Opinie o ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kołaczkowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kołaczkowo

OOooOO

Właściwy człowiek na właściwym miejscu ;-)

Jakie są warunki zatrudnienia w Sobieski sp. z o.o.?

Heniu

Tej firmy już nie ma. Francuzi, Litwini i Ania zaorali ją na amen.

@Heniu

A pan Carey ja pogrzebał. R.I.P Sobieski Sp. z o.o.

Tom

Tak sobie obserwuje od wielu lat i podczytuje co tutaj piszecie obecni i byli pracownicy... Rozumiem Was żal do Pana WC, ale przyznajcie, że to nie on doprowadził do takiego finału.. Gdzie są te Zarządy, które od 2015 roku okradały te firmę pod płaszczykiem kolejnych planów naprawczych i strategii... Ci ludzie są bezkarni ! Litwin i jego pachołki, Wasza słynna medialna Prezeska AJ, ekipa kolarzy z Cysiem na czele, Cypis i jego Juniorka oraz ostatni duet finansowo-logistyczny Jaś i Małgosia. Ups. przepraszam Grześ nie Jaś ???!!!!!

Jerry
@Tom

Zapomniałeś o Reni...

@Tom

Ktoś ci złą bajere sprzedał by Cysio to Cypis :)

G
@:)

Cysio, Cypis, Krzysio - to jeden i ten sam gość. Turbo nieudacznik, ale za loczki sobie potrzymał :) to fakt :)

Czubek z pola
@G

Teraz prezesem jakiś zakładów od przetworów został. Kolarze i Mikuś z tego co pamiętam to nawet nieźli byli. Angole gigantyczny błąd zrobili ściągają Krzysia vel Cypiska vel Cysia. Aaa, historia.

PH

Pracowałem 3 miesiące jako ph i sam zrezygnowwłem z przedłużania umowy. Nie polecam. Brak koncepcji, zmiana decyzji co chwila, plany nie do wykonania i wogóle słabo.

Brałeś udział w rekrutacji do Sobieski sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

A pamiętacie Testosteron i naszego Sobieskiego. Teraz nie jesteście w stanie PD ogarnąć takiego marketingu.

coco

Nie ma naszego. Wasz, Twój mógł być koncept, wykonanie. W perspektywie długofalowej marketing się nie obronił- bo bez pompowania kasy nie nadmuchasz ładnego balonika. Obiektywnie żeby coś nowego stworzyć i dawać hajs - to trzeba pomysłu, policzenia i fachowców od tego. Póki co takowych nie ma w PD no i w MBWS też nie było.. Ale w MBWS były piękne budżety na stanowiska w marketingu... i nie ma już nikogo...i tych agencji po znajomości też nie ma...

@coco

pd i mbws to jedno i to samo G. Testosteron to czasy firmy Sobieski Sp. z o.o.

Były
@coco

Był budżet w MBWS na marketing no i jest piękny pałac w Nakomiadach .

@:)

bez urazy, ale z jakiegoś powodu - kto był zna historie - Sobieski stał się MBWS. Caly czas mieli sie jedno i to samo. A teraz mamy PD. Fakt -obiektywnie- w Sobieskim był oryginalny projekt, później takiego nie było..

:-)
@Były

Hihihi - jakie budżety? Tu nigdy nie było budżetów. Z tego co pamiętam ten bidny marketing nie mógł nic zrobić :-) Agencje to się zatrudniało w HR :-) aż furczało od przyjaciół z Unilevera :-)

@:-)

Czy to jakaś prowokacja;))) Tak szefowa HR obrzucać błotem. no no .. każdy musi kopiować know-how przecież sam nie wymyśli.

Ciocia Samo Zło
@coco

Karykatura HR. Pośmiewisko, brak kompetencji. Tyle w temacie.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Sobieski sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Waldek

Zatrudniają bardzo chętnie, praca lekka, brak kontroli. Płacą czy robisz czy stoisz. Podstawa to wchodzić (usunięte przez administratora) przełożonym, wtedy masz total spokój. A jak chcesz być w top to : angielski i gra w golfa, dobrze gdybyś miał długie blond włosy i niebieskie oczy.

Pelikan

Czytam i dziwię się skąd tyle negatywnych emocji. Macie szczęście pracując z wizjonerem WC. Wkrótce połączenie wszystkich spółek, uporządkowanie portfolio, nowy marketing i usprawnienie gorzelni w Łańcucie. Nikt z konkurentów nie będzie miał takich przewag konkurencyjnych jak My. Relaunch Krupnika soon ;)

DjBobo
@Pelikan

to jest wszystko jedno wielkie WC

MBWS
@Pelikan

Używanie słowa wizjoner w stosunku do WC to spore nadużycie.

