Opinie o Gapon&Personal w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Gapon&Personal. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gapon&Personal o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gapon&Personal w Bydgoszcz

Adam Nowy wpis

@begg a w jakim stanie to zakwaterowanie ?

begg Nowy wpis

@pols a to gdzie niby miałby taki pracownik mieszkać jak już wyjedzie? Jasne, że tak. W ofrcie na operatora CNC na Niemcy napisali, że zapewniają zakwaterowanie, więc no jest to zapewnione bez wyjątków.

pracownik 2014/2015 Nowy wpis

MOZNA ALE SZKODA ZACHODU . CO INNEGO SĄDZIĆ W POLSCE A CO INNEGO W CZECHACH. TAK JAK PISAŁEM KOORDYNATOR MÓWI KAŻDEMU CO INNEGO.JAK KOŃCZYSZ UMOWE NP. W MAJU TO PIĘNIADZE ZA MAJ OTRZYMASZ W CZERCU, OCZYWISCIE OKROJONE O WIDZIMISIE KOORDYNATORA < LEKARZ KTÓRY BYŁ DARMOWY,MIEJSCE ZA ZAMIESZKANIE PRZEZ CAŁY MIESIAC CHODZ BYS NAWET SIE WYPROWEADZIŁ 2 CZY 1, JEDNYM SŁOWEM NIE POLECAM AGENTURY CHYBA ZE NA KRÓTKI OKRES ABY POSZUKC INNEJ PRACY.

pracownik 2014/2015 Nowy wpis

WYPŁATA WEDŁUG WAŁASNEGO WIDZIMISIE- MIAŁEM PRZEPRACOWANE 3 GODZINY WIECEJ NIZ KOLEZANKA A DOSTAŁEM 3.000KC MNIEJ .PO ZAPYTANIU SIE DLACZEGO TAKA RÓZNICA DOSTAŁEM ODPOWIEC ZE TAK WYSZŁO < WTF>. HOTEL- PANI BARBARA Z POLSKI MÓWIŁA ZE HOTEL DARMOWY. PO PRZYJEZDZIE DO CZECH 1 MIESIAC DARMOWY A POTEM OK.4.000 KC MIESIECZNIE . ZRESZTA PRZYJEDZIESZ SAM ZOBACZYSZ. KAZDEMU CO INNEGO MÓIW KOORDYNATOR. SIEDZIBA FIRMY- NA INTERNECIE PISZE TO SMAO CO NA PIECZACE. KOLEGA MIESZKAJACY W ODLEGOŁOSCI 100M OD "SIEDZIBY" MÓWI ZE TAM JEST SKLEP.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Gapon&Personal? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
pracownik 2014/2015

Gapon... szkoda gadać, złe warunki w hotelu za który musisz zapłacić . Wypłaty i zaliczki według własnego widzimisie < wypłaty do niby w umowie do 15 a rzeczywiscie dostaje sie 20 -21>. Praca w Sony w okolicach miasta Plzen.Ludzie tam niestety rasisci.

esperansa

ja polecam firmie gapon.rok czasu pracowalam przez ta agencje przy plytach CD i DVD.nic zlego nie moge powiedziec.

@esperansa

a kto byl twoim kordynatorem jak mozna wiedziec? i w jakim miescie ?

kati

Domyślam się jaka atmosfera panuje w firmie... a kultura organizacyja firmy to ho ho. A może już coś się zmieniło, bo dawno nie było tu aktualizacji?? Ja szukam satysfakcji zawodowej z wykonywanych obowiązków, więc nie wiem czy Gapon&Personal to właściwe miejsce aby szukać pracy.... Jestem w fazie zbierania informacji więc liczę na Waszą pomoc.

Slawek

heheheh i grabbashu chcialbym Ci powiedziec ze chyba wykrakales jakis czas temu kontaktowal sie ktos ze mna w sprawie Pani (usunięte przez administratora) tego co wiem kilka osob chce ja zglosic do prokuratury (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)masz moje gg odezwij sie w sprawie twojego wyjazdu musimy pogadac

grabbash

moze byc pani (usunięte przez administratora) i Bog wie kim jeszcze ..co nowy portal z oferta o prace to nowy numer telefonu ,to nowe imie i Bog wie co jeszcze ... kiedys ta chciwosc wyjdzie pani bokiem ...wiedzac w jakie (usunięte przez administratora) pani wysyla ludzi ale co tam 50 euro wazniejsze niz uczciwosc !! mam nadzieje ze ktos sie w koncu wezmie za to i skonczy pani za kratami amen

Beata

Może mylicie Państwo osoby ja nie jestem (usunięte przez administratora)!!!!!!!!a ogłoszenie nie zależy do mnie . 7(usunięte przez administratora)8 a takiego nr nigdy nie miałam !!!!......

