Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

jarek

ubaw kompromitujesz się , nie potrafisz odpowiadać merytoryką na merytorykę

@jarek

Ja? Niezapłacone faktury od listopada. Jest głębsza merytoryka? Powodzenia i dobrej nocy.

@ubaw

Ubaw, nie ma w Polskim Pradzie handlowcow niezapłaconych za listopad. Zastanów się - jaki handlowiec pracowałby w firmie, która nie płaci? Może jesteś jednym z handlowców zwolnionych za brak aktywności? Była taka grupa, robili po jednym spotkaniu dziennie ;)

no.1

W natłoku ostatnich wypowiedzi czytanie tego forum z uśmiechem na ustach natchnęło mnie do napisania kilku zdań ze swojej strony. Pracuję w tej firmie prawie od początku, w dziale sprzedaży(zaraz napiszecie, że jestem pupilem prezesa bądź innej osoby, której wulgarnego opisu nie mam nawet zamiaru cytować:) ). Pensję zgodnie z terminem płatności dostałem jeden jedyny raz, ZAWSZE $$$ NA KONCIE MAM PRZED TERMINEM PŁATNOŚCI FV(zazwyczaj 4-5 dni), może jestem w czepku urodzony a może po prostu firma docenia moje umiejętności? Odpowiedź pozostawiam aktywnym tutaj.. Reasumując, jeśli macie zapał, wiarę we własne umiejętności i nie straszne wam tysiące obiekcji klienta(to w końcu sprzedaż bezpośrednia) sprawdzicie się i zarobicie co najmniej 2 razy więcej niż średnia krajowa:) BTW. 4 tysiące to zarobek na pierwszym stanowisku specjalistycznym(przez pierwsze 3 miesiące pracy, później wymagania idą do góry, ale skoro większość piszących tutaj nie pokonała pierwszego schodka po co pisać o tym co jest dalej..) Każdemu, złośliwemu, rozżalonemu i temu kto rzeczywiście ma jakąś nierozwiązaną sytuację z firmą ŻYCZĘ samych sukcesów w nadchodzącym roku. Od pisania na klawiaturze z czasem wysiadają nadgarstki, szanujcie zdrowie. Tym akcentem zakończę:) Pozdrawiam

@no.1

Możesz jeszcze raz. Po Polsku... z ortografią i interpunkcją. Przepraszam, pewnie cenna informacja, ale nie mogę przeczytać poprawnie.

ubaw

Panie Prezesie! Z ogromnym szacunkiem czekam... 1) Kolejna wypowiedź, w odpowiedzi... 2) Skasowanie mojego komentarza 3) A może, w co wątpię, zapłata zaległych faktur

@ubaw

Jeszcze raz. Mam nadzieje, że nie wiesz co mówisz.

pracownik 1

nie wiem kto napisał te bajki o zaobkach , 5-6 tys . Jeśli zrobisz plan to dostaniesz 4 tys. z tego odejmnij 1100 na zus . Pod warunkiem jesli dostaniesz pieniądze mnie wiszą za listopad , nie zaplacili za wolumen i za grudzień jest już 8 stczeń i piniedzy nie widać . CSCkoro piszemy nieprawdę dlaczeo tak szybko usuwają wpisy. Jak już prezesie piszesz to z sensem. A(usunięte przez administratora) A dowiedziałem się od kogoś z Warszawy oni nie mają pieniedzy .

Jacek
@pracownik 1

Nie wiem dlaczego piszesz nieprawdę, wielu handlowców za listopad a przede wszystkim za grudzień zarobiło kwoty dużo wyższe niż te podane powyżej. Za listopad wszyscy otrzymali kasę na czas bez wyjątku za grudzień wszystkie premie podległy weryfikacji którą zakończono, a kasa wyląduje na kontach do końca tygodnia. Skąd tyle jadu w twoich wypowiedziach? Czyżby zbyt wysokie wymagania pracodawcy w stosunku do byłego pracownika?

