Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

Vten

hehehe ale kabaret :) dziecinada..

PH

Kasa jest na koncie

Dzisiaj dostałem kasę podstawa + premia :)

@były pracownik

Proszę nie podawać się za nick, którym ja się posługuję. OŚWIADCZAM ŻE DO TEJ CHWILI NIE OTRZYMAŁEM KASY Więc pisanie takich bzdur jest nie na miejscu(usunięte przez administratora)

Za listopad i grudzień.

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
piotr

ja też mam:)

Zaległa kasa czy za grudzień ?

Kasa na koncie :)

michal

Kasa została wyplacona:)

byly pracownik

Panowie mi jak cos niepasowalo to zmienilem robote a nie spedzalem czas na forach.

ph

Praca jak kazda inna kto pracuje ten zarabia.

To ja się podzielę z kolegami informacją, że pracuję jako handlowiec w Polskim Prądzie i dzisiaj, jak cała firma, dostałem na konto kasę za grudzień :))) Współczuję kolegom których wyniki były na tyle słabe że tej kasy już nie dostają - więcej dla mnie ;)

Idź się leczyć człowieku, a najlepiej to idź do roboty na rodzinę zarabiać :) prezes to ma chyba lepsze rzeczy do roboty niż pisanie wpisów na goworku :)))

Jakie znaczenie ma dla sprawy to , ile umów i jaki wolumen kto napisał ? Czy w ten sposób łatwiej będzie zidentyfikować, kto niepochlebnie wypowiada się o firmie ? Domagamy się wypłaty wynagrodzenia zgodnego z warunkami umowy - nieważne czy kwota wynosi 2 czy 10 tysięcy.

@Piotr

No proste, chcę zrozumieć ile płacą za umowę, bo podobno lepiej niż w PGE i RWE ;) Poza tym z tego co widzę to narzekają wyrzuceni z pracy łowcy podstaw - mnie to nie martwi, ja już mam swoje lata i wiem że trzeba się narobić żeby zarobić. Przejrzałem forum dość dokładnie i nie widzę żadnych skarg że komuś nie zapłacili za napisane umowy - ale (usunięte przez administratora), jak jest inaczej to daj znać. Pozdrowienia!

Marceli Szpak

Osoby które pracowały w Polskim Prądzie, nie pracują bo najzwyklej w świecie się do tego nie nadają. Jak czytam niektóre komentarze, mam wrażenie, że część aktywistów nawet nie była na rozmowie kwalifikacyjnej. Jak mówią, krowa która dużo ryczy, mało mleka daje, pasuje tu idealnie. Zamiast biadolić, i czekać aż z nieba spadnie, a najlepiej samo, zachęcam do poszukania zajęcia, które da Wam pieniądze. Idźcie do pracy, znajdźcie zajęcie, przeczytajcie może wreszcie jakąś książkę, nauczcie się sztuki origami lub cokolwiek innego...To zajęcie nie dla każdego. Albo zarabiasz bardzo dobrze, albo nie zarabiasz wcale. Jeśli nie zarabiasz wcale, to znaczy, że nic nie zrobiłeś. Proste! Bez odbioru...

Duzy jozek

No dobrze, ale jeszcze raz - Piotr, zly - ile napisaliście umów, jaki wolumen? Ile kasy Wam ten Polski Prąd jest winien za listopad? Bo widzę dużo złości i oskarżeń, ale w sumie konkretów to zero.

Niezależnie od wyniku , pracownikom należy się wynagrodzenie podstawowe. Jeżeli nie został zrealizowany plan, nie jest wypłacana premia , można również zakończyć współpracę. Nie zmienia to jednak faktu , że podstawa zapisana w umowie powinna zostać wypłacona. Dotyczy to również rozliczenia poniesionych kosztów - zgodnych z warunkami umowy (tankowanie służbowego samochodu na faktury).

BYŁY PRACOWNIK

U MNIE TEŻ CISZA

Do osób, które również nie dostały kasy za listopad: Czy macie od PP jakieś informacje czy brak kontaktu ? Mnie najpierw obiecywano wypłatę , teraz już tylko cisza...

ubaw
@Piotr

Cisza...

JDM

Permanentny nabór zdaje sie to potwierdzac...

Polski Prad

No ale przeciez pisze. W listopadzie poleciala z firmy grupa handlowcow bez wynikow. Nic nie sprzedali to nie ma im za co placic. Wszyscy ktorzy pracuja w firmie dostaja kase na czas. W handlu to normalne, nie? Jak ktos chce kase za nicnierobienie powinien isc pracowac do ZUSu

Duzy jozek

Do byly pracownik: a jaki wolumen napisales w listopadzie, i ile Ci zalegaja?

njd

Co z praktykami opisanymi wczesniej na forum tj zwalnianiu calych regionow po miesiacu dwoch zeby nie dostali prowizji od sprzedazy o wyplacaniu podstaw nie wspominajac??

Polski Prąd
@njd

Nie znam przypadku gdy Polski Prad zwolnil choc jednego handlowca, nie mowiac juz o calym regionie, ktory zrobil wynik a zostal zwolniony zeby uniknac wyplaty premii albo prowizji. Jezeli sie myle prosze o konkretny przyklad

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A