@MBWS

Bardzo proszę nie łykać wszystkiego jak pelikan!

Sprawdziło się to o czym od kilku lat huczało... Sobieskiemu nie zaszkodziła konkurencja, wykrwawiliście się sami.. Nie ma was w rynku..Tak kończą firmy, które nie maja właściciela i gospodarza...A pamiętam czasy gdy SOBIESKI był nr 1. Jak można tak nieudolnie prowadzić w Polsce wódczany biznes ? Jak widać - można !

Henryk

Ludzie „Wielkiego Sobieskiego” już dawno z tej firmy odeszli i z tego co wiem, bardzo dobrze sobie dalej w biznesie alkoholowym radzą. Firma to ludzie....

Daro

Sobieski nigdy nie był numerem jeden.

Rafal

Dobry produkt, ciekawa grafika, ładna butelka, tylko w śród ludzi tyle jadu i złego zdania o firmie, że musi się skończyć źle. Nigdy nie pracowałem w waszej firmie. Jestem jednak z branży gastro i szkoda mi że marnuje się potencjał tej wódki. Pozdrawiam

Juurek

Krótkie pytanie... bedzie coś jeszcze z tej firmy po przejęciu jej przez WC? Czy niwy właściciel ma jakiś plan?

Kuba
@Juurek

Planu raczej brak. Zamykają produkcje w Polmosie Łańcut. Za chwilę zamkną i gorzelnie. Tak to jest jak kupujesz firmę bez wcześniejszego jej sprawdzenia. Pewno z szaf zaczęły wypadać trupy. Wszyscy wiedzą jak działają firmy pana WC. Wszystkie decyzje podejmuje on.

Firma pod kierownictwem WC ma dobra perspektywę. Czy ją wykorzysta ? Czy ściągnie profesjonalistów czy próbować będzie restrukturyzować się sam w oparciu o kadrę którą już posiada ? Czy już wie dlaczego Krupnik nie sprzedaje się ? Dużo pytań, trzeba będzie poczekać na efekty bo od wewnątrz nie będę już mogła tego obserwować bo mnie zwolnił.

D
@Anna

Najszybciej musi wymienić HR i Modern. Nowi ludzie mega potrzebni. To co się wyprawia to dramat. Marketing tu kiedyś dobry był, dopóki francuzi sami nie zaczęli grzebać. HR jednak musi być wymieniony ASAP. To najgorszy prezent niejakiej AJ co tu kiedyś rządziła. Dziwię się Bilowi....

Wim
@Anna

Ania - kopiącą pod tobą, była twoja koleżanka z Comexu. Ta sama strategia co za pana Roba. Wtedy kopała pod MC. Masz komu podziękować. Ploty latają. .

Grzegorz
@D

Pani HR lata po fabrykach i zwalnia. W piątek wizyta w Łańcucie następnie Starogard. Ma jeszcze trochę pracy Bill ją jeszcze potrzebuje. Później wiadomo, sama poleci na koniec.

Janusz
@Grzegorz

Pani HR robi tylko swoją robotę. Nie czepiaj się jej. Ona nie ma wyjścia, taki charakter pracy. Prawdopodobnie wie, że długo tu nie popracuje, ale jakie to ma znaczenie ? Chce jak każdy mieć wpływ na konto co miesiąc i tyle.

Wix
@Wim

R. potwierdzam

Orety
@Janusz

Samo zło, donosy, ustawki, legendarna na mieście niekompetencja.

Jaro
@Janusz

Renia na Gwiazdkę dostała od WC awans i podwyżkę. Za zasługi w MBWS, za "grupowe" zwolnienia ludzi w Warszawie i w fabrykach. Pan WC docenił zaangażowanie i bezwzględność pani kadrowej. Już za chwilę kolejne wyzwanie, zwolnienia w ORBICO. Jedyne co mnie zastanawia to klucz wedle którego ludzie są zwalniani.... ???

Xyz
@Jaro

Czym zajmuje się następca MBWS czyli Premium Distillers ??

R...a

To będzie się działo w Orbico ..Renia zrobi tam porządek

Ciupcia
@Jaro

Pani R głośno mów o pani Ani A-Von bardzo brzydko :) to cieszy pana, a potem pan powtarza historie zasłyszane od pani R na mieście. Bardzo nie ladnie pani R.