@pracownik 1

Drogi pracowniku1, sądząc po języku którego używasz i niekulturalnych słowach które kierujesz pod adresem Twoich byłych kolegów, myślę że zaczynam rozumieć czemu Polski Prąd Ci podziękował Nie znam przypadku handlowca Polskiego Prądu, który zrobił wynik i nie dostał za to należnych pieniędzy na czas - jeżeli znasz, podziel się proszę z nami konkretami. Rozumiem że Ci przykro słuchać że koledzy zarabiają 5-6 tysięcy, ale mam dużo gorsze wieści - za grudzień najwyższa wypłata dla handlowca sporo przekroczy 15 tysięcy. Ale może znajdziesz więcej szczęścia w innej branży? Powodzenia!

@Paweł

Znalazł się ten co w swoim języku "polskim" ma: "mega" /w odniesieniu do waluty/, " (usunięte przez administratora) quot;/bez komentarza/, "koła" /w odniesieniu do "waluty"/... Chyba co do braku wychowania i kultury nie trzeba przekonywać.

Jacek

To oznacza że musiałeś czegoś nie dopilnować - może jakieś braki dokumentów lub inne spowodowały taka sytuację bo wszyscy ci którzy wywiązali się z swoich obowiązków i dokumenty wylądowały na czas w firmie kasę za listopad już dawno maja na koncie. Porozmawiaj z swoim szefem co jest tego powodem.

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
ubaw

Czyżby już sam Prezes zajął się pisaniem odpowiedzi, próbując ostatkiem sił ratować wizerunek firmy? Żałosne. Lepiej po rostu zapłacić zaległe faktury i komentarze nie będą się pojawiały.

Duon ma kupić Polski Prąd hehe... Duon po 3 latach działalności ma 5 tysięcy klientów, Polski Prąd po pół roku ma 2 tysiące - kto to kogo będzie kupował :)

Pp

Ma Pan racje co za różnica ile czasu. Pytam ponieważ zastanawiałem sie jakiś czas temu, czy aplikować na stanowisko ph, ale widzę po opiniach ze lepiej dać sobie spokój. A Panu współczuje i życzę cierpliwości napewno wszystko sie dobrze ułoży.

były pracownik pp

do pp : a czy to ważne? jakie to ma znaczenie? ale odpowiem od powstania firmy

Pp

Do były pracownik pp. Ile Pan pracował dla pp?

były pracownik PP

Sorki, ale jeszcze coś dopiszę. Przeglądałem ostatnio oferty pracy - Te spryciarze z Polskiego Prądu ogłaszają się, że nadal potrzebują do pracy handlowców i pracowników do działu technicznego (usunięte przez administratora)

DLU

Każdy narzeka, że w PP jest źle, że kasa mała i ogólny(usunięte przez administratora) . Tych opinii jest już milion więc drodzy Państwo, jeśli chcecie być pomocni to poradźcie gdzie warto pracować w tej branży?

Saba

Idz na dyrektora do PP hehe

Mario

Witam wszystkich ekspertów, doradców itp... Skoro odradzacie PP i chwalicie konkurencje m.in w temacie wynagrodzenia to proszę napiszcie do kogo iść i zarabiać 18tyś? Bo chciałbym podjąć dobra decyzje.

Rolf

Ciekawe czy znajda się jeszcze chetni na wolontariat hehe

Rolf

Ciekawe czy znajda się jeszcze chetni na wolontariat hehe

Jeff

Polecam prace w tej firmie dostajesz umowę, jasny system wynagradzania, narzędzia i wiedzę. Nikt na początku współpracy niczego nie obiecywał więc kazdy z was wiedział na co się decyduje a to nie jest łatwa praca... Zostają najlepsi.

stefano

(usunięte przez administratora) Omijajcie firmę szerokim łukiem.

gert

witam czy warto iść do firmy warunki są jasne podpisujesz umowy i masz prowzje nie ma nic za darmo narzekają ci co nic nie robią tylko za darmo zarabiać jest kilku przedstawicieli może podzielą się opinia (usunięte przez administratora)

miras

polski prad to mega przekret . nikomu nie radze przychiodzic na rozmow, pieknie gadaja ale potem jest dramat(usunięte przez administratora)

Zetor

Myslicie ze to wina prezesa i dyrektorkow czy takie bylo założenie - jak najlepszy wynik finansowy kosztem szarakow i sprzedaz firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A