to brak ogrzewania w zimie, śmierdzące (usunięte przez administratora), wyzywanie i obwinianie o każde niepowodzenie firmy, brak wyrównań inflacji przez co z każdym miesiącem zarabiasz mniej, brak docenienia, wyróżnienia, wszechobecna smuta i brak motywacji.

Były

Jedni mają swoje firmy inni mają gospodarstwa rolne jeszcze inni klepią auta z niemiec jeszcze inni robią remonty w mieszkaniach i tak się utrzymują na powierzchni zus maja opłacony więc kombinują jak mogą żeby przeżyć kidyś to jeszcze nadgodziny były więc można było pęsje podciągnąć ale teraz to zostało dorabiać popołudniu na boku

Niestety, ale na work life balance nie ma miejsca. Pracujesz w Trepko, później dorabiasz, bo musisz, wracasz do domu odpocząć na chwilę i zmęczony na drugi dzień znowu do Trepko. W pracy jesteś niewydajny, ale to cię nie interesuje, bo musisz opłacić rachunki i to jest najważniejsze. Co z tego, że Twoja praca jest źle wykonana, ale przynajmniej kasa się zgadza. Żaden kierownik czy dyrektor tego nie zrozumie, bo oni tutaj są dobrze opłacani.

Żartujesz chyba. Doskonale wiesz, że nie będzie żadnych inwestycji w serwis, bo po co? Serwis będzie pracował i tak bez względu gdzie będzie zlokalizowany.

Były

W drugiej połowie roku onflacja spadnie do zera a wtedy powiedzą że inflacji niema to podwyżki tyż nima

@Były

Wcale bym się nie zdziwił gdyby tak było, ale inflacja trwa od dwóch lat, wszystko podrożało, jedzenie, czynsze, paliwo ale nasza firmowa władza tego nie dostrzega. To nic, że żyjesz w coraz większych długach, ważne jest to, aby wyniki spółki były zadowalające dla szefa., bo wtedy prezesi i dyrektorzy dostaną premię. A co do podwyżki ponoć już jest ustalona ze związkami zawodowymi.

Czy firma Trepko posiada certyfikat ISO 9001 ?

Odpowiem krótko na Twoje pytanie: Nie posiada i nie będzie posiadać ISO 9001.

O znajomość jakiego drugiego języka obcego mogło chodzić w tym ogłoszeniu dla młodszego serwisanta? Nie jest to doprecyzowane a zastanawiam się czy jakkolwiek wpłynie na zarobki? nie ma wskazanych nawet widełek a jednak dobrze wiedzieć na co się piszesz tak wstępnie

Z tego co gadają to podwyżki będą w wysokości... 3% . Biorąc pod uwagę inflację to dają po to tylko, aby im nikt nie zarzucił, że podwyżek nie było.

@Andrzej

Czyli jeszcze ze 2 podwyżki pensji minimalnej o 20% i wszystcy na dole zarabiać będą minimalną brawo ty

@Były

Niestety, ale tak może być. Teraz będą gadać, że kondycja firmy jest kiepska (tak nawiasem kiedy mówili, że jest dobra) i mało zarabiają. Ponoć taką podwyżkę wynegocjowały "związki zawodowe" . Wszystko drożeje, inflacja w zeszłym roku sięgnęła 11% a my dostaniemy 3. Porażka po prostu.

@Andrzej

Jak ludzi dogoni pensja minimalna to niebedą mieć wyboru będą podnosić o ustawowe rozporządzenia tylko kto wtedy bedzie tam robił ?

Mówisz jak prezes lub jakiś dobrze opłacany dyrektor :-) Oczywiście, zawsze można się zwolnić co czynią niektórzy a inni po prostu zaczynają się obijać w tej robocie. Nie widzisz, że coraz więcej osób zaczyna tu olewać robotę? A po to jest forum na tej stronie aby o tym rozmawiać, choć to dla niektórych niewygodne.

Marek Aureliusz

Plus premia 700zl która jest zawsze oraz plus ewentualnie 300zl od kierownika za wkład. Dodatkowo super płatne nadgodziny. Wysokie diety, Jak się wszystko podliczy to jest znacznie więcej niż minimalna krajowa.

elidioto
@Marek Aureliusz

24.50 brutto premi przecież i nadgodzin nie ma od dobrych 3 lat na produkcji

Naprawdę wierzysz, że jak ludzie zaczną się zwalniać to inni dostaną większą podwyżkę? Jesteś naiwny i tyle. Duńczyk musi zarobić swoje i z tego nie zrezygnuje a jego przedstawiciele w firmie o to odpowiednio zadbają aby na koniec roku dostać premie za wyniki finansowe.