@R...a

Uwaga, z R to jest tak: chodzi i rozpowiada plotki o sobie, na forum pewnie też. Zależy jej aby wszyscy die jej bali, bo pozuje na układ z WC. WC ma ja gleboko gdzies, zadnego awansu nie bylo. To jest tylko popychadlo. Wiec nie bojcie sie, tylko skrzetnie notujcie, wszystkie bezprawne dzialania. Ona wie jedno - na miescie roboty nie znajdzie, i dla tego posunie sie do wszystkiego.

MT
@Xyz

Zajmują się tym co w MBWS czyli Niczym ????

Cypisex i Renatex sp. z o.o.

Renia co Ci daje kasowanie postów? I tak wszystko będzie znane następnemu pracodawcy. Nic się nie ukryje, a pamięć o niegodziwościach trwa w ludziach długo. Trzeba było wcześniej reagować. Cysiu powiedz ładnie gdzie robotę masz? Warto by rynek poznał twoje holistyczne metody. Ciumkankę tylko zabierz. Prosimy.

Ff

Do tej firmy zawsze duze faktury HR latały. Przypadek?

?????
@Cypisex i Renatex sp. z o.o.

Gdzie ten nieudacznik się zadekował? Ktoś wie?

Beata
@?????

Który to cypisek?

Ff
@Beata

Dyr sprzedaży co go angole ściągnęli. Hiper-Nieudacznik dyplomowany, czegoś takiego tu nie widzieliśmy nigdy, gość na taki stołku bez kontaktów i fundamentalnej wiedzi, ale za to lubił pociumkać ciumkanki :)

Staro
@Cypisex i Renatex sp. z o.o.

Renia wycina dalej pracowników Starogardu Łańcuta i pójdzie dalej. WC na spotkaniu ze związkami zawodowymi w Starogardzie naobiecywał a teraz zwalnia. Obiecał że zamknie Łańcut, przeniesie produkcję do Starogardu ale zaczął się z tym ociągać to związki napisały do Niego pismo dlaczego jeszcze nie przeniósł produkcji z Łańcuta. Wtedy WC uaktywnił Renie żeby szybko zwalniać i przenosić producję.

@Staro

Widzę, że jesteś na bieżąco z wydarzeniami w Sobieski, może powiesz mi w takim razie czy firma zatrudnia również osoby bez doświadczenia i ile można tu zarobić na samym początku? Czekam na Twoją odpowiedź.

Z rynku

Słuchy chodzą o zaciągu do nowych struktur bezrobotnych byłych z CEDC. Miejcie się na baczności. Pan WC wymieni WSZYSTKICH z byłego MBWS. To tylko kwestia czasu.

Janusz
@Z rynku

WC (skrót bez komentarza, ale dlatego że robi to co robi to tak mi się skojarzyło) ma bardzo słaby marketing w swojej grupie. Na rynku robią zakłady kiedy przewróci się. Szkoda bo miał w MBWS dobry zespół, wystarczyło dać tylko im popracować.

PH

I co tam na 4 pietrze? Głowy już lecą ?

Były
@PH

Podobno lecą, wytną większość warszawskiego biura. To było do przewidzenia.

Miś
@Były

Z 20 os. już poleciało. Kto się jeszcze nie załapał niech zmyka na L4. Zwalniają przez LifeSize bądźcie czujni.

Irenka
@Miś

Kto poleciał z biura ? A kto poleciał z terenu ? Może jakiś raport wam wysłali ????

!!!@
@Były

A maja jeszcze jakieś biuro !???

Xena
@!!!@

Pewnie barak jakiś a nie biuro. Z regionami coś będą robić? Będą łączyć czy zostawia taki (usunięte przez administratora)

Rysiek
@Irenka

Poleciały osoby z administracji, HR, danych podstawowych, logistyki, biura obsługi klienta, kontrolingu, działu handlowego, zakupów, audytu wewnętrznego, marketingu, trade marketingu i będą kolejne zwolnienia.

@Rysiek

Czy z terenu ktoś poleciał? Czy na razie czyszczą 4pietro?

@PH

Polecieli kierownicy , teraz czas na PH

Ilu poleciało?

Pechowiec
@99

No i mamy kolejna fale zwolnień. Ciekawe ile osób dziś poleciało. Zwolnienia grupowe jak nic. Ale sprytnie przeprowadzone tak aby pan WC wydał jak najmniej. WC jakoś dziwnie kojarzy mi się z takim jednym smutnym panem z Żoliborza.