grabbash

no i oczywiscie oferta z dnia dzisiejszego Czeska Agencja Pracy GAPON@Personal z siedzibą w Pradze zatrudniająca wykwalifikowanych pracowników dla potrzeb kontrahentów na terenie Republiki Czeskiej i Niemiec pilnie zatrudni osoby w zawodzie szwacz-krawiec (szycie pokrowców na fotele samochodowe) . Zakwaterowanie gwarantuje i opłaca pracodawca. Praca na terenie Czech. Dojazd do Pragi na własny koszt.Zainteresowanych prosimy o przesłanie swoich aplikacji na adres e-mail barbara217@vp.pl lub kontakt telefoniczny 609 913 565. juz nowy numer telefonu i oczywiscie adres email nowy !!! uwaga na ta pania oszustka

?

patrzac wstecz i na dzien dzisiejszy operowala pani numerami telefonow od (usunięte przez administratora)..... wciskac glupoty to pani moze nowym osoba ktore jeszcze nie wyjechaly ... bylem widzialem i wiem czym to smierdzi Ukrainsko-bulgarska pseudo firma zapewniajac prace na czarno bez ubezpieczenia ...praca 10-15 minut piechota od miejsca zamieszkania chyba teleportem ...grubo godzina metrem z 3 przesiadkami na dodatek nie podoba Ci sie praca jedz w do domu ale o pieniadzach ktore zarobiles zapomnij ... odradzam odradzam odradzam i nie boje sie tego mowic glosno !!!oszustka i naciagaczka 50 euro za glowe ktora posle a pracy nie ma badz jest ale na czarno !!

Beata

Witam bardzo proszę o nie umieszczanie mojego nazwiska bez mojego pozwolenia !!!! Co do pracy w firmie Gapon&Personal jest to czeska Agencja Pracy czego przy żadnej rozmowie nie ukrywałam ,warunki mieszkaniowe też nie były przeze mnie ukrywane mówiłam że to nie jest 5 gwiazdkowy hotel. Do Pani oszukanej czy jest coś czego Pani nie wiedziała przed wyjazdem oprócz umowu?? Sama sie o tym dowiedziałam od kobiet które do mnie dzwoniły i o wszystkim mi powiedziały . Pan grabbash jeśli byłby Pan spawaczem z doświadczeniem o którym była mowa w rozmowie telefonicznej napewno nie trafiłby Pan na budowe to samo do Pana pojechał i wrócił . Panie pojechał i wrócił bardzo prosze nie uzywac mojego nazwiska bez mojego pozwolenia i nie życzę sobie aby mnie Pan obrażał bo wieszać bladź jedna może Pan u siebie w rodzinie! Tacy odważni a piszą pod przykrywką dziwnych nicków .doświadczenia żadnego a pózniej się dziwią ze nie są zatrudnieni . Aha nie zmieniam nr telefonu co tydzien bzdury jakieś !!!!!!!!!...........

grabbash

Jezelis chodzi o ta Firme i Pania (usunięte przez administratora) z Bydgoszczy to naprawde szkoda gadac ... pieknie cukruje przez telfon,umowa o prace,zakwaterowanie gratis,bardzo blisko do pracy , po przyjezdzie na miejsce okazuje sie ze trafiasz do firmy Ukrainsko-Bulgarskiej(Simen i Alex) praca na czarno bez ubezpieczenia,do pracy godzina metrem ...Pojechalem tam do pracy na spawacza (PRAGA) na miejscu okazalo sie ze pracy nie ma ...zaproponowano mi prace za pomocnika na budowie za polowe stawki ktora mialem dostac ... ludzie przewijaja sie tam masowo przez miesiac czasu 30 osob ,przyjezdzaja i wyjezdzaja widzac co tam sie dzieje .... o pieniadzach mozna pomazyc ... umawiasz sie z szefem na wyplate a on w dzien twojego wyjazdu/wypalaty mowi ze pieniadze beda za 3-4 dni albo w ogole nie odbiera telefonu stanowczo odradzam wyjazd do tej firmy

oszukana

Witam chciałam podzielić się swoją opinią na temat agencji pracy Gapon&Personal. Pracowałam tam przez półtora miesiąca warunki pracy które zostały mi przedstawione w Polsce na miejscu wygladały zupełnie inaczej. Obiecywano mi na samym początku umowe, dostałam ją ale po miesiącu i na 3/4 etatu, zarobiłam 1000zł mnie j niż mi obiecywano! Czeszki są bardzo nie przyjemne i źle nas traktowały. Ostrzegam wszystkich przed tą agencją pracy i przed pracą w miejscowości Straż pod Ralskem w Czechach.

gaponpersonaloszust
@oszukana

ta firma to naprawde oszustwo, nie ma ubezpieczenia; pieniadze wyliczane wedlug wlasnego widzimisie; okazuje sie przy wyplacie ze trzeba zaplacic za hotel; fikcyjne badania lekarskie;mieszka sie w warunkach gorzej jak zlych; a i siedziby firmy nie ma takze szukaj wiatru w polu;a pani barbara szkoda gadac; jak cos mowi internet uszkodzony lub odzdwoni; szkoda czasu na ta firme;

Zostaw merytoryczną opinię o Gapon&Personal - Bydgoszcz

Gapon&Personal