Cześć, ale co to ma do pracy tutaj, bo chyba nie do końca jeszcze w temacie jestem? większość z zatrudnionych ma właśnie taki status i dlatego o tym piszecie?

Analityk biznesowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Dlaczego od 7 lat widnieje ogłoszenie dotyczące oferty pracy jako serwisant ?

Gaciowy

Firma OK, ale nie płaci (chyba ze swoim) przez co w załodze rośnie napięcie i momentami robi się niemiło. Praca w takiej atmosferze przynosi więcej szkód niż pożytku bo ta wszechobecna niechęć i brak motywacji wpływa na każdego dookoła. Ludzie z miłych i wesołych zamieniają się w zgorzchniałych zgredów.

Nie, dalej pracują w Trepko za najniższą krajową ????

Cienki rolnik Johny Deer.

Firma jest ok. Tylko trochę mnie denerwują (usunięte przez administratora), albo kolorowe van szpanery . Więcej ich nie ma niż są a ja musze za nich naginać i biorę odpowiedzialność za maszynę. Tutaj maszyny trzeba robić a w domu wsiadać na zielonego niemieckiego lub czerwonego polskiego rumaka i glebę uprawiać i trzodę paść . Dobrze że tutaj pracuje bo zboże tanie i trzoda tania a tak mam wypłatę i obornik z trzody a i dopłaty duże. W sumie to nie muszę pracować ale lubię pracować w takim zespole przypomina mi to mój budynek inwentarski z blondynkami tylko zapach inny. Wypłata na gniezno ok i na czas(każdy by chciał więcej zarobić) , praca stabilna.

MAŁA_MI
@Cienki rolnik Johny Deer.

Widzę że grono anonimowych szpanerów swoją inteligencją się powiększa. Ale nie wszystko w twojej opinii jest złe. Moge cię pochwalić że bardzo dobrze dobrałeś sobie swój nick. Jesteś za cienki żeby przyjść i powiedzieć w oczy co cię denerwuje we współpracownikach. Ciekawe jakbyś się czuł gdy w pracy wszyscy są dla cb mili a w necie obsmarowują g*wnem. I rzeczywiście masz rację... jak jedna osoba się nie zjawi w pracy to reszta w tak wielkiej firmie ma tyle roboty... zastanów się następnym razem jak będziesz miał zamiar się wyżyć w internecie na znajomych z pracy czy ty jesteś taki doskonały i nie denerwujesz innych ale oni nie robią tak jak ty bo mają bardziej poukładane w głowie. Żalisz się że po pracy masz tyle roboty panie rolniku... a znasz sytuację osób które nie przychodzą do pracy w ten czy tamten dzień. Ja na twoim miejscu bym się nie wtrącała w życie i pracę innych bo ty odpowiadasz tylko sam za siebie

R&D
@MAŁA_MI

Nawet bym się z Tobą zgodził, ale to dział personalny powinien weryfikować pod względem psychologicznym kogo zatrudniają.

Szef produkcji
@Cienki rolnik Johny Deer.

(usunięte przez administratora) jest Dzisiaj w pracy czy strajkuje razem ze swoimi rolnikami?

Mikołaj

Dlatego że za darmo się w trepko nie pracuje i nie dokladasz do interesu, masz wszystko opłacone podatki i inne. Więc dlaczego rolnik ma protestować jeżeli tutaj jest wszystko opłacone i za darmo się nie pracuje - masz minimalną przynajmniej? Rozumiał bym bardziej pracodawców protestujących bo muszą bardzo dużo za ciebie płacić .

DziurawaMoszna

Tak, beda w lipcu i maja byc liche jak zawsze.

Asystent działu

Wszystko zależy od postępów jakie poczyniłeś przez ostatni rok

Wybawiciel

Strata czasu . Tylko atmosfera pomiędzy współpracownikami jest dobra czuć że jest się wśród kolegów . O zarobkach aż wstyd mówić żeby jakoś wyżyć trzeba dorabiać po godzinach . Traktowanie pracowników jak gorszych od siebie i traktowanie z góry to standard. Niektórzy powinni zejść na ziemię i uspokoić swoje ego , przecież wszyscy jesteśmy ludźmi.Podobno kiedyś było lepiej ale może być to legenda . Nie obrażając nikogo praca dla ludzi bez ambicji , napewno nie na długi czas .

I co z tego wynika, że właśnie taka pracę wykonują? Jak dba się docelowo o ich warunki pracy i czy ją samą można w jakiś sposób ułatwić?

Zostaw merytoryczną opinię o TREPKO S.A. - Gniezno

• Jak się pracuje w TREPKO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TREPKO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TREPKO S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TREPKO S.A.?

Kandydaci do pracy w TREPKO S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TREPKO S.A.