@Pechowiec

Wpierw MT, słabe zagranie ze strony WC propozycja marnej pracy aby odpraw nie wypłacić, a potem Tradycja jakieś 15 osób , no słabo , idealny przykład jak rozwalić firmę .

Sławek
@99

Co miesiąc 10%. Wszystkich wyczyszczą.

Były kuż PH
@99

Pan WC najpierw za pół darmo kupil firme, a teraz w perfidny sposob ja rozwala. Rozlozone w czasie zwolnienia zeby uniknac zwolnien grupowych, zastosowanie tarczy Covidowej, zeby zapłacic ludziom mniejsze odprawy...Do czego jeszcze posunie sie Pan WC przy wsparciu blond "profesjonalistki" z HR..????!! Ludzie wystosujcie pozew zbiorowy wobec Pana WC, ktory jest ponad prawem ! Upadły alkoholowy kolos, ktory próbuje sie odkuć...

@Były kuż PH

Ta sama sytuacja co w Orbico, tam zwalniał w podobny sposób. Ciekawe kiedy zacznie zamykać zakłady. Na pierwszy ogień pójdzie Łańcut z tą super nowoczesną gorzelnią. Ciekawe ile przetrwa Starogard.

@Sławek

Proszę jak posty kasują , prawdę się pisze to nie na rękę , Żal !

K
@Były kuż PH

Pani Renia sama ratuje swoje 4 litery. Wie, że na mieście roboty nie znajdzie. Wyleciała już z każdej firmy co była. To nir były przejścia, ani odejścia... Ciekawe co jej ta modernowa tak nie znosi? Ale historie krążą :)

PH

Ta firma upadła od Bruce Willisa do Sławomir tz. do WC.

Zmartwiony

A co to za tragedia na Pile się stanęła z Kos-em :).

USA

A R kopie, kopie doły dalej :-) Oj nie ładnie. Pan Bil musie się szybkie pozbyć wszystkich złogów i szybko obstalować prawdziwy HR z dobrym kandydatem w tej odpowiedzialnej roli.

Advise

Mr Bill clean-up and bring your own trusted HR director, you need a company with a good and trusted image on the market. So far it is a joke. Yet, dangerous one. Replacement is needed asap!

Asap
@Advise

Jak najszybciej niech przejmą rynek bo utoniemy szybciej niż się wydaje

sobieski

i kupione :)

Komi

Ten kto był na konferencji ten wie a reszta dowie się w swoim czasie.

Obserwator
@sobieski

Raczej sprzedane przez nieudaczników z Francji. Ciekawe czy UB udźwignie problemy ciążące na polskiej działalności np. gorzelnie w Łańcucie.

UB
@sobieski

Nie miejcie złudzeń, nowy właściciel już pociąga za sznurki i zwolnienia są za progiem. Za 2 – 4 miesiące będzie pogrom zatrudnienia.(usunięte przez administratora)

?

Dlaczego znikają posty o naszym wspaniałym HR i pani Reni? Wstydzi się dokonań?

UB

Pa Grzesiu, Konradku, Kos- owie. Trzeba nieco popracować a nie siedzieć w domu i markować pracę. Mały rekonesans już zrobiony :).

@UB

A co z PH ? Nowy pracodawca przejmuje nasz dział czy mamy intensywnie szukać Pracy ?

@Jeszcze PH

To sobie policz ilu mają PH w UB+ST+DO i jeszcze Wy.

@Ryysiek

Dzięki za odpowiedź.. masz rację nikt nas nie będzie trzymał przy takiej ilości PH.

@Jeszcze PH

Dodam tylko ze w Orbico maja jeszcze call center, jakieś 100 osób. Spokojnie szukaj pracy i/lub czekaj na likwidacje stanowiska, to dostaniesz jakąś odprawę.

@Ryysiek

Jeszcze raz dzięki. No to faktycznie mają już cała strukturę sprzedażowa. Teraz to nie będzie spokojne szukanie tylko express

Xxx
@Ryysiek

Oj Rysiek takich głupot to nie widzialem jeszcze...

@Xxx

Hehehe.... a ja juz widziałem!

Juurek

Kto kupuje?

Starogard
@Juurek

Może jednak Bakoma. Znów u nas byli w odwiedzinach. Kasę maja bo przylatują helikopterem.

RUREK
@Starogard

Pewnie na LPG

Mały Rysiu
@Starogard

Zamiast pisać bzdury zajmijcie się sprzedażą

Wstyd

No i co Cypisku?

Zostaw merytoryczną opinię o ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Kołaczkowo

• Jak się pracuje w ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